Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643605 razy)

Offline Grzysiu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
  • Ti ta ta ta
    • Masło!
Wiem, że są (jeszcze?) na necie do kupienia, ale potrzebowałem kupić dzisiaj i dzisiaj dostać na nie fakturę  :facepalm: (swoją drogą płacenie w ten sposób za koncert też jest nieco wkurwiające zamiast dać forsę do ręki to: macie xx zł kupcie, weźcie fakturę to wam zwrócimy...)

W wyniku rajdu po sklepach w Warszawskiej wiosce dowiedziałem się, że niema i i długo pewnie nie będzie bo nie ma dystrybutora... :/

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Bulszit. Dystrybutor jest w formie Mayonesa, ponad to niemal wszystkie możliwe straplocki (Dunlop, Schaller, Grover) i swoje własne ma w ofercie Warwick, więc każdy sklep w Warszawskiej wiosce, który kupuje w Warwicku (chyba tylko Pasja na Wiktorskiej) może te straplocki mieć również z tego źródła.

Offline Grzysiu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
  • Ti ta ta ta
    • Masło!
W pasji też powiedzieli, że nie mają i nie planują mieć -_- Tylko Dunlopy... i jeszcze jakieś jedne dziwne ale nie wiem jakiej firmy...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
wkurwiają mnie projektanci instalacji elektrycznych którzy zamiast usiąść raz a dobrze nad projektem to w 5 dni przysyłają mi siódmą wersję tego samego gówna, nadal z błędami... ale zmian w nowej wersji już nie potrafią zaznaczyć kolorem albo chmurką przez co muszę z palca sprawdzać wszystko od nowa z zestawieniami materiałów czy się zgadza

a wszystko na planach instalacji dla hali która ma 21 tyś m kw...  :facepalm:

zajebać
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Mnie wczoraj wkurwiło Black Red White. Poszedłem dokupić kilka szafek do kuchni - specyfikację sobie zrobiłem w domu i po prostu miałem w łapie listę rzeczy z kodami. Przede mną do pana konsultanta były dwie kobiety, które chyba przez 2 godziny zamawiały kuchnię. Jak skończyły, to panu konsultantowi dwa razy zawiesił się komp i łaził na zaplecze - w końcu po pół godziny złożyłem zamówienie. Wystarczyło tylko przejść z papierem do kasy, ale niestety kobieta w kasie nie umiała nabić pani przede mną rabatu, męczyła się chyba 20 minut, więc całość zajęła mi zamiast 15 minut 3 kurwa godziny.

W dodatku w głupiej serii Nika, która jest teraz w kuchni nie ma frontów 45 cm, więc muszę do zmywarki 45 cm robić front 50... No bo to kurwa taka filozofia zrobić serię mebli kuchennych i uwzględnić taki detal...

Wkurwia mnie też, że będę cały następny tydzień wąchał na zmianę klej, benzynę lakową i farby. Nie masz to jak kurwa przeprowadzka...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771


eDITTO: a wiecie, że dziś imieniny obchodzą m.in.: Haralampia :o  :o, Amat, Dobielut, Eulogia, Eulogiusz, Genadia, Litoriusz, Makrobiusz , Mauryliusz i Morzysław?  :lol: :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2010, 10:51:39 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Co mnie wkurwia? No na przykład to, że Wujo się znowu mądrzy... :P ;) :-*

A i również to, że w pracy mnie traktują jak śmiecia. Rozumiem że ja nawet pracownikiem tam nie jestem, tylko pomocnikiem pracownika (sic!) i w ogóle dostaję piątkę za godzinę, ale można by kurwa uwzględnić czasem to, że nawet ja mogę mieć swoje własne plany, zamiast zmieniać grafik z dnia na dzień... :facepalm:
Ale jest dobrze, John Rutter zawsze poprawiał mi humor, a szczególnie w zacnym wykonaniu.
http://dl.dropbox.com/u/3530835/3.Requiem-PieJesu.mp3
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2010, 11:46:38 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Co mnie wkurwia? No na przykład to, że Wujo się znowu mądrzy... :P ;) :-*

Gdzie?... To chyba Twoje kompleksy :D
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Politechnika Gdańska

Dziękuję.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Już sam wygląd sugeruje, że trzeba omijać z daleka


;)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
No co Ty? Ładna buda. :)

Moja też ładna,

ale, co tu dużo gadać, w większości odbudowana ze zgliszczy. :P

Wkurwia mnie że zaliczał przypał za przypałem mówiąc niewłaściwe rzeczy w niewłaściwych miejscach. :P

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
No co Ty? Ładna buda. :)

Moja też ładna,

Dobra, dobra, może wklej zdjęcie swojego przepięknego gmachu.. :D
Mój "eks" też rozpierdala...
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2010, 19:57:27 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Wy to naprawdę macie ładne uczelnie, ja nie mam tego szczęścia :(

UWM - Wydział Humanistyczny
Spoiler

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Okazalo sie dzis, ze pisalem wrzesniowa poprawke z egzaminu, ktory zaliczylem w czerwcu. Pan wykladowca "zapomnial" mnie wpisac na liste... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wkurwia mnie to ze vomitnalem pare razy i zaraz sie rozloze ;/ Ale bede mial wiecej czasu na gitarke <3

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Wkurwia mnie, że większość konkursów, przeglądów...chuj, wszystkiego w tym interesie odbywa się drogą znajomości, układów, obciągania drutów i cholera wie jeszcze czego. Człowiek się stara, poświecą czas, pieniądze, nerwy ,żeby zostać doceniony za to co stworzył, a i tak jego wypociny lądują w śmieciach bo jest kolejeczka znajomych, kumpli, dupowłazów. I chuj ze fałsz jak sk...syn, że hamburger-englisz, że 1000 raz to samo. Ważne plecy.

Wkurwia mnie czasem ten mój kochany kraj. Chociaż to nie kraj..to ludzie.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie wkurwia jak kończy mi się kawa w pracy co się właśnie przydarzyło!
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Wkurwia mnie, że większość konkursów, przeglądów...chuj, wszystkiego w tym interesie odbywa się drogą znajomości, układów, obciągania drutów i cholera wie jeszcze czego.

Np. trzy razy pod rząd ta sama kapela, na corocznym przeglądzie "Rockowa Noc", inna dwa lata ciągiem. Itd. I to były takie kapele, które reprezentowały niski poziom artystyczny w porównaniu do dużej części zgłoszonych...
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mnie wkurwia jak kończy mi się kawa w pracy co się właśnie przydarzyło!

Top of the day: robię sobie następną :D

A mnie wkurwia, Donnie - że np. na festiwalu kolejność kapel jest (oficjalnie) wylosowana i nie można nic zmieniać, a za każdym razem lokalna kapela gra tuż przed główną gwiazdą. Cuda!
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2010, 14:02:46 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Mam ochotę wszystkim pierdolnąć, sprzedać gitarę i kupić sobie paczkę LEGO Grunwald albo gwiezdne wojny..
Np. trzy razy pod rząd ta sama kapela, na corocznym przeglądzie "Rockowa Noc", inna dwa lata ciągiem. Itd. I to były takie kapele, które reprezentowały niski poziom artystyczny w porównaniu do dużej części zgłoszonych...
Zerknij na tegorocznych laureatów :)
Szał macicy
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2010, 14:06:22 wysłana przez Donnie »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
niski poziom artystyczny

ladny eufemizm ;)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Mnie wkurwia argument "Iron Maiden nie używa metronomu".

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie lubisz pożytecznych zwierzątek zwyrodnialcu? :D Ja ostatnio takiego w studio wziąłem na rękę i wypuściłem, żeby sobie pobiegał po łące, bo kolega jeden dostał palpitacji i spierdolił na krzesło przy konsolecie, a drugi gamoń napierdalał laczkiem 6 razy nie trafiając, bo zamykał oczy z przejęcia, a pająk sobie siedział na ścianie i myślał pewnie: co za kurwa niedorozwoje, przecież ja tu sobie kucam, a oni mogą mnie trafić, jak tak będą napierdalać tym kapciem randomowo? :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
a pająk sobie siedział na ścianie i myślał pewnie: co za kurwa niedorozwoje, przecież ja tu sobie kucam, a oni mogą mnie trafić, jak tak będą napierdalać tym kapciem randomowo? :D

Kolega pewnie djentowiec :lol::dobre: :D

Parę lat temu, będąc w pracy odbieram taki telefon od byłej teściowej: Maciek!!! Przyjeżdżaj natychmiast!!! Na firance siedzi pająk wielkości dłoni albo małego ptaka!!! (Najlepsze:) A w ogóle, to weź może jakiegoś kolegę do pomocy!!! (konieczne jest tu dodać, że dzień wcześniej w lokalnej tv było, że w egzotycznych kwiatach, które przyjechały z zagranicy do jednej z kwiaciarni - kobieta odkryła tarantulę!) Myślę, więc: może jeszcze jedna spierdoliła i jest właśnie u mnie, bo teściowa lubi kwiaty... No, więc wpadamy z kumplem i kawałem metalowej rury na jamę - no, siedzi jebaniec, ale nie wielkości dłoni, chyba, że noworodka ;) Zajebaliśmy go, a potem, przy remoncie piwnic okazało się, że są ich tam tony, więc się z nimi zaprzyjaźniliśmy i była symbioza i wzajemne zrozumienie.

A!! Przecież z kumplem tego zajebanego pająka wsadziliśmy - fakt, że z trudem! - do pudełka od zapałek i wróciliśmy do roboty. Koleżanka właśnie piła kawę, kiedy podstawiliśmy go jej pod oczy... Świnie, he he!
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz, 2010, 08:40:19 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
No, więc wpadamy z kumplem i kawałem metalowej rury na jamę

polowania na pająka kawałkiem metalowej rury, zajebista rozkmina ;D