Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681323 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
I jak zwykle wyszło ze mnie małomiasteczkowe chamstwo wyrażające się brakiem szacunku. Chciałem napisać: Wielce Szanowny Jego Ekscelencja Janusz Korwin-Mikke, to sowiecki debil.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
I tak będę na niego głosował.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ależ głosuj na kogo chcesz, ja tak tylko mówię;)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Wkurwia mnie brak czasu i natłok pracy. :( W poniedziałek siedziałem od 7:30 do 18, wczoraj od 7:30 do 18:30, dzisiaj od 6 do 17:30, bo musiałem wyjechać - służbowo oczywiście. ;) Teraz tyram w hotelu, jutro wizyta w firmie z którą współpracuję, może uda się wrócić do domu o 18, a może o północy. O piątku jeszcze strach myśleć. Poprzednie tygodnie wyglądały o tyle lepiej, że nie wyjeżdżałem. Dziś odebrana paczka ze spełnionym GASem czeka w bagażniku, a ja jestem ponad 300 km od moich gitar. :(
Ok, wyżaliłem się. ;)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Tak sobie właśnie oglądam Korwina u Olejnik i stwierdzam, że to nie tylko szkodnik, ale i debil. Sowiecki debil.

Jak większość politycznych, intelektualnych, medialnych i wojskowych "elyt" tego kraju. Nie tal daleko szukać - były rekotor-komendant mojej Alma Mater, generał Oribter. Olejnik zwana dalej Stokrotką.
Rety, aby w tym kraju zlikwidować takich sowieckich debili, potrzeba sporo drzew i lin zgodnie z porzekadłem ludowym.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A niech to was kurwa wkurwia, że mie chwilowo nic nie wkurwia :).
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Czasem człowiek chce se w nocy pograć , zakłada słuchawki żeby nikogo nie obudzić i szook , szkoda że nikt tego nie słyszał :(
mogłem chociaż to nagrać  :(  a czasem hooj nawet nastroić się nie da , a jak już nastroisz to jakaś kpina i ogólny wkórw .
Dwadzieścia pięć lat grania , tysiące godzin i co ? i gówno ! nawet jakiegoś jebanego Hm7 nie potrafisz porządnie złapać :( a palce jakieś  zesztywnienie pośmiertne wykazują i sztywne jak pizda łosia .

Franq

  • Gość
nawet jakiegoś jebanego Hm7 nie potrafisz porządnie złapać :

Nie przejmuj się, po prostu nie ma takiego dźwięku jak H :)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Nie przejmuj się, po prostu nie ma takiego dźwięku jak H :)

Aaaa to dlatego mi nie wychodziło . Chociaż znałem tego mnicha .
Spoiler
      :'(
« Ostatnia zmiana: 03 Lip, 2014, 09:08:49 wysłana przez Algiz »

Franq

  • Gość
To tak jak liczyć do 7 w ten sposób: 1,7,2,3,4,5,6. Też można, tylko nie logiczne ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sorry Franq, ale to normalne było  przy nauczaniu muzyki. Jak najbardziej było-jest H

Franq

  • Gość
Wię przecie, co nie zmienia faktu, że nie logiczne ;)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Z tego co mnie wiadomo, to tylko w Polsce i we Włoszech, w standardowym zapisie jazzowym jak najbardziej występuje dźwięk oznaczony literką B zamiast H.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.


Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
W polskim zapisie/nomenklaturze nutowej jest H. I prawdę mówiąc nie widzę w tym braku logiki @Franq

Franq

  • Gość
Napisałem sobie ten pierwszy post pół żartem... A brak logiki, no cóż: a,b,c,d,e,f,g - kojarzy mi się z alfabetem, a Tobie nie? ;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470

Franq

  • Gość
Jeśli chcecie poważniej to ciekawy post z innego forum:

Spoiler

 :P


Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
tl;dr :D

a nawiązując do rozczulających kolegę z posta przyrostków major i minor - zdaje się, że w polszy zapisujemy to jako -dur i -moll... Więc nie wiem co to były za szkoły, pewnie nie państwowe. :P Ale co ja tam wiem...

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 395
  • HUE
Wkurwiło mnie dzisiaj niesamowicie to że ktoś mi kurwa nasrał za barem w ogródku w którym sobie pracuję... Na dodatek musiałem to sam czyścić. Kurwa ręcznie :(

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
tl;dr :D

a nawiązując do rozczulających kolegę z posta przyrostków major i minor - zdaje się, że w polszy zapisujemy to jako -dur i -moll... Więc nie wiem co to były za szkoły, pewnie nie państwowe. :P Ale co ja tam wiem...

Kiedy ja ostatnio zapisałem akord w kwitach jako C-dur albo D-moll... Całe życie jest C albo D-.

Spoiler
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
 Dun słusznie zwrócił uwagę bo skoro B zamiast H ,to minor zamiast moll bo inaczej Bmoll to jest dopiero nielogiczna niekonsekwencją  ;)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
I tak wszyscy gracie 0 i 1.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ten "diabeł w muzyce" to tryton diabelski, kiedyś przy okazji przerabiania kursu rzoofa, dzwoniłem do Konrada Kubickiego, bo miałem problem z czymś tam, nie pamiętam już z czym.
A że koleś jest po studiach muzycznych, dużo nagrywa jako sesyjny mając do dyspozycji tylko nuty, to zagadałem właśnie do niego.
Wtedy jakoś wywiązała się dyskusja o zapisie, i od niego dowiedziałem się, że niemal wszyscy używają zapisu a, ais, b, c, cis, d, dis, e, f, fis, g, gis, itd, nawet grzał ze mnie, bo co dochodziliśmy do dźwięku b, to ja z uporem maniaka, jako następny wymieniałem bes, na co on cierpliwie odpowiadał, że bez to taki kwiatek.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.