Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674657 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Wkurwiają mnie głupie pizdy, które zakładają konto na allegro bez czytania regulaminu, a potem się wykłócają jeszcze. No i wkurwiają mnie podrażnione zatoki, jebana jesień się zbliża.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a jaka to ta niezdrowa pora? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wkurwiają mnie głupie pizdy, które zakładają konto na allegro bez czytania regulaminu, a potem się wykłócają jeszcze. No i wkurwiają mnie podrażnione zatoki, jebana jesień się zbliża.

+miliard

Ja jeszcze uwielbiam ludzi, którzy nie czytają aukcji.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
+dwamilijardysto

Z tym, że złapałem się kilka dni temu na tym, że napisałem maila do sprzedawcy o sprawę, o ktorej było na aukcji. Przemeczon chyba jestem. Za to wkurwia mnie u sprzedajacych że nie odpisują na maile. A jeszcze bardziej wkurwia, choc moe i zaskakuje, że pisza na aukcjach, że nie odpowiadają na maile. To na chuj sprzedają w internecie? Jak bym miał do każdego członka dzwonić to bym chyba na komórke nie wydoił. Co sie sprowadza do tego, ze opisy tworzą kretyńskie, z których nic nie wynika.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Nie no, czasem łatwiej jest się porozumieć przez telefon. Jak założyłem aukcję z Dziadem na allegro, żeby rodzice sprzedali go podczas mojego pobytu w Niemczech, napisałem oczywiście, żeby dzwonić, bo na maile nie odpowiemy.

Trzeba przełamywać bariery i dzwonić, głośnik i mikrofon nie gryzą, ludzie też nie ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
man, wierz mi, dzwonienia mam na co dzień dużo, barier i lodów łamac nie muszę ;) Po prostu jestem staroswiecki i wychodze z zalożenia, że jeśli zamierzam coś kupić drogą internetową, to i kontakt powinien być droga internetową. Jak chcę coś kupic bezpośrednio to ide bezpośrednio, jak kupuje cos telefonicznie to dzwonię.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ile ja bym dał żeby ludzie nie dzwonili do mnie tylko pisali maile... ;)
To jest właśnie najbardziej wkurwiający element każdego dnia powszedniego. Załączam telefon służbowy, a te ciule dzwonią.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Od kiedy zacząłem bawić się superiorem wkurwia mnie strasznie mój komp. Który się do tego nie nadaje ni w ząb.

A poza tym, wkurwia mnie mój internet. Niezmiennie chujowy i ten sam od 5 lat. Orange, kiedyś Business Everywhere, teraz to się chyba Free nazywa.

:(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
tak chujowy, że rozdają go za darmo? ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Spać mi się chce jak chuj, a mam na jutro jeszcze do przygotowania 5 lekcji. Zaczynam je prowadzić o ósmej.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
wkurwia mnie, ze wlasciciel nowowynajetego mieszkania nie chce zalozyc stacjonarnego neta :|
namawial mnie kilka dni na mobliny... ale suma sumarum przekonalem go,zeby zalozyl stacjonarke w Aster.
Rozpisalem mu wszystko co i jak i mowi,ze zaraz zadzwoni i umowi montera.
Dzwonie tydzien pozniej z pytaniem o internet i ta sama rozmowa od poczatku, no kurwa...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
U mnie było podobnie. Powiedziałem, że dużo pracuję przy komputerze i wymagam stałego oraz szybkiego łącza a jak nie, to wypowiadam umowę, bo nie będę się męczyć z gównianym internetem oraz milionowymi rachunkami za takowy. Internet miałem tydzień później, razem z telewizją kablową ;)

Mnie wkurwia współlokatorka, która o 6.30 trzaska drzwiami, bo przecież klamki nie będzie używać za każdym razem. Głupia pizda jedna :-X
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Moje ego się właśnie rozsypało.

Lord - musisz ego podpiąć do czegoś innego (pytonga, gitarowo/miksowego skilla), a ćwiczyć dla przyjemności. W innym wypadku - laski nie docenią ton odżywek i zawalonego pod to życia, a koledzy co najwyżej pokiwają bezgłośnie, a w szatni wyśmieją.
Zmotywowany, nowo-narodzony? :D

Spoiler
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Nie da się podpiąć do niczego.

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Spoiler

O - to ja 40% życia ;).

Ale: ego mylimy obaj z self esteem, mimo, że nierozerwalne. Są ziomi, którym brakuje w sumie wszystkiego; gdzie ucha nie przyłożysz, gdzie nie zajrzysz - a czują się świetnie. To moi mistrzowie.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz, 2011, 12:02:11 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
U mnie było podobnie. Powiedziałem, że dużo pracuję przy komputerze i wymagam stałego oraz szybkiego łącza a jak nie, to wypowiadam umowę, bo nie będę się męczyć z gównianym internetem oraz milionowymi rachunkami za takowy. Internet miałem tydzień później, razem z telewizją kablową ;)

Mnie wkurwia współlokatorka, która o 6.30 trzaska drzwiami, bo przecież klamki nie będzie używać za każdym razem. Głupia pizda jedna :-X
ha, wywalczyłem internet :D
ale dowiedzialem sie, ze piwnicy nie dostane, bo nie zostalo to spisane w umowie :|
wlasciciel wpada w piatek podpisac umowe na neta. Na wszelki wypadek pochowam graty :| a troche ich mam tutaj...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nie da się podpiąć do niczego.

Spoiler

Lord! Czekamy z Semim na parapetówę!:
Spoiler

:D
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Stal Gorzów wjebała z Falubazem. Nie dość, że kurwa derby, to jeszcze przejebali finał w tym sezonie. Przestaję chodzić na żużel.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Hihihi stilon wjebał jak zwykle! Ale wiem - tramwaje macie! :D Go Huszcza!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
A weź mnie nie wkurwiaj nawet :D
Dobrze, że piłkarze wodni trzymają poziom, bo tylko oni w tym mieście zostali.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Zgubiłem pokrowiec i nie mam jak przewieżć gitary do W-wy dzięki temu...
No jak można zgubić, kurwa, pokrowiec, przecież to kawał materiału  :facepalm:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Mogę Ci podesłać jakiś mój, oddasz mi przy piwie jak już dotrzesz .
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Kupiłem sobie komórkę z simlockiem, bo koleś nie napisał w aukcji, że ma, a ja mądry się nie dopytałem i teraz nie mam co z robić tym telefonem...
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wiesz, że zdjęcie kosztuje 15 zł, nie?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Zależy jaki telefon. Z niektórych jest drożej, bo trzeba się więcej pierdolić z oprogramowaniem i kablami.