Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 529432 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #100 21 Gru, 2009, 17:46:53 »
Toś się rozpisał :P
Hmmm nie wiem co napisać...
Spoiler


Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #102 21 Gru, 2009, 20:29:51 »
No dobra, właśnie obejrzałem The Hurt Locker.
Jedyne co mogę powiedzieć, to tyle, że jestem zmiażdżony.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #103 21 Gru, 2009, 22:03:59 »
No dobra, właśnie obejrzałem The Hurt Locker.
Jedyne co mogę powiedzieć, to tyle, że jestem zmiażdżony.

Mam nadzieję, że pozytywnie, mam już kilka miechów na dysku i nie mam czasu na ogląd. A tak nań polowałem. Musze się więc chyba zebrać! ;)
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #104 22 Gru, 2009, 00:34:14 »
Kurde, gościu. To jest TOTAL.
Ok, ja jestem fanem kina militarnego (Black Hawk Down, Generation Kill, Band Of Brothers, Saving Private Ryan) i ten film wgniata conajmniej tak jak wymienione wcześniej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #105 22 Gru, 2009, 08:42:06 »
Kurde, gościu. To jest TOTAL.
Ok, ja jestem fanem kina militarnego (Black Hawk Down, Generation Kill, Band Of Brothers, Saving Private Ryan) i ten film wgniata conajmniej tak jak wymienione wcześniej.

No to :onan:, a jeszcze mam w jakiejś wersji HD, czy cuś, rzeźnia, zmusiłeś mnie ;D Generalnie to :tak:, że wyłapałeś taki film, to nie było easy.
A tym czasem: obczaj/cie: Rescue Dawn
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #106 25 Gru, 2009, 21:09:42 »
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (2008)
http://www.imdb.com/title/tt0499448/

Masakra :facepalm: Jeden z gorszych filmów jakie widziałem w tym roku. Jedyne co dla mnie go ratowało to muzyka... 2/10
:facepalm: :facepalm:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #107 27 Gru, 2009, 00:05:38 »
nie widzieliśćie "Wojny Światów 2"  :facepalm: nie polecam
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #108 27 Gru, 2009, 00:31:48 »
Uwielbiam Camerona.
Obcy miażdży. Terminator II to mój ulubiony film i widziałem go jakieś 100 razy...

Avatar
Muszę podzielić na dwie części bo inaczej nie da rady.
Obraz/dźwięk/realizacja - 10/10
Mistrzostwo po prostu. Po wyjściu z kina chce się zamieszkać na Pandorze.

Fabuła
3/10
Klasyczna opowiastka o miłości, którą widzieliśmy jakieś milion pięćset razy. Kilka zwrotów akcji pozwoli nam się zaskoczyć, dlatego dałem te 3 punkty.

Ogólnie warto pójść zobaczyć mistrza w akcji, ale radzę się nie napalać...
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2009, 09:59:51 wysłana przez Dale Cooper »
mniut i piah

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #109 27 Gru, 2009, 00:49:42 »
Heh, spodziewałem się tego, że jedyne co w filmie będzie fajne to wykonanie, a fabuła pozostanie w tle. Eeeh. Ale i tak zobaczę ;).

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #110 27 Gru, 2009, 09:41:47 »
HARD CANDY

Film o 14 letniej dziewczynce która umawia się na spotkanie z pedofilem.
Idą do jego domu i tam wpada w pułapkę.........Jak obejrzycie to się dowiecie kto ;)
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #111 27 Gru, 2009, 09:48:33 »
HARD CANDY
( Obraz usunięty.)
Film o 14 letniej dziewczynce która umawia się na spotkanie z pedofilem.
Idą do jego domu i tam wpada w pułapkę.........Jak obejrzycie to się dowiecie kto ;)

he he - POLECAM!
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #112 27 Gru, 2009, 16:48:23 »
Trailer Park Boys

właśnie skończyłem oglądać, fajna, nie wymagająca myślenia komedia. Ogromny plus za muzykę :).
7/10

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #113 28 Gru, 2009, 02:12:58 »
Avatar

A mi się podobało. Fabuła również. Wiadomo przecież, że nie należy się spodziewać cudów.
Ale nie zapominaj, że należy w tej kategorii policzyć także pomysł na to wszystko, który moim zdaniem jest w pytę, choć niektóre rzeczy, zdawałoby się - już gdzieś widziałem.
Ludzie latający na smokach/dinozaurach/łorewa (był kiedyś taki chujowy film/serial, bodaj australijskiej produkcji?), a taki np. colonel to mi wieje trochę colonelem z apocalypse now, choć z drugiej strony czuję niedostatek tego, tzn. zbyt był stereotypowy, zabrakło mi w tym tej głębi.
No i jakieś tam przesłanie jest, no nie? Niby te wszystkie zielenie, wszystkie błekity, a z drugiej strony bohater cośtam napomina o tym, że ludzie swoją planetę doszczętnie zrujnowali i znów z trzeciej strony ta moc matki natury, aż mi się przypomina Matricide...

Imo dobre kino, a na pewno, jak już wspomniałeś, PIĘKNY OBRAZ (zdjęcia, muzyka, sfx).
Jutro (dziś?) jeszcze skoczę zobaczyć w 3d.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #114 28 Gru, 2009, 03:47:16 »
it might get loud


The Edge, Jimmy Page i Jack White gadają sobie o graniu, o kręceniu gałami, o wspomnieniach związanych z początkami grania i grają razem. Warto zobaczyć bo fajny film :)
9/10

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #115 28 Gru, 2009, 13:48:29 »
O, czekałem na niego. Nie wiedziałem, że już jest, dzięki.

A ja tymczasem obejrzałem Three... Extremes (2004)



a dokładniej jego środkową część, bowiem jest to zbiór trzech filmów niezwiązanych ze sobą w żaden sposób - Dumplings, Cut oraz Box. Niestety, płytka musiała ode mnie odjechać razem ze szwagrem, który pokazał mi Cut, czyli drugi film. Powiem tak: solidnie popieprzony, fabuła nie powala, ale wszystkie smaczki dookoła niej, a zwłaszcza gry słowne i nawiązania do pewnych rzeczy pokazanych wcześniej - no arcydzieło. Do tego genialna praca kamery i nawet humor, mimo, że nie jest to bynajmniej komedia.

W każdym razie ode mnie dostaje 9/10 chomików
:choszatan: :choszatan: :choszatan: :choszatan: :choszatan: :choszatan: :choszatan: :choszatan: :choszatan:

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #116 28 Gru, 2009, 14:33:37 »
O, czekałem na niego. Nie wiedziałem, że już jest, dzięki.
już jest od 2008 ;)

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #117 28 Gru, 2009, 15:28:34 »
Avatar

.
Jutro (dziś?) jeszcze skoczę zobaczyć w 3d.


Idz do imaxa. Ja byłem w pradze to nie byłem zadowolony. Oni maja jakies okulary co przyciemniaja obraz i nie mogłem złapać ostrosci. Jak kiedys byłem w imaxie to takich problemów nie miałem.


.
.
.
.
A co do samego filmu. ja osobiście polecam przejśc sie do kina 3D. Chodz nie spełnił moich oczekiwań to nie mozna powiedzieć że byl kiepski, a nawet rzekłbym że to jeden z najleprzych filmow roku ( chodx nie wiem czy to wielki sukces :P). Ale fabuła faktycznie taka grzeczna, poprawna i jednorazowa, drugi raz przez nia przechodzic było by nudno. Pejzarze i efekty wypasione :D ALe jesli chodzi o opcje 3D to dla mnie to było za malo tego 3D. to było obserwowanie z dystansu. Nie było tych najleprzych ujęć jak cos sie zbliża do widza. Mi tego bardzo brakowało. Ale mimo wszytsko musze powiedziec że to było miło spedzone 3h. Mowie 3h bo reklamówki tez mi sie podobaly :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #118 28 Gru, 2009, 15:35:08 »
Co do Avatara to na Hyper.tv (:D) widziałem reckę i w sumie zachwalali, zwłaszcza z okularami 3D. Ponoć fabuła niezależna od filmu i spoilerów nie robi ani film grze, ani gra filmowi. może spróbuję.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #119 28 Gru, 2009, 16:23:39 »
Bo przecież recenzje w popmediach nie są opłacane ;D
Tak jak zuraw pisze, 3d to nie było zbyt ciekawe. W porównaniu np do najnowszego Oszukać Przeznaczenie, w którym śrubokręt wbijał się w nasze czoło :P
mniut i piah

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #120 28 Gru, 2009, 17:54:58 »
Oglądałem drugi raz (tym razem w 3d) i będę bronił jednak tej fabuły, imo zasługuje na więcej niż trzy.

Poza tym całe to 3d moim zdaniem jest niezłą lipą. Nie 3d, tylko 2.1d max. Płaskie obiekty na kilku "głębokościach" mnie nie powaliły. A i też miałem problem z ostrością (może to tylko moje chujowe oczy), kontrastem, a także spore trudności z odczytaniem napisów. Idąc na "digital 3d" i wykładając te kilka złociszy górką liczyłem na coś więcej.
A okulary były fhuj niewygodne...
Co do imaxa, to z tego co pamiętam jak w imaxie byłem (daawno temu), to tam filmy trwały po 30 minut, bo potem oczy zaczynały napieprzać, z tego zaś co czytałem, "digital 3d" miało być wyświetlane na specjalnym ekranie, który redukował ilość odbijanego światła, a tym samym eliminował efekt szybkiego męczenia się oczu.
Tak czy siak, coś tu jest posrane.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #121 28 Gru, 2009, 21:15:52 »
W mordę u mnie tak samo z tym obrazem. A oprócz tego wszystko się "cząsło". Czyżby aż tak ujowe kopie do Wisłandii sprowadzili?
mniut i piah

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #122 29 Gru, 2009, 01:04:02 »
Ja myślę że to kwestia chujowej technologii czy-de, nie kopii. Zresztą - digital to digital, nie? W sensie rozprowadzają to na jakichś nośnikach cyfrowych - dyski twarde, czy coś. Tak więc wątpię, żeby była jakaś różnica w jakości.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #123 29 Gru, 2009, 02:03:35 »
Ja właśnie wróciłem z kina i nie zauważyłem żeby obraz jakoś specjalnie się trząsł.. Nie zauważyłem też żeby był nie ostry, przeciwnie- momentami miałem wrażenie że jest zbyt ostry, jak gra komputerowa. Film dość fajny, ogląda się fajnie bez żadnego wytężania umysłu, fabuła trochę jakby z bajki dla dzieci, sceneria również.. Gdyby nie kilka "goddammit", "shit" i "bieacz", pomyślałbym że to film dla dzieci. Na pewno nie zrobi takiego wrażenia oglądany w domu jak w kinie- fajnie widać jak wszyscy na widowni zasłaniają się ręką albo odchylają się żeby umiknąć lecącego w ich kierunku pocisku :). Moja ocena 8/10. Byłoby lepiej gdyby nie te pieprzone okulary które ciągle mi się zsuwały z nosa :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #124 29 Gru, 2009, 08:33:53 »
it might get loud
( Obraz usunięty.)

The Edge, Jimmy Page i Jack White gadają sobie o graniu, o kręceniu gałami, o wspomnieniach związanych z początkami grania i grają razem. Warto zobaczyć bo fajny film :)
9/10

Obejrzałem na razie 1/3, bo tyle się da przy Master del Hardkorro Szymonio ;) Terror - uch, och, ach, ooooch! ;)
Paczki z głów!