Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643559 razy)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@commelina

Ja tam pierdole o wszystkich markach prawie, jestem niewolnikiem Jedynej Słusznej Marki ale się nie pochwalę. A Volvo jest niewygodne i wcale nie jest tak mało awaryjne (zwłaszcza "wspaniały" turbodiesel :D)

Hm, ale Ty chyba nie masz naszego wiesła :P

Defil to nie wasze? :P

Wkurwia mnie klima w ZTM. Działa jak jest 5-10 osób w autobusie, jak jest 40 to w autobusie robi się piekarnik + wilgoć od ludzi i spocony jak świnia wychodzę z kabana. Przynajmniej się myję to mam nadzieję że nie jebię
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wkurwia mnie to, ze nie mam z kim grac. Juz chyba kiedys tu to pisalem ale no wkurwia mnie to niesamowicie. Mam ogarnieta muze, mam gdzie grac, mam mozliwosc zagrania na zywo w radiu, a kurwa nie mam z kim zespolu zalozyc! Nie mam wokalisty, perkusisty i basisty i za chuja nie moge nikogo znalezc. Oglaszam sie gdzie kurwa tylko moge i caly chuj z tego jest. Ech...

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wkurwia mnie to, ze nie mam z kim grac. Juz chyba kiedys tu to pisalem ale no wkurwia mnie to niesamowicie. Mam ogarnieta muze, mam gdzie grac, mam mozliwosc zagrania na zywo w radiu, a kurwa nie mam z kim zespolu założyć! Nie mam wokalisty, perkusisty i basisty i za chuja nie moge nikogo znalezc. Oglaszam sie gdzie kurwa tylko moge i caly chuj z tego jest. Ech...


Widać musi być jakąś pitaszońską muzę łoisz ze nikt nawet nie chce stobo graść.
Moze powinieneś wziść Krysie Pawłowicz, ona taka elokwentna
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@Mat , rok szukałem perkusisty i znalazłem wymiatacza, teraz szukam basu pół roku, Know That Feel :|
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mocno ponad dwa tygodnia praktycznie bez grania i dzisiaj po samej rozgrzewce z Rock Discipline prawy nadgarstek boli. :/

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Mocno ponad dwa tygodnia praktycznie bez grania i dzisiaj po samej rozgrzewce z Rock Discipline prawy nadgarstek boli. :/

E nie, to to nic jest poćwiczyć na reniferze i przestanie.  ;D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
na wolnych obrotach malo budy nie roztelepie.
to poduchy wymień ;) Ale propsy. Sam mam 190tkę z włożonym 2.5 wolnossącym dieslem R5 20V. Jak się chce to nawet jedzie. ;D
Skoro '93 to skrzynia piątka? i btw. czy na pewno dobry temat? ;D
Tak sie chcialem tylko pochwalic :p. Poduchy sa git, ten typ tak ma. Skrzynia 5.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
@Mat , rok szukałem perkusisty i znalazłem wymiatacza, teraz szukam basu pół roku, Know That Feel :|

Wyszkoliłbyś jakiegoś przez ten czas, a nie kurwa biadolił  :D :devil: :headbang:

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
@Mat , rok szukałem perkusisty i znalazłem wymiatacza, teraz szukam basu pół roku, Know That Feel :|

Wyszkoliłbyś jakiegoś przez ten czas, a nie kurwa biadolił  :D :devil: :headbang:
Ja kurna nawet mlodziaka nie moge znalezc do grania, to mnie najbardziej boli. Tu, gdzie jestem to w zasadzie tylko jakies indie albo covery mety i maidenow graja, lub jakies inne bluesy. Ale zeby rapcory napierdalac, to juz nie ma z kim.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@Mat , rok szukałem perkusisty i znalazłem wymiatacza, teraz szukam basu pół roku, Know That Feel :|

Wyszkoliłbyś jakiegoś przez ten czas, a nie kurwa biadolił  :D :devil: :headbang:
Ja kurna nawet mlodziaka nie moge znalezc do grania, to mnie najbardziej boli. Tu, gdzie jestem to w zasadzie tylko jakies indie albo covery mety i maidenow graja, lub jakies inne bluesy. Ale zeby rapcory napierdalac, to juz nie ma z kim.

Zawsze możesz się przeprowadzić  ;)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Pierwszy wolny dzień od ponad miesiąca, człowiek chce się wyspać, a sąsiad z góry postanowił, akurat kurwa dzisiaj, napierdalać młotem udarowym po ścianach. No żesz kurwa ja pierdole jego jebana mać.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
@lwronk  i zmienic prace i wziac kredyt? :D

A mieszkam w dosc duzym miescie, wydawaloby sie ze tu latwiej bedzie o muzykow niz w Suwalkach. A jak sie mylilem :)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Suwałki tfuu... psia jego mać
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
@lwronk  i zmienic prace i wziac kredyt? :D

A mieszkam w dosc duzym miescie, wydawaloby sie ze tu latwiej bedzie o muzykow niz w Suwalkach. A jak sie mylilem :)

Kto Ci broni? ;)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
@Mat , rok szukałem perkusisty i znalazłem wymiatacza, teraz szukam basu pół roku, Know That Feel :|

Wyszkoliłbyś jakiegoś przez ten czas, a nie kurwa biadolił  :D :devil: :headbang:

Trzeba znaleźć kogoś kto kupę losowych riffów chce grać :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ej ale ja nie gram Djentow. Ja jestem normalny :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja też nie gram, jestem hetero
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Ja kurna nawet mlodziaka nie moge znalezc do grania, to mnie najbardziej boli. Tu, gdzie jestem to w zasadzie tylko jakies indie albo covery mety i maidenow graja, lub jakies inne bluesy. Ale zeby rapcory napierdalac, to juz nie ma z kim.
I Ty się dziwisz, że nikt z Tobą nie chce grać...  ;)
Ja też nie gram, jestem hetero
To co Ty tutaj robisz?  :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
kurwa jak goronco
komputery mie sie palo ;o
i always go full retard

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Mija 3 miesiąc jak mam lewą rękę uszkodzoną i  unieruchomioną, 3 miesiąc nie mam gitary w ręku ,grać nie mogę kużwa mać !!! u lekarza byłem mówi że wszystko ładnie się goi, więc może za miesiąc se poplumkam.......... .
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Orange

  • Gość
Ja przestalem grac dawno temu. Na kazdy rok ktory nie gram kupuje sobie gitare. Albo 2. Mam ich okolo 8...

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Koles po tracheotomii w busie... Nazwalem go czajnik.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
> frekwencja na referendum
> dowiaduję się, że najbardziej optymistyczne prognozy przewidywały 20% z groszami
> dowiaduję się ile kosztowało referendum
> zadaję sobie pytanie: po co je przeprowadzali skoro wiedzieli, że i tak nie będzie wiążące?
> wkurw

Ktoś zaraz napisze: Bo lud chciał, nie?
Ale już jak lud nie chce uchodźców to chuj wam w dupy - my tu rządzimy?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
> frekwencja na referendum
> dowiaduję się, że najbardziej optymistyczne prognozy przewidywały 20% z groszami
> dowiaduję się ile kosztowało referendum
> zadaję sobie pytanie: po co je przeprowadzali skoro wiedzieli, że i tak nie będzie wiążące?
> wkurw

Ktoś zaraz napisze: Bo lud chciał, nie?
Ale już jak lud nie chce uchodźców to chuj wam w dupy - my tu rządzimy?

Dokładnie tak, Towarzyszu @Johnny. Co więcej, nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. To trochę tak, jak z podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/5-razy-tak-dla-likwidacji-PIT-u-2648213.html

Na szczęście, są jeszcze tak wspaniali bojownicy o dochody państwa, jak partia Razę, która chce dołożyć nam jakże przemyślany próg 75% i zlikwidować liniowy. Co więcej, oni naprawdę wierzą, że nikt nie będzie wtedy rozliczał się z fiskusem poza granicami naszego tanim piwem płynącego kraju.