Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643704 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Daily reminder: Sasin przepierdolił 70mln zł i nie poniósł żadnych konsekwencji
A Tomasz H jebnął babe na pasach też bez konsekwencji
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Byłem. A kto wygrał IIW? ;)

A kiedy byles bo ja pare lat temu i mozliwe ze cos sie od tego czasu zmienilo

https://oko.press/recenzujemy-wystawe-w-przejetym-przez-pis-muzeum/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Daily reminder: Sasin przepierdolił 70mln zł i nie poniósł żadnych konsekwencji
A Tomasz H jebnął babe na pasach też bez konsekwencji

Jak sobie ludzie wybrali władze, tak mają :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Byłem. A kto wygrał IIW? ;)

A kiedy byles bo ja pare lat temu i mozliwe ze cos sie od tego czasu zmienilo

https://oko.press/recenzujemy-wystawe-w-przejetym-przez-pis-muzeum/

Na samym początku, jak były godzinne kolejki, przed tym pisdowskim zajęciem. TFU!.. A nowemu pis-lalusio-dyrektorkowi to nawet pokazałem faka*! :D

*
"A ja raz dałem Niemcowi w mordę, o!" Sami Swoi

Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Daily reminder: Sasin przepierdolił 70mln zł i nie poniósł żadnych konsekwencji
A Tomasz H jebnął babe na pasach też bez konsekwencji

Jak sobie ludzie wybrali władze, tak mają :)

Kto tak wybierał ten wybierał
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
No narut. Tak dokładnie działa demokracja. A że co drugi to idyjota, to i tak wychodzi :)
Paczki z głów!

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
A Tomasz H jebnął babe na pasach też bez konsekwencji
I to jest sposób na zdetronizowanie Juventusu, a nie jakiś Conte!
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Czyli dalej bym musiał obejrzeć 1,5h filmu, który mnie nie interesuje? ;) I po prostu nie wiadomo ile w nim prawdy, czy to zrobił piewca czy krytyk. No nic, Che chciał rewolucji bez wystrzałów, a wyszło jak zawsze. Widocznie taka jest konieczność dziejów. Albo jak się już chwyci trochę władzy, to się czasem "nie ustępuje, a wręcz przewyższa" tego, z kim się walczyło:

"przypisuje (mu) się odpowiedzialność za prawie 10 tysięcy egzekucji, przy czym od 800 do 1700 osób miało zostać zamordowanych z jego ręki. Jest on także współodpowiedzialny za dwa miliony kubańskich uchodźców i za śmierć poniesioną przez prawie 80 tysięcy tych, którym nie udało się wydostać z wyspy." Polskie Radio, Historia
Przecież nic nie musisz... Warto się zapoznać jeśli jest się ciekawym skąd biorą się rewolucje i ich dyktatorzy.
To że rozumiem genezę jego idei rewolucji, nie oznacza, że pochwalam jego metody. ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Warto się zapoznać jeśli jest się ciekawym skąd biorą się rewolucje i ich dyktatorzy.

...po prostu nie wiadomo ile w nim prawdy, czy to zrobił piewca czy krytyk...
Do tego zadania wolę materiały historyczne.
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Warto się zapoznać jeśli jest się ciekawym skąd biorą się rewolucje i ich dyktatorzy.

...po prostu nie wiadomo ile w nim prawdy, czy to zrobił piewca czy krytyk...
Do tego zadania wolę materiały historyczne.
No i po to są recenzje oraz krytyka, zarówno dla filmu, jak i dla "materiałów historycznych". To, że coś zostało napisane w książce, nie nakłąda na to automatycznie klauzuli nieomylności. Swoją drogą, nawet w recenzowanych czasopismach jest sporo bullshitu, polityki i "bakterii karola marksa".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Thx pal, nie jestem tu nowy :) Chyba już nigdzie ;). No! Chyba, że kiedyś na prawdziwym gay party ;)
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Tam mnie nie spotkasz, bo jestem lewakiem, ale też prawakiem, więc ani na wiecach ONR ani na gay partach się nie pojawiam :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nawet się cieszę :)

Zaraz. Czyli nie z powodów ideologicznych, bo byś był i tu i tu. Po prostu wolisz piedrolenie za pomocą klawiatury :)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Eurosport Polska wrzucił post, że zmarł na covid polski siatkarz Rafał Dymowski, lat 48.

I kilkanaście tych facebookowych roześmianych mordek jako reakcja. NO CO ZA BYDŁO!!!!!
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Eurosport Polska wrzucił post, że zmarł na covid polski siatkarz Rafał Dymowski, lat 48.

I kilkanaście tych facebookowych roześmianych mordek jako reakcja. NO CO ZA BYDŁO!!!!!
Pewnie buźka na stwierdzenie "na covid". Senator Kogut od wczoraj tez wszędzie obtrąbiony że "na covid", tylko rodzina wbrew mediom podaje zawał...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Mógł przecież zejść na zawał jak się dowiedział, że ma covida.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Pewnie buźka na stwierdzenie "na covid".
Człowiek zmarł. Dalej mi to nie tłumaczy. "Epidemiolodzy". A najwięcej na każdy temat się prują ci, co ledwo z klasy do klasy przechodzili.
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Uroki korzystanie z social media. Narażasz się na ekspozycję na cały przekrój społeczeństwa z dostępem do neta, a nie tylko poziom swoich dobranych znajomych i współpracowników.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wow :)



A zwykłe ponadczasowe człowieczeństwo? Ok, przestaję się dziwić. Ostatnio wyjebiam tony stronek, blokuję oglądanie postów niektórych ludzi, znajomych. Taki czas. "Dylemat Społeczny".
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Ostatnio wyjebiam tony stronek, blokuję oglądanie postów niektórych ludzi, znajomych. Taki czas. "Dylemat Społeczny".
Milenialsi to zrobili w okolicy ostatniej klasy liceum :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Serio? Znów WOW ;). Było już wtedy 5G, covid i algorytm FB, który parę miesięcy temu odkrył, że posty wywołujące gniew roznoszą się najbardziej? W ogóle uwielbiam ten cichy samozachwyt millenialsów i tych co uważają, że samo po prostu bycie młodym to jest zaleta i przewaga :D


Druga sprawa. Covid też zabija. Nawet polskie Min. Zdrowia zaczęło podawać osobno ile zmarło na sam covid, a ile ze współistniejącymi. Co też nie jest żadnym anty-covid argumentem. Ludzie mają nieraz dosyć ciężkie przewlekłe choroby, z którymi mogą jednak na lekach, przetaczaniu itd. żyć wiele lat. Ale dołożysz do tego kolejną cegiełkę i organizm już nie jest tego w stanie udźwignąć.
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Powinni jeszcze podawać liczbę zmarłych na inne choroby z powodu nieprzyjmowania pacjentów "bo covid" - wypadki, udary, nowotwory, ostre zapalenia wyrostka, komplikacje porodowe itd.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Ja od stycznia czekam na usunięcie woreczka żółciowego, bo zajebany kamieniami. Jak mnie drugi raz sieknie to pewnie wyniosą mnie nogami do przodu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Moja dziewczyna po 3 miesiącach czekania na 3 dniowe badania w szpitalu (obesrwacja pod kątem nowotworu), dostała telefon na 2 godziny przed naszym teoretycznym wyjazdem do szpitala, że jednak nie, jednak pani niech se siedzi w domu. My oddzwonimy, to się pani pojawi.