Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674200 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
U faceta też. Musi być z basenem, dżakuzi i pokaźną flotą ferrari, lambo etc.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Niestety laski nie lecą na kolekcję Skervesenów, Mayonesów, GMR-ów, Nexusów oraz Blackcatów :<
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Niestety laski nie lecą na kolekcję Skervesenów, Mayonesów, GMR-ów, Nexusów oraz Blackcatów :<

Ale koledzy kuce na pewno.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ale kolegi nie zaruchasz

Chyba że słuchasz reggae
 

Spoiler
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Ale kolegi nie zaruchasz


Lol, na jakim Ty forum jesteś, he?

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ale ze o co chodzi ? z tym 0:2

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nie polecam http://www.bff.shop.pl/ , w sobotę koleżka ma urodziny, fan kapeli, chciałem mu kupić jedną z tych śmieszkowych koszulek. Nie aktualizują na bieżąco dostępności towaru na stronie, nie wykonują zlecenia od razu po przyjęciu wpłaty, nie informują na bieżąco co się dzieje z towarem i z zamówieniem, cztery dni po złożeniu zamówienia i wpłacie musiałem sam zadzwonić by dowiedzieć się, że koszulki nie wyślą bo nie mają jej na stanie (o czym dowiedzieli się podobno wczoraj xD). Hajs podobno zwrócą, zobaczymy tylko jak prędko. Teraz muszę na poczekaniu szukać alternatywy :-\ niefajnie.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Nie polecam http://www.bff.shop.pl/ , w sobotę koleżka ma urodziny, fan kapeli, chciałem mu kupić jedną z tych śmieszkowych koszulek. Nie aktualizują na bieżąco dostępności towaru na stronie, nie wykonują zlecenia od razu po przyjęciu wpłaty, nie informują na bieżąco co się dzieje z towarem i z zamówieniem, cztery dni po złożeniu zamówienia i wpłacie musiałem sam zadzwonić by dowiedzieć się, że koszulki nie wyślą bo nie mają jej na stanie (o czym dowiedzieli się podobno wczoraj xD). Hajs podobno zwrócą, zobaczymy tylko jak prędko. Teraz muszę na poczekaniu szukać alternatywy :-\ niefajnie.

Ja w takiej sytuacji pytam, czy wiedzą, że na handel wirtualnym towarem jest paragraf i że  UOKiK uwielbia tego typu sprawy.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Już mi było wszystko jedno, bo i tak dzisiaj tej koszulki nie mieli na stanie. Zakładając że jakimś cudem dostawa przyszła by jutro to na sobotę i tak by nie dojechała. Na razie grzecznie czekam na hajs, jak się będą ociągać to dopiero wtedy wyciągnę artylerię.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Hmm, co mnie wkurwia... Ostatnio było tego bardzo dużo, ale przez brak tego wątku musiałem wszystko w sobie stłamsić, więc chyba jest już dobrze. W sumie to już nie potrzebuję tego wątku :D można zamknąć.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Jakiś czas temu zamówiłem kilka uchwytów ściennych Hercules. W jednym opakowaniu nie było wkrętów (była tylko pusta siateczka).
Napisałem o problemie do sklepu i w odpowiedzi usłyszałem, że trzeba było pisać od razu i że nic nie mogą zrobić. Uchwyty otrzymałem na tygodniu a w weekend wkręcałem.
Powiedzieli, że napiszą do producenta i zero odzewu od miesiąca. Życzę Ci Anonimowy Sprzedawco, abyś miał kontrole z PIP i Sanepidu co tydzień.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Że gonią mnie terminy, inżynierkę wypadałoby oddać, zaliczyć semestr a mnie dosrał przezakurwisty marazm. Kompletny upadek motywacji i jakiejkolwiek woli walki. Podwinęła mi się noga z jednego przedmiotu, doktorek stwierdził, że kładzie na nas jaja i nie zrobi nam wcześniej poprawy z uwagi na inżynierkę tylko piszemy razem z młodszym rokiem w sesji zimowej w lutym. Dzięki temu ja i circa 40 osób mamy przymusowy roczny odpoczynek od magisterki bo zapisy na drugi stopień kończą się 28.01. W sumie nawet dobrze, taki "urlop" dobrze mi zrobi kurde :-\

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Że gonią mnie terminy, inżynierkę wypadałoby oddać, zaliczyć semestr a mnie dosrał przezakurwisty marazm. Kompletny upadek motywacji i jakiejkolwiek woli walki. Podwinęła mi się noga z jednego przedmiotu, doktorek stwierdził, że kładzie na nas jaja i nie zrobi nam wcześniej poprawy z uwagi na inżynierkę tylko piszemy razem z młodszym rokiem w sesji zimowej w lutym. Dzięki temu ja i circa 40 osób mamy przymusowy roczny odpoczynek od magisterki bo zapisy na drugi stopień kończą się 28.01. W sumie nawet dobrze, taki "urlop" dobrze mi zrobi kurde :-\

Dobrze robi, polecam. Spróbuj tylko nie przepieprzyć tego czasu!
return to monke


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Dobrze robi, polecam. Spróbuj tylko nie przepieprzyć tego czasu!
Głównie dlatego cisnę na zaoczne by capnąć przed odebraniem głównego papierka coś niecoś do CV. Co miałem łyknąć tej wiedzy to łyknąłem, sęk w tym że ame staże/praktyki i dorywkowa robota tu i ówdzie raczej dość ubogo się prezentuje jak tak spojrzeć na życiorys niektórych znajomków z zaocznych.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Jak mnie ten PIS wkurwia! Właśnie poprawka do budżetu zabrała 20 mln teatrom a dała... ojcu Rydzyku! Który nawet nie jest ojcem! Ale jak zapytasz, to nikt na ten PiSuar przecież nie głosował!!!

« Ostatnia zmiana: 28 Sty, 2016, 16:26:40 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Baciu, a jakby te "teatry" pospierdalały i poszukały sponsorów na swoje popierdolone gówna dla niedojebów z wyborczej, to by się coś złego stało? To jest całkiem normalna szkoła, dla całkiem normalnej młodzieży, z całkiem normalnym akademikiem, aulą, wykładowcami itp. Byłem, widziałem. Spodziewałem się ciemnych lochów hiszpańskiej inkwizycji, a zaskoczyłem się bardzo pozytywnie ;)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@wrobelsparrow, to jaka sztuka powinna być dotowana przez Państwo i czy w ogóle powinna to jak najbardziej kwestia dyskusyjna. Osobiście uważam, że w ogóle nie powinna (aczkolwiek jestem otwarty na argumenty), a już na pewno zupełnym absurdem jest dotowanie sztuki, która w założeniach jest kontrkulturą. Bunt z dotacji Państwowych? No bądźmy poważni.

Natomiast przyznasz chyba, że dotowanie prywatnej uczelni i to takimi sumami też jednak wali. Z jednej strony absurdem, a z drugiej kolesiostwem i takie działania niestety przypominają afery poprzedniego rządu. Szkoła może i jest normalna, ale jeśli prywatna uczelnia nie może sama się utrzymać to po prostu pada, tak to normalnie wygląda.

EDIT:
Przenoszę wątek tam gdzie jego miejsce ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Sty, 2016, 17:53:50 wysłana przez selfslave »

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
że muszę się jebać z piracką sypiącą się catią by zrobić projekt do inżynierki. Nie potrafię zliczyć ile razy już przysmerdoliłem w stół z frustracji :l ...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
że muszę się jebać z piracką sypiącą się catią by zrobić projekt do inżynierki. Nie potrafię zliczyć ile razy już przysmerdoliłem w stół z frustracji :l ...
Nie rozumiem: czy to oznacza, że musisz wykonać stosunek płciowy z jednooką starą Rosjanką (prawdopodobnie p. profesor), aby zostać inżynierem i wielokrotnie obiłeś się o stół z powodu (jak najbardziej zrozumiałej!) niemożności tzw. dojścia?
 :D
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@wuj Bat następnym razem wezmę kilof i łopatę
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 28 Sty, 2016, 21:15:05 wysłana przez blendamed »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Baciu, a jakby te "teatry" pospierdalały i poszukały sponsorów na swoje popierdolone gówna dla niedojebów z wyborczej, to by się coś złego stało? To jest całkiem normalna szkoła, dla całkiem normalnej młodzieży, z całkiem normalnym akademikiem, aulą, wykładowcami itp. Byłem, widziałem. Spodziewałem się ciemnych lochów hiszpańskiej inkwizycji, a zaskoczyłem się bardzo pozytywnie ;)

Też tam, niestety byłem, nawet kiedyś we Radio Rydzyk brałem udział w audycji.... Biura szefów obozów koncentracyjnych też sprawiały normalne wrażenie... ;) Nie chcę się z Tobą, pardą, polemizować, bo już czuję, że sensu nie ma, a wieczór późny, lepiej napijmy się, każdy u siebie - a pogadamy, jak mnie zaporosisz na seks, ale z noclegiem!
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ok, ale zaprosić Cię mogę jedynie na keks ;)