Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 529375 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #850 03 Mar, 2011, 01:13:46 »
Trzy upośledzone kapele mają perkusistę, ale bez kolesi.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #851 03 Mar, 2011, 01:17:50 »
Trzymają Alę perkusisty bez śledziony
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #852 03 Mar, 2011, 01:19:40 »
Dwa dorsze śledzą pikle, ale bez walenia.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #853 03 Mar, 2011, 01:26:08 »
jak to mawiają starzy kosmonauci "de telifon has bin tejken"

:D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #854 03 Mar, 2011, 01:29:29 »
co jes - de fakk?? :o
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #855 03 Mar, 2011, 14:26:15 »
ED:
głupeczki i geje - zanim się oburzycie - na moją jak zwykle celną recenzję - oglądnijcie "Wstręt" Romka.
Ja widziałem, bardzo niezły. Aż się z czasem oglądania nieprzyjemnie robiło, więc fajnie, że film wywołuje takie emocje.

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #856 03 Mar, 2011, 18:28:23 »
chyba nikt nie pisał jeszcze o tym:
( Obraz usunięty.)
po premierze wszyscy piali z zachwytu, a że bardzo lubię twórczość Aronofskiego i Mansella (Pi, The Fountain, oczywko Requiem) to się nieco napaliłem. a w konsekwencji grubo rozczarowałem. rzekomo thriller, a nie trzymał w napięciu, strasznie się wlókł i niczym nie zaskakiwał. rozpływania się nad gra aktorską również kompletnie nie rozumiem, bo co wybitnego jest w paradowaniu przez cały film z arsenałem jednej miny (co też czyniła Portman)?
na plus można zapisać kilka dosadniejszych scen erotycznych, na szczęście nie ma holiłudzkiego ugrzecznienia. choć z kolei dla niektórych był pod tym względem "obrzydliwy" (no cóż, może temat masturbacji czy stosunków homoseksualnych (i to tylko kobiet! ;) ) faktycznie nie przystoi do światowego filmu). no i muzyka, nie urzekła mnie jak w poprzednich produkcjach, ale Mansell dalej trzyma poziom. ;)

nie wiem, może za dużo oczekiwałem od filmu, może tematyka baletu mnie kompletnie nie interesuje (z całym szacunkiem), może tego nie zrozumiałem, ale dla mnie to była strata czasu. 3/10

idę obejrzeć pi ;)

Oglądałem ostatnio i dla mnie dobry film. Schizofrenia którą odkrywasz w połowie filmu albo i później, co sprawia, że wcześniejsze "dziwactwa" stają się dopiero jasne. Dobre zakończenie, jednostajny klimat i dużo emocji. Do tego ten "kruk" pod koniec z "siemka"-rozbroiło mnie to :D

8/10

No z 3/10 to troche przegięcie. jak dla mnie film przede wszystkim wtórny-klimat jak w poprzednich Arronofsky'ego, fabula jak w "Pianistce" Jelinek. O tyle, ze Oscar dla Portman zasluzony.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #857 03 Mar, 2011, 23:21:59 »
nie no, wiadomo, że w porównaniu do całego amerykańskiego chłamu produkowanego przez wytwórnie filmowe to jest to film co najmniej niezły. ale dla mnie to za mało. ;) zresztą po odświeżeniu sobie wspomnianego Pi tylko utwierdzam się w swojej ocenie
do widzenia.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #858 07 Mar, 2011, 17:27:53 »
127 godzin obczaiłem i daje radę.
Poza tym Inside Job polecam - świetna narracja Damona. ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #859 07 Mar, 2011, 19:50:06 »
Wczoraj oglądnąłem green hornet. Ciężko mi obiektywnie ocenić, bo Gondry to mój ulubiony reżyser. Film w miarę fajny, ale niestety najsłabszy ze wszystkich jego filmów jakie widziałem. Jest zupełnie inny. Nie ma głębi, przekazu, morału, niedomówień. Po prostu komedia na wieczór. Porównałbym trochę do kickass i tego typu filmów. Na pewno pozycja skierowana do dużo szerszego grona grona odbiorców niż reszta filmów Gondry. Szkoda, mam nadzieje że to nie stanie się regułą
4/10

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #860 07 Mar, 2011, 22:44:31 »
Watchmen. Po uprzednim wciągnięciu całości komiksu. Do połowy było nawet ok. Ale kurwa za to jak zjebali główny plot to powinno się parę osób rozstrzelać :/
pierwsza połowa 7/10, druga 2/10
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #861 08 Mar, 2011, 09:47:44 »
Watchmen. Po uprzednim wciągnięciu całości komiksu. Do połowy było nawet ok. Ale kurwa za to jak zjebali główny plot to powinno się parę osób rozstrzelać :/
pierwsza połowa 7/10, druga 2/10

i do tego nużący jak ja pierdole.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #862 08 Mar, 2011, 23:23:57 »


jeśli komuś wpadnie do głowy pomysł, żeby to obejrzeć to proszę, niech go sobie szybko z niej wybije. najgorszy film jaki widziałem, nawet nie chodzi o zmarnowanie 2 godzin na oglądanie jakiegoś chłamu, ale że ktoś mógł w ogóle coś takiego nakręcić. film nie niesie ze sobą żadnego przesłania, jest to po prostu pokazanie najgorszych możliwych dewiacji i okrucieństwa w ohydny sposób - jedzenie gówna, fetysz moczu, obrzydliwe historie seksualne o 9cioletnich dziewczynkach, czemu nie? spoiluję, żeby nikomu się przypadkiem nie zachciało jednak tego zobaczyć, ja szczerze żałuję, że to widziałem. jak ktoś koniecznie chce krew, okrucieństwo niech już nawet obejrzy sobie Cannibal Holocaust, cienki jak chuj węża, ale i tak o niebo lepszy od tej pseudo-produkcji. no może jak ktoś siedzi 24h na 4Chanie i jest fanem 2 girls 1 cup to mu się spodoba, ode mnie wielkie 0/10
do widzenia.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #863 08 Mar, 2011, 23:32:46 »
wiesz zachęciłeś mnie do obejrzenia :)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #864 09 Mar, 2011, 02:32:07 »
Zgadzam się z Wybielaczem, czyli, jak to teraz mówi ta bardziej rozgarnięta młodzież: "+1".
"Salo" jest 12x gorsze od seriali "Lost", "Ali Makbil" i " Friends" razem wziętych, w co trudno uwierzyć.
 
Natomiast jak tak Was czytam, a jeszcze nie daj boże patrzę na Wasze foty, to nie mogę nie zarekomendować poniższego dzieła. Kolo od kastingu i główny bohater są geniuszami, warto na JPII100%:
Napoleon Dynamite - Official Trailer

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #865 09 Mar, 2011, 09:21:42 »
Wybielacz, a mamie się też tłumaczyłeś "nie wiedziałem, że piliśmy alkohol, naklejka była z owocami... :("? ;)

Nie mów, że nie sprawdziłeś, o czym jest film przed obejrzeniem. Dla mnie to zawsze zagadka, jak Wy to robicie... Mój czas jest na tyle cenny, że wolę stracić te 35-42s na przynajmniej pobieżne zapoznanie się, rzut oka na trailer, łotewa, niż tracić 1,5-2h, ba! zniesmaczyć się! Mogę pomylić się i zobaczyć film nie-do-końca-zajebisty, ale nie gówno, które w ogóle do mnie nie trafia. No, logika, no...

Pewnie zobaczyłeś, że "sodom", a nie było analu - i teraz zawiedziony. A trailer na 100% był animowany, o wesołym jednorożcu.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #866 09 Mar, 2011, 09:31:55 »
Salo jest gorsze? Zależy czego kto szuka. W swoim "przedziale" może nie jest najlepszy, ale zdecydowanie się wyróżnia. Nieźle pokurwiony w każdym razie.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #867 09 Mar, 2011, 13:27:43 »
Wybielacz666 =>Toż to ekranizacja "120 dni Sodomy"  markiza de Sade, tylko przeniesiona w czasy schyłku włoskiego faszyzmu w końcu II wojny światowej , więc czego się spodziewałeś? To narzekanie przypomina mi to scenę z "Chłopaki nie płaczą"  z  "filmem o facecie w łódce" (Śmierć w Wenecji Viscontiego)... :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #868 09 Mar, 2011, 13:31:55 »
Ciekaw jestem dlaczego wybrali sobie akurat ten tekst de Sade. Mogli wziąć coś bez żarcia qpy, chociaż by się to trochę "milej" oglądało.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #869 09 Mar, 2011, 13:35:06 »
Ciekaw jestem dlaczego wybrali sobie akurat ten tekst de Sade. Mogli wziąć coś bez żarcia qpy, chociaż by się to trochę "milej" oglądało.

Bo na "ekranizację klasyki" się zawsze znajdzie a to sponsor, a to zgoda prezesa Krajowej Kinematografii... ;)
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #870 09 Mar, 2011, 15:29:34 »
Wuju, oczywko, że wiedziałem czego się spodziewać (no, może poza gównem tym dosłownie...), ale że opinie o nim krążą najróżniejsze, chciałem wyrobić własną. łudziłem się, że może jednak reżyser chciał tą produkcją coś przekazać, niestety chyba byłem naiwny.

Salo jest gorsze? Zależy czego kto szuka. W swoim "przedziale" może nie jest najlepszy, ale zdecydowanie się wyróżnia. Nieźle pokurwiony w każdym razie.
no dlatego wspomniałem, jak ktoś lubi sobie strzepać przy 2 girls 1 cup to pewnie uzna ten film za całkiem ciekawy fabularny erotyk. ale ludzie o względnie normalnych poglądach na seksualność nie znajdą w nim nic ciekawego, bo poza obrzydliwością nie ma w nim absolutnie nic konstruktywnego, zero logiki, idiotyczna fabuła, tępe ukazywanie faszystów jako homoseksualnych dewiantów, co to w ogole jest? do widzenia
do widzenia.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #871 09 Mar, 2011, 15:44:10 »
(...)nie ma w nim absolutnie nic konstruktywnego, zero logiki, idiotyczna fabuła, tępe ukazywanie faszystów jako homoseksualnych dewiantów, co to w ogole jest?

SZTUKA! :P

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #872 09 Mar, 2011, 17:11:15 »
z ciekawostek, od nazwiska Markiza de Sade wywodzi się słowo sadyzm :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #873 09 Mar, 2011, 20:47:53 »
z ciekawostek, od nazwiska Markiza de Sade wywodzi się słowo sadyzm :)
...oraz markiza i Sade 8)


Widział już ktoś?:

Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #874 09 Mar, 2011, 22:56:56 »
Wuju, oczywko, że wiedziałem czego się spodziewać (no, może poza gównem tym dosłownie...), ale że opinie o nim krążą najróżniejsze, chciałem wyrobić własną. łudziłem się, że może jednak reżyser chciał tą produkcją coś przekazać, niestety chyba byłem naiwny.

Salo jest gorsze? Zależy czego kto szuka. W swoim "przedziale" może nie jest najlepszy, ale zdecydowanie się wyróżnia. Nieźle pokurwiony w każdym razie.
no dlatego wspomniałem, jak ktoś lubi sobie strzepać przy 2 girls 1 cup to pewnie uzna ten film za całkiem ciekawy fabularny erotyk. ale ludzie o względnie normalnych poglądach na seksualność nie znajdą w nim nic ciekawego, bo poza obrzydliwością nie ma w nim absolutnie nic konstruktywnego, zero logiki, idiotyczna fabuła, tępe ukazywanie faszystów jako homoseksualnych dewiantów, co to w ogole jest? do widzenia

  Erotyzmu w tym nie ma żadnego - tylko przemoc i śmierć. Moim zdaniem reżyser chciał pokazać, że władza jest złem, a władza absolutna - złem absolutnym. To jedyna interpretacja, jaka przychodzi mi do głowy. Ale jest tak dosadny i dosłowny, ze chyba nie chciałbym go nastepny raz oglądać....
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!