Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643726 razy)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
https://bypol.org/en
"It currently unites hundreds of incumbent and former security officers looking to restore the rule of law and order in Belarus."

Państwo z dykty pozwala w Warszawie rejestrować działalność czemuś takiemu...
Rozwiń myśl proszę
return to monke

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Nie zapala Ci się czerwona lampka że Pani niezależna aktywistka, kandydatka na prezydenta, zapraszana u nas na salony, prowadzi taką działalność i akurat w PLu z byłymi funkcjonariuszami mundurowymi i służb specjalnych?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Jasne, że zapala. Myślałem, że może masz nieco więcej na ten temat
return to monke

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Znajdę wieczorem ciekawego linka co wczoraj czytałem to Ci podeślę. Ale to nie na tym kompie ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Moja szanowna promotor, która co chwilę pierdoli mi o małej ilości czasu do złożenia pracy jednocześnie olewając wszstkie jebane poprawki, które jej wysyłam. Pierdole ten doktorat jak tak ma to wyglądać, od czerwca z 40str sprawdziła mi łaskawie 10, z czego największy przypierdol poszedł na to jak miałem sformatowane tabelki...

No żesz kurwa ja pierdole :facepalm:

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 308
Moja szanowna promotor, która co chwilę pierdoli mi o małej ilości czasu do złożenia pracy jednocześnie olewając wszstkie jebane poprawki, które jej wysyłam. Pierdole ten doktorat jak tak ma to wyglądać, od czerwca z 40str sprawdziła mi łaskawie 10, z czego największy przypierdol poszedł na to jak miałem sformatowane tabelki...

No żesz kurwa ja pierdole :facepalm:
Czyli chuja się zna i nawet nie czytała. Miałem to samo z jednym z zawodu dyrektorem. Wyczułem go tak, że nic nie poprawiłem w dokumentacji, bo kutas pisać nie umi tylko zostawia jakieś szlaczki runami aptekarza i dałem do sprawdzenia to samo. I co?  Oczywiście przypierdol ale w zupełnie innych miejscach. :D I tak trzy razy. Zostawiłem robotę do ostatecznie ostatecznego terminu, dzień, dwa i zwaliłem mu całą makulaturę na biurko. No i nagle pykło, wszystko cacy, gratulacje, uścisk dłoni prezesa, kwiaty, szampańskoje igristoje itp, itd.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Moja szanowna promotor, która co chwilę pierdoli mi o małej ilości czasu do złożenia pracy jednocześnie olewając wszstkie jebane poprawki, które jej wysyłam. Pierdole ten doktorat jak tak ma to wyglądać, od czerwca z 40str sprawdziła mi łaskawie 10, z czego największy przypierdol poszedł na to jak miałem sformatowane tabelki...

No żesz kurwa ja pierdole :facepalm:
Ciesz się, że wogle chce czytać i sprawdzać xD

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Moja szanowna promotor, która co chwilę pierdoli mi o małej ilości czasu do złożenia pracy jednocześnie olewając wszstkie jebane poprawki, które jej wysyłam. Pierdole ten doktorat jak tak ma to wyglądać, od czerwca z 40str sprawdziła mi łaskawie 10, z czego największy przypierdol poszedł na to jak miałem sformatowane tabelki...

No żesz kurwa ja pierdole :facepalm:
Ciesz się, że wogle chce czytać i sprawdzać xD

Typie kurwa, jak nie poszedłem i nie opierdoliłem live to nawet telefonu nie chciała odbierać, także się musiałem z sekretarą dogadać żeby po cichaczu mi powiedziała kiedy będzie łaskawie panująca cobym mógł z zaskoczenia wbić xd

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Naszemu księciu to trzeba zarzucić którymś z jego ulubionych tematów i zaraz wszystko co ważne schodzi na drugi plan. Przeczytałem kiedyś Lwowską szkołę matematyczną i już 4 rok gadam z nim tylko o tym xD

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Panowie - obyście nie byli na żadnych studiach inżynierskich :D Katastrof budowlanych i innych więcej nie trzeba. Jak psychologia - szczególnie dziecięca - to spoko, i tak się nie da uratować za Waszego życia ;)
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
007

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Fajnie by było, jakby te babcie najebały tym milicjantom
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
JPRD 2



Kurwa jeszcze ta scena jak się modlą na koniec... Żyjemy w jebanym matrixie ewentualnie w najgorszej możliwej linii czasowej, wszystko byłoby git gdyby nie ten jebany Harambe  :D

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców


Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
o, skoda superb


No, 160 na godzine z telefonem w rece.

A ten z przodu pewnie jeszcze bez fotelika. Co za brawura.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dla Kaczorka każde auto jest autonomiczne.
Paczki z głów!

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Próbuję zastąpić wokal w coverze synthami i brzmi to jednak dość komicznie.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Próbuję zastąpić wokal w coverze synthami i brzmi to jednak dość komicznie.
Bo się tego nie robi. Jak to zrobisz, to przestaniesz być trv.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Radiowe kolędy w październiku...
Paczki z głów!