Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679417 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Obiecanki - cacanki  :(

Chyba kumam.

My?

My - mamy zaszczyt być wisienką na torcie Juniowego wkurwienia... ;)
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Cytuj
mnie to (ograniczenie jednej piosenki w pewnym temacie na forum) wkurwia, bo od tygodnia czaję się jak kot, jak pantera, nawet czasami jak łasica, i wstrzelić się nie mogę :D

No, teraz Wuju jest w dobrym temacie, a co :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Porzundek, panie, musi byc, jak twierdza starozytni germanie ;)
Paczki z głów!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wkurwia mnie moj ojciec ktory przez godzine mi pierdolil kazanie, w wyniku ktorego dowiedzialem sie o tym, jak to rysunki w zeszycie sprawia ze wyladuje z lopata w 40 stopniowym upale...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
narysowałeś w zeszycie penisa?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Nie, pentagramy ;) Gorzej jak zobaczyl ksiazke od angielskiego gdzie jest sporo obrazkow ;D Okazalo sie ze nie umiem angielskiego z tejze pobudki.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nie, pentagramy ;) Gorzej jak zobaczyl ksiazke od angielskiego gdzie jest sporo obrazkow ;D Okazalo sie ze nie umiem angielskiego z tejze pobudki.

 :fotki:
facebook.com/Musza.MorningWood


Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Bo aukcję wystawia kobieta i miała na myśli to drugie lewo ?:>

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
wkurwia mnie to że nie mogę liczyć na zespół w którym gram (nowy perkusista jedzie sobie po mnie, prowokuje, ośmiesza wraz z jakimś burakiem, tylko dlatego że mam odmienne zdanie. Cały zespół sprawia wrażenie biernego, a gdy ja już wybucham mam wrażenie że wszyscy są przeciwko mnie :)). Fakt faktem koleś starszy i u siebie w domu (ale grać moim zdaniem to on wpizdu nie umie) - co dla mnie nie jest wyznacznikiem zajebistości (kolo ma gadane i zamiast grać pierdoli smęty o talerzykach " że muzyka płynie" zgrywajac romantyka).
Ogólnie wyszło na to że jestem menda najgorsza. Ale kurwa - uderzanie tylko w werbel (sic!) w rytm gitary rytmicznej (bo to podobno jest ekspresja taka) przez pół piosenki to dla kurwa kpina , tak samo jak teksty "nie zagram jak wasz były perkusista bo to oklepane i on nie bedzie się nikim sugerował". Pierdoli kolo o 15 wersjach utworu gdzie gra jedno i to samo bo wg niego jest ot zajebiscie alternatywne i oryginalne (napierdalanie w jeden kociołek i bicie "polki" ala lars urlish". Wkurwia mnie to że są tacy debile na świecie i to że pojechaliśmy tam jako zespół - wróciliśmy jako "zespół" i "koleś co robi problemy" . Ale kurwa zaprawdę powiadam wam ręce opadają (przykładowy pomysł kolesia - połamana gitara rytmiczna będzie grać pół utworu tylko z basem bo granie tak że perkusista będzie z początku grał "lżej" (chodzi o budowanie atmosfery) jest "oklepane i tak graja w radio".
Kurwa ponadto doszło do kilku incydentów, czego skutkiem był mój właśnie wspominiany wybuch - jego tekst że by mnie wywalił z domu i mój że pierdole to wszystko (po czym wyszedłem) - a zespół jak wspominałem zdawał się bronić gościa. (w sensie takim że widać że im nie pasuje co gra, ale boją się wyrazić swoje zdanie , a gdy po mnie jadą to udaje że nie słyszy.)
Moje zdanie jest takie - jak wychodzę na scene nie chce się wstydzić tego co gram. A jak kolo napierdala w werbel (tylko w werbel - sic!) przez pół utworu , bo to jego artystyczna wizja ( i nakurwia z całej siły, pomimo że utwor jest spokojny) jest taka że tam gra werbel i gra jebaną polke ala metalica to soorryyy.)


Dodam jeszcze smaczek - wg kolesia nagrywanie w studio takiego czegoś żę gra gitara strune E - rytmicznie, połamany riff - bez perkusji , jest zajebiste bo to taki artyzm . (wkońcu nie można zagrać kurwa lzej bo to radio jest)
Do tego przypierdalał się z pajacem swoim do mojego brzmienia i wszystiego ogolnie (bo nie brzmi jak w studio) - obłęd. Gram u nas tylko ja na gitarce , ale nie znam sposobu jak można dźwięk cis zagrać "mocniej" gdy gram już najmocniej.Wogóle  zwrócenie jemu uwagi - skonczylo się tym się skończyło. A zespół był bierny jak dupa.
Po próbie usłyszałem że musze nauczyć się "puszczać słowa mimo uszu" - obłęd. Lizać dupe frajerowi który grać nie umie tylko dlatego że jest starszy i nie wypada starszym powiedzieć " słuchaj, spróbuj może inaczej bo to nie brzmi".
« Ostatnia zmiana: 02 Paź, 2010, 08:25:08 wysłana przez Zbir »

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
przejebane.

Nie możecie go wypierdolić ?

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Znam to! W moim przypadku skończyło się na odejściu z zespołu. Teraz gram w zespole który mógłbym sobie tylko wymarzyć w tamtym okresie więc wyszło na moje :) Swoją drogą kto u Was komponuje? Skoro jesteś jedynym gitarmenem to stawiam, że Ty tak? Jak tak, to po prostu wyjedź mu z grubej rury, że jak coś mu się nie podoba, to niech szuka sobie frajerów gdzie indziej :P Automat perkusyjny nie marudzi :)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jak ja się czasami cieszę że nie gram w zespole...

A bardziej serio - zrób jak napisał Frantic. Skoro band popiera perkmana, w sposób otwarty lub nie, to daj im ultimatum. Może to brutalne, ale po co zmuszać się do czegoś czego się nie znosi, w imię... no właśnie? "Lepszego dobra zespołu"? Jak perkusista to kretyn, a reszta nie ma własnego zdania (bo po co?) i nie potraficie się dogadać teraz, to co będzie jak naprawdę trafi się jakiś poważniejszy występ? Albo nawet seria występów? Za którymś razem dacie wszyscy (bo nikt z postronnych, a i wy pewnie też nie, nie będzie potem pamiętał kto zaczął) dupy i tyle w temacie - zespól X zostanie zapamiętany jako banda buców, a że należałeś do tego zespołu X, to też jesteś bucem.

PS. Troszkę OT - pytanie może głupie, ale jednak, więc rozwijam ponownie zdanie Frantica - ciągle tu słyszę o problemach natury "perkusista to chuj, trzeba mu taszczyć wagon gratów, a basista jest głuchy i nie potrafi zapamiętać a, C, G, e". Co to, nie ma dzisiaj 98730567389456 sposobów aby nagrać i odtworzyć jakąś ścieżkę live bez użycia żywego gracza? Skoro są, to po co się wkurwiać...?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
To było nasze pierwsze spotkanie z tym perkmanem właśnie - i skończyło się jak się skończyło. Zespół niby jest za mną - a jednak tego nie okazali - co tworzy jeszcze większą groteske , w tym wszystkim. Po namyśle doszedłem że po prostu oni tak chyba maja - nie chcą powiedzieć więcej, boją sie własnego zdania - a fakt potrafię być upierdliwy - ale ja nie umiem po prostu grać w zespole i grać coś co nie pasuje, jest nierówno itp - dążę do perfekcji , bo wiem że nikt nie bedzie chciał kupić naszej płyty, ba usłyszeć nas na żywo jeżeli perkusja jest jaka jest, lub ja , lub ktoś inny gdzieś fałszuje.
Wracając do przeszłości to naszemu byłemu perkusiście nie trzeba było nic mówić, ew można było podsunąć jakiś pomysł, który on rozważał - gościu jak dla mnie był masterem perki - bo grał z feelengiem, grał rytmicznie, łamał rytmy - po prostu PROFESJONALNY kolo z którym można było pogadać.
Moja luba dobrze to chyba ujęła : że stawiam zbyt wysoką poprzeczkę sobie i innym. I tak jest zapewne - ale uważam że albo dajemy coś od siebie - jesteśmy otwarci na pomysly, mamy SMAK i brak durnych SCHIZ , będziemy ciężko pracować to coś osiągniemy, jestem tego pewien. I nie mówie tu o karierze międzynarodowej, ba narodowej, ale o tym uczuciu gdy schodzisz ze sceny z uczuciem że zagraliście ciekawy, oryginalny koncert, ludzią sie podobało, było super - podchodzi do Ciebie jakiś nieznajomy i pottwierdza Cię w tym przekonaniu.
Ogolnie dzięki za wsparcie i wyrozumiałość i podzielenie się doświadczeniem - bo mam naprawdę przez to małego doła.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
a ja mam wnerwa, że muszę pozbyć się gratów i jeszcze pewnie za darmo nawet nie pójdą ;/
Ssiecie.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
wkurwiają mnie niektórzy ludzie np. obecny na forum leszekblues od którego dostałem dziś pięknego maila o treści

Cytuj
Maciek dzieciaku spierdalaj na drzewo
Kolegom z klasy mozesz sobie takie rzeczy pokazywac szczeniaku


To tak w kontekscie 2x12" kupie na ss

jak ktoś nie wierzy mogę print screen zrobić i wrzucić.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ha! moge Ci wysłać skriny PM'ów które ja ostatnio dostałem :) nie od Leszka coprawda i nie aż tak... delikatne :D

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
To się domyślam od kogo ;D jak chcesz możesz dać pośmieje się, ale i tak mnie to wkurwia

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Screens or it didn't happen :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Mnie wkurwia, że wyszły mi fajne wokale, ale nagrałem je w prowizorycznych warunkach i teraz wyłażą mi kurwa z miksu, cobym z nimi nie robił :/ 1,5 dnia zmarnowałem próbując coś z tym zrobić.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
To się domyślam od kogo ;D jak chcesz możesz dać pośmieje się, ale i tak mnie to wkurwia

Nie śmieję się z ułomnych ludzi. Najbardziej mnie załamało, że od trzech chujków, których bardzo lubię usłyszałem, że to prywatnie bardzo fajny człowiek. Tylko od jednego, że to totalny zjeb...

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829


zadowolony ?

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Maciek, ja zostałem poczęstowany od tego gościa tekstem o spierdalaniu do piwnicy :P Więc zostałeś łagodnie potraktowany xp
Ssiecie.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Tobie się akurat należało <faka> :D