Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643560 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Aha, nieco inna strona medalu - dlaczego wszyscy pindolą o doświadczeniu, a nikt nie chce go dawać? I dlaczego nawet ie dadzą szansy udowodnić co się umie? Podejrzewam że dla informatyka wystarczyłoby ze 30min nad kompem żeby udowodnił że nie tylko pił po akademykach. Mnie plusminus tyle samo w laboratorium.

Akurat za którymś razem tak trafiłem i zostałem przyjęty. Ale to mniejsza firma. Przy większych firmach (jeżeli zaprosili) rozmowy wyglądały tak, że wchodził koleś z Tissotem na ręce droższym niż moja kwartalna pensja, podawał kartkę i ołówek z poleceniem: "niech Pan mi narysuje dom i mi go sprzeda". Ameryka.

Znam kilka osób które poszły na studia dzienne tylko dlatego, że interesuje ich to czego próbują ich tam nauczyć i mają wypierdolone w to czy znajdą pracę w zawodzie czy nie :D I takie postępowanie pochwalam.
Zaznaczę też że nie są to osoby których starzy poratują mieszkankiem, samochodzikiem czy pieniążkami.

Chwała poległym.

edit:
A tak na serio myślę że na taki luksus można sobie pozwolić, jeżeli się ma stabilizację finansową.
« Ostatnia zmiana: 16 Lut, 2011, 15:30:17 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
jak tak was czytam to znowu mi sie uruchamia wkurw, ze od podstawowki mialem chujowych scislowych nauczycieli, przez co mimo charakterologicznyc h predyspozycji genetycznych (po rodzicach) na scislowca-ekstrawertyka wyroslem na tumaniste-introwertyka. kurwa. a tak, to bym poszedl do technikum, zdalbym zawodowy, pozniej ew na ZUT na poszerzenie uprawnien z papierka i mialbym wyjebane.

kurwa. nie zagladam tu wiecej! (pewnie za 5 minut i tka zajrze, bo teoretycznie wlasnie probuje sie do nauki zmusic na poprawke i syndrom "prokrastynacji" studenckiej sie odzywa...)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Cytuj
Chyba lepiej być zadowolonym z życia kamieniarzem zarabiającym 3k niż sfrustrowanym panem magistrem za bezrobociu albo najniższej krajowej. Hę?
Zdecydowanie się z tym zgadzam. Mój kuzyn załapał się w Islandii do pracy w zakładzie kamieniarskim.Popra cował tam 8mies i po powrocie wkręcił się na stanowisko szlifiarza do małego zakładu w polsce gdzie zarabiał 3tys na rączkę. Tylko że to praca sezonowa.
Zachęcony tym że szef ma wielki dom i 2 mieszkania odszedł i teraz rozkręca własny zakładzik kamieniarski.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
umowilem sie dzisaj na dzien probny, bylem jedyna osoba ktora o tym pamietala

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Poważnie!!! Pochlastać sie można.
Co powiedzieli?

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
ogolnie to zdziwienie :D
przeprosili i powiedzili, ze zadzwonia i sie ze mna umowia na jakis inny termin

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Perkele! Filologia fińska! Gratulacje :D

Albo i nawet Saatani vittu perkele. A gratulacje przyjmę jeżeli mnie się dostanę po maturze, za tych kilka miesięcy ( a, że to UW gdzie trudno jest się dostać na wszystko, poza muzykologią, może być różnie : / ).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
A to zmienia postać rzeczy :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Niestety. Ale ciągle jest łatwiej niż na resztę filologii. Dwa lata temu od 68% przyjmowali, kiedy na innych od 86% ;P Ciągle trudno.

O i niech to mnie wkurwia!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
W zasadzie z niczego, rozszerzony tylko Polski i Angielski, bo inne potrzebne są na studia na które i tak nie chcę się dostać, więc wolę jakby co przewegetować rok w robocie jakiejś, czy w AFiK'u, niż męczyć się na jakimś gównie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Jeśli Cię starzy nie zajebią to zrób sobie rok wolnego... albo nie, bo jeszcze się przyzwyczaisz i skończysz jak ja :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie zajebią, bo z winy matki mam rok do przodu ( w sensie poszedłem do szkoły mając 6 lat ) i powiedziała, że wg niej jest mi winna ten rok i w razie czego mogę nic nie robić i mnie będzie utrzymywać te 12 miesięcy gratisowe. Ale ja nie chcę :) Jednak świadomość takiej możliwości jest miła.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie bądź głupi! :D Opierdalaj się ile możesz! :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Całe życie się opierdalam, więc nie mogę za bardzo, bo umrę z braku bodźców ;) Niestety ja rzeczy takie jak poczucie obowiązku, czy chęć do działania muszę trzymać siłą mięśni i nie zawsze wychodzi ;)

( co też mnie wkurwia, i dalej nie offtopuję, oł je 8) )
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Nie zajebią, bo z winy matki mam rok do przodu ( w sensie poszedłem do szkoły mając 6 lat ) i powiedziała, że wg niej jest mi winna ten rok i w razie czego mogę nic nie robić i mnie będzie utrzymywać te 12 miesięcy gratisowe. Ale ja nie chcę :) Jednak świadomość takiej możliwości jest miła.

Dude, grow some balls... :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 16 Lut, 2011, 19:43:46 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
w poznaniu zdaje sie tez jest filo finska, ale nie jestem pewien, bo sie nie interesowalem... no chyba, ze z miasta wyjechac nie mozesz. kurwa, nie sadzilem, ze kiedykolwiek powiedzialebym komukolwiek o mozliwosci poznania :D no ale tys nie ze szczecina, wiec sie na status jebanej pyry i tak bys sie nie zalapal :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins

Dude, grow some balls... :facepalm:

Tak, racja, powinienem pozwolić jej mnie utrzymywać przez rok nic nie robienia. To by było takie męskie! <dumny>

Sylkis, norweską macie, czy fińską też, to nie wiem.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
"mają", nie "macie".
ja jebana pyra nie jestem, wypraszam sobie ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Za to mieszkasz w mieście ogólnie uznanym za najbrzydsze w Polsce :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Za to mieszkasz w mieście ogólnie uznanym za najbrzydsze w Polsce :D
Wierz mi jest wiele brzydszych. Szczecin ma kilka urokliwych miejsc.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
szczecin nie jest wcale brzydki, wrecz przeciwnie! tylko zaniedbany i nie kazdy chce ta przez warstwe zaniedbania dojrzec rzeczywistego uroku miasta. a i to zaniedbanie jest w ostatnich latach krok po kroku naprawiane :) zobaczymy, co powiecie w 2050! :D:D:D:D:D:D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Mnie wkurwiają moje żałosne próby zmasterowania czegokolwiek w taki sposób, by brzmiało chociaż trochę znośnie...
Nawet teraz, po dosłownie kilkunastu godzinach walki coś się musiało spierdolić... Na szczęście tym razem nie chodzi tu o automat z którym wojowałem dwa dni (żeby w miksie zarówno stopa, jak i blachy były słyszane zza piaszczystej, chujowo brzmiącej gitary :D) lecz właśnie o ścieżki gitar - ale te są na tyle krzywo nagrane że i tak będę musiał je w poniedziałek poprawić...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mnie wkurwiają moje żałosne próby zmasterowania czegokolwiek w taki sposób, by brzmiało chociaż trochę znośnie...
Nawet teraz, po dosłownie kilkunastu godzinach walki coś się musiało spierdolić... Na szczęście tym razem nie chodzi tu o automat z którym wojowałem dwa dni (żeby w miksie zarówno stopa, jak i blachy były słyszane zza piaszczystej, chujowo brzmiącej gitary :D) lecz właśnie o ścieżki gitar - ale te są na tyle krzywo nagrane że i tak będę musiał je w poniedziałek poprawić...

Omlecie... to nie do nagrywania, tylko do ćwiczenia się weź...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .