Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643767 razy)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wiesz również Piotr ze policja nie uzywa pukawek również z powodów o których pisałem wczesniej, ze oprawca ma wieksze prawa niż poszkodowany a nawet policjant gdy uzyje broni. To jest absurd który należało by zwalczyc i od tego zacząc.
To nie jest absurd, tylko bujda na resorach powtarzana w kółko przez ten sam typ ludzi, którzy uwierzyli w artykuł o czipowaniu dzieci w UE z początkiem 2014 roku. ;)

Polecam serię:
http://kryzysowo.pl/podstawy-prawne-samooobrony-cz-1/

To nie prawo stoi po stronie oprawcy - to ofiary nie znają swoich praw.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Spoiler

Move along. Nothing to see here.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ale pierdolicie. Tylko facet cipka nie chciał by mieć giwerki.
Kurwa, nie rozśmieszaj mnie :D
Spoiler
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
To ciekawe, czym wykurzali talibów z jaskiń, karabinami pewnie do dzisiaj by się męczyli...
No turbany jak siedzialy w jaskiniach, tak siedza. Nic sie tam nie zmienilo zbytnio.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496


Posty połączone: 28 Sty, 2014, 23:49:12
Wiesz również Piotr ze policja nie uzywa pukawek również z powodów o których pisałem wczesniej, ze oprawca ma wieksze prawa niż poszkodowany a nawet policjant gdy uzyje broni. To jest absurd który należało by zwalczyc i od tego zacząc.
To nie jest absurd, tylko bujda na resorach powtarzana w kółko przez ten sam typ ludzi, którzy uwierzyli w artykuł o czipowaniu dzieci w UE z początkiem 2014 roku. ;)

Polecam serię:
http://kryzysowo.pl/podstawy-prawne-samooobrony-cz-1/

To nie prawo stoi po stronie oprawcy - to ofiary nie znają swoich praw.
To chyba jednoznacznie potwierdza teze ze prawo jest do dupy, nicht war?
« Ostatnia zmiana: 28 Sty, 2014, 23:49:39 wysłana przez benkai »

Zomballo

  • Gość
Ale pierdolicie. Tylko facet cipka nie chciał by mieć giwerki.
Kurwa, nie rozśmieszaj mnie :D
Spoiler
No jedno nie wyklucza drugiego. :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To ciekawe, czym wykurzali talibów z jaskiń, karabinami pewnie do dzisiaj by się męczyli...

I co wykurzyli, wygrali i zapanował ład i spokój, i wieczna szczęsliwośc tak ?

Posty połączone: 29 Sty, 2014, 08:18:40
(...) Dom w koncu ma być moją twierdzą i mimo ze jestę katolikę ( a może nie ? sam już nie wiem) , nie chcę kutasom nadstawiać drugiego policzka, kurwa NIE.
Sorry ciebie, bo nie skumałem... jak gryzie cię wściekły pies, to nadstawiasz drugą nogę?

Doskonale wiesz o co mi chodzi.  Jeno szukasz dziury w całym i zwyczajnie przyczepiłeś sie do najmniej istotnych szczegółów :P  ;D

Nie wkladaj kija w mrowisko bo ja na to nie lece ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2014, 08:18:41 wysłana przez commelina »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Doskonale wiesz o co mi chodzi.  Jeno szukasz dziury w całym i zwyczajnie przyczepiłeś sie do najmniej istotnych szczegółów :P  ;D

Nie wkladaj kija w mrowisko bo ja na to nie lece ;)
Kompletnie nie wiem, dlatego zapytałem, i nie mam zwyczaju wkładać kija w mrowisko, zadałem proste pytanie, i nie chodzi mi o to czy jesteś katolikiem czy nie, bo ja nie jestem i nie do tego piję...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Przekaz tez wydawał mi sie prosty. Jako chcrzescijanie powinniśmy szerzyć miłość bliźniego, wybaczać przewinienia innym, w myśl zasady " bo nie wiedzą co czynią" , w tym zawrzeć można także "nadstawianie drugiego policzka",  co zapisano w piśmie itd itd. Więc w dużo w/w przypadku ja mam z tym problem i tyle.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Dobra, Panowie, czytam Was od kilku stron i aż mnie kusiło, żeby to wrzucić:


 
Co nie zmienia faktu, że ciekawie się to czyta :D
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2014, 14:23:20 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Mam od pewnego czasu słuchawki Skullcandy Uprock, są bardzo przyjemne jeśli chodzi o słuchawki, w których można uprawiać wszelakiego rodzaju aktywności fizyczne. Niestety uszy się w nich męczą, bo stety głowę trzymają jak imadło. Zepsuły się mi ostatnio moje CALe (trzeba zrobić recabling, ale powiedzmy, że aktualnie nie mam na to za bardzo czasu, a ponadto żaden ze mnie mistrz lutownicy), więc na fali peanów na cześć Superluxów pomyślałem sobie, że sprawię sobie HD661. Przyznam się szczerze, jestem cholernie rozczarowany. Na głowie dość przyjemnie leżą, ale co z tego jak dźwięk jest przynajmniej poniżej oczekiwań. Jedyne co emitują do moich małżowin, to wiercące dziurę w głowie metaliczne górne tony. Super fajnie, ale jak perkusista przepada za clashem to ja cierpię niemiłosiernie. No i jeszcze ekstra dostałem po prostu brak dolnego środka i basu. Wszystkie riffy brzmią jak grane na Little Gemie. Załamać się idzie :/ 
Ssiecie.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Mam od pewnego czasu słuchawki Skullcandy Uprock

Dla mnie Skullcandy są tak samo przereklemowane co Beats'y.

Ja mam największy zaskok przy tym, że AKG k321 białe grają lepiej od k321 czanych... O co chodzi? :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Mam od pewnego czasu słuchawki Skullcandy Uprock

Dla mnie Skullcandy są tak samo przereklemowane co Beats'y.

Ja mam największy zaskok przy tym, że AKG k321 białe grają lepiej od k321 czanych... O co chodzi? :D
return to monke

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Mam od pewnego czasu słuchawki Skullcandy Uprock

Dla mnie Skullcandy są tak samo przereklemowane co Beats'y.

Ja mam największy zaskok przy tym, że AKG k321 białe grają lepiej od k321 czanych... O co chodzi? :D
A ciekawe ile ich miałeś...
Ssiecie.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Mam od pewnego czasu słuchawki Skullcandy Uprock

Dla mnie Skullcandy są tak samo przereklemowane co Beats'y.

Ja mam największy zaskok przy tym, że AKG k321 białe grają lepiej od k321 czanych... O co chodzi? :D
A ciekawe ile ich miałeś...

Skullcandy - żadnych, wszystkie na pierwszy odsłuch były chujowe dla mnie, AKG - mam czwartą parę, drugą czarną.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Mam od pewnego czasu słuchawki Skullcandy Uprock

Dla mnie Skullcandy są tak samo przereklemowane co Beats'y.

Ja mam największy zaskok przy tym, że AKG k321 białe grają lepiej od k321 czanych... O co chodzi? :D
A ciekawe ile ich miałeś...

Skullcandy - żadnych, wszystkie na pierwszy odsłuch były chujowe dla mnie, AKG - mam czwartą parę, drugą czarną.

Superluxy kuźwa ;) Mam hb 668b  i za nic świecie nie chce innych - grają lepiej niż jakieś soniaki za 700 zl xD
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
To jak inni dorabiają sobie dodatkową robotę.
Poprosiłem starszą grupy, aby skoro z okazji robienia wpisów z praktyk u opiekuna praktyk (który jednocześnie jest moim promotorem) aby poprosiła o wpis. Doktorowi przedstawiłem cały rozdział, gdzie lwia część mojej grupy jest na etapie "mam plan/nie pamiętam tytułu pracy!". I co? Nie zrobił. Mimo, że ma ok. 100 osób z grupą seminaryjną w której jestem i magistrami.
Ma przy sobie wykaz dyplomantów, machnięcie odpisu zajmuje niecałą minutę. Będzie musiał jutro przyjmować ludzi.
Po co? I jeszcze.. kurwa.. to przed kolejnym egzaminem.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
To jak inni dorabiają sobie dodatkową robotę.
Poprosiłem starszą grupy, aby skoro z okazji robienia wpisów z praktyk u opiekuna praktyk (który jednocześnie jest moim promotorem) aby poprosiła o wpis. Doktorowi przedstawiłem cały rozdział, gdzie lwia część mojej grupy jest na etapie "mam plan/nie pamiętam tytułu pracy!". I co? Nie zrobił. Mimo, że ma ok. 100 osób z grupą seminaryjną w której jestem i magistrami.
Ma przy sobie wykaz dyplomantów, machnięcie odpisu zajmuje niecałą minutę. Będzie musiał jutro przyjmować ludzi.
Po co? I jeszcze.. kurwa.. to przed kolejnym egzaminem.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Gveir, czasem mam wrażenie, że jesteś tu tylko dla tego jednego wątku :D

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Wkurwia mnie to, że te nasze super kobiety, czasami maja popierdolone koleżanki, ale sie wkurwiam ostatnioooo.... niech giną

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Gveir, czasem mam wrażenie, że jesteś tu tylko dla tego jednego wątku :D

Dla odmiany, Ty w każdym :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
...rzekł najmniej obecny 8)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
No z was to są spamery... no takie porządne :D
Ssiecie.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
a mnie wqrwiają rodzinni "bajkopisarze" i krętacze...było cicho u mnie, ale przecież nie może być za dobrze, nie? :D

Kilka rzeczy wyszło na wierzch, kilka innych samemu połączył człowiek w jedną całość, zadał sobie odpowiednie pytania i teraz (bardzo potencjalnie) szykuje się chyba największa petarda...odnosnie działki na której mieszkamy z żoną...

reszta detali wkrótce...

<nuci pod nosem "neverending story...na na na na na na na na na">

:facepalm:
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Miejsce kultu rdzennych Indian i macie nawiedzony dom?  ;D