Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1682572 razy)

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Chujowy rok. Pośrednio dla mnie.

3 Miesiące temu narzeczona zwichnęła staw łokciowy.
Pracodawca z jej 1 pracy wisi jej 3 zaległe wypłaty, nie specjalnie wzruszony wezwaniem przedsądowym. Telefonu nie odbiera, wiadomości odczytuje ale olewa.

Wczoraj, na 2 tygodnie przed naszym ślubem zwichnęła staw skokowy :3

Co dalej?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 326
No jak to co? Koniec robótek ręcznych i najeźdźca. :P

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
"Finance Minister Bezalel Smotrich implies he believes that blocking humanitarian aid to the Gaza Strip is “justified and moral” even if it causes 2 million civilians to die of hunger, adding however that the international community won’t allow this to happen."


https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/smotrich-might-be-justified-and-moral-to-cause-2-million-gazans-to-die-of-hunger-but-world-wont-let-us/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
"Finance Minister Bezalel Smotrich implies he believes that blocking humanitarian aid to the Gaza Strip is “justified and moral” even if it causes 2 million civilians to die of hunger, adding however that the international community won’t allow this to happen."


https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/smotrich-might-be-justified-and-moral-to-cause-2-million-gazans-to-die-of-hunger-but-world-wont-let-us/

Skrajna prawica, no nie dziwi. Swoją drogą ciekawe co tam pierdzą na żydowskiej skrajnej lewicy dla kontrastu.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Myślę że osoby którym się zrzuca na łeb bomby mają totalnie wyjebane na to, na kogo głosował ich oprawca.
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2024, 19:53:20 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Netanjahu hodował Hamas, niszczył wszystkie pokojowe alternatywy i prowokował konflikt zbrojny przez cały okres swoich wieloletnich rządów - Kaczyński, Orban czy Erdogan to przy nim płotki. Wiele lat przed obecnym konfliktem, Gaza była odcięta jako getto ze ściśle kontrolowaną przez Izrael ilością wody i żywności (żeby zawsze było za mało) oraz ciągłymi przerwami w dostawie prądu. Wszystkie demokratyczne, lokalne rządy były infiltrowane i korumpowane przez Izraelski wywiad, ludność cywilna prześladowana, a finansowanie Hamasu nieblokowane. To jest czystka etniczna nakierowana na przejęcie terytorium, odjebali do tej pory sporo więcej cywili niż przez cały czas trwania wojny w Ukrainie. Zresztą nawet jak dostawy "przechodziły", to blokowali i grabili je lokalni faszyści.

Lokalna lewica protestuje, ale za przeproszeniem, chuja mogą przy braku odpowiedniego wsparcia międzynarodowego - poza Turcją wszystkie duże kraje NATO tłumią (czasem nawet brutalnie, jak w Niemczech czy USA) najbardziej pokojowe protesty propalestyńskie. USA jest w okresie przedwyborczym, więc zbrojeniówka wiąże nawet demokratom ręce ze względu na budżet ich dotacji. A o wsadzaniu aktywistów razem z tysiącami palestyńczyków do pojebanego ośrodka tortur, gdzie specjalnie trenowane psy gwałcą osadzonych i stosuje się wszelkie inne tortury znane ludzkości (przede wszystkim waterboarding) już wolę się nie rozpisywać, bo zbiera mi się jednocześnie na łzy i rzygi.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Gadanie z tym głodzeniem, to tak jakby w obecnym rządzie była też konfederacja i np. Braun jako minister coś takiego powiedział o dajmy na to Obwodzie Kaliningradzkim.

Protesty są bezcelowe (te na tzw Zachodzie już wyjątkowo), szczególnie, że w rejonie tłumią takie oddolne incjatywy raz dwa - czytaj: arabskie rządy mają gdzieś Palestyńczyków. Ludzie niby wyrażają solidarność (flagi, przypinki, aktywność w social mediach) ale to nie chodzi o bycie propalestyńskim tylko o antyizraelskość (tak antyizraelskość nie antysyjonizm). Wybrali demokratycznie Hamas to mają.
Chyba tylko Katar próbuje grać białego rycerza, jednocześnie od lat chroniąc Hamas. Gdyby nie 7 października to Izrael miałby znormalizowane stosunki z Arabią Saudyjską, a to jest kością w gardle Iranowi i wspomnianemu Katarowi.




Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Gadanie z tym głodzeniem, to tak jakby w obecnym rządzie była też konfederacja i np. Braun jako minister coś takiego powiedział o dajmy na to Obwodzie Kaliningradzkim.
Pomijam porównanie polityków ale w Izraelu dosłownie dochodzi do akcji przecinania opon, podpalania i niszczenia ciężarówek z pomocą humanitarną. Od cholery jest filmików gdzie wbiegają na autostradę lub przejście dla konwojów i wysypują na drogę mąkę, ryż, albo potrafią pobić pracownika organizacji humanitarnych za pomoc.

PS: jesteś ruska onuca bo nie używasz nazwy obwód królewiecki zgodnie z wytycznymi miłościwie nas podatkujących ;)
https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/zmiana-nazwy-krolewiec-zamiast-kaliningrad2
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2024, 08:06:21 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
A faktycznie zmieniono nazwę :) zapomniałem.

Mówisz o wbiegających Palestyńczykach pracujących dla Hamasu? Bo takich też jest dużo.
Ten konflikt jak mało który ostatnio przeniósł się do mediów i jest bardzo dużo przeinaczeń, typu Paliwood, te same osoby występujące w różnych sytuacjach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Jeśli zachód uważa że Hamas jest problemem to jedyne co w tej chwili jest pewne to że urośnie on w siłę i jeszcze bardziej zradykalizuje Palestynę. To ich jedyny ruch oporu skoro metody dyplomatyczne w ogóle nie działają. Poza tym o czym mają rozmawiać z okupantem?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Hamas jest problemem dla wszystkich, tak samo jak Bractwo Muzułmańskie, obie organizacje są nielegalne chyba w każdym kraju regionu poza Katarem.
Kolejny konflikt z pewnością zradykalizuje kolejnych.

Dyplomacja nie działa jak pokazali Palestyńczycy przy kolejnych rozmowach na przestrzeni ostatnich lat. Z resztą powstanie Palestyny jako państwa nie jest na rękę nikomu w regionie. Saudyjczycy czy Egipt na 100% wolą mieć Izrael za sąsiada niż Państwo Islamskie v2.
Czasem tak dobie myślę, że to tak jakby w nadzym regionie nieszkańcy Galicji chcieli utworzyć własny kraj ;)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 326

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Ostatnie dni mi przypomniały, jak ja nie znoszę Oasis… Ludzie, którzy jarają się ich reunionem to ci sami, co uważają „Friends” za peak telewizji.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Ostatnie dni mi przypomniały, jak ja nie znoszę Oasis… Ludzie, którzy jarają się ich reunionem to ci sami, co uważają „Friends” za peak telewizji.

Don't look back in anger mate. D'ya know what i mean man? Biblical man

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 326
Wkurwiają mnie Janusze biznesu na oleiksach. Wyjebana mocno poza horyzonty wyobraźni cena i ego. Towar jakotaki a zlewka do jakichkolwiek pertraktacji odpycha mnie wręcz do kupienia czegokolwiek u typa. Ostatnio to jakaś plaga. Myślę że portale handlowe zamieniły się w chwalipiętowe. Juz Fej Zbok i Instacham się znudziły dlatego znaleźli inne okno adoracji.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Ostatnie dni mi przypomniały, jak ja nie znoszę Oasis… Ludzie, którzy jarają się ich reunionem to ci sami, co uważają „Friends” za peak telewizji.

Ale od Fremds to Ty się odjeb xD
mniut i piah

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Wkurwiają mnie Janusze biznesu na oleiksach. Wyjebana mocno poza horyzonty wyobraźni cena i ego. Towar jakotaki a zlewka do jakichkolwiek pertraktacji odpycha mnie wręcz do kupienia czegokolwiek u typa. Ostatnio to jakaś plaga. Myślę że portale handlowe zamieniły się w chwalipiętowe. Juz Fej Zbok i Instacham się znudziły dlatego znaleźli inne okno adoracji.

Ale to działa w dwie strony - od dawna nie było ze sprzętem na olx tak, że bym nie musiał zawsze zejść kilka stów, coraz częściej już z góry zawyżam cenę na starcie, żeby nie być za mocno stratnym. Ludzie przy sprzęcie foto/video są już w ogóle kurwa najgorsi, bo wszyscy VATowcy i najchętniej też by od Ciebie fakturę z VATem wzięli na używany obiektyw, bo jak nie, to mogą najwyżej wziąć 23% taniej.