Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643536 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
E tam. Zapierdalalem jak wół. Czasami 200% normy potrafiłem zrobic ;(
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Jeśli nie macie większych ambicji w życiu, niż profesjonalne zarabianie kasy, to zmieńcie kierunek na "milionerstwo". Studia nie są od zarabiania pieniędzy. Kiełbasę śląską z musztardą można jeść codziennie bez studiów. Co ja mówię - bez podstawówki wręcz. Skończcie pierdolić głupoty, pliz.
Masz całkowitą rację jeśli chodzi o ludzi idących na studia przez ambicje.
Niestety mnóstwo jest takich co idą się poopierdalać i zdobyć przy okazji papierek, że jakieśtam studia skończyli.
Kiedyś się jeszcze przed wojem spierdalało w ten sposób... :)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
To, że jebane kutafony z zakładu pracy nie przedłużyli mi umowy o pracę, kiedy ja jej kurewsko mocno potrzebowałem... No niech to chuj.
A to skurwysyny bezduszne! Ciekawe czy mi przedłużą? Jak nie to się dopiero wkurwię.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Wkurwia mnie sos czosnkowy. Jest taki zajebisty, ale jak po nim z paszczy zieje :(

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Żeby tylko z paszczy, jeśli się go porządnie nawpierdalasz :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Marc!n

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
To że od pół roku nie możemy znaleźć sensownego perkusisty bo albo nie umieją grać albo nie przywiozą swojego sprzętu na salkę bo coś tam albo ściemnieją i nie przychodzą na próby. I to w Poznaniu, gdzie wydawałoby się że niezłych perkusistów sporo, chyba mamy pecha do nich.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Że tłukłem się z pierdolonego Świnoujścia na pierdolonego behemotha do Poznania. A teraz dodali koncert w Szczecinie. No kurwa!
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wkurwiły mnie dziś przeokrutnie Google i Youtube. Zawsze miałem ustawione automatyczne logowanie do YT  a do Google sie w ogóle nie logowałem, bo po co? Ale nie - te jebane, skurwysyńskie szpicle wprowadziły kolejne ulepszenie i teraz można się zalogować tylko jednocześnie do obu albo do żadnego... Noż kurwa...   
4string

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Gewgle integruje swoje usługi, w końcu.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Kiedyś był na to sposób, teraz nie działa hujostwo za bardzo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Chyba trzeba będzie w końcu powiedzieć: Adieu! i przenieść się do mniej tnącej w pigmej konkurencji.
4string

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ale w czym tnącej niby? W tym, że zamiast mieć perdyliard porozpierdalanych osobnych (głównie społecznościowych) usług drobnymi kroczkami próbują to przekształcić w mniej lub bardziej spójną całość?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie moje granie. Tzn. jak już mi się wydaje, że jakiś tam progres czynię, gram lewą ręką rzeczy których ostatnio nie mogłem, to okazuje się, że teraz prawa mi nie wyrabia i mam problemy z kostkowaniem. Niby LoG nie jest najłatwiejszy w tej kwestii, ale c'mon... W ogóle nie jest (obiektywnie) trudny :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Też ostatnio mam niemoc twórczą straszliwą i wkurwia mnie moje granie - nic mi nie wychodzi i szybko się zniechęcam, gram kiepsko jak chuj. Akurat teraz, kiedy mam porządny sprzęt w końcu... Mam nadzieję, że to tylko chwilowe przez pogodę czy coś :)
« Ostatnia zmiana: 01 Gru, 2011, 19:58:48 wysłana przez Jakub_Z. »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Najlepiej kompletnie odłożyć gitę na parę dni i posłuchać czegoś całkiem nowego.
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ale w czym tnącej niby? W tym, że zamiast mieć perdyliard porozpierdalanych osobnych (głównie społecznościowych) usług drobnymi kroczkami próbują to przekształcić w mniej lub bardziej spójną całość?

A na chuj mi spójna całosć, jak potrzebuję z tego gówna tylko YT?
4string

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
To trochę tak jak np korzystać z fejsbuka tylko i wyłącznie do gierek i absolutnie niczego innego (co z resztą masa wiary robi), przynajmniej z perspektywy gugla ;)

Ogólnie imo gewgle powinien był już dawno to wszystko połączyć w jedno w chuj, zamiast przyzwyczajać ludzi do posiadania osobnych kont do każdej usługi (niekiedy zakładanych niezależnie jeszcze przed czasami gugla - właśnie jak to było np z YT), bo teraz im później, tym więcej ludzi będzie na to reagować jak ty i trudniej im będzie ten syf ogarnąć tak, aby nie tracić klienteli.
« Ostatnia zmiana: 02 Gru, 2011, 00:07:20 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ja tam lubię google i ich usługi. Niektóre mega wygodne i przydatne. Choć przez te 7 lat, które jestem z nimi mają zapewne tyle informacji, że mogą dać trafną predykcję daty mojej śmierci (no i może komuś ją sprzedać!) ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jak dla mnie to ta mania prześladowcza przed Wielkim Bratem jest przegięta. Chuj ich w tych ich biurach jebie co jakiśtam ktokolwiek kiedy robi, mają zgromadzoną masę info o ludziach z całego świata - ale bynajmniej nie po to, aby ich szpiegować i kontrolować, a trzymać rękę na pulsie, wiedzieć co się dzieje na rynku i jak najwydajniej zarabiać na reklamach i coraz to kolejnych usługach dzięki zdobytym danym statystycznym...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Co nie zmienia faktu, że informacje mają. A które i do czego im będą kiedyś potrzebne, tego dowiemy się już po fakcie, albo wcale.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Genialność tych gówien polega na tym, że nie trzeba nikogo szpiegować, upijać i wyciągać informacji, bo ludzie sami wszystko piszą. 

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ogólnie imo gewgle powinien był już dawno to wszystko połączyć w jedno w chuj, zamiast przyzwyczajać ludzi do posiadania osobnych kont do każdej usługi (niekiedy zakładanych niezależnie jeszcze przed czasami gugla - właśnie jak to było np z YT), bo teraz im później, tym więcej ludzi będzie na to reagować jak ty i trudniej im będzie ten syf ogarnąć tak, aby nie tracić klienteli.

Problem w tym, że oni sami nie ogarniają tego syfu i zamiast upraszczać obsługę - komplikują.

 Nie żałowałeś nigdy, że się nie urodziłeś w ZSRR albo III Rzeszy? Tam partia najlepiej wiedziała co jest dobre dla jednostki...

 Dzisiaj jeszcze lepiej się wkurwiłem, bo zmienili wygląd i zaczyna to przypominać  FB. Ichni innowatorzy powinni wisieć za jaja przy porywistym wietrze. Chuj z kotwicą im w dupę. Wyjebałbym konto w kosmos od ręki, gdyby nie to, że to jedyny kontakt z kilkoma znajomymi.
4string

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja wyjebałem konto, chociaż to był jedyny kontakt z kilkoma znajomymi. Widocznie nie jesteśmy sobie do szczęścia potrzebni, skoro nie umieliśmy innego kontaktu złapać ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie korzystam z tych usług, które mi nie odpowiadają/nie są mi potrzebne, proste. Nikogo nikt do niczego nie zmusza. Wiele jednak mi odpowiada i nie wiem nadal co złego jest w tym, że nie muszę się do każdej logować z osobna, tylko względnie łatwo przełączać między nimi (choć i tak imo ciągle są za słabo zintegrowane imo). Co złego jest w tym, że się rozwijają i dają ci szerszy wybór właśnie, zamiast wiedzieć od ciebie lepiej, co ci się podoba, a co nie? Zamiast zacietrzewiać się w 'starym sprawdzonym', bo przecież skoro dotychczas działało okej, to po co ci więcej, zamiast eksperymentować z innowacjami lub analogiami względem konkurencji, których dotychczas u nich brak? Bo jak dla mnie to twoją analogię należałoby dokładnie odwrócić, to nie Apple, czy M$, które skutecznie forsują wszędzie vendor lock-in, wręcz przeciwnie. Właśnie gugla jednostka jebie, a przy pomocy statystyk próbują zaprojektować jak najciekawszą ofertę, a nie decydować za ciebie i narzucać cokolwiek.
« Ostatnia zmiana: 02 Gru, 2011, 11:20:11 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 To muszą poprawić algorytmy, bo jak widzę jakie filmiki mi proponują jako "Wybrane dla ciebie" (czego oczywiście nie można wyłączyć. Oż kurwa - można wyłączyć wyświetlanie subskrypcji czy wrzucenia lub dodania do ulubionych przez znajomych filmiku, ale tego gówna "Wybrane d.c." wyłaczyć nie można.), na podstawie tego co wyszpiegowali z moich preferencji, to mam nieustający facepalm naprzemiennie z WTF... Dobra, koniec tematu, bo ty też mnie zaczynasz wkurwiać gadając jakbyś był ich rzecznikiem.
4string