Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643544 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
No, więc wpadamy z kumplem i kawałem metalowej rury na jamę

polowania na pająka kawałkiem metalowej rury, zajebista rozkmina ;D

To była także telefoniczna porada teściowej.

Ergo: "nigdy nie wierz kobiecie, dobrą radę Ci dam..." ;)
Paczki z głów!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Kuzyn w Australii ubił pająka, który wpadł w odwiedziny, patelnią :D, ale ten skurczybyk rzeczywiście był niemały.

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Ja również miałem przygodę z pająkiem (akurat w robocie) gdy pracowałem w "zakładzie przetwórstwa mięsnego". Miał tak z 6-7 cm średnicy. Nawiązując do tematu: WKURWIA mnie PLUS gsm, gdzie to chuje swego czasu (w lipcu) zadzwonili z propozycją zmiany taryfy itp itd po czym jak polazłem do salonu pogadać o taryfach i telefonach
(konkretnie chciałem, żeby mi dali nokie 5530 ale niestety nie było w salonie (była w odległym o 12 metrów euro rtv...) i całe szczęście że jej nie było, ale mniejsza...). Facet zapytał się jaki telefon chcę i po podaniu moich preferencji stwierdził, że gdzieś tak w połowie sierpnia powinny się pojawić nowe telefony w ofercie (w tym SE Xperia x10 mini pro, na który napaliłem się jak jeszcze mniejsze dziecko niż jestem) - I CO? I KURWA KONIEC WRZEŚNIA I NIC NOWEGO!!

Wiem, że to debilny i niskolotny powód do wkurwienia, ale innego nie mam (tzn mam, ale jestem trzeźwy)

Offline mleko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Ja również miałem przygodę z pająkiem (akurat w robocie) gdy pracowałem w "zakładzie przetwórstwa mięsnego". Miał tak z 6-7 cm średnicy. Nawiązując do tematu: WKURWIA mnie PLUS gsm, gdzie to chuje swego czasu (w lipcu) zadzwonili z propozycją zmiany taryfy itp itd po czym jak polazłem do salonu pogadać o taryfach i telefonach
(konkretnie chciałem, żeby mi dali nokie 5530 ale niestety nie było w salonie (była w odległym o 12 metrów euro rtv...) i całe szczęście że jej nie było, ale mniejsza...). Facet zapytał się jaki telefon chcę i po podaniu moich preferencji stwierdził, że gdzieś tak w połowie sierpnia powinny się pojawić nowe telefony w ofercie (w tym SE Xperia x10 mini pro, na który napaliłem się jak jeszcze mniejsze dziecko niż jestem) - I CO? I KURWA KONIEC WRZEŚNIA I NIC NOWEGO!!

Wiem, że to debilny i niskolotny powód do wkurwienia, ale innego nie mam (tzn mam, ale jestem trzeźwy)

@ pająki
raz mi taki rozkurw wszedł do szklanki wielkości denka z 5 czy 6 cm średnicy, wkurwił mnie to ugotowałem wodę i  zalałem huja no i był instant death :D

@ komórki

wkurwia mnie to że od tygodnia dzwonią do mnie to że zmienili mi abonament pod pretekstem zajebistości z w miare dobrego na bardzo hujowy a teraz dzwonią codziennie że chcą zmienić na jeszcze bardziej hujowy...

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Co wy znów z tymi pająkami? Znam jednego gościa, który wsadza je sobie w tyłek i jednocześnie odmawia zdrowaśmario.
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Winszuję ciekawej znajomości.
4string

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Wiesz jak trudno jest bronić krzyża na Krakowskim Przedmieściu? Podobno prawie tak jak nie wierzyć, że ex prezydent nie sterował tu 154.
Kto kupi u niemca ten pedał.

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
co wkurwia, nie ma sensu pisać o kolejnej nie udanej sprawie z kobietą bo coś tam... Mi bardzo na nerwy działa postawa samozachowawcza i brak kultury, sytuacje gdzie jeden drze się- moja mojsza jest najmojsza i nic się nie da z tym zrobić. Jako taką gównianą sprawą traktuję ten topic http://forum.sevenstring.pl/hardware/popularne-mikrofony/msg100559/#new gdzie sinner bez wątpienia na ban nie zasłużył, porządek porządkiem ale modzi się tu moim zdaniem pomylili.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Co do żydowsko-grzesznych utarczek: to czytając język dyskutantów można dać bany, natomiast znając historię obu panów na forum i czytając wypowiedzi nie literalnie a kontekstowo: chyba jeden ban za dużo.

Moja historia: sprzedałem paczkę 412. I trzeba ją dostarczyć do Wro. Paczka 80x40x80xm, około 45kg. Znając realia i wysyłając już co nieco kurierami założyłem, że koszt wyniesie 50-80zł. W każdym razie do stówy. I tu zaczyna się gehenna! Po pierwsze - poczta: 179zł. Przesyłka konduktorska 25zł - ale tylko do 10kg. Z pracy jechał TIR do Wro, ale w piątek, a następny - nie wiadomo kiedy. Dalej odpadły firmy kurierskie, które nie biorą przesyłek od osób prywatnych. Kolejne firmy - OK, ale za 181-197zł. Może bym to przeżył, ale w takim przypadku okazuje się, że potrzebna będzie jeszcze europaleta. To też bym jakoś obeszed... W końcu kolega polecił mi DPD, że było to samo z innymi kurierami jak wysyłał piec 30kg, a DPD wzięło 40zł. Tralaaaa, jestem w domu! (taniec radości). Dzwonię do DPD - wszystko piknie, tylko że max load przesyłki: 31,5kg... :facepalm: Noszszszsz!!!.
Szukam dalej: UPS. Oczywiście jest "ale"! Najbliższy oddział w Koszalinie (70km) :'(.
Dzwonię. Przyjadą do Słupska! Super! :) Cena? 75zł! Super, super! ;D :onan:
- A co jest zawartością paczki?
- Kolumna głośnikowa.
- Chwileczkę.......ch wileczkę(...)......... nie możemy przewieźć.
- :o Dlaczego?
- Bo przesyłka zawiera magnesy.
- Ale kolega odbierał taką samą przesyłkę ze sklepu, nadaną Waszym kurierem.
- Ale w takim razie nadawca miał z nami podpisaną umowę.
- Proszę pani, ale czy mam umowę czy nie - te magnesy dalej działają tak samo.
- Nie mogę panu pomóc.
Japierdolę!!!!!!!!
OK, tu w sukurs przyszli ziomy forumowe: Didejek i Mery.
Firma polecana przez Merego - bez palety euro, bez pierdolenia 70zł netto. Z ubezpieczeniem do 10k PLN. OK, dzwonię, upewniam się, zamawiam. Ufff! Wielkie, kurwa, pierdolone uffffff! Rozumiecie...!
Odzywa się jeszcze Didejek: firma polecana przez niego na swojej stronie ma kalkulatorek: dajesz wagę, wymiary i... 49zł netto! (ale już jestem ostrożny, wiec radości nie ma...) Tylko się zalogować i zamawiać. A co tam, najwyżej anuluję tamto zgłoszenie. OK, wypełniam formularze, rejestruję się, klikam maila aktywacyjnego, loguję, wypełniam ponownie dane swoje, odbiorcy, itd. Ale! Coś mnie, kurwa, tknęło i dzwonię do ziomów. A pan w słuchawce mówi mi, że powyżej tych 31,5kg (co to kurwa jest??) to trzeba jednak paletę euro. Ergo, kurwa, wymiar przesyłki nagle zmienia się w 120x80x55 i wtedy cena wynosi już 129zl netto :facepalm: :facepalm: :facepalm:, a (cytuję niedokładnie): "kalkulatorek został dodany na stronie niedawno i jest zjebany".

I tak kurwa mnie się zachciało Marszala!!!!.... Mam nadzieję, że biorąc pod uwagę jeżdżenie po mieście za odpowiednimi kartonami, potem 2h pakowania kolumny, tachania tych prawie 50kg do auta i to całe dzwonienie i wkurwianie się zwrotami akcji - że różnica w brzmieniu będzie >5%, a logo Marszałka samo nie odpadnie.
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz, 2010, 14:24:23 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
To wysyłasz tym, co Ci podałem?
Bo nie doczytałem się, że tam też się coś posypało....
Zawsze możesz pogadać z takim jednym zbananowyanym, przywołanym uprzednio przez Ciebie (na 's' się zaczyna), bo jakoś niedługo tutaj jedzie.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
To wysyłasz tym, co Ci podałem?
Bo nie doczytałem się, że tam też się coś posypało....

Firma polecana przez Merego - bez palety euro, bez pierdolenia 70zł netto. Z ubezpieczeniem do 10k PLN. OK, dzwonię, upewniam się, zamawiam. Ufff! Wielkie, kurwa, pierdolone uffffff! Rozumiecie...!

No, wysyłam. Sporo tu zwrotów akcji, ale akurat tu jest OK. PÓKI CO, bo odbiór paczki dopiero jutro ;). Drżę. Jeszcze raz dzięki!
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Czytałem, czytałem...

Myślałem, że jak się jebie, to wszystko. I że nie dopisałeś czegoś ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Myślałem, że jak się jebie, to wszystko. I że nie dopisałeś czegoś ;)

No, zawał był blisko. Wkurwienie: 8.
Paczki z głów!

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Wkurwia mnie mój plan zajęć, gdzie (jeżeli dobrze rozumuję) w 2 pierwsze poniedziałki cyklu mam zajęcia od 7.30 do 20.25 (transport do domu 22.20 KURWA MAĆ!!!!!), a przez 5 i 6 pon. mam na 7.30 do 9.00 potem 4 jebane godziny okna (jakbym miał blisko dom to poszedłbym spać, a tak chuj, będę musiał sobie znaleźć jebane zajęcie - choć może będę się wtedy uczył albo powtarzał, ale znając siebie jest to mało prawdopodobne) i o 13.15 analiza matematyczna i do domu. Jakby tego było mało Algebrę z geometrią mam z gościem o nazwisku Morayne, a na stronie napisano, że wykłady mogą się odbywać w języku angielskim. Zaczynam się zastanawiać, czy techniczne szkoły wyższe istnieją nie po to, żeby edukować, ale żeby wyciągać kasę i niszczyć ludzi.

Aha i wkurwia mnie pogoda, bo szykowała się niezła popijawa w Sulistrowiczkach, a tak pada i gówno z tego będzie.

KURWAAAAAAAAAAAAAA

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Aha i wkurwia mnie pogoda, bo szykowała się niezła popijawa w Sulistrowiczkach, a tak pada i gówno z tego będzie.

Imprezujecie z tyłu sklepu?
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Aha i wkurwia mnie pogoda, bo szykowała się niezła popijawa w Sulistrowiczkach, a tak pada i gówno z tego będzie.

Imprezujecie z tyłu sklepu?
mnie też to wkurwia, na jutro zaplanowałem spotkanie ze znajomymi w lesie przy winku, ale jak widać się nie zapowiada
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz, 2010, 16:55:36 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mój plan z dnia na dzień się zmienia.
Wczoraj był zajebisty! :D
Dzisiaj niestety już gorzej :( czekam co przyniesie jutro ;)
Wkurwia mnie, że nie umiem grac na gitarze tak szybko jak bym chciał.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie, że nie umiem grac na gitarze tak szybko jak bym chciał.

To nie chciej :D

To jak wpływ kapitalizmu & socjalizmu na stosunek: potrzeby/możliwości.

Kapitalizm zwiększa mianownik, socjalizm zmniejsza licznik... ;)
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

To jak wpływ kapitalizmu & socjalizmu na stosunek: potrzeby/możliwości.

Kapitalizm zwiększa mianownik, socjalizm zmniejsza licznik... ;)

Nobla juz dostales czy dopiero sie starasz?

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
może Wuj Batman na prezydenta chce startować a to jest program :D

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Aha i wkurwia mnie pogoda, bo szykowała się niezła popijawa w Sulistrowiczkach, a tak pada i gówno z tego będzie.

Imprezujecie z tyłu sklepu?

nad zalewem, czy gdzieśtam (tzn w dzień, bo w nocy domowa popijawa)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
może Wuj Batman na prezydenta chce startować a to jest program :D
Ten miał lepszy program wyborczy a i tak przepadł :D :
4string

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
remonty

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Obiecanki - cacanki  :(

Z drobniejszych historii, że mam podpis "gaduła"
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz, 2010, 09:54:28 wysłana przez Junia »
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Obiecanki - cacanki  :(

Chyba kumam.
Paczki z głów!