Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1675304 razy)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ale macie sralnię z tymi imigrantami.

Nie dość, że nasz przydział to w przeliczeniu jakieś 0,3 promila populacji Polski, to jeszcze prawie na pewno oni będą próbowali stąd się wydostać. Przecież to jest Polska. :P

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@Tadeo : Pierwszy lepszy filmik, jakich pełno krąży teraz po sieci:
www.youtube.com/watch?t=495&v=acPKOEC7_2M
Proste pytanie - czy nie masz nic przeciwko temu, aby okazało się, że np. 50, czy 100 uchodźców zostanie ulokowanych w Twoim bezpośrednim sąsiedztwie?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Niekoniecznie muszą spieprzać od razu do niemiec, tym bardziej że dlatego do nas trafiają bo szwaben ich nie chcą ;x No i co z tego że tylko 0,3 promila, przecież to się mnoży jak króliki. Rodziny po sześcioro dzieci gdzie przeciętny polak aby dwójkę dziatwy miał to już dobrze.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@Tadeo : Pierwszy lepszy filmik, jakich pełno krąży teraz po sieci:
www.youtube.com/watch?t=495&v=acPKOEC7_2M
Proste pytanie - czy nie masz nic przeciwko temu, aby okazało się, że np. 50, czy 100 uchodźców zostanie ulokowanych w Twoim bezpośrednim sąsiedztwie?

Pamiętasz ... może i nie, ja pamiętam, czasy gdy każdego polaka, w jeszcze RFN, uznawano za pijaka, złodzieja samochodów, i chooi wie kogo jeszcze ? Sam mam z tym problem tzn z uchodźcami czy imigrantami, ale takie jednostronne podejscie do sprawy jest chyba niedobre, patrząc po naszych, polskich doświadczeniach.

wiem ze niełatwo a  może i niemożliwe odróżnić porządnego człowieka od skurwysyna z maczetą ale każdy sniady muzułmanin niekoniecznie musi być pojebem. A co z białymi, niby normalnymi, walczącymi po stronie ISIS jak ich przyjmiecie. Takiego przepuścimy jak swojego ?
Wkurwiam sie na myśl ze "brudas" bedzie zył na mój koszt, bo nie łudzę sie ze bedą tak bardzo chcieli pracować, ale tez nie chce o każdym spierdalającym przed tą pojebaną wojną wywołaną przez obce siły myśleć w ten sposób. Generalnie wg mnie nie jest to wszystko takie oczywiste i proste.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2015, 22:02:52 wysłana przez commelina »

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Jak znam europejską solidarność i sprawiedliwość, to Pani Merkel wyśle nam poganiaczy kóz a sobie zostawi lekarzy i inżynierów .

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Proste pytanie - czy nie masz nic przeciwko temu, aby okazało się, że np. 50, czy 100 uchodźców zostanie ulokowanych w Twoim bezpośrednim sąsiedztwie?
Urodziłem się i żyłem w arabskim kraju jako dzieciak - ani mnie to ziębi, ani grzeje. Ludzie jak ludzie, tylko obyczaje inne.

Polaków nawet gdyby nie lubili, to będą mieć respekt. Mentalnie jako naród jesteśmy bardzo blisko zresztą.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jak znam europejską solidarność i sprawiedliwość, to Pani Merkel wyśle nam poganiaczy kóz a sobie zostawi lekarzy i inżynierów .

Jak dostaną prawo pobytu czy tam azylu bedą mogli poruszac sie po europie swobodnie, sami stąd wyjadą niezależnie czy lekarz czy inzynier czy nawet poganiacz kóz, bo tam na socjalu bedzie miał znacznie lepiej. Po za tym to naród rodzinny tam mają wielu swoich, u nas ich prawie nie ma i tutaj nic ich nie trzyma.
Nie ma co tragizować ale fakt łatwo nie bedzie. Jest jeszcze inna sprawa, w latach chyba 2008-10 przyjeliśmyy około 12tys uchodżców z Czeczenii, Gruzji i Ukrainy i jakos nikt nie biadolił, a to też byli niejednokrotnie ludzie innych kultur.
I jeszcze inna sprawa, przykre ze nie ma miejsca dla Polaków z Donbasu i jest z tym cholerny problem a tutaj taka wrzawa.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2015, 22:10:30 wysłana przez commelina »

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
prawie na pewno oni będą próbowali stąd się wydostać. Przecież to jest Polska. :P

Przecież już spierdalali. Tu kościół dał im mieszkanie i wyżywienie, tu po prostu zasiłek...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Przecież już spierdalali. Tu kościół dał im mieszkanie i wyżywienie, tu po prostu zasiłek...
Czyli problemu nie ma. :)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Problem jest. Taki że niektórym zasiłek (zresztą z tego co wiem finansowany z UE :) ) wystarczy i tu zostaną. A wystarczy nam cyganów i Rumunów
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Jak znam europejską solidarność i sprawiedliwość, to Pani Merkel wyśle nam poganiaczy kóz a sobie zostawi lekarzy i inżynierów .

Jak dostaną prawo pobytu czy tam azylu bedą mogli poruszac sie po europie swobodnie, sami stąd wyjadą niezależnie czy lekarz czy inzynier czy nawet poganiacz kóz, bo tam na socjalu bedzie miał znacznie lepiej. Po za tym to naród rodzinny tam mają wielu swoich, u nas ich prawie nie ma i tutaj nic ich nie trzyma.
Nie ma co tragizować ale fakt łatwo nie bedzie. Jest jeszcze inna sprawa, w latach chyba 2008-10 przyjeliśmyy około 12tys uchodżców z Czeczenii, Gruzji i Ukrainy i jakos nikt nie biadolił, a to też byli niejednokrotnie ludzie innych kultur.
I jeszcze inna sprawa, przykre ze nie ma miejsca dla Polaków z Donbasu i jest z tym cholerny problem a tutaj taka wrzawa.

Nie będą mogli wyjechać  do Niemiec skoro zostaną przydzieleni do Polski. Dopiero jak zdobędą Polskie obywatelstwo ,jako obywatele uni będą mogli  zmieniać miejsce zamieszkania. Zresztą po to są te sumy i przydziały żeby można było wyłuskać najwartościowsze jednostki, pod względem wykształcenia i zagrożenia .

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mossad nie jest w stanie wyłapać terrorystów, imigrantów i uchodźców z tego tłumu, ale Ewa Kopacz zrobiła to bez problemu :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Problem jest. Taki że niektórym zasiłek (zresztą z tego co wiem finansowany z UE :) ) wystarczy i tu zostaną. A wystarczy nam cyganów i Rumunów

UE nie ma własnych pieniędzy, korzysta ze składek,Polska jest w tym roku płatnikiem netto pobierzemy 10 miliardów mniej niż wpłacimy ) więc to są też nasze pieniądze.



Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Mossad nie jest w stanie wyłapać terrorystów, imigrantów i uchodźców z tego tłumu, ale Ewa Kopacz zrobiła to bez problemu :tak:

hehe, chciałem to napisać


Mnie nie wkurwiają uchodźcy sami w sobie tak bardzo, tylko zachowanie tych kurew co nazywają siebie "polskim" rządem, a robią dobrze wszystkim tylko nie polakom
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Mnie wkurwia, że większość osób zamiast zwyczajnie powiedzieć, że mają coś przeciwko temu, żeby przyjąć jakichkolwiek ludzi, racjonalizuje swoje fobie pierdoleniem o terrorystach, innych kulturach i wszelakich spiskowych teoriach z "inwazją" na czele. Ojciec córki chrzestnej (tak to się chyba nazywa?) mojego taty to Syryjczyk, który od ponad 20 lat mieszka w Polsce, skończył tu studia i ogólnie trochę Wokulski z "Lalki" - ma kilka aptek, kamienice, etc. Na własną rękę musi sprowadzać krewnych do Europy, zmuszony dawać w łapę cwaniakom, którzy robią biznes na przemycie ludzi. Nie to, żeby to wszystko była wina Orbana, który zablokował ruch ludzi dla politycznej zagrywki (ale przecież "Polak, Węgier - jedna rodzina", może i cenzura w w mediach, może i przyzwalają tamtejszym narodowcom [i reporterom, hehe] pacyfikować emigrantów, no i celowo prowokują ich, żeby potem w mediach pokazać, że oni tacy źli i takie śmieszne, nieracjonalne strajki głodowe). W każdym razie, niedawno, jak byliśmy u niego z rodziną, był u niego brat, który świeżo "uciekł" i opowiedział parę rzeczy. Np. o kuzynce [żeby nie było, wszyscy są Kurdami], która wracała do domu z mężem i piątką dzieci i natrafiła we własnym mieszkaniu na niespodziankę w postaci bezinteresownego podrzynania gardeł. Tak, dzieciom też. Tak, bez motywu politycznego, rabunkowego, religijnego. Po prostu wojna domowa. Syria to w tej chwili praktycznie martwy kraj. Kilka milionów ludzi uciekło [do krajów arabskich również, o czym w mediach się nie mówi; Turcja przyjęła grubo ponad milion uchodźców, Arabia 200 tys.], jest tam klęska humanitarna, olbrzymi kocioł spowodowany m.in. tym, że zachodnie działania wojskowe przyczyniły się do destabilizacji sytuacji w całym regionie. Żołnierzy wysyłała również Polska. Skoro nie przemawia do kogoś argument humanitarny - bo przecież strach jest ważniejszy od współczucia - niech przemówi to, że jesteśmy w jakimś stopniu za ten syf odpowiedzialni.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2015, 23:34:47 wysłana przez gizmi7 »

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
...... niech przemówi to, że jesteśmy w jakimś stopniu za ten syf odpowiedzialni.


Chyba twoja stara ? :)

« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2015, 23:47:40 wysłana przez Algiz »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Przepraszam, przyznaję się... to ja rzucałem kamieniami w tę budkę z kebabem :(

To się nawet dobrze czyta na dobranoc, tak w celach humorystycznych ;) trolling lvl: 57
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2015, 23:50:28 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
@gizmi7 weź sobie poczytaj, bo nie wiem, czy żartujesz czy piszesz poważnie...

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kronika-zaglady-niemiec-rosyjska-muzulmanka-donosi-2015-09

Cała moja rodzina mieszka w Niemczech, info sprawdzone, teksty źródłowe do zweryfikowania w Sueddeutsche Zeitung.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
@gizmi7 weź sobie poczytaj, bo nie wiem, czy żartujesz czy piszesz poważnie...

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kronika-zaglady-niemiec-rosyjska-muzulmanka-donosi-2015-09

Cała moja rodzina mieszka w Niemczech, info sprawdzone, teksty źródłowe do zweryfikowania w Sueddeutsche Zeitung.

Ale jakie teksty źródłowe - kto tak pisze pamiętnik? Może i oparty na źródłach, ale fejk? o.O Sam nie przepadam za żadną religią, ale dla mnie to nie jest powód dla usprawiedliwiania całego tego ksenofobicznego pierdolenia. Bo jeśli ktoś rzeczywiście będzie miał problemy z asymilacją, co za problem go wywalić, skąd przyszedł? Kilka tysięcy ludzi stworzy we wszystkich większych miastach Polski dzielnice szariatu?

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Tak. A do tego upierdola Ci łeb w biały dzień bo Będziesz Szedł z pracy w krótkiej spódniczce.

Jak mówi stare chińskie przysłowie
Cytuj
i herkules dupa kiedy ludzi kupa

No stary, zobacz co się na świecie odpierdala. I nie mówię o mediach publicznych. Jakie filmy normalne lemingi wrzucają spod granic. Niedaleko mojej rodzinnej miejscowości jest stara baza wojskowa do której przyjęto tych czeczencow o których mówił commelina. Ty masz pojęcie ile było napadów, kradzieży i gwałtów? W 15 tysięcznej miejscowości. Jak ich się tutaj spierdoli taka chmara to ja nie wiem...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
@gizmi7 - skoro jesteś taki pr0-tolerancyjny i chcesz przyjmować imigrantów, to ci w tym pomogę. Możesz skopiować i podesłać znajomym multikulti-lewakom, będziecie mieli prościej:

Gizmi7
ADRES...
PESEL/NIP...

Do Głównego Kacyka Urzędu d/s Ciapaców i Turbanów

Ja niżej podpisany Gizmi7 składam wniosek o przyjęcie ciapaca / turbana w miarę możliwości z dużą rodziną. Jednocześnie uroczyście oświadczam, że wszelkie koszty z tym związane (tj. zakwaterowanie, wyżywienie, naukę języka) poniosę osobiście, nie biorąc żadnych dotacji ani pomocy. Ponadto zobowiązuję się do wzięcia pełnej odpowiedzialności za niegodne czyny w/w ciapaca / turbana, zgodnie z obowiązującym prawem i pod odpowiedzialnością karną.

DATA...
PODPIS...


All rghtz (no) rsrvd :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Trochę świata zwiedziłem. Całą Europę i jakiś śmieszny wycinek USA. Utrzymuję kontakty ze znajomymi z całej Europy na codzień. Wszystkim "tolerancyjnym" polecam pogadać z kimś z zachodu w "cztery oczy". Wtedy dopiero kurtyna politycznej poprawności opada. To jest dopiero przerażające.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Jak słyszę zwroty w stylu "podsycanie ksenofobicznych lęków", czy gadanie o chrześcijańskim obowiązku, to dostaję biegunki... A już zwłaszcza w wykonaniu byłej palikociarni, która do tej pory pluła na te wartości...


Jeśli już koniecznie ktoś chce powoływać się na Biblię, to odsyłam do Dziejów Apostolskich 17:24-26 z naciskiem na 26 werset...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Nikt nie nie widzi problemu w tym że prawa jakie sobie wywalczyli katolicy będą teraz wykorzystywane przeciwko nim. Finansowanie zajęć z religii, ulgi lub brak podatków, konieczność oddawania za pół darmo ziemi pod miejsca kultu... i wszystko pod przykrywką tolerancji i obrazy uczuć religijnych.

Nie jesteśmy w ogóle przygotowani na to co się dzieje, jak już wcześniej pisałem. To już nawet ruscy są na tyle ostrożni że od Polaków wjeżdżających na ich terytorium wymagają wiz.
Po co nam kontrole na lotniskach skoro wpuszczamy do kraju ludzi bez tożsamości?

PS: rozmowa z gizmim z wartościach patriotycznych i przywiązaniu do kraju zawsze kończy się zarzutami o nacjonalizm i ksenofobię?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Powtórzę się : Poprawność polityczna to ZUO