Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643724 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Rachet głupi nie jestem, zdjęcie sima z htc kosztuje koło 100zł/
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2011, 22:38:35 wysłana przez coin777 »
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/39/batman-arkham-city-na-pececie-opozniony
Batman na PCty dopiero w listopadzie :/

A tak się cieszyłem, że sobie gackiem pobiegam po mieście, a tutaj znów tyle czekania :(
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Rachet głupi nie jestem, zdjęcie sima z htc kosztuje koło 100zł/
Simlocka z HTC można usunąć samemu, przeszukaj google.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Rachet głupi nie jestem, zdjęcie sima z htc kosztuje koło 100zł/
Simlocka z HTC można usunąć samemu, przeszukaj google.
i do widzenia gwarancji w tak awaryjnym telefonie. Nie dziękuje :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Z HTC ściąga się kodem simlock, szczerze nie mam pojęcia czy to ma jakiś wpływ na gwarancje.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Z HTC ściąga się kodem simlock, szczerze nie mam pojęcia czy to ma jakiś wpływ na gwarancje.

Kiedyś był o tym spór, ba, nawet sprawa sadowa była. W skrócie - gwarancję tracisz na 100% jeśli ściągniecie sim locka będzie wymagało ingerencji w hardware. Nie jest to już jednak na 100% pewne, jeśli ściągasz sima programowo a gwarancja jest producenta. Sprawa dotyczyła tego, że koleś ściągnął sim locka, telefon się zjebał, OP nie chciał przyjąć na gwarancję (producenta) ze względu na ingerencję w soft telefonu. Ale operator również ingeruje w oprogramowanie nakładając swoja blokadę, tak więc okazało się ze zarzuty OP są bezzasadne i musieli przyjąć telefon do naprawy
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/39/batman-arkham-city-na-pececie-opozniony
Batman na PCty dopiero w listopadzie :/

A tak się cieszyłem, że sobie gackiem pobiegam po mieście, a tutaj znów tyle czekania :(

Ale za to w piździerniku BF3! I może uda mie się przejść w końcu pierwszego Gothama, nawet mam oryginał! ;)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
brak monitorów, bez których reszta rigu jest bezużyteczna :/
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Wojna cyfra vs analog. Jakby wszyscy cyfrooponenci zabrali się za granie a nie pierdolenie "ojaa, jaki jestemzajebistyboma mmeserołdkingaaniet ocotychujunacyfrową ropę" to by było o wiele więcej lepszych kapel i nie musiałbym wiecznie kombinować komu zaproponować support. Bo jak na razie to kurwa w ciemno mogę polecić komuś lub sobie 3-4 bandy i ni chuja więcej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mnie: wojna PC vs konsole :D.

Zorr: będzie jeszcze gorzej. A potem śmierć! :D. Podobno po czterdziestce obudzenie się bez żadnego bólu oznacza, że jesteśmy już po tamtej stronie ;).
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
a widzicie takie żule napierdalają jabole od zmierzchu do świtu, śpią w zaspach śniegu i żyją

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
No, bo właśnie to jest recepta na długowieczność! Kto pije i pali, ten nie ma robali.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
żule napierdalają jabole od zmierzchu do świtu, śpią w zaspach śniegu i żyją
Niektórzy z nich żyją nawet do 40-tki!

Natomiast muszę opisać co mnie wczoraj spotkało. ok. 20.00 wychodzę sobie ja spokojnie do sklepu po coś na kolację. Zamykam drzwi, natychmiast łamie mi się klucz w zamku. Ale niezrażony wyciągam złamaną część z zamka (fartownie się złamał) i myślę: "Mamie dałem przecież klucz ze trzy miechy temu, specjalnie na taką okazję."

Na pełnym luzie, jak wielki Gatsby idę sobie do sklepu, poczem jadę do staruszki (30 km centralnie przez Warszawę). Wchodzę do niej, mówię "niespodzianka!" bo jest już po 21.00 i mówię:' Mamo, daj mi klucz od mojej chaty". Na co ona robi taką specyficzną minę, którą świetnie znam i mówi: "Klucz? Jaki klucz? Nie dawałeś mi klucza? Chyba?"

Wszystko jasne - dawałem jej na milion% inaczej by nie gadała tak, zresztą pamiętam sytuację świetnie. Szukam klucza znaczy. Znajduję pęki, naręcza kluczy. Stosy kluczy. Ni chuja, na pewno nie moje. Nagle moja rodzicielka, kobieta światowa, z fakultetami, poważnymi tytułami naukowymi rzuca coś takiego:

"Wiesz co? Ja jakiś klucz wyrzuciłam niedawno."

Bezsensowność i głupota tego zdania wstrząsnęły mną tak, że mogłaby równie dobrze powiedzieć: "Dorsz bociana w dupę ugryzł." I byłoby to równie mądre zdanie. Nie odpowiedziałem nic. Przez głowę mi tylko przemknęło: "jak, kurwa, można i po co wyrzucać płaski, zwykły klucz 2x5 cm, nie znając jego przeznaczenia? Zagracał salon? Nie mieścił się do piwnicy? Hałasował w szufladzie?"

Na pełnej załamce znalazłem gościa na Bielanach, którego wyrwałem z wyra (dochodziła 23.00), kazałem mu otworzyć warsztat i dorobić klucze ze złamanego, którego obie części fartownie miałem ze sobą. Już o 1.30 w nocy leżałem sobie spokojnie w mojej sypialni.

Morały dwa:
1. Zawsze miej gdzieś drugi klucz pod ręką.
2. Nie wierz nigdy kobiecie, choćby to była twoja własna matka.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2011, 12:14:47 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
a widzicie takie żule napierdalają jabole od zmierzchu do świtu, śpią w zaspach śniegu i żyją

Oz nie do końca. Ten żul wygląda na 70 lat, a ma góra 45-50...Szkoda 20 lat. Niech boli! Mnie przestało boleć, przestałem chorować odkąd zacząłem coś robić dla swojego ciała, czyli jakaś delikatna siłka, troszkę biegania i serio zupełnie inaczej.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wróó:

ja bym spał u matki i rano like-a-boss...


"Grunt to ziemia, ziemia to matka, matka to anioł, anioł to stróż, stróż to dozorca, dozorca to gospodarz,.....,...."
Paczki z głów!

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Przynajmniej Wróbel sobie poszalał nocą po obwodnicach (?), nie ma tego złego
weimar guitar gently weeps

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Warszawa ma obwodnicę?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
ja bym spał u matki i rano like-a-boss...

Oprócz tego, że ja z kolei bardzo przezornie zostawiłem komórkę w chacie, która była mi potrzebna dzisiaj od samego rana, to spoko. No ale nie podejrzewałem, że będzie mi potrzebna przy kupowaniu dwóch bułek i kawałka kiełbasy.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
a widzicie takie żule napierdalają jabole od zmierzchu do świtu, śpią w zaspach śniegu i żyją

Oz nie do końca. Ten żul wygląda na 70 lat, a ma góra 45-50...Szkoda 20 lat. Niech boli! Mnie przestało boleć, przestałem chorować odkąd zacząłem coś robić dla swojego ciała, czyli jakaś delikatna siłka, troszkę biegania i serio zupełnie inaczej.
być może są młodsi ale mimo wszystko w pewnym zakresie umiejętności mają nieprzeciętne

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Warszawa ma obwodnicę?

Śródmiejskie, jak to ładnie nazywają, między Markami a Rondem Zesłańców można się w nocy dobrze rozpędzić.
Albo na trasie siekierkowskiej :D
weimar guitar gently weeps

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
"Obwodnica śródmiejska" :D LOL a nawet ROTFL!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Cytuj
ja bym spał u matki i rano like-a-boss...

Oprócz tego, że ja z kolei bardzo przezornie zostawiłem komórkę w chacie, która była mi potrzebna dzisiaj od samego rana, to spoko. No ale nie podejrzewałem, że będzie mi potrzebna przy kupowaniu dwóch bułek i kawałka kiełbasy.

Gdybyś nie odbierał, to zaraz by Cię gwardia narodowa odszukała!
Z w/w powodów zawsze: pamiętam wszystkie kluczowe nry telefonów (przyzwyczajenie z czasów paralotniarstwa, kiedy np. spadało się w środku gór panu na budynek i miażdżyło ekran komórki), albo mam tel przy sobie, żeby szybko porobić zdjęcia ze środka UFO :P.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2011, 13:05:50 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mnie właśnie, jakbym miał wymienić, to najbardziej wkurwiają na świecie wojny i telefony komórkowe. Mam telepkie, jeśli rozmowa trwa dłużej, niż 1,5 minuty i padają inne słowa, niż: "piątek o 19.00", "przyjadę siedemnastego", "będę czekał na peronie", "tak, zrobię to na wtorek" etc.

No i nie chce mi się zapamiętywać numeru do misia, który dostałem 2 godziny wcześniej, a który to numer jest w danym momencie dla mnie "kluczowy". Cały czas będę obstawał, że świat bez komórek kręcił się kiedyś z taką samą szybkością, ludzie się umawiali, przychodzili na spotkania, pracowali oraz, generalnie - komunikowali się, choć nie wiadomo już teraz jak, za to całkiem skutecznie.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Mnie właśnie, jakbym miał wymienić, to najbardziej wkurwiają na świecie wojny i telefony komórkowe. Mam telepkie, jeśli rozmowa trwa dłużej, niż 1,5 minuty i padają inne słowa, niż: "piątek o 19.00", "przyjadę siedemnastego", "będę czekał na peronie", "tak, zrobię to na wtorek" etc.

No i nie chce mi się zapamiętywać numeru do misia, który dostałem 2 godziny wcześniej, a który to numer jest w danym momencie dla mnie "kluczowy". Cały czas będę obstawał, że świat bez komórek kręcił się kiedyś z taką samą szybkością, ludzie się umawiali, przychodzili na spotkania, pracowali oraz, generalnie - komunikowali się, choć nie wiadomo już teraz jak, za to całkiem skutecznie.

Przedewszystkim, nikt nie śmiał się nigdzie spóźnić. A teraz? PLAGA. Umów się z kobietą na randkę, jak przyjdzie punktualnie to znaczy to od razu się żenic trza.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.