Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643705 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
kilka dni temu dotarły do nas dwie paczki, jedna wysłana przed wczoraj ze stanów, druga trzy tygodnie temu z Niemiec .
I co Ty na to ?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mnie nie tyle szokuje, co właśnie wkurwia taka rzecz: w Korei Północnej u fryzjera można wybierać tylko spośród 10 fryzur męskich i 18 kobiecych zatwierdzonych przez władze! Co, do chuja, ma reżim do ludzkich fryzur?? No, nie mogę!!! Mało tego!!!!! Od teraz każdy student będzie musiał mieć fryzurę jak ukochany Kim Dzong Un!
Czy naprawdę nie ma nikogo na tym świecie, żeby to przeklęte gówno przerwać? Może studenci się teraz wkurwią i nastąpi jakiś przełom?! Chociaż w kraju, gdzie cała rodzina poszła do więzienia za obejrzenie zagranicznego serialu (BTW na kasecie video), albo kobieta urodziła dziecko i kazali jej od razu utopić -  czego się spodziewać?... Taka bezsilna złość narasta jak się takie rzeczy czyta... Żeby chociaż można było smsa wysłać na sfinansowanie zamachu/snajpera/czy coś... AAAAAAARRRGGHHH!!!!
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Nie ma tam tyle ropy/gazu by obalać reżim dyktatora i szerzyć demokrację.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A skąd wiesz, że nie ma? Może demokracja nie jest im pisana? Może wolą bolszewizm? Bolszewizm jest super.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Na tej samej zasadzie mozna by sie zastanawiać dlaczego ludzie w rosji,.. może inaczej, niektórzy rosjanie marzą o powrocie stalina ? Paranoja , a jednak. Może wtedy czują sie bezpieczniej, wiedzą ze nikt prócz władzy im krzywdy nie zrobi. Sytuacja jest stabilna. Komunie i rezimom udało sie w ludziach wytworzyc takie pseudo poczucie bezpieczenstwa przez stabilność. Ludzie generalnie nie lubią zmian. A u nas w naszym biznesie zobacz jak sie wkurwiamy ze musimy robić wydumki klientów. Może to było w związku z potajemną zmową fryzjerów i w dbałości o estetyczny wygląd społeczeństwa. ja od 50 tfuuu, lat miałę 3 fryzury , loki , po łopatki i teraz brak. ;) 18 fryzur hm czyste szaleństwo w możliwościach. Tak sie zastanów ile razy zmieniałeś fryzure :P  no tak Baciu to akurat fryzure brody zmieniał dość często :P

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwiaja mnie kurierzy. Jebac ich.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Ja też ostatnio zamawiałem coś przez pocztę Polską za pobraniem i kurier  dzwonił i szukał mnie  po całym mieście . Mam takie pytanie , czy on ma działkę z tego pobrania ? a jak odbiorę  na poczcie to poczta zabiera kwotę pobrania dla siebie ? Chodzi o to że zawszę daję mu napiwek , ale jeśli ma działkę z tego pobrania to napiwek mu się nie należy . Pytam bo gość jest jakiś taki w dupę uprzejmy , raz nawet chciał za mnie założyć bo przy bankomacie była duża kolejka . Już sam nie wiem czy go kopać ? czy całować ?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A ja myślę ze zaczeli im na poczcie dobrze płacić bo mamy to samo. Niebywała do tej pory uprzejmość i solidność.
No i za granice paczki docierają jakby szybciej i do tej pory, odpukać w nieheblowane, całe. Nie bez znaczenia ze taniej, znacznie taniej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A ja myślę ze zaczeli im na poczcie dobrze płacić bo mamy to samo.

Niestety podobno wręcz przeciwnie. Wieść gminna niesie, że listonosze mają zacząć pracowac na zasadzie jak inpost, czyli nie listonosz na kilka ulic, tylko na większy rejon, a co za tym idzie - będą zwalniali ludzi, bo nie będzie trzeba tylu listonoszy.
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
http://pclab.pl/news57072.html 

Jebana unia, znowu chce zrobić dobrze koncernom-molochom zamiast zająć się prawdziwymi problemami...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Miejscowego listonosza też bardzo lubię, koleś uprzejmy i wgl ogarnięty, ale ile to miałem przygód z różnymi kurierami... Pęknięta główka w dostarczanej gitarze, porozrywane opakowanie(widać, że ktoś chamsko oglądał) albo "nie przyjechałem, bo nie mogłem znaleźć miejsca parkingowego" (a telefonu to nie ma!?)...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W tygodniu jest szał, jak Szymo ma wstać na 8:00 do przedszkola, płacz i krzyki. Za to w niedzielę, kiedy chcę pospać - 6:50 synek stwierdza, że trzeba wszystkich obudzić...
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Przygłupy na Allegro.  Kiedyś można było sprzedać coś bez problemów, z kulturą, szybko i sprawnie. Dziś to droga przez mękę.  Wró chyba słusznie ostatnio napisał - 80% gitarzystów to idioci :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Przygłupy na Allegro.  Kiedyś można było sprzedać coś bez problemów, z kulturą, szybko i sprawnie. Dziś to droga przez mękę.  Wró chyba słusznie ostatnio napisał - 80% gitarzystów to idioci :D
Dziś, jak wystawiasz gitarę to od razu dostajesz propozycję zamiany (albo kilka) na jakiegoś paździocha, ale po "upgradzie" (np. wstawione EMG "warte 900 zł"), a jak odpowiesz, że Ci nie odpowiada, to dostajesz opieprz, że "wybrzydzasz i liczy się dla Ciebie logo na główce, a nie jak wiosło gra". Albo proszą Cię o numer telefonu, bo mają pilną ofertę, potem dzwonią i wciskają bajkę, że są wiecznie w drodze, ale "akurat będą przejeżdżali w pobliżu jutro i mogą dokonać zamiany", a gdy pytasz na co, to słyszysz, że gitara super fajna i w ogóle, "amerykański" AXL w "customowe wzory", model badwater z wstawionymi jakimiś pickupami z odzysku XDD "Niemiec płakał, jak sprzedawał"

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Ja nie sprzedałem wzmaka mimo ugadanego deal`a, bo mama mu nie pozwoliła :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
No to ostatnio koleś trzymał przez 2 tygodnie rezerwację na moją RGX721DG, a potem powiedział, że jednak sprzedawca w sklepie go przekonał do Pacifica 112, że też jest dobra i mu odpowiada i "przynajmniej ma gwarancję".  :headache:
Wgl momentami nie rozumiem, po co niektórzy ludzie korzystają z for internetowych - dobrze komuś doradzą, a potem sprzedawca w lokalnym muzycznym i tak owinie sobie kolesia wokół palca.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
W tygodniu jest szał, jak Szymo ma wstać na 8:00 do przedszkola, płacz i krzyki. Za to w niedzielę, kiedy chcę pospać - 6:50 synek stwierdza, że trzeba wszystkich obudzić...

Zapomniałeś jak sam byłeś dzieciakiem? :D
Ja miałem podobnie będąc gówniarzem - horror i udręka wstać do szkoły na 8, ale w weekend gdy inni spali ja wstawałem o 7 i zapieprzałem do kuchni oglądać na telewizorze Beast Wars, Power Rangers i Motomyszy z Marsa xD
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Jak Bacio był dzieckiem to się na mamuty polowało a nie siedziało przed tiwi :D ;)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Zomballo

  • Gość
Zagoił mi sie palec ale dalej nie mam czasu nakurwiać.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Jak Bacio był dzieckiem to się na mamuty polowało a nie siedziało przed tiwi :D ;)

Nein rozumiesz. To był rytuał, tak jak punkt 16 czy później Dragon Ball Z :D
A potem na podwórko.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
4:15 - skończyłem wreszcie mixować

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 31 Mar, 2014, 04:27:20 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Bezsenność... Znów.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
lanos sam sie psuje i naprawia. znowu. i znowu nikt nie wie o co chodzi bo 'teraz działa'
i always go full retard

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jedna prosta rada od kogoś kto się sam męczył z takim autem "żyjącym własnym życiem" - SPRZEDAJ. Im szybciej tym lepiej. Jedyne co możesz tracić to kilka zeta. Zyskujesz wszystko inne, ze zdrowiem psychicznym na czele...

...a nie, sorry, chciałem ci to samo napisać na PW, ale zablokowało mi wysyłanie do ciebie. Stąd podejrzewam, że jestem w ignorowanych. Jak tak, to się męcz :D

PS. Wkurwia mnie allegro:

- wersja mobilna jest tak obrana z wszelkich funkcji, że właściwie nic nie da się na niej zrobić,
- odpalanie wersji pełnej na telefonie... omatkoboska :facepalm:
- wersja pełna na pececie - jakbym puścił sobie ze 3 didełoklipy na jutubie, film z dysku, gierkę online, i jeszcze muzyczką zarzucił, to by mi mniej zwolniło kompa niż włączenie samego jednego allegro.pl. Nie wiem co oni robią, ale ŻADNA strona nie powoduje mi takiego zmulenia. Ba, pięć na raz tego nie zrobi.

O co kaman? :o
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Po pierwsze nie mieszaj w to omatkoboski, po drugie dideła. Jak im dasz spokój, "alecośtam" od razu bedzie lepsze :P