Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679147 razy)

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Ten zakaz palenia to jest absurd na miarę zamykania sklepów z dopalaczami przed wprowadzeniem stosownego prawa. Na jakiej podstawie państwo zabrania właścicielom lokali decydowania o tym, czy w ich przybytku palenie jest dozwolone, czy nie? Jaki będzie następny krok - zakaz palenia w domach? Litości, na przystankach nie można palić od dawna, restauracji i pubów 'bez papierosa' nigdy nie brakowało. A tu nagle ktoś stwierdził - zróbmy po naszemu, niech nikt nigdzie nie pali. Może od razu wycofajmy ze sprzedaży wszystko, co jest mniej lub bardziej szkodliwe. Wkurwia mnie to strasznie, że żeby napić się piwa/kawy i zapalić do tego papierosa muszę przejść całą starówkę od knajpy do knajpy pytając - czy tu wolno palić. A gdybym był przedsiębiorcą - odczułbym to jako drobny bo drobny ale zamach na wolność.
Ja nie palę, nienawidzę zapachu papierosów i przez to co się dzieje w klubach od paru lat po prostu siedzę w domu zamiast gdzieś wyjść. Jak mi włosy i ciuchy śmierdzą fajkami to nie zasnę. Nie bardzo mam ochotę wracając w środku nocy jeszcze myć włosy przed pójściem spać, a niestety tak bym musiał.
No i siłą rzeczy nie wiem jakiego stopnia niedorozwojem umysłowym trzeba się popisać, żeby kończąc gimnazjum dalej palić.
No ale skoro jednak "paru" takich się znajdzie to niech chociaż nie utrudniają mi życia.
W końcu będę mógł pójść do klubu na luzie.

+ 1000000000000000 kurwa

a jak może wkurwić fakt, że moja kobieta, która już regularnie nie pali to w wakacje stwierdziła że to jedyny tydzień w roku kiedy może robić co chce i jarała bez przerwy, chociaż wie że mnie to wkurwia. I pomimo tego że b@Rdz0 mn1E l0Ffc1@ to se nie mogła podarować. Tak, skończyła gimnazjum.
ore ore na traktore

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
POCZTA !



A co do zakazu palenia- nie popieram. Bardziej wk..rwia mnie smród starego dymiącego samochodu.
BTW. argument że "i dobrze bo fajki są be" lub "papierosy smierdzą" jest również na poziomie gimnazjum.

Nie, nie pale ale uważam że jest to absurd jak na moim koncercie będą mi ludzie z klubu podczas wystepu na fajka wychodzić.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
I pomimo tego że b@Rdz0 mn1E l0Ffc1@ to se nie mogła podarować. Tak, skończyła gimnazjum.
nie wiem jakiego stopnia niedorozwojem umysłowym trzeba się popisać, żeby kończąc gimnazjum dalej palić.
+ 1000000000000000 kurwa
lol...

Poza tym, jeśli się nie mylę, kluby mogą do woli organizować palarnie, gdzie każdy z was, śmierdzioszki, będzie mógł iść sobie zajarać.
Niemniej, to czego nie można wam odmówić, to fakt, że nigdy więcej nie przywita nas z otwartymi ręcami stojąca atmosfera pubu.
Poza tym, w UK ukarali gościa za to, że dał sobie krzywdę zrobić w trakcie jakiejś tam bdsm sesji. Też nie był zadowolony i krzyczał o umniejszaniu praw. Tutaj podobnie - na siłę dbają o wasze zdrowie (bo o naszym to już kurwa nie wspomnę, że poza Dexterkowym smrodem niszczycie nam płuca i nie tylko), a wy jeszcze płaczecie że niedobrze.
Ja się cieszę, przynajmniej nie będę więcej casual smokerem.

Spoiler

Edit:
BTW. argument że "i dobrze bo fajki są be" lub "papierosy smierdzą" jest również na poziomie gimnazjum.
A czy od miliarda lat powtarzany argument, że papierosy SZKODZĄ też jest na poziomie gimnazjum?

Nie, nie pale ale uważam że jest to absurd jak na moim koncercie będą mi ludzie z klubu podczas wystepu na fajka wychodzić.
Musisz bardzo nudną muzę grać, mate... ::)
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2010, 21:27:06 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
A jeszcze co do tematu zakazu: wczoraj byłem w pubie gdzie wszyscy sobie jarali na potęgę :D
ore ore na traktore

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Załóżcie sobie osobny topic, bo mnie wkurwiają te bzdury :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Mi się wydaje, że przeceniacie polską zdolność egzekwowania prawa. Zwłaszcza, że w pociągach kiedyś też kiedyś zabronili palić i jak widać nie przyjęło się, znowu są wagony palący/niepalący.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
wkurwiają mnie takie dyskusje

Załóżcie sobie osobny topic, bo mnie wkurwiają te bzdury :)
ed. no właśnie ;)
do widzenia.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947

A czy od miliarda lat powtarzany argument, że papierosy SZKODZĄ też jest na poziomie gimnazjum?

Ser czedar też szkodzi zdrowiu i jest powodem różnych chorób m.in. sercowych. Napoje colo podobne o pH w granicach 2,3 również. Smog kominów również może być rakotwórczy (chociażby sąsiad palący śmieci w których znajdują się plastiki jak PVC   ;) Nawozy sztuczne (fosforanowe) na bazie których rośnie spora część dostępnego w sklepach jedzenia jest (w tej chwili już mniej) cholernie szkodliwa. Nie które wręcz spożyte w jakiś minimalnych dawkach były kiedyś powodami poronień, urodzeń z patologiami ciała itp. Jedzenie fastfoodów też nie należy do najzdrowszych i może zrujnować człowieka skracając bardzo znacznie jego życie.



A co do muzy, postanowię przemilczeć bo nie zrozumiałeś przykładu.

E: Powtórze po raz drugi. Nie pale i też mi to kurwa przeszkadza ze wszystko mi po pobycie w klubach pierdoli tytoniem. I tak jak napisał ktoś wcześniej- i tak nikt tego nie będzie egzekwował. Jest to jednak ograniczenie wolności człowieka a tego nie lubie. (z drugiej strony nie palący odezwą się ,ze palenie jest dla nich ograniczeniem ich wolnosci-nie da sie wszystkim dogodzić)

Zmieniając temat....notoryczni e gotuje się na poczcie...nie mogłem wysłać paczki z zadeklarowaną wartością bo pani nie mogła znaleźć miejsca łaczeń taśmy na której mogłaby nakleić odpowiednie 'plomby' który miały by w razie ich zerwania uwidocznić otwarcie paczki........ :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2010, 22:17:40 wysłana przez lokibalboa »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Co do palenia - też mnie to denerwuje, że wszyscy wszędzie palą, ale już się przyzwyczaiłem że każdemu nie zabronię.
Za to, jak was denerwuje że znajomi palą, to ja już mam na to sposób. Jedno słowne ostrzeżenie, potem jak będzie palił przy mnie i na dodatek kopcił mi perfidnie pod nosem, łapę fajkę w dwa palce i od razu przy filtrze łamię. Już wszystkich nauczyłem, najpierw trochę marudzili i się rzucali, teraz jak jestem przy nich, to albo nie palą, albo nie palą bo im się wychodzić nie chce ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jacy Wy wszyscy jesteście delikatni, tu smrodek przeszkadza, tu że ciuszki śmierdzą. Sam nie palę i nie mam zamiaru ale do cholery, bardziej mi przeszkadza jak ktoś mi mlaszcze nad uchem. Niech jedzenia w miejscach publicznych zabronią i wszystkiego co jest w minimalnym stopniu szkodliwe, tak żebyśmy żyli 200 lat i zapierdalali zdrowiutcy do roboty przez 150.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
No, ja delikatny akurat tutaj muszę być, dosłownie się duszę jak mi ktoś dmuchnie/zakopci pod nosem, i to nie tak khe khe, tylko regularnie się duszę.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Sam nie palę i nie mam zamiaru ale do cholery, bardziej mi przeszkadza jak ktoś mi mlaszcze nad uchem.
+1 !!!
Mnie dosyc bardzo wkurwia jak ludzie mowia wlanczac, wziasc, ale tak to jest byc w humanie ;)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie wiem czy wiecie, ale w warszawie nie można w autobusach i tramwajach gadać przez telefon.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To już przegięcie.

Z resztą, ja nie palę, a uważam, że ten zakaz to też przegięcie.

Wkurwia mnie, że Michał z Sixpoundera ma na sprzedaż przegenialną siódemkę za śmieszną kasę, której to kasy nie mam -_- Będę miał, kiedy SC-607 już dawno nie będzie, ofc.
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2010, 22:30:30 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Być może faktycznie żyjemy w innych cywilizacjach, ale byłem w Trójmieście w niejednym lokalu 'bez papierosa', nigdy nie palę na przystankach i choć owszem, niejeden jednak pali czekając na autobus, wykształciła się już taka 'kultura' (oczywiście przez mandaty 200pln) że odchodzi się na te 15m od przystanku. Takie zachowania zaobserwowałem. Oczywiście, niejednokrotnie palący mają to w dupie i palą sobie siedząc na przystankowej ławce, jednak jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym, by po zwróceniu uwagi przez kogoś, komu to przeszkadza, taki człowiek by się nie przemieścił.
Zresztą, nie chodzi mi tu o dyskusję o kulturze, czy o szkodliwości papierosów (swoją drogą, jak już loki zauważył, argument jest kuriozalny) a jedynie o PRAWIE, które jest zamachem na wolność decyzji. Oczywiście chodzi o decyzję przedsiębiorcy, który widząc koniunkturę na lokale bez papierosa mógł takie prowadzić. Teraz nie zastanawiając się nad popytem - musi dostosować się do absurdalnych przepisów. Jeszcze trochę i będzie musiał mieć kadzidełka i okrągłe klamki, żeby nikt po pijaku się nie nadział. Litości.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wkurwia mnie, że Michał z Sixpoundera ma na sprzedaż przegenialną siódemkę za śmieszną kasę, której to kasy nie mam -_- Będę miał, kiedy SC-607 już dawno nie będzie, ofc.

a ile za nią chce ?

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wkurwia mnie że w końcu udało mi się umówić w jakiejś sensownej firmie na rozmowę o pracę (na jutro) a następnego dnia (dziś) przyszedł na zajęcia wykładowca (oczywiście spóźniony 10 minut) i powiedział jutro kolos zaliczeniowy.. No kurwa czy to takie dziwne że każdy ma jakieś tam swoje plany? I że takie rzeczy się ogłasza trochę wcześniej?

No wkurwia mnie jak ktoś mi zerka przez ramie. Zwłaszcza jak przeglądam pocztę albo rozmawiam na gg.

No i zakaz palenia też mnie wkurwia, nie dla tego że jestem palaczem, tylko dla tego że idąc dalej tym tokiem rozumowania za rok w Polsce alkohol będzie nielegalny. Ale to się nie stanie bo osoby które takie psichujowe ustawy wprowadzają pewnie lubią się najebać.. Coś dziś radiu słyszałem o jakiejś ustawie w Finlandii mającej zakazać posiadania, sprzedaży i spożywania tytoniu. Prawda to?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że Michał z Sixpoundera ma na sprzedaż przegenialną siódemkę za śmieszną kasę, której to kasy nie mam -_- Będę miał, kiedy SC-607 już dawno nie będzie, ofc.

a ile za nią chce ?

Powiedział 2800, ale dałoby się ugadać niżej.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Cytuj
na przystankach nie można palić od dawna, restauracji i pubów 'bez papierosa' nigdy nie brakowało
PS. Mnie raczej wkurwia to że potem z moich podatków są leczeni tacy co to sami są sobie winni... Proste: paliłeś - masz typową dla tego chorobę w stylu raka płuc (analogicznie - chlałeś - siada wątroba) - lecz się sam. Jak nie - do piachu. Sorry. Ale to już nieco inny temat.
Paczka fajek kosztuje 10zł. Do Państwa idzie z tego ok. 7zł. Między innymi na leczenie chorób, których mogę sie nabawić wskutek palenia. Więc sorry, ale nie pierdol mi, że z Twoich podatków leczy się palaczy itp. Gdyby nikt w PL nie palił, do skarbu państwa wpływałoby ok. 30mld zł mniej. Anything else?

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
w takim razie wkurwia mnie że nikt nie chce kupić terrarium :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Maciek, nawet mnie nie irytuj... Ja gram teraz na SC-207 i już to wiosło kocham za brzmienie. Jak sobie pomyślę jak 607 musi potrafić zajechać... ( a właściwie jak posłucham np. Lacuny raz na jakiś czas ), to mi się płakać chce :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Maciek, nawet mnie nie irytuj... Ja gram teraz na SC-207 i już to wiosło kocham za brzmienie. Jak sobie pomyślę jak 607 musi potrafić zajechać... ( a właściwie jak posłucham np. Lacuny raz na jakiś czas ), to mi się płakać chce :P

Ale czym ja Cie irytuje ?

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Yyyy... właśnie...?

Zapomniałem, czasem nie ogarniam do końca własnych toków myślowych, wybacz :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
No chyba że chcesz kupić terrarium a nie masz kasy :P

No i zakaz palenia też mnie wkurwia, nie dla tego że jestem palaczem, tylko dla tego że idąc dalej tym tokiem rozumowania za rok w Polsce alkohol będzie nielegalny. Ale to się nie stanie bo osoby które takie psichujowe ustawy wprowadzają pewnie lubią się najebać.. Coś dziś radiu słyszałem o jakiejś ustawie w Finlandii mającej zakazać posiadania, sprzedaży i spożywania tytoniu. Prawda to?

chociaż nie pale zgadzam się z tym

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zawsze chciałem terrarium :D

Jak dorzucasz zwierza w zestawie... :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!