Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671585 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Chuja. Każdy może mieć to, co mu się podoba. Choćby i dla samego faktu posiadania. I chuj innym do tego co on z tym zrobi.
Bo jeśli tylko sprawia mu to przyjemność i czyni go szczęśliwym to niech kupi i pięćdziesiąt gitar.
Skoro ludzie są w stanie wydać grube $ na obrazy to czemu nie na śliczne wiosło?
To mniej więcej jak te teksty, że nie potrzebuję ośmiu strun, bo użyję tylko trzech. Nikogo nie powinno obchodzić, czy zagram na tym trzy randomowe krzywe zera. Instrument może być inspiracją, formą sztuki sam w sobie.
Na obrazach się nie gra, nigga.

Na drogich gitarach które zalegają dziesiątkami w mieszkaniu też nie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Jak w telewizji xD Kto powiedział, że to mnie wkurwia, czy jestem zazdrosny? Bo chyba nie ja :D Mi po prostu głupio by było patrzeć na 5 miejscowy stojak z gitami po 3k pln jedna, jeśli brząkałbym tylko przed spaniem co 2 dni jakieś pierdoły bez ładu i składu, tyle. Po prostu poczucie tego, że graty się marnują.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mi po prostu głupio by było patrzeć na 5 miejscowy stojak z gitami po 3k pln jedna

Amator.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Po prostu poczucie tego, że graty się marnują.
A kto bogatemu zabroni? ;D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jak w telewizji xD Kto powiedział, że to mnie wkurwia, czy jestem zazdrosny? Bo chyba nie ja :D Mi po prostu głupio by było patrzeć na 5 miejscowy stojak z gitami po 3k pln jedna, jeśli brząkałbym tylko przed spaniem co 2 dni jakieś pierdoły bez ładu i składu, tyle. Po prostu poczucie tego, że graty się marnują.

Ale mieliśmy rozmawiać o drogich gitarach ... ;)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Nie myślałeś nad zmianą ksywy na edgit112? :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Ostatnie zdziwko z tym, jak nagle wiele osób, które wypowiada teksty w stylu "nie mam nic do LGBT, ale..." zmieniło swoje zdjęcia profilowe na portalach społecznościowych na tęczowe. Mi się to kojarzy z przeróbką Ice Bucket Challenge na picie piwa i stawianiem flachy zamiast przelewaniem kasy na fundację. Kosmopolityzm i tępota.


Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Ostatnie zdziwko z tym, jak nagle wiele osób, które wypowiada teksty w stylu "nie mam nic do LGBT, ale..." zmieniło swoje zdjęcia profilowe na portalach społecznościowych na tęczowe. Mi się to kojarzy z przeróbką Ice Bucket Challenge na picie piwa i stawianiem flachy zamiast przelewaniem kasy na fundację. Kosmopolityzm i tępota.

( Obraz usunięty.)

To chyba jeden z niewielu razy, gdy się z Tobą zgodzę, drogi przyjacielu

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Ostatnie zdziwko z tym, jak nagle wiele osób, które wypowiada teksty w stylu "nie mam nic do LGBT, ale..." zmieniło swoje zdjęcia profilowe na portalach społecznościowych na tęczowe. Mi się to kojarzy z przeróbką Ice Bucket Challenge na picie piwa i stawianiem flachy zamiast przelewaniem kasy na fundację. Kosmopolityzm i tępota.

( Obraz usunięty.)

A idź pan w hui. Palikot doskonale pokazał jak przegrać wybory zajmując się takimi z dupy tematami. Tak jak ok. 1-2% każdego społeczeństwa ma tendencję do bycia homo tak samo 98-99% ma na nich wyjebane bo ma ważniejsze sprawy w życiu.

A USA pogratulować. Rewolucja kulturowa w kraju wolności doszła do etapu w którym była Europa 3000 lat temu.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ostatnie zdziwko z tym, jak nagle wiele osób, które wypowiada teksty w stylu "nie mam nic do LGBT, ale..." zmieniło swoje zdjęcia profilowe na portalach społecznościowych na tęczowe. Mi się to kojarzy z przeróbką Ice Bucket Challenge na picie piwa i stawianiem flachy zamiast przelewaniem kasy na fundację. Kosmopolityzm i tępota.

( Obraz usunięty.)
Maciek z Klanu wyprzystojniał, jak już jesteśmy w tych klimatach.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
I bardzo dobrze, niech mi zabiorą część kredytu i sami go spłacają
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Czas wrócić do skarpety w kwestii oszczędności

Spoiler
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No Baciu, ale jak posłuchasz wypowiedzi związkowców itp to najważniejsze jest ubezpieczenie czyli ZUS. Po za tym umowa śmiciowa to często gęsto również konieczność założenia własnej działalności i wtedy dla danego delikwenta nie jest to już takie fajne bo kosztów odejdzie ponad tysiąc zł właśnie na ZUS podatek i inne takie.
Takie komentarze to dla mnie są niczym kreatywna księgowośc, pokazujesz to co chcesz pokazać. To oczywiście nie do Ciebie tylko do autora komantarza ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Śmieciówki opłacają się przy pracy w wolnym zawodzie jak się jest dodatkowo zatrudnionym na etacie. Umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich (50%koszt uzyskania przychodu) pozwala oszczędzić kilka PLNów i nie płacić wysokich podatków.

Za to podwójne ozusowanie w przypadku kilku etatów to już czyste złodziejstwo. Że co? Jak płacę dwa razy więcej to będę dwa razy szybciej lub lepiej obsłużony przez NFZ?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Tolerancja jako miecz obusieczny. Niektórzy na fejsiku zamiast tęczy ustawili sobie Polską flagę i jak wcześniej był szitstorm pod tęczowymi zdjęciami tak teraz tęczowym leje się żółć z odbytu i lecą jakieś teksty o faszyzmie, ONR, homofobii etc. Barwy narodowe widać działają na niektórych jak woda święcona na Belzebuba ;D
W ten sposób tracimy tożsamość narodową, lada moment na 11 listopada balkony będą przyozdabiane na tęczowo zamiast na biało-czerwono, bo ludzie będą chcieli uniknąć przyszywania im "faszystowskiej" łatki :-X choć mam nadzieję, że tylko histeryzuję.


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy homo... homo sapiens sapiens

Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy homo... homo sapiens sapiens

Spoiler

Wypraszam sobie, ja nie jestem

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy homo... homo sapiens sapiens

Spoiler

Wypraszam sobie, ja nie jestem

niestety to prawda...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy homo... homo sapiens sapiens

Spoiler

Wypraszam sobie, ja nie jestem

Zmień rodziców, ci cie oszukujo.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Siedziałem trzy godziny nad kawałkiem, oczywiście nie zapisywałem jak to w transie
audacity się zwiesiło i chuj :x

Posty połączone: 29 Cze, 2015, 23:41:46
dobra, odzyskało się
« Ostatnia zmiana: 29 Cze, 2015, 23:42:48 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo