Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643706 razy)

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
sprzedający allegro, a właściwie dwóch od jednego kupiłem ojcu prezent na święta w zeszłym tygodniu i ni chuja paczki nie widać i drugi od którego kupiłem gitarę i się opierdala

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Cytuj
Ludzie bez przesady :) nie wszyscy cierpią na polaczkowatość ;)

Wkurwia mnie to określenie do nieprzytomności.

Ja za słowo " polaczek" bije w mordę a za słowo " skurwysyn" kopie hama po ryju nie zsiadając z konia ,bo matka to rzecz święta !!!
i wkurwia mnie jak ktoś się wkurwia .
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2011, 10:29:43 wysłana przez Algiz »

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwia mnie Wasze pierdolenie w tym topiku. Niemożebnie.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ja tam się dobrze bawię czytając niektóre posty :D
do widzenia.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
ja tam się dobrze bawię czytając niektóre posty :D
+1

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
wkurwia mnie pisanie samego "+1". Przecież od tego między innymi mamy funkcje polubienia! ;)

zaskoczyła mnie poczta, na którą lubię sie wkurwiać, bo paczka nadana w poniedziałek doszla do mnie we wtorek oO a przeciez mamy okres świąteczny i paczka powinna iść teraz 17 miesiecy. Za to wkurwia mnie kurier, który miał być wczoraj około południa a będzie dzisiaj po 14. Co się z tym światem dzieje? Poczta solidniejsza od  kurierów (Rachet, milcz! :D )
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Okej teraz zdarzyło się coś co naprawdę mnie wkurwiło - zaczyna mi brakować procesora w FL studio - dochodzę do 60-65% i zaczyna się ciąć, a numer nawet w połowie nie zrobiony :/
Trzeba będzie zbierać na stacjonarkę, bo laptopa niezbyt apgrejduję...Jeszcz e smart disable muszę sprawdzić, bo na razie mam hm, 40 efektów na 17 kanałach miksera (z czego prawie połowa to EQ), a przecie wszystko na raz mi nie gra...

EDIT: spadło do 49 procent max, ale i tak nie jest dobrze...
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2011, 15:22:15 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

bandit112

  • Gość
Mi przy 5 efektach dochodzi do 80% :D :facepalm:



No, albo dwa Izotope Ozone i też się pracować nie da.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja z urządzeń mam włączone  6 Sytrusów i 2 3xOSC (plus perkusja z layerami), a z efektów trzy kompresory, siedemnaście Parametric EQ 2, 6 filtrów (albo bazowy FL albo KarmaFX - zajebisty darmowy, polecam całą paczkę), 3 Blood Overdrive, 2 Fast Dist, 5 stereo enhancerów, 3 reverby, 3x E-phonic LOFI (ajlowit!), i jednego delaya :D

A numer na razie ma dwie minuty, z czego półtorej to intro...

I jeszcze wkurwia mnie to, że jak kupię słuchawki to jeszcze raz będę musiał kręcić tymi wszystkimi EQ - na razie i tak robię wszystko bardziej na oko niż na ucho, patrząc się w spektrum a nie słuchając :F

A z Ozone'a nigdy nie korzystałem, siedzę w FL od siedmiu lat więc raczej ciężko byłoby mi się przerzucić na coś innego :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Izotope Ozone to VST, nie DAW. Fruity Loops do najwydajniejszych nie należy... spróbuj Reapera albo wpadnij na Morenę zobaczyć jaki fajny jest Ableton.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Vst do masteringu, czy źle googlam? :D
Reaper do D&B? Pociąłbym się :D

PS. Ableton jest 2x droższy od FLa...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wkurwia mnie te całe wielkie świąteczne gotowanie. No kurwa, strach wejśc do kuchni, żeby sobie kanapkę zrobic, bo zaraz mamuśka mnie ze szmatą goni :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nie marudz, bo za pare lat sam bedziesz nakurwial w kuchni przerz dwa dni. Ja w zeszlym roku sobie z narzeczona odpuscilem, jednak w tym roku, juz z zona, od srody siedzielismy w kuchni, bo sie rodzina zapowiedziala ze wpada 25 I 26, I bez roznicy jakim chujem jestem I co mysle o swietach, to na buca wyjsc nie chce I gosci jakos przyjac trzeba. Wiec ciesz sie tym ze jeszcze nie musisz wymyslac co I jak zrobisz :) ja szczerze zateasknilem za czasami kiewdy w kuchni robilem za fizycznego ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A nie macie jakiejś szkoły gastronomicznej w okolicy, albo co?:P
Za psie grosze robią na zamówienia, przynajmniej w technikum u nas.
Co prawda kumpel po tej szkole mówił, że wolałbym nie wiedzieć, co i w jaki sposób przygotowywali nawet na zamówienia na grubsze imprezy w urzędzie miejskim, ale wygląda i smakuje zawsze okej ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Wiesz, nawet o tym nie pomyslalem, ale chyba nawet u mnie nie ma gastronomika. Ale jednak przygotowane zarcia samemu jest po trochu frajda :) tylko czasu idzie na to masa
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a ja jutro o 6 będe w robo, a wstaje o 4:45 :( a dzisiaj chlanie na kanciapie :( i nie idę :(
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Vst do masteringu, czy źle googlam? :D
Reaper do D&B? Pociąłbym się :D

PS. Ableton jest 2x droższy od FLa...

Tak trochę. A dlaczego Reaper nie?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wiesz, nawet o tym nie pomyslalem, ale chyba nawet u mnie nie ma gastronomika. Ale jednak przygotowane zarcia samemu jest po trochu frajda :) tylko czasu idzie na to masa

No tak i bardzo dobrze, bo jak rozumiem gotujecie w międzyczasie :D  :-*

bandit112

  • Gość
Vst do masteringu, czy źle googlam? :D
Reaper do D&B? Pociąłbym się :D

PS. Ableton jest 2x droższy od FLa...

Tak trochę. A dlaczego Reaper nie?

Ja tam polecam Studio One, nie wiem czy jest lekki czy nie lekki, ale wygoda pracy, masa przydatnych funkcji i zajebisty interfejs mnie czymajoł jak widły w gnoju :D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Co prawda kumpel po tej szkole mówił, że wolałbym nie wiedzieć, co i w jaki sposób przygotowywali nawet na zamówienia na grubsze imprezy w urzędzie miejskim, ale wygląda i smakuje zawsze okej ;)




Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dlaczego rozmowy z dziewczynami, które mi się podobają są takie trudne?:S
i always go full retard

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Dokładnie, strasznie mnie to wkurwia, bo do FLStudio się bardzo przyzwyczaiłem - już jakoś od 2006 w tym badziewiu siedzę i ostatnio mam problemy, bo zmian metrum ani nic z tych rzeczy w jednym projekcie się zrobić nie da i tak jak mówisz trza kombinować.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
dlaczego rozmowy z dziewczynami, które mi się podobają są takie trudne?:S
( Obraz usunięty.)

Bo podstawówka to generalnie trudny okres w życiu






:D
B ( o ) ( o ) B S

bandit112

  • Gość
"Mi już nie lejcie"