Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 529273 razy)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline jasia12

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
    • podnosnik koszowy
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2676 19 Paź, 2017, 23:05:32 »
Botoks... szczerze mowiac wcale nie zachwyca...po spektakularnym hicie jakim był pitt bull , vega niestety przestal zachwycać :)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2677 20 Paź, 2017, 05:57:57 »
Botoks... szczerze mowiac wcale nie zachwyca...po spektakularnym hicie jakim był pitt bull , vega niestety przestal zachwycać :)

Co było czym? xDDD
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2678 20 Paź, 2017, 09:21:38 »
W życiu bym nie pomyślał, że w wyrazie pitbull da się zrobić 2 błędy ortograficzne  :D

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2679 20 Paź, 2017, 09:24:25 »
Bylim na Bliejd Rańjeże 2049.

Jakieś 11/10. Może kiedyś rozwinę tę myśl ;).

No kierwa, nie uwierzę, póki nie zobaczę, ale wpędzasz mnie  w zgubny stan mania nadziei :D
Ja się łatwo zrażam i bardzo czepiam i jak dla mnie to takie porządne 7/10. Są naprawdę zachwycające sceny i świetny klimat, ale koniec jest bardzo oderwany od reszty filmu, bo spada poziom fabuły, zbyt drastycznie zmienia się tempo, znika klimat, a jedna scena jest naprawdę wybitnie żenująca. Ale zdecydowana większość filmu jest 9/10.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2680 29 Paź, 2017, 00:51:20 »
Thor: Ragnarok, 2017
Z cyklu "zabili go i uciekł". Widowisko wymaksowane po całości, humor, tragedia, komedia, zmiany lokacji, zwroty akcji, efekty specjalne i totalne, 300% normy. Kapitalizm wyprodukował dumę socjalizmu! O dziwo jako całość strawne, ale na zasadzie kebaba na bani o 3 w nocy.
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2681 29 Paź, 2017, 01:47:46 »
Thor: Ragnarok, 2017
Z cyklu "zabili go i uciekł". Widowisko wymaksowane po całości, humor, tragedia, komedia, zmiany lokacji, zwroty akcji, efekty specjalne i totalne, 300% normy. Kapitalizm wyprodukował dumę socjalizmu! O dziwo jako całość strawne, ale na zasadzie kebaba na bani o 3 w nocy.

Siemanko, jest prawie 2 w nocy a my idziemy na kebaba. Dam znać co i jak :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2682 29 Paź, 2017, 02:04:58 »
Thor: Ragnarok, 2017
Z cyklu "zabili go i uciekł". Widowisko wymaksowane po całości, humor, tragedia, komedia, zmiany lokacji, zwroty akcji, efekty specjalne i totalne, 300% normy. Kapitalizm wyprodukował dumę socjalizmu! O dziwo jako całość strawne, ale na zasadzie kebaba na bani o 3 w nocy.

Muszę kiedyś kogoś namówić i zrobić akcję "na pomoc" :D ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2683 29 Paź, 2017, 02:04:24 »
IMO ten Thor to takie średnie 6/10, ogólnie formą mocno nawiązuje do Strażników Galaktyki, którzy już w drugiej iteracji byli dla mnie ciężkostrawni, tutaj początek filmu był dla mnie zwyczajnie idiotyczny i nieśmieszny. No ile można. Wraz z rozwojem fabuły, coraz łatwiej było się jakoś wkręcić w ten klimat, ale mnóstwo gagów to reanimacja oklepanych schematów i przewidywalnych żartów. Interkontekstualnoś ć filmów Marvela zaczyna być już dla nich ciężarem i najwyższy czas, żeby zrobili w tym uniwersum coś lepszego niż kolejną tępą komedię dla mas. Takiego kolejnego Winter Solidera czy coś. Było kilka fajnych postaci pobocznych (współwięźniowie), kilka potencjalnie fajnych, jak np. rola Kate Blanchett (wyszła niesamowicie lateksowo-kiczowato, IMO lepiej by się sprawdziła w tej roli Eva Green albo w ogóle powinni jakoś inaczej skapitalizować jej potencjał aktorski), podobnie jedna z głównych bohaterek, Walkiria, wydawała się zupełnie nie pasować (sądzę, że to przede wszystkim kwestia aktorki, która wyszła zupełnie nieprzekonująca i pozbawiona charyzmy oraz wymaganego dla swojej postaci dystansu). Postmodernizm Marvelowski już powoli zjada własny ogon i nowy reżyser tego nie naprawił.
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2017, 02:05:56 wysłana przez gizmi7 »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2684 29 Paź, 2017, 11:17:44 »
 Wszystkie te filmy o superbohaterach według komiksów dla amerykańskich opóźnionych umysłowo stulejarzy z nadwagą są tak samo chujowe, więc nie ma co się dziwić, że i tym razem nie jest inaczej.
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2017, 11:20:14 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2685 31 Paź, 2017, 00:10:55 »
Strażnicy Galaktyki 2
Po 20 minutach wyłączyłem, same gagi plus efekty.
W jedynce humor był lepiej wpleciony i lepiej się to trzymało kupy.

transformers: last knight
Idź pan w cholerę. Nawet oglądając z dużą ilością przewijania nie szło na to patrzeć.

Hitmans Bodyguard
Filmy akcji są najlepsze z odrobiną humoru. Tutaj dobrze to dodali do siebie. Piwko, dwa i dobra zabawa na wieczór. Porządne kino rozrywkowe.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2686 05 Lis, 2017, 12:56:16 »
Wszystkie te filmy o superbohaterach według komiksów dla amerykańskich opóźnionych umysłowo stulejarzy z nadwagą są tak samo chujowe, więc nie ma co się dziwić, że i tym razem nie jest inaczej.

Film na bazie komiksu już jest gwałtem na kulturze, ale film oparty na komiksie, to po prostu
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2687 08 Lis, 2017, 13:32:50 »
Thor: Ragnarok, jak dla mnie wypas po same brzegi, 9.5/10  :headbang:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 340
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2688 09 Lis, 2017, 11:43:36 »
Polecam "La cara occulta" i "Contratiempo" - oba hiszpańskie oba bardzo dobre

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2689 09 Lis, 2017, 16:58:58 »
Mother! - mocne 4/10. Tak, rozpoznałem symbolikę, ale to jeszcze pogorszyło odbiór tego gniota.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2690 16 Gru, 2017, 18:53:21 »
W sumie nie powinienem, ale jestem naprawdę zaskoczony w jakim stopniu dubbing (polski) potrafi spierniczyć film.
"Last Yeti", 2017
- ze z dubbingiem 6/10
- ze bez dubbingu 7,5/10
W kilku miejscach inne tłumaczenie dodające scenom niepotrzebnego głupkowatego humoru. Byłem z dzieckiem, więc dubbing, ale zupełnie nie rozumiem grupek gości w wieku studenckim idących celowo na dubbing...
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2691 16 Gru, 2017, 20:10:18 »
ale zupełnie nie rozumiem grupek gości w wieku studenckim idących celowo na dubbing...

Upaleni by nie nadążali czytać napisów
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 665
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2692 17 Gru, 2017, 05:39:46 »

Bardema lubię, tej Lawrence niezbyt.
Po 20 minutach wyłączyłem, strasznie nie lubię i irytuje mnie oglądanie filmów, w których "niedole" bohatera wynikają z jej/jego braku asertywności.
Włączyłem w zamian dwa odcinki Punishera, polecam.


Średniak w zasadzie. Największym plusem jest charakterystyczna muzyka Nick Cave'a i Warrena Ellisa.
Trochę akcja słabo rozplanowana, w pewnym momencie jest takie wyjaśnienie całej fabuły, które pojawia się nagle i w mojej ocenie psuje akcję.

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2693 17 Gru, 2017, 19:30:39 »
Kingsman 2 . Całkiem ciekawa komedia.
Botoks Vegi moim zdaniem jest bardzo spoko. Nie rozumiem czemu ludzie tak nisko go oceniają. Pokazuję trochę prawdy o firmach farmaceutycznych ( i tak, wiem że to co on tam pokazuje to po części prawda bo to mój zawód). Do tego z drugiej strony żarty są śmieszne( proste,brutalne, życiowe ale śmieszne i robią robotę ). Przez pierwsze minuty filmu ryłem jak pojebany z Koksika. Mocne 5 z plusem
A jak jest się wychuchanym pedałkiem któremu trochę krwi i brutalnych żartów niszczy światopogląd to trudno.. idź do zoo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2694 17 Gru, 2017, 21:16:31 »
A jak jest się wychuchanym pedałkiem któremu trochę krwi i brutalnych żartów niszczy światopogląd to trudno.. idź do zoo.

To jakiś cytat z tego filmu?

Spoiler

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2695 17 Gru, 2017, 21:52:11 »
A jak jest się wychuchanym pedałkiem któremu trochę krwi i brutalnych żartów niszczy światopogląd to trudno.. idź do zoo.

To jakiś cytat z tego filmu?

Spoiler

Uderz w stół...

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2696 17 Gru, 2017, 22:16:28 »
Ja filmów Vegi nie lubię, bo po prostu nie. Gówniane dialogi, chujowe ujęcia kamery i montaż z dupy. :D Ale co kto lubi.

A ostatnio co oglądałem, hmm...

"Badabook" i "To" (stare i nowe).

Z tych trzech horrorów najfajniejszy był zdecydowanie stary (kierwa, 3 godzinny) "To". Nowe "To" to to samo, co stare, ale okrojone i lepsze efekty wizualne. A "Badabook" to taki śmieszny horror z wkurwiającym dzieciakiem o dziwnym wyrazie twarzy. :D

Poleć mi ktoś dobry horror, bo ze wszystkich się śmieję a żadnego się nie boję.
« Ostatnia zmiana: 17 Gru, 2017, 22:20:33 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2697 17 Gru, 2017, 22:32:07 »
Nie mam na celu obrażanie nikogo. Jeśli ktoś poczuł się obrażony moją wypowiedzią to niesłusznie . Jestem bardzo tolerancyjny :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2698 17 Gru, 2017, 23:16:06 »
A jak jest się wychuchanym pedałkiem któremu trochę krwi i brutalnych żartów niszczy światopogląd to trudno.. idź do zoo.

To jakiś cytat z tego filmu?

Spoiler

Uderz w stół...

A @lwronk napisze o tym komentarz. :v

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2699 17 Gru, 2017, 23:40:53 »
Nie mam na celu obrażanie nikogo. Jeśli ktoś poczuł się obrażony moją wypowiedzią to niesłusznie . Jestem bardzo tolerancyjny :)

Dobra, nie tłumacz się jak wychuchany pedałek. ;D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!