Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643530 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Właśnie rozpadł mi się mój od wielu lat ulubiony kubek :(
Spoiler
W czym ja teraz będę robił 0,5l herbaty?:( Nie wspominając o w chuj praktycznym kształcie i w ogóle.
A drugiego takiego nie dostanę, bo to był firmowy PEPSI z jakiejś promocji w KFC wiele lat temu... :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Omlet - gdyby cię to spotkało w przypadku szukania ludzi do kapeli black metalowej, to mógłbyś gościa przynajmniej z czystym sumieniem zadźgać nożem, czy coś. Szukaj plusów w życiu, nie minusów.
Ach i sylkis - bardzo cię lubię, młody człowieku, dlatego dobrze ci życzę - zapomnij o podzie.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ach i sylkis - bardzo cię lubię, młody człowieku
;O
Mógłbym to wrzucić do tematów o szokach, myślałem że sam mój nick mógłby ci posłużyć za całego posta w topiku tutaj :D

BTW, czemu zapomnij o PODzie? Boisz się, że nie daj bóg zacznę się jeszcze odzywać w twórczości użyszkodników? :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Tolein - to się nazywa zabić członka kapeli w celach marketingowych :D
Sylkis - przez jakiś czas grałem na jakimś podzie (niestety nie wiem jakim - był czerwony i w kształcie nerki ;)), presety były chujowe - połowa z nich była niemal identyczna względem siebie. Do ćwiczenia czemu nie, ale nagrać coś na tym bym miał opory, chociaż oczywiście mogę być muzycznym zjebem lub się po prostu mylić.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Omlet, jednak jest różnica między tamtymi czerwonymi PODami w kształcie nerki, a HD500 :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Aaaaa chyba że tak :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Isurez, Ty nie jesteś spod Wawy, rajt?
do widzenia.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
a mnie wkurwia, że zimno mi w głowę :D, w końcu ściąłem włosy na równe 3mm co mnie cieszy,

a poważniejszym tonem mocno działa mi na nerwy to całe narzekanie, że źle, że ciężko, że kiedy będzie lepiej ale jak zapytam jednego z drugim co robisz by było Ci lepiej, to nie zdarzyło mi się usłyszeć żadnej w miarę sensownej odpowiedzi, tylko pretensje i postawa kierowniczki Społem- ja chcę i mi się należy     

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
bo widziałem, że mądrej muzyki słuchasz, a ja się trochę za zespołem albo ludźmi do grania rozglądam ;) choć póki co i tak mam sporo roboty w obecnym składzie, więc nie narzekam
do widzenia.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
bo widziałem, że mądrej muzyki słuchasz, a ja się trochę za zespołem albo ludźmi do grania rozglądam ;) choć póki co i tak mam sporo roboty w obecnym składzie, więc nie narzekam
Może kiedyś. ;) Sądzę że mnie z moimi umiejętnościami gry na gitarze byś nie przyjął. ;D
Z tego co słyszałem to grasz Spheres of Madenss z palcem w dupie.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Do ćwiczenia czemu nie, ale nagrać coś na tym bym miał opory
chyba odwrotnie...

BTW, czemu zapomnij o PODzie? Boisz się, że nie daj bóg zacznę się jeszcze odzywać w twórczości użyszkodników? :D
bo pod nie nadaje się do ćwiczeń.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2011, 19:54:15 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
No tak, tylko że z palcem w dupie możesz tylko kostkować. A ty mówisz, że możesz zagrać ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tranzystory i tanie przestery z kostek (nie mowiac o tanich cyfrach) też się teoretycznie nie nadają do ćwiczeń (bo zakładam, że chodzi ci o efket pt. "u siebie w domu wszystko brzmi idealnie, a na prawdziwym lampowym nagłośnieniu na gigu jest WTF"), a wciąż większość świata przynajmniej do pewnego etapu na tym ćwiczy... Poza tym chcę móc się jakoś w miarę nagrywać, a nie stać mnie na chujwieco do każdego zastosowania z osobna.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwiło mnie dzisiaj, jak poszedłem do sklepu(ów) celem kupić sobie torbę. Nie da się. Albo z plastiku, albo gejowskie, albo dwa lata temu wisiałyby w dziale damskim "for whores", a dziś w męskim -_-

A potrzebuję zwykłej parcianej, czy innej drelichowej najlepiej czarnej torby na ramię. Nie ma -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Kostki i podobne nadają się tylko jeżeli nie stosuje się dużo przesteru bo tracą pasmo.

Przykład: W kostce na RC4558 (Tube Screamer np.) przy przesterze na poziomie 60dB (1000x) pasmo jest ograniczone typowo do 3kHz (a tak naprawdę jeszcze niżej bo w większość kostek ma zabezpieczenia przed oscylacjami) a dodatkowe zniekształcenia spowodowane ograniczeniem szybkości zmiany sygnału wchodzą gdzieś tak przy 2.2kHz, czyli robi się muł.

W cyfrze tego nie ma, za to jest szum i pasmo ograniczane przez przetworniki cyfrowo-analogowe i w chuj przesadzone symulacje paczek.

Generalnie cyfra ma sens od próbkowania 44.1kHz 24bit i >90dB sygnał-szum.

</nerd>

Ktoś mnie próbował swatać. Chyba tydzień po ostatnim rozstaniu. Pasujemy do siebie z tą osobą jak pięść do nosa. Srsly, wtf. Nie lubię gdy ktoś sądzi że wie lepiej ode mnie czego ja chcę albo że ja nie wiem czego chcę.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wkurwiają mnie rozdwajające się końcówki.
Spoiler
Dobrze Cię rozumiem, ciągle mam problemy z rozdwajającymi się końcówkami... a tuszu do rzęs jakiego używasz?

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Brak hajsu => brak kuchni w mieszkaniu => w chuj pieniędzy wydawanych na jedzenie => brak hajsu => brak interfejsu => nie gram => źle się z tym czuję.
return to monke

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
gościu z reklamy Old Spice

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
On jest genialny, ale tylko w wersji oryginalnej.
return to monke

bandit112

  • Gość
na dodatek boję się iść do fryzjera bo pewnie znów coś zjebie

haha, nie jestem sam :D Już od 3 miechów planuje wycieczkę do fryzjera, ale na prawdę się boje że po tym zabiegu będę musiał się na jeża opierdolić...

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja nie byłem u fryzjera od hmm, piętnastu lat? Kudły mam strasznie zniszczone, ale pierdolę to. Kiedyś miałem kłaki do łokcia, później ściąłem się na łyso, teraz znów do cyca. Zobaczymy jak długie uda się tym razem zapuścić, chyba że same wypadną...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a to Wy jak panienki musicie iść i prosić o stylizację specjalną? Prosicie o podcięcie końcówek bez cieniowania i problem z głowy. Nawet debil nie może tego schrzanić. Szczerze mówiac to sam bym sobie to zrobił gdyby nie to że mnie jara jak za 10 pln wokół mnie skacze blondyna po zawodówce
B ( o ) ( o ) B S

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
...jara jak za 10 pln wokół mnie skacze blondyna po zawodówce
Najlepiej jak się jeszcze trochę poociera :-)
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars