Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1638802 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Problemy pierwszego świata :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
UPS miał opóźnienie w Niemczech i Ibanez przyjdzie dopiero w poniedziałek


Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Hatfu.... Ibanez :)
Zajebiście podobny do RG1077XL
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Słuchajcie, jeśli kiedyś przestane tu pisać, to znaczy, że poszedłem siedzieć za jebnięcie jakiemuś gimbusowi, który chuchnął mi na przystanku dymkiem ze swojego pedalskiego flamastra.

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Wkurwia mnie i zarazem śmieszy, że jak jest mowa o ratowaniu klimatu i innych tego typu przekrętach, to eko świry zawsze pokazują zamiast zdjęć dymiących kominów zdjęcia chłodni kominowych z których przecież wydobywa się 100% pary wodnej ze schłodzonej wody przemysłowej, która krąży w obiegu zamkniętym. Później taka babcia patrzy przerażona i godzi się z tym , że musi płacić 500pln za prąd. W przyszłym roku (według zapowiedzi) nawet jakby węgiel dla elektrowni był za darmo (a raczej nie będzie  :) ) to  i tak będziemy płacić za energię więcej niż teraz, dzięki tym pakietom klimatycznym. Choinka z lampkami przed domem będzie symbolem bogactwa i rozrzutności. No ale jak powiedziało pewne babsko ..taniej nie będzie, taniej to już było.
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2024, 13:52:39 wysłana przez Algiz »

Offline KoValus

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 38
Wkurwia mnie i zarazem śmieszy, że jak jest mowa o ratowaniu klimatu i innych tego typu przekrętach, to eko świry zawsze pokazują zamiast zdjęć dymiących kominów zdjęcia chłodni kominowych z których przecież wydobywa się 100% pary wodnej ze schłodzonej wody przemysłowej, która krąży w obiegu zamkniętym.
To tu wrzucę ciekawostkę, że w niektórych elektrowniach komin ze spalinami jest wstawiony w samym centrum chłodni kominowej ;) Poza tym zgoda.

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461


To tu wrzucę ciekawostkę, że w niektórych elektrowniach komin ze spalinami jest wstawiony w samym centrum chłodni kominowej ;) Poza tym zgoda.

Nie pisz takich rzeczy !! bo to jakbyś wstawił piekarnik do lodówki. Za komin  z popsutym filtrem są takie kary środowiskowe, że firma by zbankrutowała. Nawet byłoby nie możliwe żeby ktoś dopuścił taki komin z niedziałającym filtrem do pracy.
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2024, 16:40:40 wysłana przez Algiz »

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Wkurwia mnie i zarazem śmieszy, że jak jest mowa o ratowaniu klimatu i innych tego typu przekrętach, to eko świry zawsze pokazują zamiast zdjęć dymiących kominów zdjęcia chłodni kominowych z których przecież wydobywa się 100% pary wodnej ze schłodzonej wody przemysłowej, która krąży w obiegu zamkniętym. Później taka babcia patrzy przerażona i godzi się z tym , że musi płacić 500pln za prąd. W przyszłym roku (według zapowiedzi) nawet jakby węgiel dla elektrowni był za darmo (a raczej nie będzie  :) ) to  i tak będziemy płacić za energię więcej niż teraz, dzięki tym pakietom klimatycznym. Choinka z lampkami przed domem będzie symbolem bogactwa i rozrzutności. No ale jak powiedziało pewne babsko ..taniej nie będzie, taniej to już było.
Też mnie to zawsze śmieszyło ;D
Ale tu ciekawostka: para wodna jest gazem cieplarnianym


To tu wrzucę ciekawostkę, że w niektórych elektrowniach komin ze spalinami jest wstawiony w samym centrum chłodni kominowej ;) Poza tym zgoda.

Nie pisz takich rzeczy !! bo to jakbyś wstawił piekarnik do lodówki. Za komin  z popsutym filtrem są takie kary środowiskowe, że firma by zbankrutowała. Nawet byłoby nie możliwe żeby ktoś dopuścił taki komin z niedziałającym filtrem do pracy.
Ale dobrze pisze, tak się robi i spaliny są filtrowane przed wpuszczeniem do chłodni kominowej.

https://www.researchgate.net/publication/50838736_From_large_natural_draft_cooling_tower_shells_to_chimneys_of_solar_upwind_power_plants
https://www.mdpi.com/1996-1073/14/5/1308

Za komin  z popsutym filtrem są takie kary środowiskowe, że firma by zbankrutowała. Nawet byłoby nie możliwe żeby ktoś dopuścił taki komin z niedziałającym filtrem do pracy.
Są kraje, gdzie kulają się ze śmiechu po przeczytaniu tej tezy ;)

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Są kraje, gdzie kulają się ze śmiechu po przeczytaniu tej tezy ;)
Tak, ale w tych krajach przeprowadza się publiczne egzekucje na stadionach, a w niektórych nawet okalecza się dzieci robiąc z nich kaleki żebrzące na ulicach, tak jak ma to miejsce w Bangladeszu
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2024, 02:57:51 wysłana przez Algiz »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Jak to bywa zawsze z komunizmem, wszyscy obudzą się po uszy w gównie ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
no ale, bo cały czas nie wiem, co mają filtry do wpuszczania spalin w chłodnie kominowe?

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Szukanie pracy w Polsce.
Nieodpisywanie na wiadomości, czekanie tygodniami na jakiekolwiek info. Część ogłoszeń to jakieś clickbaity (pewnie rynek sondują), część to upychanie 2-3 a nawet 4 stanowisk jedno (branża kreatywna/reklama).
A o Linkedin i jak czasem wygląda kontakt nawet nie chce mi się pisać. Drugi facebook się zrobił z tego "profeszional serwisu".

Nie wiem, może jednak posiedzę na emigracji jeszcze trochę.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
InPost, po raz kolejny.
Dzwoni kurier przed 14 - pyta czy ktoś będzie na mieszkaniu, mówię że raczej nie za bardzo, ale będę 18:30 w domu i wtedy spoko.
10-15 minut później dostaję maila, że nie zastali nikogo na mieszkaniu i będą dostarczać JUTRO.

Nie powiem, średnio mi to odpowiada - dzwonię na infolinię, mówią że za chuj tego dziś nie mogą już dostarczyć, i że sobie mogę przekierować do paczkomatu jeśli się da - no nie za bardzo, bo raczej za duże to.

Dzownię do kuriera żeby się dowiedzieć coś więcej - "panie, no nie wiem, może wyjadę po 20, może nie" i tyle rozmowy.

A po drugiej nieudanej próbie odsyłają paczkę z powrotem.

No pozdro elo.




Poprzednim razem, jak czekałem na kask do roweru, to mi przez kilka dni wyjeżdzał kurier do paczkomatu po parę razy dziennie i wracał na bazę, aż oflagowali na zwrot, i chyba z 15 razy wtedy do nich dzwoniłem co do chuja odwalają.
Autentycznie, nigdy więcej z własnej woli InPostu nie wybiorę.
« Ostatnia zmiana: 13 Lut, 2024, 15:24:27 wysłana przez Rot »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Szukanie pracy w Polsce.
Nieodpisywanie na wiadomości, czekanie tygodniami na jakiekolwiek info. Część ogłoszeń to jakieś clickbaity (pewnie rynek sondują), część to upychanie 2-3 a nawet 4 stanowisk jedno (branża kreatywna/reklama).
A o Linkedin i jak czasem wygląda kontakt nawet nie chce mi się pisać. Drugi facebook się zrobił z tego "profeszional serwisu".

Nie wiem, może jednak posiedzę na emigracji jeszcze trochę.

Branża reklamowa/marketingowa to i tak podejrzewam jest 10 lat do przodu w porównaniu do branży biotech/farma, gdzie często procesy rekrutacyjne i jakakolwiek standaryzacja nie istnieje. Plus istnieje to o czym mówisz - kilka stanowisk na jednego pracownika, próg wejścia jeśli chodzi o zarobki skandaliczny, bo minimalna dla mgr biotechu (który coś tam jednak umie i kuma) nie jest niczym dziwnym, tak samo jak 4,5k do łapy dla dr z doświadczeniem i skillami. Ale lepiej żebyś tego dr jednak nie miał, bo się będziesz mądrzył. Ale bez niego nawet na Ciebie nie spojrzymy w trakcie procesu. Z dr w sumie też nie.

Linkedin nawet nie komentuję, bo zbiera mi się na wymioty 0,2137ms po jego odpaleniu.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 345
  • gwiazda mangozjebów
Deweloperzy zasrani zajebani XD

Aż mnie już słów brak na niekompetencję i czysty debilizm. Opadają to już ręce razem z chujem.
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
https://next.gazeta.pl/next/7,172392,30719557,nadchodzi-wielka-gazowa-zmiana-w-piecach-tak-chce-bruksela.html#do_w=399&do_v=1090&do_st=RS&do_sid=1458&do_a=1458&s=BoxOpAutoImg6&do_upid=1090_ti&do_utid=30719557&do_uvid=1708432771372

Rodzice wymienili z tradycyjnego (węgiel/drewno) na gaz jakieś dwa lata, a tu patrz co się dzieje.

Gdyby nie sytuacja z Rosją/Ukrainą to nadal gaz byłby ok. Ale w obecnej sytuacji główny pośrednik stracił pozycję więc udupmy wszystkich w imię ekologii.

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461

Gdyby nie sytuacja z Rosją/Ukrainą to nadal gaz byłby ok. Ale w obecnej sytuacji główny pośrednik stracił pozycję więc udupmy wszystkich w imię ekologii.

Niemcom nie udało się zarabiać na pośrednictwie ruskiego gazu, więc teraz wpadli na pomysł, że będą zarabiać na pośrednictwie płodów rolnych z Ukrainy i Argentyny, dlatego rolnicy w całej UE protestują. Przepisy unijne sprawiają, że uprawy i hodowle są nieopłacalne. W Polsce zniknęły już polskie rasy świń. Rolnik nie może już sobie hodować jednej świnki, bo musiałby jej założyć
księgę wejść i wyjść, zamontować maty do dezynfekcji obuwia itd. Na szczęście Polacy to kreatywny naród i mnóstwo rolników trzyma teraz świnki wietnamskie jako zwierzęta domowe.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
czyli
Cytuj
Jebaj bliźniego swego, aż zedrzesz ostatnią koszulę z niego.

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 345
  • gwiazda mangozjebów
Deweloperzy zasrani zajebani XD

Aż mnie już słów brak na niekompetencję i czysty debilizm. Opadają to już ręce razem z chujem.

Chyba co tydzień bym mógł postować to samo, ale Ameryki to tym nie odkryję.
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Coraz bardziej Spotify.

Sekcja "Wróć do nas" składa się w zasadzie wo 100% z rzeczy, które słuchałem ostatnio i równie dobrze można ją potraktować jako historię odtwarzania.
"Ulubieni wykonawcy" to zlepek kilku zespołów, z czego połowy NIGDY nie odtworzyłem z własnej woli - pojawiają się wyłącznie "losowo" kiedy album, który sobie puściłem, już się skończył. Co więcej, 90% czasu pomijam te utwory.

"Wybrane..." nie mają nic wspólnego z tym, co słucham na codzień, Spoti też próbuje mi zdaje się na siłę wciskać thrash metal, którego absolutnie nigdy nie słuchałem i nie słucham.

Zablokowane utwory - jak np. wysrywy Faketushki - uporczywie wskakują mi na każdą możliwą listę odtwarzania i muszę je blokować jeszcze raz, do skutku.

Także ten.
W ten sposób siedzę sobie w takim ekwiwalencie echo chamber, bo rzeczy, które mi się podobały, a o których nie pamiętam, nie pokazują mi się nigdzie w propozycjach Spoti, za to mam masę rzeczy które albo słucham do porzygu, albo w ogóle mi się nie podobają.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ja na siłowni używam poczciwego odtwarzacza MP4 i słuchawek dousznych na kablu. Kilka razy już widziałem spojrzenia pełne szoku. Playlistę mam jaką chcę, nie mam problemu z gubiącym zasięg telefonem. Polecam boomerskie rozwiązania.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Ta, tylko z tym jest taki problem, że jak akurat masz ochotę na coś, czego nie masz w pamięci odtwarzacza, to sobie nie posłuchasz.
Also mamy w rezultacie dokładnie ten sam problem, który wymieniłem wyżej - czyli powtarzanie w kółko tej samej muzyki i nie trafianie na coś, o czym nie pomyślisz / zapomnisz.

Poza tym sam mam na telefonie trochę muzyki w pamięci tak na wszelki wypadek, np. na Spotify nie ma Salival.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Coraz bardziej Spotify.

Sekcja "Wróć do nas" składa się w zasadzie wo 100% z rzeczy, które słuchałem ostatnio.
No tak, bo wrócić można tylko do miejsca, w którym się kiedyś było. Jak Ci Spotify nie pasuje, to jest wiele innych opcji.

Jak chcę coś nowego to wpisuję "<nazwa zespołu> - radio" i słucham. Np dzisiaj u mnie leciało "Totenmesse - radio" i żadnej buszki grubasa tam nie było.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Polecm YouTube Music. Ostatnio mi puścił:

Mało zawału nie dostałem xD
mniut i piah