Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643561 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Cytat: benkai
Ale ja nie napisalem ze masz sie zamknac, bo masz prawo tak uwazac, ze wzgledu na inny kontekst zyciowy.
Ja sie osobiscie bardzo czuje zadowolony z sytuacji w ktorej sie znajduje, mniej z kwestii politycznych, manewry unii mnie bawia (glownie), dopoki nikt mi sie nie zacznie wpierdalac na moje podworko bezposrednio.

I właśnie ta dyrektywa UE od której cała ta dyskusja wyszła, jest bezpośrednim wpierdalaniem się w Twoje podwórko.
Bo rzucisz np. na tym forum, w tym temacie, że wkurwiają Cię np. cyganie bo doświadczyłeś niemiłego zdarzenia z ich udziałem, według tej dyrektywy UE ma prawo śledzić Twoje poczynania i słowa bo jesteś potencjanym zagrożeniem dla "wspaniałej integracji europejskiej" i jesteś pan "faszysta/nazista/homofob/ksenofob/islamofob i najlepiej spadaj na bambus do dzikiej Rosji, zamiast siedzieć w tolerancyjnie tęczowej Unii Europejskiej,o!"

Cytuj
Mozliwe ze fakt przezycia (krotko bo krotko) sytuacji gdzie nie bylo NIC i nie można było OD CHOLERY WIELU RZECZY, spowodowal ze czlowiek szuka mozliwosci manewru w zaistnialej sytuacji zamiast na nia narzekac.

Fakt - teraz wolno narzekac bo nikt ci za to paznokci nie wyrwie.

Niech pierwszy rzuci ten kto nie narzeka w ogóle, ani przez minutę swojego życia. Śmiało!

Cytuj
Przypomnialo mi sie jak kiedys podwozil mnie znajomy ojca (mialem wtedy z 14? Lat) i zaczalem narzekac ze autobusy nie jezdza i za komuny bylo lepiej. Dostalem krotka lekcje pogladowa, ze jak przedstawie jeszcze raz takie poglady to mnie wysadzi :) i slusznie, bo nie bylo KURWA lepiej.



Cytuj
Co mi sie jeszcze rzuca w oczy: mlodziez (czyli dla mnie wszyscy ponizej 25 roku zycia :)) jest nardzo radykalna i zerojedynkowa pogladach, z wiekiem sie zmienia. Ot naturalna kolej rzeczy ;)

Idąc tym torem, wraz z wiekiem mam sobie wyrobić opinię np. a latają sobie brudasy, to latają.. swoje przeżyłem i co będę im przeszkadzał byle by nie włazili mi na podwórko. A zgwałcili kilka dziewczyn w Polsce.. no cóż, pewnie same się napatoczyły, młodzi teraz chodzą tak wyzywająco.
Ktoś buchnął walizkową bombę atomową? A no kurde, zdarza się.. przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wysadzi niczego? O a co to za grzybek?
Zorganizowana przestępczość? No jest, zawsze będzie. Trudno się walczy z nią. A potem gdy padnie się ofiarą takiej: ŁOLABOGA! BEZPRAWIE!

Morowo, benkai, morowo. Dla mnie to są zagrożenia (oczywiście ich katalog jest większy) i wybacz, ale z wiekiem nie zmienię zdania propos burdelu jaki robią emigranci (przykład: policja w Oslo nie potrafi zapanować nad ciapatymi i ich wybrykami), tego jakim złem jest posiadanie nawet tyci arsenału BMR, problem głodu, zorganizowanej przestępczości czy wreszcie, że jakiś pierdolec w imię swojego brudnego boga jest w stanie wysadzić się z tłumem niewinnych ludzi.

Skończyłem, dziękuje-dobranoc, idę szykować zagadnienie na ćwiczenia.



Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jakoś mnie nie zaślepił. Nie pochodzę z rodziny srającej pieniędzmi, nie należę do złotej bananowej młodzieży.
Jesteś z pokolenia mojego taty - inaczej postrzegasz Świat. Pamiętasz komunizm który był zmorą i największym złem.
Gdy ZSRR się rozpadło, a groźna komunizmu pozornie (pamiętajcie o UE) została oddalona w życiu nie ma takiego zagrożenia.
Oczywiście, musisz sobie zapewnić przeżycie jego na odpowiednim poziomie - to też jest wyzwanie, ale jako pokolenie mojego taty nie dostrzegasz problemu np. islamizacji Europy. Który jest takim samym zagrożeniem globalnym jak np. proliferacja broni masowego rażenia czy terroryzm. To fakt.
Bez urazy Commelina, urodziłeś się w innych czasach - zimnej wojny gdzie były dwa bieguny. Jasne bieguny: oni źli, my dobrzy. A przynajmniej tak próbowano ludziom wtłoczyć do głowy. Wraz z zakończeniem tej oficjalnej, a ja nazywam to I zimną wojną, zaczęła się druga i Świat pod względem zagrożeń rozpadł się na dziesiątki mniejszych.

No widzisz, a jednak zaślepił ;D bo nawet tego nie widzisz. Gdybyś uważniej czytał co pisałem tutaj i w innych watkach w których również intensywnie sie udzielałeś,  nie napisałbyś tego co czytam w twym poście czego widzę a czego nie. To wszystko potwierdza spostrzeżenia benkaia . Jesteś radykalny bo widzisz tylko ten jeden problem. Ale też rozwiązania za bardzo nie widzę u Ciebie prócz tego jednogo " rozjebać ten system". A co dasz mi w zamian jaki lepszy świat  mi zaproponujesz który bedzie tak bardzo sprawiedliwy ? Swiat jest teraz dla Ciebie albo czarny albo biały, a on taki nie jest. Nie wszystko jest takie jakie wydaje sie ze jest a pozory często mylą. W sumie i tak do Ciebie nie dotrę bo masz swoje ugruntowanie na ten temat i dopiero a chooi tam . Tak czy siak pozdrów Mamę, jestem po jej stronie ;)  Nie na darmo powstało powiedzenie "młody gniewny"

@up rozbawiłeś mnie Gveir :D  co Ty kurwa wiesz co bedzie za rok czy dwa a dopiero za dziesięc lat . Nawet nie zauważysz jak się zmienisz , a to zacznie nastepować już niedługo ;)

Posty połączone: 04 Lis, 2013, 17:41:03
Ale pany co sie tu wkurwiać na Świat arabski skoro finansjera brytyjska i całe city szkoli sie w szariacie i obsłudze bankowej wg prawa szariatu. To co do tego ma UE no żesz kurwa przestańcie, sami sobie to ściągają, oby się tą kasą nie udławili. A op Polskę sie chyba nie musimy martwić islam póki co nie jest zainteresowany naszym krajem , za duża nietolerancja ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2013, 17:41:03 wysłana przez commelina »

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Gveir,  strasznie się zjeżyłeś,  a my tu sobie tylko kulturalnie dyskutujemy.  I wyobraź sobie liczymy się z tym ze masz swoje zdanie.
Co nie zmienia wzajemnie mojej opinii na temat radylalnosci poglądów ktora z wiekiem zaczyna zmieniać charakter (bo widzisz pan ja te zagrozenia tez widze, i zgadzam sie ze to powazna sprawa, chodzi jedynie o to w jaki sposob je przekazujesz)

To tak jak z eq: twoje opinie są 'peak',  a moje 'shelving'  :-) (ergo - potrzebne sa i takie, i śmakie, z polaczenia jednych i drugich moze powstac cos dobrego, jak i wielkie gowno)

Spoiler

Btw zaraz tu wpadnie Leon i możesz się zdziwic,  wiec szanuj rozmowcow ;-)
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2013, 18:27:13 wysłana przez benkai »

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
To że poglądy się zmieniają ją nazywam skurwieniem. Oznaką dojrzałości nie jest zmiana poglądów. To właśnie gnoje nie mogą się zdecydować.  Wiek nie ma znaczenia, znam młodych chłopaków którzy mają niesamowicie trzezwe spojrzenie na świat i starych gości którzy są głupsi od gimnazjalistów.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
To że poglądy się zmieniają ją nazywam skurwieniem. Oznaką dojrzałości nie jest zmiana poglądów. To właśnie gnoje nie mogą się zdecydować.  Wiek nie ma znaczenia, znam młodych chłopaków którzy mają niesamowicie trzezwe spojrzenie na świat i starych gości którzy są głupsi od gimnazjalistów.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka



Jak rozwinalem wyzej, nie chodzi o zmiane pogladow tylko sposob ich wyrazania.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Sposób wyrażania jest adekwatny do poziomu frustracji. Poprawność polityczna powoduje że nikt nie mówi tego co myśli. A ja nie myślę o tych podludziach za pomocą pięknych wyrażeń.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Sposób wyrażania jest adekwatny do poziomu frustracji. Poprawność polityczna powoduje że nikt nie mówi tego co myśli. A ja nie myślę o tych podludziach za pomocą pięknych wyrażeń.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka



Toc nikt Ci tutaj nie zabrania.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Ja wiem :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Sposób wyrażania jest adekwatny do poziomu frustracji. Poprawność polityczna powoduje że nikt nie mówi tego co myśli. A ja nie myślę o tych podludziach za pomocą pięknych wyrażeń.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka



W tym kraju  po wojnie przesiedlono miliony ludzi ze wschodu na zachód . Żydzi ,Polacy , Ukraińcy,Ormianie, Tatarzy i cholera wie jakie nacje jeszcze zostały wymieszane jak w tyglu . I wyzywanie kogoś od podludzi jest dosyć ryzykowne bo jaką masz pewność że twój dziadek nie został ochrzczony scyzorykiem . A z doświadczenia wiem że jak ktoś coś zajebie to najgłośniej krzyczy ....łapać złodzieja .

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Tough luck, jestem Niemcem .

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Tough luck, jestem Niemcem .

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka



A to sorry Szwaby są spoko .

Einstein też był Niemcem zanim nie wymyślono holokaustu .

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Akurat moja rodzina w czasie wojny była po tej drugiej, aryjskiej stronie. Ale rozumiem, bywa różnie jak się jest żydem. Zabawna konserwacja.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Akurat moja rodzina w czasie wojny była po tej drugiej, aryjskiej stronie. Ale rozumiem, bywa różnie jak się jest żydem. Zabawna konserwacja.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka



A to ty jesteś z tych dobrych Niemców z NRD ?

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Ja jestem z tych w czarnych mundurach. Pfffffft hahahaha

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
A nie wyglądasz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Poprawnośc polityczna to faktycznie lipa, albo inaczej to obłuda i mówienie ze deszcz pada gdy na Ciebie plują. Natomiast stopień frustracji nie upoważnia nikogo do ubliżania kazdemu kto sie nawinie. Jeśli zaś chodzi o wiek i tzw doświadczenie zyciowe, to zakałdam ze staramy sie nie mówić o przypadkach skrajnych i klinicznych. To ze mam marne zdanie o jakiejś tam nacji nie upoważnia mnie do wrzucania wszystkich do jednego garnka. Nikt nie lubi uogólniania bo to "zabija jednostkę" i tp frazesy :P
Widzę ze co niektórzy okrutnie sie oburzają na to iż z wiekiem zmienią im sie może nie poglądy ale postrzeganie swiata i sposoby na realizowanie swoich postulatów. Dzisiaj radykalnie nazywacie to skurwieniem , tak, mocne słowo dodaje siły i mocy postawie, jednakże jakby mocne nie było, kruszy sie w bezpośrednim starciu z tzw mądrością zyciową naszych babci i dziadków.
Ludzie zmieniają wiare, zmieniją partnerów, zmieniają tez poglądy zyciowe, niektóre pod wpływem mocnych przezyć inni bo doświadczyli czegoś niezwykłego i to Vinz masz czelność nazywać skurwieniem ?
Dlaczego walcząc o własne poglądy nie pozwalasz innym mieć własnych choćby zmienionych, a zmienionych nie z powodu pieniedzy czy wygody ale przkonać przeżyc doświadczeń. Tak postawa jest niestety dla mnie bardzo płaskim mysleniem, myśleniem nie otwartej głowy na to ze można inaczej ze "ta moja wizja" nie jest jedyna ze może ktoś inny nie potrzebuje "tlenu do oddychania" jak ja czy Ty ale czegoś co do tej pory było nie do pomyślenia.


Posty połączone: 04 Lis, 2013, 23:22:12
Akurat moja rodzina w czasie wojny była po tej drugiej, aryjskiej stronie. Ale rozumiem, bywa różnie jak się jest żydem. Zabawna konserwacja.


Jak mniemam chodziło Tobie o konwersację, nawet jeśli nie, to nic to, miałem kolesia co to koncesje miał na koncepcje a oprócz tego wiecznie miał do wszystkich obligacje ;D
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2013, 23:22:12 wysłana przez commelina »

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Taa, Polska czysta narodowo. Przecież to jest jakiś nowoczesny wymysł. Nie rozumiem takiej koncepcji.
Przecież prawie od zawsze byli tu Polacy, Litwini, Ukraińcy, Żydzi, Tatarzy. Tyle wieków było dobrze.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Mówiąc o zmianie poglądów mamy na mysli raczej poglądy polityczno-społeczne. Każdy ma swoją wizję tego w jakim świecie chciałby żyć. A skurwinie to na przykład taki Roman Giertych. Nie będę rozwijał tego,  bo wiadomo o co chodzi.

Nie mogę zaakceptować multikulti, telewizyjnej tolerancji, bo to od tego się zaczęło wszystko to, co mi się nie podoba w świecie. Mądrość mojego dziadka polegała na tym, że był jebanym komunistą i to nie z przymusu, ale z własnej woli. Taka była jego wspaniała mądrość. Babkę zamknął w czterech ścianach, bo zrobił dziecko ze znienawidzonym wrogiem, z niemiecką blondynką. Nie intetesuje mnie taka mądrość życiową bo skurwysyn teraz zdycha w samotności i słusznie. 1/4 polskiej krwi jest we mnie i to akurat najgorszej, bo dziad musiał być czerwony.
Mówisz Comm że można przeżyć coś monumentalnego i zmienić przekonania. Zgadza się, ja w ten sposób okreslilem swoje, ale wcześniej nie miałem żadnych. Widizalem jak żyd wyrzuca na bruk trxypokoleniowa rodzinę mojej dawnej dziewczyny. Widziałem jak bez godności i człowieczeństwa pozbawiaja ludzi środków do życia w imię swojej zalosnej zemsty. Jak osmiolatka z kamieniem rozjezdzaja czolgiem w Palestynie. I jeszcze na dodatek stworzyli tę swoją sekte Chrystusa, ktora zburzyla świątynie moich bogów, a później mordowala dopóki ludzie nie wyrzekli się religii Ziemi na rzecz nieśmiertelnego samobójcy który był własnym ojcem. No sorry.
Może kiedyś uratuje mi życie jakiś żyd i będę mógł się z nimi pojednać. Ale jakoś nie wierzę. Tak samo w kwestii innych nacji. Mają czelność mieszkać tutaj, chociaż nie znają języka, historii ani kultury. Mamy w parlamencie gościa z Afryki, który nie dość że nie jest Polakiem nawet w 1/100 to nawet nie umie mówić dobrze po polsku. Mam tolerować taką jawna kpine z obywateli tego państwa? To że sami go wybrali nie ma znaczenia - jaką demokracja takie wybory.

W skrócie chodzi o to, że moim zfaniem to wszystko co xie dzieje wokół nas nie prowadzi do niczego dobrego. A z natury jestem porywczy więc tak się wyrażam.

Oczywiascie chodziło o konwersacje, taptalk i autocorrect.

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Faktycznie musiałeś mieć trudne dzieciństwo i młodość. Widzisz nie można po jednym przypadku osądzać wszystkich to jest bardzo niesprawiedliwe . A co powiesz o narodzie Chińskim? Tez tak ich nienawidzisz? Czy wybiórczo działa Twoja opinia. Może nie narodzie bo On niczemu nie winien, choć wedle Twego podejścia mozna to uogólnić. A więc? krucjata przeciwko wszystkim ? Niemcy i odradzający sie nacjonalizm, bojówki we wschodnich landach pasuja Ci? Plac Tiananmen był OK ? Firmy m.in. polskie "produkujące" w Indonzji i nie tylko w fabrykach gdzie dzieci zmusza sie do niewolniczej pracy jest ok?  Rosja i  jej system prawny i prawa człowieka, Białoruś, mam wyliczać dalej ? Ruszysz przeciwko wszystkim czy wybiórczo trafiło na zydów ?

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Napierdoliliście bitów w tonie tak gówniarskim, że podziwiam Benkaia i Commelinę za cierpliwość. Ja w takich sytuacjach stosuję manewr oszczędzający czas o roboczej nazwie "spierdalaj bucu".
Vinz, masz moją pełną uwagę od dziś za parę rzeczy które Ci się wylały. Chociaż w sumie to było tak słabe, że nie wiem czy bardziej nie przytulić i pogłaskać.
Gveir, my już na ten temat gadaliśmy. Ja Ci naprawdę życzę, żebyś w moim wieku dalej miał taki wkurw. Bo ja mam. Przy moim wkurwie na to jak źle ten świat jest skonstruowany, Twój wkurw to gniewik. Letkie poirytowanie. Trust me. Tylko żebyś ten gniew zapalczywy wreszcie zdrowo ukierunkował, bo póki co walisz srodze, ale bejzbolem z pierza.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Weź mnie kolo nie patronizuj. Comm przynajmniej powie coś, nad czym można się zastanowić, jakoś to przeanalizować. A Ty mi to z groźbami wyjeżdżasz? Pfffffffffff.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Groźbami? Gdzie Ty tam groźby widzisz to ja nie wiem. Ale najprawdopodobniej bierzesz coś stanowczo za poważnie. Życie np. A traktować będę Cię tak jak Cię widzę. A widzę Cię uroczym małym skwaszeńcem internetowym, który lubi przykozaczyć niegrzecznymi poglądami. Wrrróć. Urocze to by było jakby nie latały was po sieci całe stada. Ziew.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
ogólnie to mnie to jebie, mów sobie co tam chcesz. Forum jest o gitarach, nie o polityce. Sieg heil.

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Vinz, wez pan troche wyluzuj z tymi tekstami poniemieckimi, bo sie znajdzie jakis urzednik, ktory stwierdzi ze mamy tutaj tresci ksenofobiczne nazistowskie itepe i zamknie ten grajdolek. A mi by bylo wtedy przykro zleksza.

Taka ustawa jest w prawodawstwie polskim, ktora zakazuje gloszenie takich tresci. I byla duzo przed UE, wiec wezcie, kurwa, panujcie nad tym co wam sie spod paluchow wylewa, OK?

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ech, a tak było fajnie, miło i kurturarnie. Szkoda, że już musisz iść.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.