Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643765 razy)

bandit112

  • Gość
Ciii nie buduj w Michale żadnego nawet wrażenia, że może mieć rację.


:D

ofc jak zawsze :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Automapa i Krzysiu z "jesteś u celu"

U mnie ulubiony tekst to "jesteś poza trasą. Nowa będzie lepsza" :P :headache:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
return to monke

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Cytuj
Automapa i Krzysiu z "jesteś u celu"

U mnie ulubiony tekst to "jesteś poza trasą. Nowa będzie lepsza" :P :headache:
Albo jak wjeżdżasz na autostradę i "za 267 kilometrów skręć w prawo"... no normalnie nie... licznik w oczach. :D

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Budowa domu...EVER!


A JEDNAK HYDRAULIK DZISIAJ WYSUNĄŁ SIĘ NA CZOŁO PELETONU! ....rwa
« Ostatnia zmiana: 11 Paź, 2013, 12:33:26 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
A ja polece Be-on-road na Andka :) Darmowe mapy aktualizowane co 3 miesiące. Jechałem z nim pierwszy raz w daleką trasę (Wwa-Chorwacja) i poprowadzil mnie PRAWIE wzorowo, tylko raz pomylił zjazdy, ale... ZA DARMO więc wybaczone :D

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Z listu, który dostałem od ubezpieczyciela jasno wynika, że mogę komuś się wpierdolić w auto bezpośrednio pod kamerą, potem uciec.
Jak policja mnie odszuka, to wystarczy, że elegancko powiem - Jan Kowalski z Katowic prowadził wtedy auto. Tym sposobem policja przesłucha każdego Jana Kowalskiego z Katowic, a żaden z nich się nie przyzna. Wtedy wyśle poszkodowanemu list, że nie ma kogo ukarać, bo nie ma sprawcy.
Ubezpieczyciel stwierdził, że skoro nie ma podanego sprawcy, to zdarzenie w ogóle nie miało miejsca i nie ma podstaw do wypłaty odszkodowania za szkody, które sam sobie wymyśliłem.

Kurwa, i teraz będę biegać po rzecznikach praw ubezpieczonych i się kłócić. Swoją drogą, jak już dopnę swego, to będzie jeszcze bardziej miło, że komuś poszły zniżki.
« Ostatnia zmiana: 11 Paź, 2013, 17:38:47 wysłana przez Leswar »

bandit112

  • Gość
No to pisz na biezaco jak bedziesz stal ze sprawa.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Z listu, który dostałem od ubezpieczyciela jasno wynika, że mogę komuś się wpierdolić w auto bezpośrednio pod kamerą, potem uciec.
Jak policja mnie odszuka, to wystarczy, że elegancko powiem - Jan Kowalski z Katowic prowadził wtedy auto. Tym sposobem policja przesłucha każdego Jana Kowalskiego z Katowic, a żaden z nich się nie przyzna. Wtedy wyśle poszkodowanemu list, że nie ma kogo ukarać, bo nie ma sprawcy.
Ubezpieczyciel stwierdził, że skoro nie ma podanego sprawcy, to zdarzenie w ogóle nie miało miejsca i nie ma podstaw do wypłaty odszkodowania za szkody, które sam sobie wymyśliłem.

Kurwa, i teraz będę biegać po rzecznikach praw ubezpieczonych i się kłócić. Swoją drogą, jak już dopnę swego, to będzie jeszcze bardziej miło, że komuś poszły zniżki.

Masz przejebane. Mi Tir skasował samochód na obwodnicy Kurowa i ubezpieczyciel się wykręca :) chociaż przypadek jest bezdyskusyjny i opatrzony pełną dokumentacją policyjną

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Na początku miałem odpuścić, ale rzeczoznawca ocenia szkody na 1028 zł, więc przynajmniej dla mnie, jest o co się pluć.

Ty dopiero masz przejebane, życzę powodzenia w rozwiązaniu sytuacji. U mnie to nie chęć naprawienia szkody (która jako tako jest "pomijalna"), ale chęć zaszkodzenia drugiej stronie napędza całą sprawę.

Dodatkowy wkurw jest na to, że holenderskie biuro od miesiąca wisi mi kasę, a ja nie mam żadnych konkretów o dokładnym terminie płatności. Podminowany jestem ostro, wkurwiające jest proszenie się o swoje.
« Ostatnia zmiana: 11 Paź, 2013, 20:35:52 wysłana przez Leswar »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Na początku miałem odpuścić, ale rzeczoznawca ocenia szkody na 1028 zł, więc przynajmniej dla mnie, jest o co się pluć.

Ty dopiero masz przejebane, życzę powodzenia w rozwiązaniu sytuacji. U mnie to nie chęć naprawienia szkody (która jako tako jest "pomijalna"), ale chęć zaszkodzenia drugiej stronie napędza całą sprawę.

Dodatkowy wkurw jest na to, że holenderskie biuro od miesiąca wisi mi kasę, a ja nie mam żadnych konkretów o dokładnym terminie płatności. Podminowany jestem ostro, wkurwiające jest proszenie się o swoje.

Paanie, u mnie szkody wyszły na ponad 20k a Ty się przejmujesz kaflem :)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Na początku miałem odpuścić, ale rzeczoznawca ocenia szkody na 1028 zł, więc przynajmniej dla mnie, jest o co się pluć.

Ty dopiero masz przejebane, życzę powodzenia w rozwiązaniu sytuacji. U mnie to nie chęć naprawienia szkody (która jako tako jest "pomijalna"), ale chęć zaszkodzenia drugiej stronie napędza całą sprawę.

Dodatkowy wkurw jest na to, że holenderskie biuro od miesiąca wisi mi kasę, a ja nie mam żadnych konkretów o dokładnym terminie płatności. Podminowany jestem ostro, wkurwiające jest proszenie się o swoje.

Przez jakie biuro pracowałeś, jeśli to nie tajemnica?
return to monke

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
AB Oost. To był mój pierwszy wyjazd do Holi.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Dziecko mojej sąsiadki uczy się grać na pianinie. Chyba już pora, aby poznali The Dillinger Escape Plan.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Tak bardzo lubię to :D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie lubisz.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Wiem lepiej.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Może wiesz lepiej, ale widzisz gorzej - nie polubiłeś jego posta.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Baby po raz enty. Mam 22 lata, a już zaczynam siwiec i włosy mi wypadają...
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
been there bro, 27l, same siwe włosy :/
i always go full retard

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Baby po raz enty. Mam 22 lata, a już zaczynam siwiec i włosy mi wypadają...

Jesteś babą?

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Coś Cię gryzie Mondziu? :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Baby po raz enty. Mam 22 lata, a już zaczynam siwiec i włosy mi wypadają...

Przebita. Włosy zaczęły mi siwiec w wieku 21 lat :D
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy