Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 529300 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #875 10 Mar, 2011, 08:38:54 »
To jak ostatni Lyncz - nasram na taśmę filmową, a Wy główkujcie... Hostel zapewne był satyrą na temat problemów współczesnego hotelarstwa...
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #876 10 Mar, 2011, 08:47:14 »
A wszystkie "piły" krzykiem rozpaczy niedopłacanych drwali wykorzystywanych przez bezduszną kapitalistyczno-imperialistyczną maszynę systemu?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #877 10 Mar, 2011, 09:01:43 »
A wszystkie "piły" krzykiem rozpaczy niedopłacanych drwali wykorzystywanych przez bezduszną kapitalistyczno-imperialistyczną maszynę systemu?

Ty Rachet podobno uczysz/uczyłes się w klasie o profilu filmowym? Troche mnie rozczarowałeś. Spodziewałbym się raczej  jakiejś krytycznej  opinii na temat "Salo..." czy w ogóle twórczości Pasoliniego (było nie było - klasyk kina włoskiego), a nie powyższego komentarza na poziomie gościa, co obejrzał kilka odcinków "Dr Housa" i uważa się za mistrza sarkazmu...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #878 10 Mar, 2011, 09:09:58 »
Usprawiedliwię kolegę: ja tam uczony m.in. na elektryka - dnia w zawodzie nie robiłem... ;)
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #879 10 Mar, 2011, 09:15:24 »
Usprawiedliwię kolegę: ja tam uczony m.in. na elektryka - dnia w zawodzie nie robiłem... ;)

Ale grasz na gitarze elektrycznej.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #880 10 Mar, 2011, 09:43:49 »
Good point, ale



 ;)

Teoretycznie mam też sprzęt do gwałtu :P Ale, ale, czy za bardzo nie wyręczamy naszego kolegi? Niech nas tu omiecie erudycją.
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #881 10 Mar, 2011, 10:33:17 »
To jak ostatni Lyncz - nasram na taśmę filmową, a Wy główkujcie... Hostel zapewne był satyrą na temat problemów współczesnego hotelarstwa...
?

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #882 10 Mar, 2011, 10:51:07 »
Znam twórczość Lyncha dość dobrze, ale hostel to nie jego film ;)

ed- przypomniał mi się Lynch, chyba dziś oglądnę po raz kolejny zaginioną autostradę, może tym razem zrozumie :D
« Ostatnia zmiana: 10 Mar, 2011, 10:52:58 wysłana przez terrormuzik »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #883 10 Mar, 2011, 10:52:22 »
Znam twórczość Lyncha dość dobrze, ale hostel to nie jego film ;)

- to fajnie
- brawo ;)

(tylko teraz nie pisz, że wg mnie Brawo jest fajne :P)
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #884 10 Mar, 2011, 10:54:38 »
moja wypowiedź wygląda teraz co najmniej dziwnie jak Musza skasował swojego posta :P

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #885 10 Mar, 2011, 11:02:01 »
Velvet Goldmine


Spoiler

Oglądałem późną nocą i się trochę zaplątałem. Geje, glam rock, sex, narkotyki i wiele więcej, a wszystko odrobinę poplątane. Daje 7/10, choć powinienem dać 10/10 za gejostwo emanujące z filmu ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #886 10 Mar, 2011, 11:10:20 »
moja wypowiedź wygląda teraz co najmniej dziwnie jak Musza skasował swojego posta :P

Nie szkodzi, my już wiemy, co i jak ;) OK, to co dziś oglądamy? U mnie chyba "Boogie el Aceitoso" poleci.

Muszka - fajne dałeś, trzeba się temu przyjrzeć.
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #887 10 Mar, 2011, 11:14:20 »
moja wypowiedź wygląda teraz co najmniej dziwnie jak Musza skasował swojego posta :P

Mnie już w to nie mieszaj! Nie zmieniał sensu waszego dochodzenia (i twoich wątpliwości) post, że o Davida Lyncha chodziło, a jego ostatnim filmem był "Inland Empire". ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Mar, 2011, 11:26:09 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #888 10 Mar, 2011, 11:23:29 »
ja na dziś zaginioną autostradę :)


wczoraj oglądałem 127 godzin. Takie sobie. Mocno naciągany. Fabuła bardzo biedna. Gra aktorska słaba. Jedyne czym ten film zrobił na mnie wrażenie to fakt że przy stosunkowo małym budżecie w ogóle powstał. Nie polecam

2/10

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #889 10 Mar, 2011, 16:11:12 »

Ty Rachet podobno uczysz/uczyłes się w klasie o profilu filmowym? Troche mnie rozczarowałeś. Spodziewałbym się raczej  jakiejś krytycznej  opinii na temat "Salo..." czy w ogóle twórczości Pasoliniego (było nie było - klasyk kina włoskiego), a nie powyższego komentarza na poziomie gościa, co obejrzał kilka odcinków "Dr Housa" i uważa się za mistrza sarkazmu...

No ale nie oglądałem ani "Salo...", ani nic Pasoliniego ( ani Dr. Housa, tak swoją drogą ), więc nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Może poza tym, że jak wuj Bat, nie oglądam rzeczy, o których wiem że są bez sensu, lub tego sensu jest mało na rzecz krwi, sadyzmu, czy czego tam jeszcze. Jak np wyżej wspomniane "Salo...", czy przeze mnie "Piły".
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #890 10 Mar, 2011, 21:24:53 »
chyba dziś oglądnę po raz kolejny zaginioną autostradę, może tym razem zrozumie :D
Wiele razy tak do tego podchodziłem, nigdy nie zrozumiałem do końca, ale przeczytałem to:

i pojąłem, że to bezcelowe próbować zrozumieć którykolwiek jego film.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #891 10 Mar, 2011, 21:28:16 »
Ja widziałem jedynie Eraserheada. Dziwnie się czułem oglądając ten film.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #892 10 Mar, 2011, 21:33:31 »
Ja właśnie tylko "Głowy do wycierania" nie widziałem i bardzo żałuję.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #893 10 Mar, 2011, 23:16:03 »
za filmem eraserhead stoi wiele ciekawych historii :). też bardzo dobry film.

Co do autostrady- może faktycznie nie da się jej pojąć, ale ma w sobie coś takiego że widziałem ją już z 10 razy i dziś znowu musiałem ją obejrzeć :). A po napisach końcowych miałem ochotę puścić od początku :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #894 12 Mar, 2011, 08:06:38 »
Wczoraj z młodą obejrzeliśmy "Zmierzch". Tak do połowy myślałem: "ty, fajne to". Naprawdę tak pomyślałem! ;) Tak w 2/3 zrobiło się niewyobrażalnie źle... Końcówka lepsza, ale to już wszystko mogło być tylko lepsze. Nowa socjotechnika filmowa jakaś? Oceny nie będzie.
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #895 12 Mar, 2011, 13:30:53 »
Wuju - obejrzyj sobie 2gą część. Ja miałem mega polewkę. O 3ciej nie wspomnę ;D

A bardziej serio - wiem że dyskutowanie o takich pozycjach na tym forum to trochę nie teges, ale skoro się zaczęło... Do samego "Zmierzchu" mam dziwny sentyment, nie wiem czemu. I do książki, i do filmu, bo w sumie to są niespieszne, bardziej psychologiczne, snujące się opowiastki o dorastaniu. Oczywiście nie szalejmy, trzeba pamiętać dla kogo i o kim jest ta książka, to nie kino moralnego niepokoju :P Film też się tak snuje, jest raczej niskobudżetowy, bez nadęcia itp.

Za to części kolejne... patison z permanentnym kijem w dupie, obolała stjułart i coraz więcej śmiechu w teoretycznie poważnych scenach. Idę na 4kę tak samo jak na poprzednie, nochooya, będę miał polew (przynajmniej) miesiąca jak tak dalej pójdzie ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #896 15 Mar, 2011, 10:24:02 »
MrJ - chyba więc jednak odpuszczę, albo będę oglądał z resztą towarzystwa tzw. jednym okiem...


Dziś zdjęli z kin nowy film Clinta Eastwooda "Hereafter" / "Medium", 2010, rzekłbym "Zaświaty". Bo zaczyna się mega realistyczną sceną ataku tsunami, którą oglądałem kilka razy... Zbyt aktualne się to zrobiło. Dobrze więc, że zdążyłem jeszcze wczoraj obejrzeć :D



Od dłuższego czasu (kilka miesięcy) czekałem na ten film. I tak to trochę jest, jak z na maksa wstrzymywanym orgazmem - a to strzeli jakaś żyłka, a to po prostu napięcie opadnie. Strasznie się napalałem na ten film. Tymczasem - jakby coś nie zabanglało do końca. Chyba, że właśnie tak miało być. Zaczyna się jak u Hitchcocka - przysłowiowym trzęsieniem ziemi* -  w tej roli w/w tsunami. Napięcie w skali całego filmu jest dokładnie jak wielki pierd: najpierw erupcja, a później stopniowe opadanie, kończące się cienkim iiiiiiiiiii - i uśmiechem na twarzy zapodającego... Ale, jak wspomniałem: chyba, że właśnie tak miało być. Może to alegoria życia? Szok narodzin i późniejsze stopniowe zwalnianie biegu? Nie wiem, nie wiem. Jest atmosfera, są dobre role, jest zaduma - wszystko za co lubimy "starego" Clinta.
Spoiler
.
Mimo wszystko zapada w głowę, niewątpliwie.

Na dziś: 7/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


*BTW nie znam przysłowia z trzęsieniem ziemi ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Mar, 2011, 10:37:41 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #897 15 Mar, 2011, 17:21:44 »
Jeż Jerzy

Przyszłem, ubawiłem się, wyszłem. Niski humor, ale dobrze zrobiony, jak ktoś lubi/ma sentyment do komiksów, lub chce po prostu filmu który fajnie się ogląda, to polecam. Żadna wysoka sztuka, żaden wyszukany ( jakkolwiek ) humor, w sumie to nic. Ale oglądało się fajnie :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #898 16 Mar, 2011, 07:01:09 »
MrJ - chyba więc jednak odpuszczę, albo będę oglądał z resztą towarzystwa tzw. jednym okiem...


Dziś zdjęli z kin nowy film Clinta Eastwooda "Hereafter" / "Medium", 2010, rzekłbym "Zaświaty". Bo zaczyna się mega realistyczną sceną ataku tsunami, którą oglądałem kilka razy... Zbyt aktualne się to zrobiło. Dobrze więc, że zdążyłem jeszcze wczoraj obejrzeć :D



Od dłuższego czasu (kilka miesięcy) czekałem na ten film. I tak to trochę jest, jak z na maksa wstrzymywanym orgazmem - a to strzeli jakaś żyłka, a to po prostu napięcie opadnie. Strasznie się napalałem na ten film. Tymczasem - jakby coś nie zabanglało do końca. Chyba, że właśnie tak miało być. Zaczyna się jak u Hitchcocka - przysłowiowym trzęsieniem ziemi* -  w tej roli w/w tsunami. Napięcie w skali całego filmu jest dokładnie jak wielki pierd: najpierw erupcja, a później stopniowe opadanie, kończące się cienkim iiiiiiiiiii - i uśmiechem na twarzy zapodającego... Ale, jak wspomniałem: chyba, że właśnie tak miało być. Może to alegoria życia? Szok narodzin i późniejsze stopniowe zwalnianie biegu? Nie wiem, nie wiem. Jest atmosfera, są dobre role, jest zaduma - wszystko za co lubimy "starego" Clinta.
Spoiler
.
Mimo wszystko zapada w głowę, niewątpliwie.

Na dziś: 7/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


*BTW nie znam przysłowia z trzęsieniem ziemi ;)


wczoraj "zakupiłem" film w wersji 720p iiiiiii..... koło 50 minuty filmu w objęcia wziął mnie Morfeusz (nie, nie ten murzyn co dragi rozdaje).
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #899 16 Mar, 2011, 08:30:21 »
Tak, "umarłem" przy tym filmie nabiera zupełnie innego znaczenia...
Paczki z głów!