Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643660 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Jak długo będziemy żyć w kraju, w którym wynagradza się nic nie robienie, tak długo tak będzie

Mi placa glownie za lezenie i nicnierobienie, ale ja przynajmniej place podatki i to kurewsko duze, zdecydowanie za duze, co tez mnie wkurwia. Wkurwiaja mnie tez spryciarze forumowi, ktorzy prowadza otwarta dzialalnosc gospodarcza, a Glowny Urzad Statystyczny w zyciu o nich nie slyszal. Moje wysokie podatki zawdzieczam miedzy innymi im

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Jeden pajac z muchą założył już kilka partii i chuj z tego wychodzi. Większość lubi być dymana, więc takie poglądy można sobie trzymać w zakresie myślenia kanapowego, co też czynię. Jak są wybory to idę spełnić swój obywatelski obowiązek stawiając krzyżyk przy partii, która i tak nie wybije się ponad 2%, ale przynajmniej mam satysfakcję, że nie maczam łap w tym kiblu zwanym politycznym mainstreamem.

Ogólnie to co mnie wkurwia to cała realizowana na świecie polityka według idei Marksa, że jak się wprowadzi demokrację to ludzie za chwilę sami zbudują socjalizm.

A jeszcze odnośnie tego VATu - jakim trzeba być deklem, żeby łykać teksty, że podwyżka nie dotknie najbiedniejszych. To co, najbiedniejszy się nie ubiera, nie płaci rachunków? Takie gadanie też mnie wkurwia.

Edit:
Sinner jest chyba jakaś różnica między ratownikiem medycznym itp, któremu płaci się za dyżury i gotowość do działania (dyspozycyjność to nie to samo co leżenie i nic nie robienie), a żulem, który nasrał pod siebie w parku i leży nieprzytomny, bo najebał się gorzałą, którą sobie kupił za rentę.

Co do spryciarzy forumowych. Jako właściciel firmy, płacący wszystkie vaty, sraty, dupaty średnio cieszę się taką konkurencją, bo to gra nieco nie fair, ale z drugiej strony to niekoniecznie przez takich kolesi są wysokie podatki, bo oni te pieniądze zarobione w ten sposób wprowadzają do obiegu i paradoksalnie ratują momentami pkb. A rejestrowanie działalności to też kręcenie bata na własną dupę. W tym roku miałem już jedno wezwanie z zusu i jedno z urzędu skarbowego, chociaż wszystko robię prawidłowo.

A co do tego co mnie wkurwia jeszcze. Wkurwia mnie jak kupię sobie film na DVD za 5 dych i muszę potem oglądać ostrzeżenia przeciwko piractwu w 5 językach, antyreklamę piractwa, tak jakby producent DVD, który na mnie zarabia z założenia uważał, że jestem złodziejem, potem 5 reklam jakiegoś chuj wie czego i nic z tego nie da się przewinąć. Tak samo wkurwia mnie, że jak gdzieś sobie zgubiłem dongla do Cubase'a to nie mogłem nagrywać przez tydzień jak akurat miałem na to czas. Ogólnie wszystkie zabezpieczenia antypirackie, które w praktyce utrudniają życie wyłącznie legalnym użytkownikom to zajebista sprawa.
« Ostatnia zmiana: 16 Sie, 2010, 16:09:47 wysłana przez Didejek »

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A co do tego co mnie wkurwia jeszcze. Wkurwia mnie jak kupię sobie film na DVD za 5 dych i muszę potem oglądać ostrzeżenia przeciwko piractwu w 5 językach, antyreklamę piractwa, tak jakby producent DVD, który na mnie zarabia z założenia uważał, że jestem złodziejem, potem 5 reklam jakiegoś chuj wie czego i nic z tego nie da się przewinąć. Tak samo wkurwia mnie, że jak gdzieś sobie zgubiłem dongla do Cubase'a to nie mogłem nagrywać przez tydzień jak akurat miałem na to czas. Ogólnie wszystkie zabezpieczenia antypirackie, które w praktyce utrudniają życie wyłącznie legalnym użytkownikom to zajebista sprawa.
I dlatego Reaper rulz.

Co do vatu, to ciekawe w jakim stopniu na inflację wpłynie podwyżka vatu, a w jakim powódź, pożar, czy inne, jakakolwiek inna, jakże obecna w tegorocznym życiu społecznym force majeure.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Sinner jest chyba jakaś różnica między ratownikiem medycznym itp, któremu płaci się za dyżury i gotowość do działania (dyspozycyjność to nie to samo co leżenie i nic nie robienie), a żulem, który nasrał pod siebie w parku i leży nieprzytomny, bo najebał się gorzałą, którą sobie kupił za rentę.

Jest jedna roznica, do zula trzeba mowic "prosze pana" a do ratownika mozna powiedziec "ty chuju"

Cytuj
Co do spryciarzy forumowych. Jako właściciel firmy, płacący wszystkie vaty, sraty, dupaty średnio cieszę się taką konkurencją, bo to gra nieco nie fair, ale z drugiej strony to niekoniecznie przez takich kolesi są wysokie podatki, bo oni te pieniądze zarobione w ten sposób wprowadzają do obiegu i paradoksalnie ratują momentami pkb.


O tym sie wypowiem jak nie bede po wodeczce, nie chce nikogo obrazac :) Ale mam dosc radykalne i nietypowe podejscie do tego tematu jak na Polaka

Cytuj
A rejestrowanie działalności to też kręcenie bata na własną dupę. W tym roku miałem już jedno wezwanie z zusu i jedno z urzędu skarbowego, chociaż wszystko robię prawidłowo.

No mnie do US wzywali tylko raz, w efekcie musialem sprzedac music mana, by zaplacic ponad 6k wyimaginowanych podatkow i kary, o umozenie czego nawiasem mowiac walcze od ponad roku w sadach, ksiazeczki prowadzila mi firma rachunkowa, ktora juz nie istnieje, bo skarbowka tak sie po nich przepierdolila, ze ja w calej sytuacji wyladowalem najszczesliwiej

Chuj z tym, nie tyle co mnie to wkurwia, co przeraza

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
(...) mnie do US wzywali tylko raz, w efekcie musialem sprzedac music mana, by zaplacic ponad 6k wyimaginowanych podatkow i kary (...)

I zapewne od sprzedaży tego MM dojebali kolejny podateczek?  :evil:
« Ostatnia zmiana: 16 Sie, 2010, 23:21:41 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Jest jedna roznica, do zula trzeba mowic "prosze pana" a do ratownika mozna powiedziec "ty chuju"

A do strażnika wiejskiego "ty mała kurwo" np. i różne takie, czego moja małżonka na szczęście nie jest już adresatem, ale do tej pory mnie to wkurwia. I dobrze, że nie zostałem strażnikiem jak mnie do tego namawiała, bo u mnie to taki typ od razu dostałby tonfą w pysk, a jego ścierwo odnalazłoby się w zbiorniku retencyjnym na węźle kolejowym między Rembertowem a Wawrem :evil:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
koleżeńskich/przyjacielskich!

Reszta rozumie się sama przez się, ale kolega?! ;)
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg

Jest jedna roznica, do zula trzeba mowic "prosze pana" a do ratownika mozna powiedziec "ty chuju"

A do strażnika wiejskiego "ty mała kurwo" np. i różne takie, czego moja małżonka na szczęście nie jest już adresatem, ale do tej pory mnie to wkurwia. I dobrze, że nie zostałem strażnikiem jak mnie do tego namawiała, bo u mnie to taki typ od razu dostałby tonfą w pysk, a jego ścierwo odnalazłoby się w zbiorniku retencyjnym na węźle kolejowym między Rembertowem a Wawrem :evil:

Do mnie pasuje bardziej "ty chuju", za gruby jestem na mala kurwe. Powiedz swojej Pani, zeby nie brala tego na klate, szkoda zdrowia psychicznego

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ha :D
Takie smaczki codziennie mam w pracy ;) Szczerze mówiąc to takich rzeczy sie już dowiedziałem na swój temat, głównie od ludzi których ni chuja nie znam, że chyba nic mnie w tej kwestii już nie będzie w stanie zaskoczyć.
I tak jak wspomniano, ciesze sie że nie mam z tymi ludźmi kontaktu bezposredniego, bo bym z yonym walczył o zbiorniki retencyjne ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Przepiekielnie wkurwia mnie fakt, że pięć czy sześć sklepów które właśnie obdzwaniam ma na swoich stronach towar, którego nikt nie produkuje od dwóch lat, którego nie ma dystrybutor, który jest w ogóle fizycznie nieosiągalny (chyba, bo jeden sklep nie odbiera telefonu), a NIC im to nie przeszkadza oferować go na swoich zajebistych stronach razem z pizdylionem innych towarów, których też nie mogę kupić bo ich fizycznie nie ma. Ja pierdole. Co to za pojebana praktyka kurwa jej mać.
Łe tej.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
mnie wkurwia to ze nie mam pieniedzy bo mnie "ktos" zalatwil z robota na wakacje :/ zarabialbym po 150zl dziennie a tu chuj

tyle fajnych zabawek jest a tu nie ma kurwa kasy nawet na paliwo do auta

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Przepiekielnie wkurwia mnie fakt, że pięć czy sześć sklepów które właśnie obdzwaniam ma na swoich stronach towar, którego nikt nie produkuje od dwóch lat, którego nie ma dystrybutor, który jest w ogóle fizycznie nieosiągalny

Ale za to te przechujowe sklepy rozwalają normalne sklepy z towarem, bo zaniżają ceny, co łatwo robić jak się nie ma żadnych stanów magazynowych do granic możliwości i poza granice rozsądku (jeden ze sklepów internetowych zarabia na przykład na SD SH2 5 zł).

Ale... Po pierwsze zawsze można wrzucić coś do koszyka i kupić :). Po drugie, jeżeli jakiś sklep internetowy z Tobą zadziera to zamawiasz jakiś drogi sprzęt, kupujesz (oni go ściągają dla Ciebie od dystrybutora, bo nie mają stanów magazynowych), a potem go odsyłasz w ciągu 15 (albo 10, nie pamiętam) dni, korzystając z praw przysługujących przy zakupach na odległość. ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Oż kurwa. Wkurwiają mnie takie pokazówy pod publiczkę w wykonaniu lukrowanych pedałków, którzy w życiu gitary w rękach nie mieli:
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
bejbe bejbe

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
a mnie wkórwia:
2. Jak dziewczyna ma okres i dostaje zadarmo

??

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Ale... Po pierwsze zawsze można wrzucić coś do koszyka i kupić :)

wybrałem sobie właśnie takie wyjście, co lepiej, chłopaki sprzedają Big Muffa w wersji, której nikt nie produkuje od kilkunastu (!) lat, ciekawe co z tego wyrośnie :D
Łe tej.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
a mnie wkórwia:
1. Jak sobie założe nowe struny a ktoś na próbie weźmie mi gitarkę i mi struny upierdoli
ooo tak

a co do Dżastina, ja to trochę współczuję ludziom, których on wkurwia ;)
do widzenia.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
a mnie wkórwia:
2. Jak dziewczyna ma okres i dostaje zadarmo
??

No nie mów, że Ciebie to nie wkórwia ;).

A z tym całym dżastinem - ja dowiedziałem się, że takie coś istnieje z tego forum. Nie wiem po ile lat mają ci, którzy się tym tutaj ekscytują, ale radzę wrzucić na luz. Odkąd pamiętam takie gówno (gówno jako produkt komercyjny, ludzi tak nie nazywam) gdzieś sobie istnieje i przyzwoitym rozwiązaniem jest żyć i mieć to w dupie zamiast odławiać... Miną ze trzy lata, chłopakowi zaczną wyrastać łoniaki, głos się zmieni, ryj będzie mniej dziecinny przestanie być taki medialny... i zniknie z waszego horyzontu, a w jego miejsce wejdzie następny, bo natura nie znosi próżni.

Powstaje jednak pytanie - po jakich stronach wy chodzicie i co oglądacie, że wiecie, że takie coś istnieje? Siedzicie codziennie po parę godzin przed disnej czanel? :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A z tym całym dżastinem - ja dowiedziałem się, że takie coś istnieje z tego forum. Nie wiem po ile lat mają ci, którzy się tym tutaj ekscytują, ale radzę wrzucić na luz. Odkąd pamiętam takie gówno (gówno jako produkt komercyjny, ludzi tak nie nazywam) gdzieś sobie istnieje i przyzwoitym rozwiązaniem jest żyć i mieć to w dupie zamiast odławiać... Miną ze trzy lata, chłopakowi zaczną wyrastać łoniaki, głos się zmieni, ryj będzie mniej dziecinny przestanie być taki medialny... i zniknie z waszego horyzontu, a w jego miejsce wejdzie następny, bo natura nie znosi próżni.

 Jaka kurwa ekscytacja? Mnie to pierdoli, bo kolo nie jest w kręgu moich zainteresowań muzycznych ani żadnych innych. Trafiłem na pigmeju na link w pewnym pojebanym temacie o rozwalaniu gitar, to zapodałem...

Powstaje jednak pytanie - po jakich stronach wy chodzicie i co oglądacie, że wiecie, że takie coś istnieje? Siedzicie codziennie po parę godzin przed disnej czanel? :D
Jakby nie fora ss.pl, pigmej czy basscity, to bym nawet o typku nie słyszał... 
 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie że szukałem roboty od x-miesięcy, a jak już mam to:
- będę latał po rusztowaniach z deklami po (w porywach) zawodówce, więc na pewno się nasłucham "rozmuf o rzyćju" i się ujebę po łokcie przy tym
- Do tego w domu zamiast chociaż słowo dobre powiedzieć to - przepraszam - pierdolą :evil:

a) miałem właśnie rusztowania na całym bloku i się nasłuchałem. Otóż: od dawna mam szacun do prostych ludzi. Bo oni mają swoją mądrość.
b) bo robić trzeba, ani to wyczyn, ani łaski nie robisz ;)
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
masz i tak szczescie ze czesci z vectry pasuja ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
pompa paliwa w dieslach?

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
tak, pozniej opel korzystal z silnikow diesla fiata i one tez trafialy do saaba

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie, że akurat kiedy miałem wracać do roboty - złapało mnie jakieś gówno i męczy poprzez zatoki. Łeb mi pęka, lecą jakieś gluty w modnych kolorach ziemi. Podobno wirus, ale wczoraj w Dzienniku widziałem, że jest akurat teraz zajebiste stężenie pyłków alternaria, cladosporium i jeszcze clotrimazolum i clitoris ;) - więc chyba w końcu na starość dopadły mnie alergie.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Faktycznie, clitoris męczy strasznie. Spać przez to cholerstwo nie można.