Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643675 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.

PROSZĘ PAŃSTWA MAMY TO, BRAKŁO ARGUMENTÓW, KORWINIZMY NIE ZADZIAŁAŁY I CAŁE NA BIAŁO WCHODZĄ ONE: INWEKTYWY

Ja po prostu używam mózgu. I nie chodzę do kościoła  ;)
Skoro Ci brakło argumentów to trudno. Tym Właśnie jest pisanie z dużej litery ( czyli tzw darcie mordy z powodu braku argumentów) a inwektyw żadnych nie było, po prostu zastanawiam jak to jest, że tak bardzo rozumiesz kobiety, zupełnie jakbyś był jedną z nich. Jak to one mawiają ? ...solidarność jajników ?

Kojarzy mi się to trochę z takimi przepychankami rodem z gimnazjum, takie odwracanie kota ogonem. No ale dobra.

Skąd je rozumiem albo staram się rozumieć? Po prostu ich słucham.  :D serio warto. Życie jest wtedy mniej problematyczne. Na każdej płaszczyźnie.

ALBO DOBRA PO PROSTU JESTEM PIZDA ALBO BABĄ NO BO PRZECIEŻ PRAWDZIWY CHŁOP TAK NIE MÓWI TYLKO SIEDZI I PISZE Z KOLEGAMI NA WYKOPIE O TZW p0lkach.

PS; TAK PISANIE CAPSEM TO KRZYCZENIE DLATEGO JA TERAZ KRZYCZĘ ELO
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Szkoda, że zabite zostało niewinne dziecko.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368

PROSZĘ PAŃSTWA MAMY TO, BRAKŁO ARGUMENTÓW, KORWINIZMY NIE ZADZIAŁAŁY I CAŁE NA BIAŁO WCHODZĄ ONE: INWEKTYWY

Ja po prostu używam mózgu. I nie chodzę do kościoła  ;)
Skoro Ci brakło argumentów to trudno. Tym Właśnie jest pisanie z dużej litery ( czyli tzw darcie mordy z powodu braku argumentów) a inwektyw żadnych nie było, po prostu zastanawiam jak to jest, że tak bardzo rozumiesz kobiety, zupełnie jakbyś był jedną z nich. Jak to one mawiają ? ...solidarność jajników ? ;D

Posty połączone: [time]21 Lip, 2023, 18:52:00[/time]

No i finalnie - argument że "standardowa procedura" idzie się zesrać w momencie kiedy mówiła, że NIE MA zamiaru się zajebać, po prostu poczuła się gorzej. Plus ktoś kto dzwoni że mu źle raczej nie planuje na serio skończyć ze sobą, inaczej by to zrobił i koniec.

Nosz kurwa.



cały czas puszczają nagranie lekarki jak dzwoniła na policję i mówiła, że kobieta chce popełnić samobójstwo ! jak będziesz leciał samolotem to też cię mogą zrewidować nie bądż dziecko.


No właśnie. Lekarki. Nie Joanny, tylko lekarki. Tej samej, która okłamała Joannę, że wcale nie dzwoni na policję. Tej samej, która złamała tajemnicę lekarską.




 :facepalm:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
No właśnie. Lekarki. Nie Joanny, tylko lekarki. Tej samej, która okłamała Joannę, że wcale nie dzwoni na policję. Tej samej, która złamała tajemnicę lekarską.




 :facepalm:
Ło panie, trollujesz czy tak na serio? Przecież z tej rozmowy wynika że leczyła się psychiatrycznie i że chce popełnić samobójstwo, bo doprowadziła do poronienia lewymi pigułami... Oczywiście jest to rozbieżne z jej świadectwem. Nota bene, od samej wizyty na jej IG można dostać depresji, więc może taki sentyment wzbudza.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
@nikt ale jaka dyskusja? Prowadzona w głównej mierze przez chłopów o tym, czy baba ma prawo o sobie stanowić czy nie? Co to w ogóle za dyskusja?
Ale ja wiem, nie ma nic gorszego dla chłopa od inteligentnej i wolnej baby  :D
Wiem że autokastracja ideologiczna w niektórych kręgach jest bardzo popularna ale nie widzę powodu żeby rezygnować z własnych przekonań tylko dlatego żeby się podporządkować i przypodobać płci przeciwnej. "Inteligentne i wolne baby" to przepiękny mit. Po pierwsze takie laski najczęściej mają całkowicie zaburzone wzorce i priorytety, przez co wybierają uległych facetów żeby móc się realizować w karierze a nie rodzinie jako czymś bardziej wymagającym (motywacja do tego to zupełnie odrębny temat i zupełnie nie związany z pracowitością). Potem przy pierwszym problemie wolą rozwalić całą rodzinę/związek niż nad czymkolwiek pracować. Dwa ta wolność i samodzielność sprowadza się do żerowaniu na systemie finansowym państwa który jest w przytłaczającej większości utrzymywany przez mężczyzn.

Decyzja o przerywaniu ciąży nie jest samostanowieniem kobiety i nie dotyczy jej ciała ani życia. To już wyjaśnił TK. Aborcja z pobudek eugenicznych też już została zredefiniowana a wcale nie zmienia to faktu czego się dokonuje.

XD To jest tylko i wyłącznie element gry politycznej i zgarniania elektoratu. Problemy tego typu by nie istniały, jeśli państwo stworzyłoby warunki i klimat do robienia gówniaków. Państwowe żłobki, przedszkola, czy gwarancja, że kobieta nie zostaje z problemem sama. Ten wskaźnik demograficzny to rozumiem spierdolił się z innego powodu niż rządowe pomysły?
W krajach bogatszych od Polski gdzie dozwolona jest aborcja odsetek zabiegów jest wyższy niż u nas. Dla mnie osobiście kobieta która zabiega o możliwość dokonania aborcji zdrowego dziecka, na życzenie, jest chora psychicznie i powinna być ubezwłasnowolniona. To jest pogwałcenie podstawowych norm etycznych w społeczeństwie, gdzie w najmniejszej i najważniejszej komórce która tworzy daną społeczność, osoba która daje życie, pozbawia go. Serio nic mnie tak nie obrzydza i uważam że jest to totalny upadek moralny.

Pojęcie ,,życia poczętego" nie istnieje w kontekście biologii. Albo coś jest zdolne do życia albo nie. 1 miesięczny płód nie jest zdolny do życia. 7 miesięczny w inkubatorze tak.
Pojęcie to jest stworzone tylko i wyłącznie w celach światopoglądowych w celu uzasadnienia swoich wymyślonych, opartych o religijne dogmaty, przekonań. Robienie zadymy z powodu usuwania z macic 4 czy 8 tygodniowych płodów nie ma żadnego uzasadnienia biologicznego. Są to tylko przekonania (znowu o dziwo) chłopów, bo najwięcej do powiedzenia w kwestii tego co wolno babie a co nie, mają chłopy. Gwarantuję, że jak dupa będzie miała warunki do urodzenia i wychowania dzieciaka, to nie będzie chciała go usuwać. Dlatego najlepszą opcją jest zamknięcie mordy i zapierdalać robić tak, żeby tym babom te warunki stwarzać. A im zostawić wolną wolę. Dyskusja tego typu jest rzeczą absolutnie nieistotną i zgadzam się z Tobą - jest jej w przestrzeni publicznej za dużo. A sprawa przecież jest prosta, jeśli wypierdoli się wymyślone religijne dogmaty. Bo bądźmy szczerzy - tu nie chodzi o moralność per se. ;)
No patrz, 2 latek też nie jest zdolny do samodzielnego życia. Nawet obecnie niektóre nastolatki, czy 35latkowie w Hiszpanii nie są. ;)

MP jeśli sprowadzasz się jako ojciec do roli bankomatu dla swojej reproduktorki to Twoja sprawa. Ja stoję tu po stronie tego co Algiz. Dziecko ma dwoje rodziców i obydwoje podejmują o wszystkim decyzje.
Pamiętaj też że to że nie korzystasz ze swojego prawa do wygłaszania opinii czy głosu nie znaczy że inni o przeciwnych poglądach też tak zrobią. I przez to właśnie dajesz przestrzeń np. dla takiego PiS żeby zaostrzać prawo. Wycinanie swojego głosu z dyskusji nie powoduje że ona się z automatu kończy.



A to chłop posiada macice przez którą wypierdala potem 4,5kg kloca jakiegoś typa co zamoczył i spierdolił? :D Albo czy to chłop przez 9 miesięcy jest przykuty do łóżka z ciążą zagrożoną, albo rzyga co rano, ma cukrzycę ciążowa i tak wymieniać w kółko? Wam niektórym to serio takie rzeczy trzeba tłumaczyć? XD Czas wyjąć głowę poza obręb własnego chuja.

Może to co napiszę teraz niektórych, którzy czują się wyjątkowi i szczególni w tym świecie, troszkę zdziwi, ale rodzenie dzieci, wbrew temu co stara się wciskać wszystkim dookoła w celu uzyskania kolejnych przywilejów, NIE JEST NICZYM WYJĄTKOWYM! NICZYM czego wcześniej nie zrobiło kilkadziesiąt miliardów ludzi przed nami i czego nie zrobi kolejne po nas. Co zabawniejsze ten argument o wyjątkowości i decyzyjności kobiet w kwestii rodzenia najczęściej pada ze strony osób które podkreślają że nie są inkubatorami i o ich wartości nie stanowi możliwość rodzenia.  :facepalm:

MP: nie jestem pewny czy laska w ciąży jak z problemami z koncentracją, zapamiętywaniem, IQ momentami na poziomie krewetki i stabilnością emocjonalną na poziomie niewyspanego trzylatka to akurat dobry pomysł do podejmowania samodzielnych decyzji o życiu ludzkim.


A jak zamoczyłeś jakiejś obcej dupie na imprezie i ona nie chce to sorry - czas wyjść z kościoła i nie masz tu nic do gadania :D

Za taki przypadek powinno być bezwzględne więzienie. W USA chyba to teraz forsują nawet. Niestety ale obok przywilejów Panie zapomniały że "Czas wyjąć głowę poza obręb własnego chuja."
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
"Robienie zadymy z powodu usuwania z macic 4 czy 8 tygodniowych płodów nie ma żadnego uzasadnienia biologicznego."

Taa, widać że na badaniu USG nigdy nie byłeś z żoną/parterką.

W 5/6 tygodniu słychać bicie serca.

« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2023, 22:07:05 wysłana przez Pronounce »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
"Robienie zadymy z powodu usuwania z macic 4 czy 8 tygodniowych płodów nie ma żadnego uzasadnienia biologicznego."

Taa, widać że na badaniu USG nigdy nie byłeś z żoną/parterką.

W 5/6 tygodniu słychać bicie serca.

13 dniowemu kurzemu płodowi również. To jest biologiczna cecha serca. 13 dniowy płód kurzy nie przeżyje poza jajkie. 5 tygodniowy poza macicą. Różnica jest gatunkowa i że Ty to spłodziłeś. Nie przeczę że się można do tego przywiązać i podczas USG całkowicie przewartościować światopogląd. Każdy jest inny, jest to prywatna i personalna sprawa.

@nikt aha czyli Konfiarstwo i baby są po prostu głupsze. Aha  :D

EDIT: i nie, ja się nie przyporządkowuje płci przeciwnej, moje poglądy nie zmieniły się od X lat. Ja po prostu nie dałem się nabrać na Konfiarskie pierdolenie, ,,żelazna logikę" czy to, że baby są głupsze, powinno się je ubezwłasnowalniać itp. To jest obrzydliwy pogląd, przejaw pogardy i nienawiści do kobiet pod płaszczykiem CHŁOPSKIEGO ROZUMU.
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2023, 22:33:10 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
No właśnie. Lekarki. Nie Joanny, tylko lekarki. Tej samej, która okłamała Joannę, że wcale nie dzwoni na policję. Tej samej, która złamała tajemnicę lekarską.




 :facepalm:
Ło panie, trollujesz czy tak na serio? Przecież z tej rozmowy wynika że leczyła się psychiatrycznie i że chce popełnić samobójstwo, bo doprowadziła do poronienia lewymi pigułami... Oczywiście jest to rozbieżne z jej świadectwem. Nota bene, od samej wizyty na jej IG można dostać depresji, więc może taki sentyment wzbudza.


Argument na zasadzie wyciągania brudów przez dziennikarzy i przytaczania IG vs moja faktyczna znajomość osoby. Dude.



A tak poważnie - ok, nie powiem, że jest to osoba 100% bez problemów. Abstrahując już od tego, że masę ludzi ma takie problemy, to wciąż zdaje się nie o to jest cała drama, a o to, jak została potraktowana przez lekarzy i policję.
Nawet zakładając, że faktycznie dzwoniła bo chce popełnić samobója, to bycie otoczonym przez kordon policji, który nie pozwala służbie zdrowia dostać się do pacjenta, bycie rozebranym do naga i upokorzonym w taki sposób raczej nie wpłynie pozytywnie na taką osobę.


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
A co do wezwania policji przez lekarkę, pamiętam kilka lat temu cała kamienica  wyleciała w powietrze, chyba 7 osób poszło do piachu, bo jakaś kretynka postanowiła otruć się gazem.

A tu jedno że zdjęć tej "pani" od razu widać, że mamy do czynienia ze sztuką wyższą.
Zdjęcie pochodzi z twittera jest tam tego mnóstwo. Gdyby nie to, że zabiła własne dziecko
powiedziałbym "płodna" artystka.



« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2023, 22:46:41 wysłana przez Algiz »

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Argument na zasadzie wyciągania brudów przez dziennikarzy i przytaczania IG vs moja faktyczna znajomość osoby. Dude.



A tak poważnie - ok, nie powiem, że jest to osoba 100% bez problemów. Abstrahując już od tego, że masę ludzi ma takie problemy, to wciąż zdaje się nie o to jest cała drama, a o to, jak została potraktowana przez lekarzy i policję.
Nawet zakładając, że faktycznie dzwoniła bo chce popełnić samobója, to bycie otoczonym przez kordon policji, który nie pozwala służbie zdrowia dostać się do pacjenta, bycie rozebranym do naga i upokorzonym w taki sposób raczej nie wpłynie pozytywnie na taką osobę.
Pomijane jest też że była pod wpływem alkoholu i że sąd dopatrzył się jedynie bezpodstawnej konfiskaty telefonu. Nikt też nie mówi o współsprawcy ciąży. Nie krytykuję tu rozwiązłości bo nie moja sprawa, ale brak wsparcia z powodu braku partnera nie sprzyja tutaj bezinterwencyjnemu rozwiązaniu. Wszystko sumuje niestety do zeznań szalonej kobiety vs policyjnej konspiracji. Który element jest fałszywy to się okaże, najpewniej już po medialnym zgiełku.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
A co do wezwania policji przez lekarkę, pamiętam kilka lat temu cała kamienica  wyleciała w powietrze, chyba 7 osób poszło do piachu, bo jakaś kretynka postanowiła otruć się gazem.

A tu jedno że zdjęć tej "pani" od razu widać, że mamy do czynienia ze sztuką wyższą.
Zdjęcie pochodzi z twittera jest tam tego mnóstwo. Gdyby nie to, że zabiła własne dziecko
powiedziałbym "płodna" artystka.

( Obraz usunięty.)

Znowu, wyciągasz to co widać w insta (notabene, taki makijaż pochodzi z tego, że laska faktycznie robi performance w ten sposób umalowana i ubrana - jest to jakaś forma teatru bądź co bądź) i porównujesz ją do faktycznej świruski - zupełnie olewając fakt, że już kilka razy powiedziałem, że znam ją i wiem z grubsza, co ma pod kopułą XD

To tak samo jakby o mnie powiedzieć, że jestem niebezpiecznym wariatem, bo wrzucam smutne piosenki na relacje, rysuję smutne obrazki i mam czasem myśli samobójcze.


Argument na zasadzie wyciągania brudów przez dziennikarzy i przytaczania IG vs moja faktyczna znajomość osoby. Dude.



A tak poważnie - ok, nie powiem, że jest to osoba 100% bez problemów. Abstrahując już od tego, że masę ludzi ma takie problemy, to wciąż zdaje się nie o to jest cała drama, a o to, jak została potraktowana przez lekarzy i policję.
Nawet zakładając, że faktycznie dzwoniła bo chce popełnić samobója, to bycie otoczonym przez kordon policji, który nie pozwala służbie zdrowia dostać się do pacjenta, bycie rozebranym do naga i upokorzonym w taki sposób raczej nie wpłynie pozytywnie na taką osobę.
Pomijane jest też że była pod wpływem alkoholu i że sąd dopatrzył się jedynie bezpodstawnej konfiskaty telefonu. Nikt też nie mówi o współsprawcy ciąży. Nie krytykuję tu rozwiązłości bo nie moja sprawa, ale brak wsparcia z powodu braku partnera nie sprzyja tutaj bezinterwencyjnemu rozwiązaniu. Wszystko sumuje niestety do zeznań szalonej kobiety vs policyjnej konspiracji. Który element jest fałszywy to się okaże, najpewniej już po medialnym zgiełku.

Nie no, wiadomo. Słowo przeciw słowu.
Fakt jest taki że i tak media manipulują tą sprawą jak chcą.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Dobra, chłopaki nie kłóćmy się już. Zapominamy bowiem o istocie problemu który dotyczy nas wszystkich:

Spoiler
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
W sensie, że po prostu nie chciałeś się zaszczepić? Niestety jeśli nie masz dobrego wytłumaczenia, to "żyjemy w społeczeństwie" i trzeba iść na pewne kompromisy.
W nurcie utylitarnym, nie bawiąc się w konwenanse możemy ustalić że przymusowe inokulacje i całkowity zakaz aborcji łączy cel przetrwania Narodu (w definicji patologicznej: "naczelny różnokrewny związek zorganizowany aparatem przymusu").

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 367
    • CTG TV
O ja jebe, co tu się odjebauo. Dobrze, że tu nie ma kobiet.
mniut i piah

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Gdyby nie tragizm całej tej sytuacji powiedziałbym, że sezon ogórkowy w pełni.  Z tego co widzę ta pani teraz
bryluje w różnych tv. Problem polega na tym, że za chwile prasa i TV ją przeżuje i wypluje i o niej zapomną, wtedy może dojść do większej tragedii. Czego oczywiście jej nie życzę, ale zdaje się że jest w swoim żywiole, wszyscy o niej mówią i ją pokazują,  po to przecież były te performersy.
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2023, 23:06:20 wysłana przez Algiz »

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Gdyby nie tragizm całej tej sytuacji powiedziałbym, że sezon ogórkowy w pełni.  Z tego co widzę ta pani teraz
bryluje w różnych tv. Problem polega na tym, że za chwile prasa i TV ją przeżuje i wypluje i o niej zapomną, wtedy może dojść do większej tragedii. Czego oczywiście jej nie życzę, ale zdaje się że jest w swoim żywiole, wszyscy o niej mówią i ją pokazują,  po to przecież były te performersy.

Nie wiem czy sobie żartujesz (oby) - te performance robi od lat, takie hobby.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Nie wiem czy sobie żartujesz (oby) - te performance robi od lat, takie hobby.

No to teraz ma swoje 5 minus sławy, przecież tak na prawdę żaden poeta nie pisze do szuflady.
Dlatego na początku napisałem, że mam nadzieję, że to nie jest jej koleiny performers i chęć zaistnienia za wszelką ceną.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Lepiej dozbieraj i kup Mese. Cyfra ssie i zawsze będzie ssała.

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Nie wiem czy sobie żartujesz (oby) - te performance robi od lat, takie hobby.

No to teraz ma swoje 5 minus sławy, przecież tak na prawdę żaden poeta nie pisze do szuflady.
Dlatego na początku napisałem, że mam nadzieję, że to nie jest jej koleiny performers i chęć zaistnienia za wszelką ceną.

Na tyle na ile ją znam, to ona takiej sławy nie potrzebuje i nie szuka.
Z drugiej strony gdyby mi się coś takiego przytrafiło to bym nagłaśniał w opór.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A tu jedno że zdjęć tej "pani" od razu widać, że mamy do czynienia ze sztuką wyższą.
Zdjęcie pochodzi z twittera jest tam tego mnóstwo. Gdyby nie to, że zabiła własne dziecko
powiedziałbym "płodna" artystka.


Ojej, jakie straszne, nie to co wprost z krainy łagodności"rzeźnickie" fotki Carcass, Slayer grający na scenie w strugach krwawego deszczu, czy jakieś blackowe przebieranki...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
A tu jedno że zdjęć tej "pani" od razu widać, że mamy do czynienia ze sztuką wyższą.
Zdjęcie pochodzi z twittera jest tam tego mnóstwo. Gdyby nie to, że zabiła własne dziecko
powiedziałbym "płodna" artystka.


Ojej, jakie straszne, nie to co wprost z krainy łagodności"rzeźnickie" fotki Carcass, Slayer grający na scenie w strugach krwawego deszczu, czy jakieś blackowe przebieranki...

Chuj ze zdjęciem bardziej, bardziej jej podejście do całego tematu oddaje napis.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 367
    • CTG TV
Chuj ze zdjęciem bardziej, bardziej jej podejście do całego tematu oddaje napis.

Sorry stary, ale Ty masz 12 lat? Nie oddzielasz człowieka od dzieła? Jak Joey rucha wszystko co popadnie w Przyjaciołach, znaczy że Matt LeBlanc robi to samo? Albo jak Andrzej z z Koziej Wólki śpiewa zamorduje was wsyztskich spalę koscioly i zjem koty to znaczy że to zrobi?
No nie, wraca po gigu do domu, kładzie spać swojego bombelka, karmi kota, a rano idzie jebać do korpo. Matko bosko przeczkole.
mniut i piah

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Chuj ze zdjęciem bardziej, bardziej jej podejście do całego tematu oddaje napis.

Sorry stary, ale Ty masz 12 lat? Nie oddzielasz człowieka od dzieła? Jak Joey rucha wszystko co popadnie w Przyjaciołach, znaczy że Matt LeBlanc robi to samo? Albo jak Andrzej z z Koziej Wólki śpiewa zamorduje was wsyztskich spalę koscioly i zjem koty to znaczy że to zrobi?
No nie, wraca po gigu do domu, kładzie spać swojego bombelka, karmi kota, a rano idzie jebać do korpo. Matko bosko przeczkole.
Ci których wymieniłeś nie mają nic wspólnego ani z dziełem, ani ze sztuka. Zresztą  chodzi o to, że ta kobieta zachwala aborcję, a jak już jej dokonała to ma wyrzuty sumienia i chce popełnić samobójstwo. Szkoda, że nikt w tym temacie, nie zauważył najważniejszego czyli zamordowanego niewinnego dziecka.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2023, 20:07:27 wysłana przez Algiz »

Online Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Zawartość social mediów ma znaczenie czy to się podoba czy nie.
Zarówno tutaj jak i przy np rekrutacjach: każdy przegląda potencjalnego pracownika.
I nie, to nie jest prywatna sprawa kto i co sobie tam umieszcza (bo to jego personalne konto, opinie itd), co jest w mediach społecznościowych jest częścią wizerunku publicznego.
Wszelkie bzdury, że w SM można robić na co ma się ochotę świadczy tylko o nieobyciu danej osoby z Internetem.

W tym przypadku powiedzmy, że conajmniej nie pomaga.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
 Lewica zaprosiła ją nawet do sejmu  ! w środę chyba będzie tam robić show, już internauci nazwali ją św Joanna od tabletek. Swoją drogą co trzeba mieć w głowie, żeby zażywać środki niewiadomego pochodzenia które tak ślinie ingerują w organizm.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2023, 20:30:19 wysłana przez Algiz »