Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678523 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Pewnie ściągasz zaległe. Odpal kompa, sprawdź updejty, zainstaluj i graj.

Posty połączone: 17 Sty, 2020, 12:10:32
Serio wierzyłeś w kwiecień? :)
Tak. A dlaczego nie? Nie pierwsza to premiera jakiej dożyłem ;)
3 miesiące do premiery a oni nawet nie pokazali jak wyglądają wersje na konsole, w ostatnich miesiącach w sumie niczego nie pokazali. Sami mówili, że nie wszyscy w teamie wierzą w ten termin, a biorąc pod uwagę tę ciszę trzeba było się tego spodziewać. Ja się cieszę, nowe karty graficzne będą dostępne:)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wiesz, pokazywali długie fragmenty rozgrywki, bardzo doświadczony zespół itd.

Jakie nowe karty?
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Wiesz, pokazywali długie fragmenty rozgrywki, bardzo doświadczony zespół itd.

Jakie nowe karty?
AMD RDNA 2.0 (RX5800 5900 5950 chyba) i NVidia architektura ampere. Te będą nowe a obecne stanieją;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Bracie, póki co 2080 (ewentualnie z dodatkowymi literkami) starczy Ci do wszystkiego. Ampere będą kosztowały pewnie dwie średnie krajowe. A kartom AMD za cholerę nie wierzę. Połowę prądu biorą na ogrzewanie domu i nie mają paru ficzerów ;)
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Zobaczymy. Ja teraz mam rx580 więc na cyberpunka muszę zmienić - dzięki temu albo kupię nowe, albo starszą generację nieco taniej, dlatego się cieszę.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ale to są zwykli ludzie.
Tacy, jakich jest najwięcej. Szczególnie tam, gdzie nie ma prowizji :)
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Wkurwia mnie, że pochwaliłem się pojebanym dealem z olx i posypały się wiadomości na priv: "a ile szt kupiłęś?", "a za ile kupiłeś?", "a działa to to?".

Nic wam nie powiem. NGD to max co mogę za jakiś czas opowiedzieć. Tajemnica handlowa i chuj. Prosze uszanować.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Wkurwia mnie, że pochwaliłem się pojebanym dealem z olx i posypały się wiadomości na priv: "a ile szt kupiłęś?", "a za ile kupiłeś?", "a działa to to?".

Nic wam nie powiem. NGD to max co mogę za jakiś czas opowiedzieć. Tajemnica handlowa i chuj. Prosze uszanować.

Masz na mysli te HX Stompy co kupiłeś?
Działa to w ogóle? Ile dałeś? I ile sztuk, bo tam chyba ze 4 widziałem.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwiają mnie ludzie, którzy wrzucają coś do internetu, chwalą się czymś, a potem mają pretensję, że inni się o to dopytują.
#fucklogic
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
1. Napisałem, że kupiłem. Napisałem że coś tam działa i wrzuciłem zdjęcie.
2. Dostałem w sumie 4 wiadomości na priv i maila z pytaniem czy kupiłem i czy działa.
- Faktycznie #fucklogic xD

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Człowieku, na jakiejś grupie na FB wyszło, że pracuję nad gryfem z włókna węglowego i zamówienia na gitary już mi ludzie wysyłają. Ile zaproszeń do znajomych dostałem od obcych ludzi to ja nawet nie wiem.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Człowieku, na jakiejś grupie na FB wyszło, że pracuję nad gryfem z włókna węglowego i zamówienia na gitary już mi ludzie wysyłają. Ile zaproszeń do znajomych dostałem od obcych ludzi to ja nawet nie wiem.

O, kurde, serio?
A masz jeszcze jakieś wolne terminy, bo bym taką customową V-ką nie pogardził? Priv.
Jazz, Lounge, Downtempo

Zomballo

  • Gość
Człowieku, na jakiejś grupie na FB wyszło, że pracuję nad gryfem z włókna węglowego i zamówienia na gitary już mi ludzie wysyłają. Ile zaproszeń do znajomych dostałem od obcych ludzi to ja nawet nie wiem.
To byłem ja!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
https://innpoland.pl/157197,w-polskim-miesie-jest-duzo-antybiotykow-zajelismy-piate-miejsce-w-europie

Od owoców i warzyw, poprzez pieczywo do mięsa itd. Wszędzie pułapki. Jeszcze trochę i kupię kawałek ziemi. Wtedy będę wiedzieć co jem. Co za zryte czasy.
007

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
https://innpoland.pl/157197,w-polskim-miesie-jest-duzo-antybiotykow-zajelismy-piate-miejsce-w-europie

Od owoców i warzyw, poprzez pieczywo do mięsa itd. Wszędzie pułapki. Jeszcze trochę i kupię kawałek ziemi. Wtedy będę wiedzieć co jem. Co za zryte czasy.

Dorzuć jeszcze glifosat głównie w kaszy i innych zbożach, plastik w ryżu i sztuczny wosk na owocach i warzywach.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Właśnie mi się odechciało jeść mój zapas kasz w szafce. Kolejne przekonanie, że jem coś trochę zdrowszego poszło się...

Dobre to są np. pomidory w puszce. Na puszce napis wyprodukowano we Włoszech. Co się zgadza. Tylko, że sam pomidor został kontenerem przywieziony z  Chin. Teraz jak kupuje to zwracam uwagę skąd pochodzi sam produkt podstawowy. Nie ma informacji. Nie kupuje.

Mięso z Europy trafia do Chin tylko po to żeby je tam pociąć i wraca tutaj. Do tego filmiki z YouTube o zawartości azotanów w mięsie są porażające.

Nasz rząd zamiast głupotami powinien się żywnością zająć. Co jest ważniejsze od zdrowia? A jesteśmy masowo truci*

*Do jakiej partii mam się zapisać?





007

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
*Do jakiej partii mam się zapisać?
pisdu - jedzonko może być chujowe, ale musi być tanie, żeby ubogi elektorat było stać, nawet jak przejebiemy z inflacją
peło - my bogacze dostajemy wyselekcjonowaną, zdrową żywność, jebać biedę
korwiny - wolny rynek sam się ureguluje, wystarczy nie kupować chujowego jedzenia, żeby przestali je produkować i sprzedawać
lewicy - nie jedz zwierzątek, nie jedz tego co zrobiły zwierzątka, żryj trawę i kochaj kolegów

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
PiS - nieważne co jem, ważne, że polskie. Banany też muszą być polskie!

PO - jem markowe, koncernowe, składu nie czytam. Logo. Panowie Logo. Ważne, że sąsiad widzi, że jem oryginalna Nutellę.

Korwin - kto dorzuci się na pizzę z biedry? (Student). Mamo, daj na chipsy!(uczeń)

Lewica - jem sałatę i jestem z tego dumny. Jem od 20 lat i zobacz. Żyje nawet!
007

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
To porównanie żywieniowe może być najlepszą krótką analizą światopoglądów wyborców polskich partii, jaką widziałem xDDD

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!