Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678499 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kurwa, jak miałem 28 lat, to wyglądałem jak gościu z lewej. Jebać wygląd. Ale nie jebać całokształtu. Wisienka na torcie komtepen..., komcepenc..., kontepen, tego całego gówna.

ED:
Haaa, to był dopiero poczę... czopątek




To tylko znaczy jedno: wszyscy szanujący się ekonomiści spierdolili!!!
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi, 2020, 21:15:21 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
To tylko znaczy jedno: wszyscy szanujący się ekonomiści spierdolili!!!

Zero zdziwienia tutaj. Nikt nie będzie ryzykował kariery dla partii, która może stać się przeszłością kiedy pewien dżentelmen z Żoliborza już kopnie w kalendarz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
^^Z całego zdania najbardziej zapamiętałem JUŻ :D


Żart z PRL, ok. 1952. Facet codziennie przychodzi do kiosku, kupuje gazetę, ogląda pierwszą stronę, gniecie i wyrzuca. Wreszcie kioskarz pyta: czego Pan szuka?
- Nekrologu
- Ale nekrologi są na końcu
- Ten, na który czekam, będzie na pierwszej stronie

Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Przecież karakan będzie żył jeszcze przynajmniej kilkanaście lat.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Od kiedy publiczne życzenie komuś śmierci stało się trendem?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Jakie trendy? Przecież to hipsterzy.


BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Od kiedy publiczne życzenie komuś śmierci stało się trendem?



Kto i komu życzy śmierci?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Urban też jest ofiarą życzenia mu śmierci (jakie to polskie). Was wszystkich po obu stronach po prostu pojebało! Kazik!

Tylko Urbana uwielbiam go za sposób jak na to reaguje







007

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Od kiedy publiczne życzenie komuś śmierci stało się trendem?
Myślę że dopiero od niedawna nasze możliwości w tej kwestii się tak poszerzyły. :D

Urban też jest ofiarą życzenia mu śmierci (jakie to polskie).

Polskie? Chciałbym, żeby nasz naród był tak wyjątkowy żeby mieć prawo uznawać to za coś charakterystycznego dla niego.

Mnie wkurwia tego samego dnia, którego dostałem przelew za marzec współpraca ze zleceniodawcą zrobiła zwrot o 180 stopni i będę musiał znaleźć sposób, żeby się z tego wymiksować.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Na polskiej grupie Polaków w Niemczech też mi już napisała jakaś obca osoba ostatnio żebym zdychał. A tylko wyraziłem inną opinie na temat korona wirusa i zaistniałej sytuacji. Od razu z grubej rury. Oglądając polski internet co jakiś czas trafiam na takie komentarze. Nawet tu na sevenstring.

Też nie lubię Kaczyńskiego. Jego obecna polityka dewastacji gospodarki właściwie mnie przeraża. Ale to jego ludzie wybrali w wyborach. A ostatnie co mu życzę albo na co czekam to jego śmierć. Więc tego. Ograniczcie się trochę w komentarz.

A poza tym to Ty Tadeo się ostatnio wypowiadałeś o szacunku i podziwie do dla rodziców/dziadków. Więc jakby mógłbyś też tutaj trochę kultury w wypowiedzi zachować. A nie takim szambem strzelać
007

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Też nie lubię Kaczyńskiego. Jego obecna polityka dewastacji gospodarki właściwie mnie przeraża. Ale to jego ludzie wybrali w wyborach. A ostatnie co mu życzę albo na co czekam to jego śmierć. Więc tego. Ograniczcie się trochę w komentarz.
W takich sytuacjach odpowiadam tak: nie jesteś moją mamą. ;)

Nie każdy będzie podzielał Twoją wrażliwość i to jest coś, do czego żyjąc w społeczeństwie musisz się przystosować. Ja w tej kwestii nie podzielam Twojej, a że (jeszcze) mamy swobodę wypowiedzi, Twój tryb rozkazujący tutaj jest co najwyżej nieskuteczny.

A poza tym to Ty Tadeo się ostatnio wypowiadałeś o szacunku i podziwie do dla rodziców/dziadków.
No właśnie - moich rodziców/dziadków, którzy mają konkretne osiągnięcia godne szacunku. Za to ich szanuję i jestem z nich dumny, a nie za to że powstałem - mogli zdecydować się tego nie robić, ale samo w sobie to jeszcze nie wystarczy.

Osobna kwestia że rzeczony nie jest niczyim rodzicem/dziadkiem więc ten. ;)

Więc jakby mógłbyś też tutaj trochę kultury w wypowiedzi zachować. A nie takim szambem strzelać
Skoro przy tym już jesteśmy to moją wrażliwość obraża Twoje szufladkowanie Polaków jako tych, których charakteryzuje życzenie komuś śmierci. Głównie dlatego że to fałszywy stereotyp, ponieważ w każdym kraju to występuje, co łatwo potwierdzić np. wchodząc na Twittera.

I kto teraz jest moralnie wyżej oraz ma prawo mówić innym jak mają się zachowywać?

Żeby nie było: jasne jest, że masz prawo do oceny każdego według swojej wrażliwości. Do czego nie masz prawa to narzucać innym swoją wrażliwość.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Życzenie komuś żeby zdychał a poczucie wrażliwości . Dobre.
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
1. Parę dni w życiu już obserwuję internet i jakoś nie widzę "trendu" deathwisha. Owszem, np. widzę postępujące schamienie, zidiocenie i wtórny analfabetyzm.
2. Życzenie komuś czegokolwiek samo w sobie tego czegoś nie daje. (jakby ktoś nie wiedział)
3. Pan Prezes i jego partia nie mają szacunku do niczego i nikogo, kto jest im nie po drodze, włącznie z posiadaniem w dupie życia tysięcy ludzi. Sieją hejt, to i hejt zbierają. Może lepiej jakby sam jeden oddał władzę z przyczyn naturalnych, niż naród ma w końcu pęknąć i wpaść z ciężkimi narzędziami im do siedziby i na wiele dekad znów stracić resztki szacunku i zaufania do władzy.
4. A propos "władzy" to policja właściwie w parę dni tak się sama pięknie zaorała wizerunkowo, że zrobili sobie reset do roku 1990. Brawa.

Zerknąłem na wiadomości sprzed kilku tygodni, potem miesięcy. Już około rok temu wydawało się, że aktualnie rządzący osiągnęli dno bezczelności, buty, chamstwa i czego tam jeszcze. Ale teraz to mamy wykres wykładniczy i nie wygląda na to, żeby "spłaszczali krzywą", wręcz przeciwnie.
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Naród im wpadnie do siedziby, chyba pogratulować 3 kadencji :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
PiS ma wg najświeższych notowań 52 procent popularności. Więc jest dokładnie tak jak @nikt napisał.

Poza tym kontynuując ten wątek życzenia komuś czegokolwiek. Na życzenie komuś śmierci znalazłby się paragraf. A jeszcze na obrażanie najwyższych władz w kraju. Ulala.

Poza tym Ty @wuj Bat z tego co pamiętam jesteś osobą wierzącą? Czy osoba wierzącą życzy drugiej śmierci?

Jeszcze żeby to jakis Hitler czy Stalin był to bym zrozumiał. A ten gość jest demokratycznie wybrany i realizuje coś co ma 52 procentowe poparcie. Sam jestem w tych 48, ale daleko mi do takich tekstów.

Najlepiej zmieńmy temat bo to jest tak słabe, że nie nadaje się do komentowania
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Poza tym kontynuując ten wątek życzenia komuś czegokolwiek. Na życzenie komuś śmierci znalazłby się paragraf. A jeszcze na obrażanie najwyższych władz w kraju. Ulala.
Nie, bo życzenie to nie groźba karalna, do tego po to jest demokracja i wolność wypowiedzi, żeby obrażać nawet władzę. "Offended" to w 2020 już wystarcza do "convicted"? Na szczęście nie. Bo by mi wszystkich standuperów pozamykali. Ale coś w tym jest, bo każdy w nowym specialu mówi o tym, że nikogo na siłę nie trzymają, a przepraszać nie będą.

Cytuj
Poza tym Ty @wuj Bat z tego co pamiętam jesteś osobą wierzącą? Czy osoba wierzącą życzy drugiej śmierci?
Aż cofnąłem się o kilkanaście wpisów: gdzieś pan to wyczytał, że ja Kaczorowi tego życzę? Na pewno płakał nie będę jak to już się stanie, ani to mój bliski, ani rodzina (bo to trzeba rozróżnić). Do tego uważam, że dla swoich partykularnych interesów jest w stanie na szali stawiać ludzkie życie innych włącznie. Wiem, że PiS ma takie poparcie. Cały czas, nawet na Islandii mam kontakt z ludźmi, którzy ich popierają. Każdy gada to samo: PO nakradło, LGBT i Amber Gold. Serio.

Oczywiście, że można też bezpośrednio zastanowić się nad Twoim pytaniem. Odpowiedź brzmi: tak. Parę dni temu zmarła w szpitalu starsza pani z naszego zboru i miała tyle chorób i cierpienia, groziły amputacje, że śmierć stała się wybawieniem. Właśnie wierzący nie uważają śmierci za coś strasznego.
« Ostatnia zmiana: 18 Kwi, 2020, 19:40:24 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
My tu o Kaczyńskim a Ty mi o chorych dla których śmierć jest wybawieniem.

Ale kontynuujac. Odsyłam do wujka google i życzenia Kaczyńskiemu śmierci. Czy to naprawdę takie bezkarne i w ramach demokracji.

To może zaczniemy ubierać w zdanie nasze najciemniejsze myśli z dopiskiem 'życzę' żeby nie było obrazy. Absurd.

Np. Życzę śmierci narodowi X. Nie zasługuje na istnienie.

Ej. Przestańcie się pogrążać
007

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
......po to jest demokracja i wolność wypowiedzi, żeby obrażać nawet władzę.

To nie tak. Krytykować można wszystkich, ale obrażać nie wolno nikogo. Wolność to prawo do czynienia wszystkiego pod warunkiem, że nie szkodzi to drugiej osobie.
Chociaż podobno prawdziwa wolność jest wtedy gdy człowiek sam świadomie wie na co sobie może pozwolić, a co musi sobie zakazać. No ale do tego etapu jako ludzkość nie dojdziemy przez najbliższe 500 lat, czyli prawdopodobnie nigdy :)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
  Ja tam Prezesowi niczego nie życzę,
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 20 Kwi, 2020, 21:48:52 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
To nie tak. Krytykować można wszystkich, ale obrażać nie wolno nikogo.
Czyli jak dojdziesz do władzy, to standuperzy pójdą siedzieć :) Welcome to "I'm offended by everything" 2018 i w górę.
To ja Ci powiem, że tego nie robię, ale nie jest to zabronione, ani prawnie zagrożone. Można co najwyżej przestać być zapraszanym, ew. dostać w ryło.
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
To nie tak. Krytykować można wszystkich, ale obrażać nie wolno nikogo.
Czyli jak dojdziesz do władzy, to standuperzy pójdą siedzieć :) Welcome to "I'm offended by everything" 2018 i w górę.
To ja Ci powiem, że tego nie robię, ale nie jest to zabronione, ani prawnie zagrożone. Można co najwyżej przestać być zapraszanym, ew. dostać w ryło.
Brzydzę się władzą i nigdy mnie nie pociągała :) A mówiąc poważnie, nie może być tak, że ktoś Cię będzie obrażał tylko dlatego, że jest demokracja i wolność słowa. Piętnowane powinny być czyny i zachowania, ale nie ludzie. Można krytykować czyjeś poglądy, ale ale nie wolno go obrażać. A  standuperów  jakoś specjalnie nie lubię. Jest kilku spoko, ale w duża część opiera swoje występy na bluzgach i wulgaryzmach. Sam za dużo przeklinam i jest mi z tego powodu nieraz bardzo głupio i wstyd  :-[ 

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tak się zastanawiam, czy w tym szaleństwie przewrażliwionych użytkowników mój post #15706 również został zakwalifikowany jako 5-częściowa saga z Charlsem Bronsonem w roli głównej? :choszatan: Niektórzy to naprawdę źle przeżywają kwarantannę i chyba tylko szukają okazji, aby na kogoś wejść w internecie.

W ogóle to bardzo ciekawi mnie ten zachwyt nad Urbanem. Ciekawe, czy gdyby Hitler żył w dzisiejszych czasach i po zakończeniu wojny zostałby komikiem, to też czytałbym posty - "Uwielbiam Hitlera :love: Jest taki zabawny!". Chciałbym podkreślić, że nie porównuję Hitlera do Urbana, o nie. Jestem tylko ciekaw działania takiego schematu "ocieplania wizerunku", jak daleko mogłoby to zajść?  :lambanan:
« Ostatnia zmiana: 19 Kwi, 2020, 11:37:56 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
@Algiz - to prawda, że dzisiejsi "komicy" używają przekleństw, ale przynajmniej ci których oglądam nie więcej niż ludzie w codziennym życiu. Po prostu nie zaglądam głębiej na nasze podwórko :D Pacześ ostatnio odpłynął, ale np. Gizę 2020 mogę polecić. Jest taki gość Jim Gaffigan, wcale nie przeklina.

Jestem tylko ciekaw działania takiego schematu "ocieplania wizerunku", jak daleko mogłoby to zajść?
Np. nie cierpiałem frankensteinowatego Giertycha, a od kiedy przeszedł na dobrą stronę mocy z uwagą czytam posty i lajkuję. To zależy czy ktoś chce się zmienić i widać efekty.

Z drugiej strony można powiedzieć, że dowolnie daleko. Ludzie są na tyle skretyniali, że seryjni mordercy potrafią dokładnie nic nie robić w kierunku ocieplania, a mają fanów i nawet w więzieniu brać śluby ;)
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Np. nie cierpiałem frankensteinowatego Giertycha, a od kiedy przeszedł na dobrą stronę mocy z uwagą czytam posty i lajkuję. To zależy czy ktoś chce się zmienić i widać efekty.

Wierzysz, że się zmienił, a nie po prostu udowodnił, że jest sprzedajną la la la? I że głosi poglądy mocno uzależnione od kierunku politycznej bryzy?

Z drugiej strony można powiedzieć, że dowolnie daleko. Ludzie są na tyle skretyniali, że seryjni mordercy potrafią dokładnie nic nie robić w kierunku ocieplania, a mają fanów i nawet w więzieniu brać śluby ;)

W sumie fakt... Charles Manson chyba miał swój wierny fanclub.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwi, 2020, 13:12:24 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo