Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679522 razy)

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Whatcha mean? Ja np pracuję dorywczo w roli podgrzewacza mięsa na grillu, ale domyślam się że nie o to chodzi :D

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Mój kolega - na budowie :P - po 3 miesiącach rzucił studia. Uznał że więcej jak 3k nie wyciągnie. Studia chuja dadzą i są nudne, pełne absurdu (tak jak całe życie).
Sam pracuje i studiuje (ale zaocznie to się nie liczy w sumie) . Nie lubię swojej pracy, niedługo kończy mi się umowa - na inną pracę nie ma szans - polska. Sweet sweet sweet.
A w urzędach, biurokraci roztrwaniają nasze pińońdze.
Sweet sweet sweet.
Dżizas kurwa ja pierdole.
Ręcojma opadają
Sweet sweet kurwa.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Studia chuja dadzą i są nudne, pełne absurdu (tak jak całe życie).

Np. ćwiczeniowiec kompletnie nie zainteresowany ćwiczeniami i oglądający mapy google... Nie pytajta o uczelnię :facepalm: bom jeszcze się nie rozliczył z nimi do końca hyhyh

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
No ja pracuję teraz w składzie muzycznym i studiuję dziennie
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przestańcie pierdolić, bo mnie wkurwiacie.
Ćwoki.

P.S.
Pierdolone.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Wróbel ale to jest temat założony przez Ciebie, czego się spodziewałeś :D? Chyba z założenia temat ma służyć do wrzucania, wkurwiania i narzekania i znów wkurwiania. Ile można się też wkurwiać na pierdoły, są jeszcze nie pierdoły, które są jeszcze bardziej wkurwiające. Wkurwia mnie nowy zakaz, zakaz palenia w miejscach publicznych, no kurwa prawie całe liceum z fajkami się chowałem po kiblach, potem za karę przynosiłem ryzy papiery by teraz to wróciło z karą przemienioną na mandaty. Co to kurwa ma być nietzscheański wieczny powrót

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Temat jest o rzeczach, które wkurwiają, a nie o użalaniu się nad sobą, że się poszło na studia dla pedałów. I chuj wam teraz po tych studiach. Na marketing i zarządzanie jeszcze se pójdźcie i zmarnujcie kolejne cenne sekundy życia, zamiast zrobić coś pożytecznego :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Mnie wkurwia to, że znowu musze chodzić po sądach, bo jakiś pierdolony ćwok którego ratowałem nachlał się i zabił innego kolesia swoim beemwu po wiejskim tuningu. Wogóle mnie wkurwia, że muszę takich ratować... Niestety, Boskość zobowiązuje :D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie możesz któregoś kiedyś kolanem przydusić, że niby przypadkiem?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Nie możesz któregoś kiedyś kolanem przydusić, że niby przypadkiem?

Mamy kamerkę w medycznym, wielki brat koordynator paczy

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
A pavulon?
ore ore na traktore

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Sinner - zostań koordynatorem ;)
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
A pavulon?

Za takie tesksty dajemy w morde, wiesz? Mało rzeczy wkurwia mnie bardziej

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
A pavulon?

Za takie tesksty dajemy w morde, wiesz? Mało rzeczy wkurwia mnie bardziej

To sorry, odzywka dość chamska z mojej strony. Ale niektórych chyba warto by potraktować tym środkiem zamiast ratować.
ore ore na traktore

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie nowy zakaz, zakaz palenia w miejscach publicznych, no kurwa prawie całe liceum z fajkami się chowałem po kiblach, potem za karę przynosiłem ryzy papiery by teraz to wróciło z karą przemienioną na mandaty. Co to kurwa ma być nietzscheański wieczny powrót

Mi tam się podoba. Wreszcie nie będzie mi %$#@ kopcił na przystanku autobusowym.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
wkurwia mnie to, że właśnie padła mi klawiatura, a piszę z klawiatury z wyszukiwarki z youtube
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ten zakaz palenia to najlepsza rzecz jaka w moim życiu się zdarzyła.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Za takie tesksty dajemy w morde, wiesz? Mało rzeczy wkurwia mnie bardziej
Mnie z kolei takie teksty wkurwiają.

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Ten zakaz palenia to jest absurd na miarę zamykania sklepów z dopalaczami przed wprowadzeniem stosownego prawa. Na jakiej podstawie państwo zabrania właścicielom lokali decydowania o tym, czy w ich przybytku palenie jest dozwolone, czy nie? Jaki będzie następny krok - zakaz palenia w domach? Litości, na przystankach nie można palić od dawna, restauracji i pubów 'bez papierosa' nigdy nie brakowało. A tu nagle ktoś stwierdził - zróbmy po naszemu, niech nikt nigdzie nie pali. Może od razu wycofajmy ze sprzedaży wszystko, co jest mniej lub bardziej szkodliwe. Wkurwia mnie to strasznie, że żeby napić się piwa/kawy i zapalić do tego papierosa muszę przejść całą starówkę od knajpy do knajpy pytając - czy tu wolno palić. A gdybym był przedsiębiorcą - odczułbym to jako drobny bo drobny ale zamach na wolność.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Wkurwiają mnie łajzy co chodzą po domach jak jechowcy i namawiają żeby głosować na nich. Dlaczego nie można wprowadzić kilku debat publicznych w mediach i zabronić wielkich reklam z tłustymi burakami, na których za sam ryj bym nie zagłosował. Zbędne tracenie pieniędzy. Przecież samo zobaczenie twarzy nawet z zajebistym napisem "Jak ja wygram wybory to będzie lepiej" niewiele mi mówi.

Przed chwilą przyszedł jeden:

Dzień dobry, czy mogę dać panu ulotkę?

Nie, dziękuję.

Dlaczego?

Bo nie.
007

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Za takie tesksty dajemy w morde, wiesz? Mało rzeczy wkurwia mnie bardziej
Mnie z kolei takie teksty wkurwiają.

twój problem

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Temat jest o rzeczach, które wkurwiają, a nie o użalaniu się nad sobą, że się poszło na studia dla pedałów. I chuj wam teraz po tych studiach. Na marketing i zarządzanie jeszcze se pójdźcie i zmarnujcie kolejne cenne sekundy życia, zamiast zrobić coś pożytecznego :D
Ja jestem właśnie na zarządzaniu.
Dżizas
Kurwa
Ja
Pierdole

(żeś dowalił xD)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ten zakaz palenia to jest absurd na miarę zamykania sklepów z dopalaczami przed wprowadzeniem stosownego prawa. Na jakiej podstawie państwo zabrania właścicielom lokali decydowania o tym, czy w ich przybytku palenie jest dozwolone, czy nie? Jaki będzie następny krok - zakaz palenia w domach? Litości, na przystankach nie można palić od dawna, restauracji i pubów 'bez papierosa' nigdy nie brakowało. A tu nagle ktoś stwierdził - zróbmy po naszemu, niech nikt nigdzie nie pali. Może od razu wycofajmy ze sprzedaży wszystko, co jest mniej lub bardziej szkodliwe. Wkurwia mnie to strasznie, że żeby napić się piwa/kawy i zapalić do tego papierosa muszę przejść całą starówkę od knajpy do knajpy pytając - czy tu wolno palić. A gdybym był przedsiębiorcą - odczułbym to jako drobny bo drobny ale zamach na wolność.
Ja nie palę, nienawidzę zapachu papierosów i przez to co się dzieje w klubach od paru lat po prostu siedzę w domu zamiast gdzieś wyjść. Jak mi włosy i ciuchy śmierdzą fajkami to nie zasnę. Nie bardzo mam ochotę wracając w środku nocy jeszcze myć włosy przed pójściem spać, a niestety tak bym musiał.
No i siłą rzeczy nie wiem jakiego stopnia niedorozwojem umysłowym trzeba się popisać, żeby kończąc gimnazjum dalej palić.
No ale skoro jednak "paru" takich się znajdzie to niech chociaż nie utrudniają mi życia.
W końcu będę mógł pójść do klubu na luzie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!