Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674537 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Wkurwia mnie że Rachet nie wie jak sie piszę "REGUŁY" choc akceptował regUlamin a nawet na polonistykę chciał iść.

Ale cieszy mnie to ze już teraz będzie wiedział :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Rachet w ogóle nie umie pisać, zwłaszcza od kiedy nawalił mu słownik systemowy. A, że jest debilem, to nie umie go sobie naprawić, bo co jakiegoś nie zainstaluje to i tak nie działa.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
instalujesz Firefoxa i problem z głowy ;)
do widzenia.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Tylko, że firefox jest do dupy a safari (przynajmniej na macu) zajebiste ;P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ale firefox działa a safari jak widać nie ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ewentualnie Chrome (lub jeśli boisz się Wielkiego Brata - Chromium) :)
Ale fakt, ponoć na makach tylko Safari prawidłowo współpracuje z systemem i np wyświetla kolory jak należy. A przynajmniej kiedyś tak było...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Hmm... ja też się wyżalę, może mi ulży. Wkurwia mnie, że jestem kompletnym idiotą i przepuszczam sporo dobrych okazji. Ostatnio będąc na rozmowie kwalifikacyjnej pewnej korporacji i zapomniałem (!!!) zaprezentować im projektu, nad którym pracowałem 4 miesiące, a który ściśle związany jest z profilem korporacji. W idiotyczny sposób przepuściłem też kilka miksów płyt kapel, które odnoszą teraz relatywnie fajny sukces. Można to tłumaczyć chyba tylko złą karmą, głupotą, lub dziurami w mózgu. Liczę że za rok przeczytam ten post i dostrzegę jakąś poprawę w tej kwestii. Ot, takie moje publiczne użalanie się and sobą, bo inaczej zacznę uderzać głową w ścianę.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Kurde panowie, dzięki za wsparcie i porady. Nie liczyłem na nic, a widać miło się zaskoczyłem ;)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Akurat mówię tu o studentach/ludziach w wieku studenckim licealiści z rególy srają pod siebie jak spotkają gitarzystę który wie o czym mówi :P Albo sami są guru i wmawiają mi, ze EMG HZ to zajebiste pupy ;)
W moim LO metali naprawdę byś nie uświadczył, kilku kinderków zajaranych hammerfallem i tyle.
Ja chodzę do LO jestem jednym z 3ch(?) Metali w tym jeden słucha tylko Metallicy, a drugi tylko Behemotha. No i całemu miastu naprawiam gitary ;) Widać są wyjątki.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Wszedłem na stronkę naszego wydziału, aby upewnić się o której jutro są konsultacje z jednego przedmiotu u nas, na których będzie poprawka. Okazało się, że jutrzejsze konsultacje znikły z terminarza... WTF? Z jednej strony powinienem się cieszyć, że mam pełnoprawnie i bez poczucia winy, że się opierdalam bonusowy dzień do nauki (miało być w PN i WT, a jest tylko WT), ale jak my się wszyscy w 2h zegarowe zmieścimy (+ jeszcze nie wiadomo kto inny ze swoimi sprawami przyjdzie, w końcu to konsulty)... A chciałem iść jutro, żeby nie było, że lecę na ostatnią chwilę (podobnie jak pewnie większość ludzi, pozostawiając poniedziałek pusty), no ale chuj :/
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
W idiotyczny sposób przepuściłem też kilka miksów płyt kapel, które odnoszą teraz relatywnie fajny sukces. Można to tłumaczyć chyba tylko złą karmą, głupotą, lub dziurami w mózgu.

Lordzik - bez problemu odszukasz w internecie batyliard przykładów na odrzucenie przez aktorów historycznych dziś ról, przez producentów "beznadziejnych kapel" typu The Beatles, przez ludzi interesu przełomowych wynalazków. Z jednej strony piwo dla Bacia za pocieszenie, z drugiej: -1 piwo dla Bacia za odebranie Ci poczucia wyjątkowości :D.
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ziom, a robiłeś to ćwiczenie z tęczą? :D co tak macha ręką i krzyczy uooooou, jak to ogarnąłem to bez problemu idzie wyciągnąć mocny wokal z tzw heatem i bez zdzierania gardła ;)
do widzenia.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że nie wystarcza mi moje zajebiste sześć. Wkurwia mnie, że żeby kupić zajebiste siedem muszę sprzedać zajebiste sześć. Wkurwia mnie, że jeżeli potem kupię to zajebiste siedem, to go pewnie nigdy nie sprzedam, albo sprzedam za połowę ceny. Wkurwia mnie, że artystycznie (;)) potrzebuję siedmiu, albo i ośmiu, ale fizycznie (znaczy technicznie) nie zagram wielu rzeczy które wymyślę.

Znaczy, w skrócie, wkurwia mnie, że gram tylko dwa lata, a najbardziej siedzą mi djenty :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mam dla ciebie proste rozwiązanie:
1) pierdol studia, zostań ninja;
2) znajdź pracę, pracuj ciężko 8 godzin dziennie;
3) graj przez kolejne 8 godzin dziennie;
4) pozostałe 8 godzin spędzaj w komunikacji miejskiej oraz na innych niepotrzebnych czynnościach jak spanie, jedzenie, trawienie, wydalanie, czytanie;
5) nie trać czasu na internety!
6) nakurwiaj.

7) za zarobione pieniądze kupuj gitary i piece
8) za zarobione ekspy kupuj se djentowe skille i upgrade'y
« Ostatnia zmiana: 19 Wrz, 2011, 18:51:07 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Oczywiście kiedy już kogoś motywujemy do grania, to nie może zabraknąć tego:



:D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
nie, nie! nie grania, tylko grania&pracowania na gear... ;-)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Dude, ja gram 4 lata i nie zagram 90% tego co chcę zagrać/uda mi się wymyślić. Chociaż akurat mało mi się udaje wymyślić, co jeszcze potęguje wkurwienie ;)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Dude, ja gram 4 lata i nie zagram 90% tego co chcę zagrać/uda mi się wymyślić. Chociaż akurat mało mi się udaje wymyślić, co jeszcze potęguje wkurwienie ;)
Mam prawie tak samo. Z tym, że 10% ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ale Ty grasz black i to się nie liczy. Szczerze mówiąc to przy blacku nawet te 10% jest dziwne :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
czasami po prostu chłopak chciałby zagrać dwa razy gęściej, ale piec zamiast wydać z siebie przepiękną zmuloną siarę jęczy tylko does not compute
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie że pomierzyłem się żeby śledzić postęp na siłowni. Teraz mam świadomość że jestem gruby w nie tych miejscach co trzeba i chudy w pozostałych. Moje ego się właśnie rozsypało.


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
wkurwia mnie, że wczoraj oddałem lodówkę w dobre ręce, a nowa lodówka dzisiaj dotarła uszkodzona i musiałem ją odesłać. Tak więc pozostałem bez lodówki i musze gotowac na bieżąco (czyt. codziennie) :/
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
<hug>
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Dziękuję, łezki juz nie lecą :-*
B ( o ) ( o ) B S