Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 527439 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1350 21 Cze, 2012, 11:42:33 »
Yo! Referuję!


Warto obadać! To tak, jakby do tamtych szwedzkich filmów dodać sporo emocji :o ;). Ha - wiem dlaczego! Bo to film norweski jest! ;D
A wiadomo, jak to w Norwegii bywa - więcej krwi i szajsu! Srs... Warto wybrać się do kina - choćby domowego.

Naprawdę mocne 7/10, jak nie 8. ( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)
ma to jakiś tytuł polski lub angielski?

:google: ziąą. Łowcy głów.

ED: jeszcze lepiej => dwa posty wyżej...
Paczki z głów!

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1351 21 Cze, 2012, 11:54:03 »
Yo! Referuję!


Warto obadać! To tak, jakby do tamtych szwedzkich filmów dodać sporo emocji :o ;). Ha - wiem dlaczego! Bo to film norweski jest! ;D
A wiadomo, jak to w Norwegii bywa - więcej krwi i szajsu! Srs... Warto wybrać się do kina - choćby domowego.

Naprawdę mocne 7/10, jak nie 8. ( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)
ma to jakiś tytuł polski lub angielski?

:google: ziąą. Łowcy głów.

ED: jeszcze lepiej => dwa posty wyżej...

pacz widzisz, mniej wysiłku kosztowałoby samo wpisanie "łowcy głów" zamiast pociskać te emoty i jeszcze inne posty sprawdzać.  :devil:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1352 21 Cze, 2012, 12:23:00 »
Dziękuję, Amanita.
Paczki z głów!

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1353 21 Cze, 2012, 13:07:13 »
Ciebie mniej wysiłku by kosztowało zaznaczenie tytułu oryginalnego, kliknięcie prawym -> szukaj w Google.
takimi komentarzami na pewno zdobędziesz wielu nowych przyjaciół, którzy będą się prześcigać w odpowiadaniu na Twoje następne pytania.

przyjaciół? :headache: w/e

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1354 21 Cze, 2012, 13:11:26 »
Najwidoczniej, niektórzy nie potrzebują czuć się członkiem plemienia ;]
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1355 21 Cze, 2012, 13:16:44 »
Członkiem wysuniętym z ramienia na czoło. Na drugi raz se sam kurwa szukaj.
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 371
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1356 22 Cze, 2012, 20:36:56 »
Czy ktoś z zagramanicy widział już Prometeusza? Bo reakcje w sieci mocno podzielone...
mniut i piah

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1357 25 Cze, 2012, 17:52:13 »
Właśnie oglądnąłem Babel
( Obraz usunięty.)
Film twórcy 21 gramów i w sumie tylko dla tego go obejrzałem. Scenariusz bardzo podobny pod względem sposobu w jaki wątki przeplatają się ze sobą. Przez cały film ani razu nie zrobiłem przerwy, ciągle czułem że za chwilę coś się wydarzy. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.
9/10
miejscami film był lekko obrzydliwy
Spoiler
ogólnie oceniam na plus, ale jeśli interesują Cię takie klimaty to polecam "Miasto Gniewu" - również parę historii, połączonych w jedną całość

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1358 25 Cze, 2012, 21:01:17 »
Czy ktoś z zagramanicy widział już Prometeusza? Bo reakcje w sieci mocno podzielone...
Bylem w kinie 3D szalu nie ma ale spoko i tera wiadomo skąd się wzięły alieny :)
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 371
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1359 25 Cze, 2012, 21:15:54 »
Dzięki za opinię ;) I tak pewnie pójdę, ale co raz bardziej się przekonuję, że ten film ma tylko dobry marketing...
mniut i piah

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1360 28 Cze, 2012, 11:38:44 »

Plakat jest niepozorny i napisane jest "Niepoprawna komedia o samotności i seksie". Komediowa jest chyba tylko scena finałowa. Przede wszystkim jest to film duński, więc trzeba wziąć na to poprawkę.
W sumie schemat niezbyt oryginalny (wiele wątków, które w pewnym momencie łączą się ze sobą), ale forma dość uderzająca. Nie jest to film dla kogoś, kto się nastawi na romantyczną komedyjkę do obejrzenia z dziewuchą. W filmie jest dużo smutku i parę szokujących* scen.
Trudno mi wystawić jakąś konkretną ocenę, ale jestem raczej zadowolony, że go obejrzałem. Jak ktoś lubi kino skandynawskie (Wujo?), to nie powinien być zawiedziony.

*w rozumieniu ogółu społeczeństwa; żeby ktoś nie spodziewał się, że idzie na snuff movie.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1361 28 Cze, 2012, 15:26:34 »
Trafiłeś - będę obczajał ASAP. Wstępne podziękowania! W zamian wejze se zobacz "Nic osobistego":

http://forum.sevenstring.pl/off-topic/ostatnio-ogladane-filmy/msg104185/#msg104185
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1362 13 Lip, 2012, 14:37:59 »
Oj, chyba stanę się na maxa fanem kinematografii skandynawskiej!... Po serii z Wallanderem i później trylogii "Millenium" Larssona - przyszedł czas na...

Hodejegerne! :D Po naszemu to Łowcy głów. Film z 2011, ale wczoraj zaatakował nasze kina. Trailer brzmi tak (uwielbiam te trailerowe basy):



Zanosi się na lekką amerykanizację w stosunku do tamtych serii - ale dziś wieczorem oglądam. Zapraszam tak w ogóle! ;) A kto może: może iść dziś do kina.

Oj Panie ;)
O ile to co polecasz zazwyczaj jest trafione, to ten film był słaby. Chyba się naciąłem przez wzmiankę o ekranizacji "Millenium" ;)
Strasznie mi się dłużył i wątki się tak trochę nie lepiły, szczególnie ten z podmienianiem obrazów, takie trochę na siłę równie dobrze mogłoby to być cokolwiek innego. Kiedyś czytałem coś Jo Nesbo, ale nie pamiętam za bardzo, więc ciężko mi powiedzieć jak to się ma do ekranizacji.

Ostatnio pękłem i obejrzałem amerykańską wersję "Millenium", byłem pod miłym wrażeniem szwedzkiej trylogii więc rzuciło mi się w oczy sporo rzeczy.
Amerykański jest taki ugrzeczniony, bez jakiejś bardziej dosadnie przedstawionej brutalności. Poza tym gdzieś zgubił się klimat.
Główni aktorzy też i nie pasili. Salander w szwedzkim była "naturalnie" pokręcona, ta tutaj po prostu "wymejkapowana" i kiepsko grała. Też nie pasował mi były Bond. W szedzkiej wersji jak i w książce Blomkvist był takim zwykłym facetem po 40-tce z brzuszkiem, po części pierdołą, raczej Salander była "hero".
Atticus z Reznorem słabo się postarali, w Social Network był lepszy soundtrack ;)
 Jakby nie było polecam książkę i szwedzki pierwowzór :)

Z innej beczki. -------- Dead Snow (Dod Sno) z 2009.
Horror, norweski, śnieg, zombie.
Do bólu typowy ale fajnie z jajem nakręcone. Do piwka polecam :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1363 15 Lip, 2012, 23:05:34 »
( Obraz usunięty.)
Plakat jest niepozorny i napisane jest "Niepoprawna komedia o samotności i seksie". Komediowa jest chyba tylko scena finałowa. Przede wszystkim jest to film duński, więc trzeba wziąć na to poprawkę.
Kur dę łe, ściągłem i chyba zrobię shift+del, bo normalnie przestraszyłem się tego filmu... ;)

Oj, chyba stanę się na maxa fanem kinematografii skandynawskiej!... Po serii z Wallanderem i później trylogii "Millenium" Larssona - przyszedł czas na...

Hodejegerne! :D Po naszemu to Łowcy głów. Film z 2011, ale wczoraj zaatakował nasze kina. Trailer brzmi tak (uwielbiam te trailerowe basy):



Zanosi się na lekką amerykanizację w stosunku do tamtych serii - ale dziś wieczorem oglądam. Zapraszam tak w ogóle! ;) A kto może: może iść dziś do kina.

Oj Panie ;)
O ile to co polecasz zazwyczaj jest trafione, to ten film był słaby.
W sumie rzekłbym - słabszy. Obejrzałem sam i później z żoną - do Millenium się nie umywa, za to elementy układanki bardzo dobrze pasują do siebie, plus po prostu dobra rozrywka. I tak 1,8x lepsze o 90% amerykańskiej chały ;)... Ale racja, mega ambit to nie jest.

Cytuj
Ostatnio pękłem i obejrzałem amerykańską wersję "Millenium" (i wszystko dalej)
Z tych powodów po jakichś 25 minutach z żoną to wyłączyliśmy... ;) Dobrze ubrałeś to w słowa.
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1364 20 Lip, 2012, 20:36:35 »
Obejrzałem Prometeusz i szczerze żałuję wydanych pieniędzy na ten film.
Nie oczekiwałem dużo, bo nie lubię zawodów z powodu stawiania przeze mnie zbyt dużych wymagań.
Film był po prostu chujowy przez dziurawą i całkowicie nielogiczną fabułę.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 371
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1365 20 Lip, 2012, 21:01:16 »
To samo co wyżej.
mniut i piah

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1366 20 Lip, 2012, 23:42:54 »
Właśnie wróciłem z Prometeusza, faktycznie fabuła mogłaby być zrobiona lepiej i po tej akcji promocyjnej spodziewałem się trochę więcej, ale ma niezły klimat. W każdym razie nie żałuję ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1367 22 Lip, 2012, 21:29:00 »
Spinal Tap!
opis zbędny
i always go full retard

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1368 22 Lip, 2012, 21:49:14 »
Ja ostatnio z Ulem obejrzałem Sucker Punch. Bardzo fajny film, tyle tylko powiem. 8/10

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1369 22 Lip, 2012, 23:18:38 »
Ten film jest imo chujowy. Tzn bardzo fajny, zajebisty, ale w dalszym ciągu to kiepski film. 6/10, za muzykę 6,5/10 (i nie, nie przeszkadza mi to go lubić)

Dzisiaj za to obejrzałem: Two Days in New York w kinie. Nie chce mi się rozpisywać, bo i nie ma sensu, ale to imo świetna komedia z gatunku tych lepszych. Film zwłaszcza dla fanów Allena.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1370 23 Lip, 2012, 01:04:30 »
Men, no, to inna skala jest. Ile można tłumaczyć, cholera, jak dzieciom.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1371 23 Lip, 2012, 13:24:06 »
Prometeusz - jak to Marc!n ujął... ;)

Za to wróciliśmy z Prometeusza o 00:30 w nocy i stwierdziliśmy, że dokończymy francuski film:

"Intouchables", 2011



Istnieje masa filmów pt. zamykamy razem dwie skrajności i paczamy, co z tego śmiesznego/cudownego/zaskakującego wyjdzie. Ale ten film jest naprawdę wyjątkowy. Warto było zarwać nockę.

9/10
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1372 24 Lip, 2012, 12:17:37 »
nadrabiam zaległości pt2:
Fight Club

srsly, czemu wcześniej tego nie oglądałem?:/
i always go full retard

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1373 24 Lip, 2012, 12:41:10 »
Prometeusz - jak to Marc!n ujął... ;)

Za to wróciliśmy z Prometeusza o 00:30 w nocy i stwierdziliśmy, że dokończymy francuski film:

"Intouchables", 2011

( Obraz usunięty.)

Istnieje masa filmów pt. zamykamy razem dwie skrajności i paczamy, co z tego śmiesznego/cudownego/zaskakującego wyjdzie. Ale ten film jest naprawdę wyjątkowy. Warto było zarwać nockę.

9/10 ( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)
Zarąbisty film. Zdecydowanie najlepszy jaki widziałem w tym roku.

I ten ryk Maserati :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1374 25 Lip, 2012, 16:53:57 »
Dołączam do klubu "Intouchables".

Świetny film, muzyka :) Super kiedy po obejrzeniu filmu człowiek zostaje z uśmiechem na ustach :)

Dobrze, że europejski, jakby amerykanie robili pewnie Will Smitha by wsadzili i jakaś durna komedia by wyszła.