Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643672 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja siedzę przy kompie albo przy PSP, aż nie zasnę - to działa!

Problem pojawia się, że wkurwia mnie to, że nie mogę wstać!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Wkurwia mnie sąsiadka mieszkająca w drugim pionie ode mnie. Gram na perkusji elektronicznej na słuchawkach. Dźwięk z tego na sucho jest porównywalny np z uderzaniem długopisem o stół. Straszy mnie policją. O dziwo nie jest to 65 letnia emerytka. Zdarza mi się grać 3 razy głośniej na gitarze. Nie przeszkadza to sąsiadom bezpośrednio mieszkającym pode mną. Nie kupiłem zestawu akustycznego do bloku, wtedy skarga miałaby sens. Sytuacja ma miejsce 2gi raz więc coś muszę opracować. Widzę dwa rozwiązania: granie jeszcze szybciej, więcej i głośniej albo sprzedaż zestawu. Podstawa prawna w tym wypadku to art. 51 kk, którego w mojej opinii nie łamię. Walczył już ktoś w podobnej sprawie?

Art. 51. Kodeksu wykroczeń

§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,

    podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka,

    podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
007

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Napierdalaj dwa razy głośniej, jak przyjdzie to pójdziecie na kompromis, żeby grać o połowę ciszej i będziesz grać jak obecnie. Nie zapomnij dodać, że pięknie dziś wygląda :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Przez pierwszy tydzień na nowym lokum gram zawsze zajebiście głośno muzę. Potem już normalnie - i mam spokój ;)
Paczki z głów!

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
może i to jest jakiś system. napierać a później zwolnić o połowę ;)

Przed chwilą wyszedłem z klatki i następny sąsiad zmierzył mnie "surowym spojrzeniem". Co prawda nic nie powiedział. Nie wiem czy się bał powiedzieć co mu leży na sercu czy to taka wymiana jesiennych spojrzeń :D

Ja pierdolę. dotychczas żyłem raczej w zgodzie z sąsiadami. teraz powymieniali się trochę i nowi próbują wprowadzać swoje warunki.
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Następnym razem zapytaj zioma, czy mu hałas przeszkadza. Graj wprost. Wyjdziesz na społecznego, zaangażowanego i ludzkiego :D
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A jak odpowie, że tak?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A jak odpowie, że tak?

"Postaram się ciszej", albo zaproś go na jame, niech sam oceni. A może i podymasz? :P
Powiedz, że masz stypendium i musisz ćwiczyć i ostatnie pieniądze po babci wydałeś na specjalistyczny, wytłumiony sprzęt. W każdym razie zrobisz PR, a będziesz dalej robił swoje ;)
Paczki z głów!

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
wuju dobrze gadasz, sprawę trzeba załatwić stwarzając pozory społecznika. Nastawiam się już na to, ze odwiedzi mnie policja. Postaram się jak najlepiej wybrnąć, zasłaniając się, ze "planuję założyć kapelę weselną i muszę ćwiczyć. Rozumiem, że jest głośno, ale bedzie to znaczna część mojego dochodu. W związku z czym mogę iść na ustępstwo grając 1h dziennie (i tak nigdy nie gram dłuzej bo mam za dużo obowiązków)".

Pani sąsiadka uderzyła dziś znowu. Wysłała smsa z groźbą do moich rodziców, że "jeżeli jeszcze raz się powtórzy się hałas to policja mnie odwiedzi". Powołała się UWAGA na art.51 kk. Jak to napisała "o zakłócaniu ciszy dziennej". Uwielbiam takie zagrywki ludzi, którzy o prawie nie mają zielonego pojęcia a się wypowiadają.

Mogę też podejść ją odwracając kota ogonem. Oskarżyć o nękanie, za to jest troszkę większa kara niż zakłócanie ciszy. Świeża sprawa, lokal w Szczecinku za 2msc zakłócania ciszy (tylko, że nocnej) dostał 200zł grzywny.
« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2010, 22:37:35 wysłana przez october »
007

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ziooom, przerabiałem zbliżoną opcję - próby robimy u mnie w domku jednorodzinnym na strychu, w lato jest absolutna niewyróbka i siłą rzeczy otwieramy okna. jedno z nich wychodzi na nasz podjazd i celuje w dom sąsiadki po drugiej stronie ulicy ;) ogólnie jak napierdalamy to dźwięk niesie się nieźle, ale nie jest to hałas porównywalny choćby z piłą tarczową albo mechaniczną (a których niektórzy sąsiedzi używają dosyć często). w każdem razie pewnego dnia w czasie próby pod moją bramą zawitał patrol, ja lekkie zdziwko, w sumie mogłem to olać (no bo chuj mnie obchodzi, że sobie stoją pod moją bramą, wejść i tak nie mogą), ale zszedłem i pytam o co cho. oczywko sąsiadka zadzwoniła ze skargą, policjanci na luzaku, widać, że wiedzieli, że paniusia się dopierdala po próżnicy (od dwóch lat w miarę regularnie gramy i nigdy ŻADNYCH narzekań nie było), o żadnym mandacie czy czymś takim mowy nie było.
odnosząc to do Twojej sytuacji, ja miałbym absolutnie wyjebane na nią, bo widać, że ma coś lekko jebnięte w procesorze. policja nic Ci nie zrobi - równie dobrze możesz ją oskarżyć o zbyt donośne zamiatanie czy ogłuszające przełączanie kanałów pilotem. z innymi sąsiadami możesz spróbować pogadać (i zastosować metodę Wuja czyli najpierw szoł 2x głośniej ;) ), ale z nią raczej nie warto
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ostatnio miałem mały kontakt - powiem tak: policjanci też mają pewien rozsądek i wiedzą za co mogą dać mandat. I że są głupi, dopieprzający się obywatele.
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jakiś pieprzony kundel od 10 min ujada mi centralnie pod oknem. Już wiem co zrobię na jutrzejszy obiad.

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Powtórka z rozrywki - pomimo tego że spałem ~5 godzin to nie mogę zasnąć.
ore ore na traktore

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Powtórka z rozrywki - pomimo tego że spałem ~5 godzin to nie mogę zasnąć.

Zejdź do 4h ;)

Ech, to masz problem - dosłownie i w przenośni, jako jednocześnie skutek i przyczynę. Miałem w życiu okres bezsenności - przejebane po maxie! Trzeba sobie pomagać - spacerek, zero emocji wieczorem (czyli 7 stringa, a szczególnie szałta :D) i tablety na szybsze zasypianie. Bacio recommends also małe piwo i uczciwą masturbację :D
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2010, 09:02:18 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Ale ja tak bardzo lubię ssa do poduszki :( małe piwo nie bardzo, jak już to duże i najlepiej dwa coś zdziałały w moim przypadku
ore ore na traktore

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
taa, ja położyłem się o 2 a o 4 już finito i za cholere zasnąć nie mogłem...
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
taa, ja położyłem się o 2 a o 4 już finito i za cholere zasnąć nie mogłem...

Dziś Szymo postanowił obudzić się o 3 i łaskawie zasnąć o 6. A o 6.45 budzik kazał mie opuścić kordełkowe ciepełko...
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ale ja tak bardzo lubię ssa do poduszki :( małe piwo nie bardzo, jak już to duże i najlepiej dwa coś zdziałały w moim przypadku

Tyle, że, tak serio, to prowadzi do alkoholizmu.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Większość rzeczy do niego prowadzi, nie pękaj.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ale ja tak bardzo lubię ssa do poduszki :( małe piwo nie bardzo, jak już to duże i najlepiej dwa coś zdziałały w moim przypadku

Tyle, że, tak serio, to prowadzi do alkoholizmu.

Początkowo tak :D

(men, walisz 4 czy 5 małego browara w trakcie całej kuracji. Czytanie + sranie też prowadzi do hemoroidów ;))
Paczki z głów!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
October - kiedyś, kiedy mój starszy brat mieszkał jeszcze ze mną, posiadał w swoim pokoju właśnie takie elektroniczne garki. ćwiczył też tylko na słuchawkach. sąsiad spod nas zaczął się wkurwiać, że strasznie mu hałasuje i dzieci nie mogą spać. zaczęły się groźby o policji. pierw uderzyła straż miejska, później coraz regularniej policja, na koniec ziom podał mojego brata do sądu, przegrał sprawę, musiał za nią zapłacić, a mój brat dostał tylko przypomnienie o ciszy nocnej zaczynającej się od 22:00 i odpowiedniej ilości decybeli w tym czasie... :)
także na lajcie bądź men, cokolwiek się stanie i tak jesteś górą :)
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2010, 12:39:56 wysłana przez maarioo »

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Piwo dobrze działa na sen, ale jeszcze lepiej zrobić napar z chmielu. Zadziwiająco szybko działa taka herbatka. Można też sobie zrobić poduszeczkę z chmielem w środku. W niektórych sklepach zielarskich sprzedają już gotowe.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Zamówiłem se pizze i mi bez cebuli ją zrobili! No kurwa mać!
trzeba bylo patrzec w sklad, czy jest podana i ew kazac dolozyc jako dodatek.

mnie osobiscie wlasnie wkurwia, jak cebula (ktorej, pomijajac alergie, nienawidze za sam smak, to juz nawet czosnek latwiej przyswajam) jest do czegos dodana, mimo, ze nic o niej nie napisano. a niestety dosc czesto sie zdarza, ze w jakies pizzerii w niektorych pizzach cebula jest podana, a przy innych nie - to wtedy zakladam, ze jej nie ma, a niekiedy nawet na wszelki wypadek pytam kelnerki. po czym czesto mimo zapewnien kelnerki pizza przychodzi i nie wiem, czy sie wkurwiac i klocic o nowa, bez cebuli (no bo co to kurwa ma byc, skoro mialo jej nie byc, a jest), czy tez lepiej wyjsc bez jedzenia i bez placenia, co by mi pozniej nie dali na nia jakiegos sosu, w ktorym wkurwiony szef kuchni maczal kutasa albo cos...

albo jak mi podaja cole z cytryna bez pytania! kurwa! niby taka pierdola, a jak wkurwia. jakbym zamawial cole z cytryna, to bym powiedzial, ze chce cole z cytryna, nie ze chce cole! a nie robia jakies niespodzianki i mi psuja napoj ;/ jesli chca byc zajebisci i dorzucac gratisowa cytryne (z niezrozumialych mi przyczyn niektorzy lubia takie dziwaczne mieszanki), to niech wpierw pytaja, czy ktos chce ta cytryne - lub od biedy przynajmniej zakladaja ja na brzeg szklanki tak, abym mogl ja bez problemu wyjebac, a nie do srodka napoju wrzucaja, co by smak jej soku przesiakl calosc ;/
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2010, 15:54:56 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ja bym Cię wysłał na JGP ze 2 razy... Niby zabawa dla harcerzy, ale później życie jest jakby inne... ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Chuja tam masz a nie alergie. Po prostu nie lubisz cebuli. Teraz każdy musi mieć alergię i być popierdolony na głowę (tzn. być tak głupim, żeby nie nauczyć się biegle czytać np).