Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678519 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Myślicie, że to przez krótkie siusiaki?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Myślicie, że to przez krótkie siusiaki?
W rzeczy samej. Odkąd przestałem świrować na drogach urósł mi o 3 cm!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ostatnio staram się nie analizować tego co się dzieje na drodze. To się najczęściej nie nadaje do analizy. Mi żyłka pęka a koleś z BMW czy innego Audi Quatro rocznik 1998 jedzie dalej słuchajac to swoje disco polo na pełną moc i w dupie to ma.

Joga panowie. Joga.
007

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Niedziak dobrze mówi. Nie ma co rozpamiętywać. Ja czekam jeszcze aż trafię na szeryfa do którego będę mogł wysiąść :). Zawsze chciałem wysiąść i zjebać jakiegoś szeryfa :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Niedziak dobrze mówi. Nie ma co rozpamiętywać. Ja czekam jeszcze aż trafię na szeryfa do którego będę mogł wysiąść :). Zawsze chciałem wysiąść i zjebać jakiegoś szeryfa :)
Uważaj na grubego, małego, łysego furiata w Megane na Ostrowieckiej. Ponoć nie lubi engli i paczek mesabugi.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ej ja też nie lubię Engli...
Ale że w Megane? Myślałem że on Zafirą jeździ :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Dziś na Islandii w mojej okolicy ciśnienie spadło do rekordowych 945hPa... W zeszłym roku jak było 960 myślałem, że mi oczki wyskoczą - szczególnie żem z Pomorza, gdzie najczęściej jest ze 1025. Ale wygląda na to, że się przystosowałem ;)
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Teraz to się wkurwiłem nienażarty!
Ceny biletów na Iron Maiden to jest jakaś nieprzyzwoicie pojebana sprawa! 0,5k PLN za przyzwoite miejsce... to się robi zbyt pojuebane dla mnie. Taniej będzie iść na jakąś terapię która sprawi że znienawidze ten zespół i nie będę chciał już więcej chodzić na ich koncerty.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Przeszedłem tę terapię - za darmo! :D
Miałem 13 lat i to był pierwszy mój przesłuchany metalowy zespół w życiu. Rozbolała mnie głowa i nigdy więcej nie słuchałem :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Ja w wieku 13 lat kupiłem ich płytę i była to moja pierwsza legalnie kupiona płyta.
Przesłuchałem i dostałem permanentnego orgazmu na ich punkcie. I mam tera problem, bo już nie chcę, a muszę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Może Ci pomoże opinia, że słyszałem jakiś ich ostatni lumer i Bruce Synfiuta aka Fiutwsynu śpiewa jakby zachrypnięty pies szczekał :D
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@wuj Bat on się zwie Bronisław Kutasyński jak coś :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dziś na Islandii w mojej okolicy ciśnienie spadło do rekordowych 945hPa... W zeszłym roku jak było 960 myślałem, że mi oczki wyskoczą - szczególnie żem z Pomorza, gdzie najczęściej jest ze 1025. Ale wygląda na to, że się przystosowałem ;)
945hPa na wyspie wpizdu daleko jest tez deko inne niz w Polsce na przyklad, inaczej sie to odczuwa.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Na pewno w Polsce inaczej poczułeś to ciśnienie na Islandii ;)

Odczuwa się tak samo fatalnie. Inaczej za to odczuwa się temperaturę, bo jest inna wilgotność.
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No takiego niskiego to jeszcze chyba nidgy nie odczulem na wlasnej skorze ale jak jeszcze mieszkalem w UK, to czesto bylo dosyc niskie cisnienie i odczuwalnosc tego byla inna, niz w moim miescie w Polsce. Na kontynencie jakos takie rzeczy sa bardziej odczuwalne, niz na wyspach. A odczuwalnosc temperatury to insza bajka. Wole -30 w Suwalkach niz -5 w UK :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Zdecydowanie wolę -5 na wyspie niż +5 w Polandii :D

PS.
Rzućcie mi w twarz następne covery Mandaloriana i Toss a coin! Aaaaaaaaaaa!!!!!.................. ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Sty, 2020, 01:23:55 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Elo, skurwole. Ja wiem, że jestem starej daty, że kiedyś były listy, więc był nagłówek, przywitanie, rozwinięcie, pozdrowienia. Ewentualnie post scriptum. Były wypracowania: wstęp - rozwinięcie - zakończenie. Potem smsy. Za każdy się sporo płaciło, więc jak najwięcej trzeba było upakować treści w tych 160 znakach, kombinowało się bez spacji, wspólnie uzgodnione skróty.

Ale jak myślisz, że jesteś zabawny i mi w messengerze naciskasz wyślij po każdym jednym max dwóch słowach, pipczy mi co 3 sekundy telefon, brzęczy powiadomieniami zegarek, mam po 12 wiadomości od jednej osoby, z których nadal nic jeszcze nie wynika - to weź się zastanów kurwa jak taka salwa czy jak wolisz słowna sraczka wygląda dla odbiorcy po drugiej stronie. Nie ma kurwa takiej czynności, przy której przez to by cię chuj nie strzelił. I mnie też!! ;) Przywitaj się najpierw, napisz kurwa jeden z drugim jedno składne zdanie, nawet błędy klawiatura sama poprawi, se zainstaluj taką za darmo cyber analfabeto. Już nie mówię, żebyś sprawdził czy wiadomość jest zrozumiała, już tak kurwa nisko jest próg, w pięknym roku 2020. 2020! - i dopiero wtedy wyślij kurwa... ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ale mnie teraz CD Project dosłownie wkurwił!!!
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ale mnie teraz CD Project dosłownie wkurwił!!!

A coś Ty się spodziewał? Zawiodłem sie na Tobie...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Chodzi przesunięcie premiera...
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Oj tam, może w międzyczasie zdążysz dorosnąć i będziesz miał to w dupie.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Ale mnie teraz CD Project dosłownie wkurwił!!!

Serio wierzyłeś w kwiecień? :)

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Ciągłe updejty windy które ściągają się w tle i nie mogę normalnie przez to grać bo mi się artefakty jakieś dziwne w ampsimach robią. Procesor ciągle na wysokich obrotach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Pewnie ściągasz zaległe. Odpal kompa, sprawdź updejty, zainstaluj i graj.

Posty połączone: 17 Sty, 2020, 12:10:32
Serio wierzyłeś w kwiecień? :)
Tak. A dlaczego nie? Nie pierwsza to premiera jakiej dożyłem ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2020, 12:10:32 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Cytuj
Pewnie ściągasz zaległe. Odpal kompa, sprawdź updejty, zainstaluj i graj.

No właśnie restartowałem kompa kilka razy. Od paru dni kiedy tylko wyłączam kompa na noc to właśnie jakieś updejty się instalują, ale z tego co mi wiadomo W10 lubi je sobie ściągać w tle w sieci torrent, w sensie ściągasz od innych i innym jednocześnie dajesz co już masz. Da się to niby wyłączyć, ale już wolę żeby się zrobiło niż znowu jebać się z tym jak czegoś nagle zabraknie. Ostatnio musiałem reperować windę z obrazu płyty bo coś tam się schrzaniło i nie dało się aktualizacji ani net frameworka zainstalować, ale ten obraz płyty miał być "świeżutki" prostu ze strony MS.