Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643695 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins

Pewnie, że z uczuciem też trzeba umieć. Mi nie chodzi o to, żeby w ogóle olać technikę. Tylko, żeby ona nie stała się celem, a była środkiem do celu.
Tak jak piszesz Rachet, że potrzebny Ci skill, bo masz pomysł, którego nie możesz zrealizować. Takie podejście jest ok.

No inaczej dostajemy Herrmana Lee;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Wkurwiają mnie "te" dni. Jak jasna kurwa.

A co do królików - zającowate dawniej zaliczano do gryzoni - teraz tak nie jest ze względu tylko i wyłącznie na dodatkowe siekacze w górnej szczęce. Gryzonie mają jedną parę - zajęczaki takom samom tylko za nią znajdują się dwa mikro ząbki.
Więc jakby nie patrzeć to też gryzoń tylko taki nietypowy, skurczybyk (podaje Bugsowi marcheweczkę)
A wszystkie zwierzątka som słit szyfe. Mam pare wypchanych-może i nie srają i nie wołają o żarcie, ale jakoś tak...boję się na nie patrzeć w nocy - oświetlone blaskiem księżyca :D
CO MNIE OCZYWIŚCIE WKURWIA
DZIŚ WSZYSTKO MNIE WKURWIA.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Wkurwiają mnie "te" dni. Jak jasna kurwa.
(...)
CO MNIE OCZYWIŚCIE WKURWIA
DZIŚ WSZYSTKO MNIE WKURWIA.
nigdy nie miałem pmsu, ale łączę się w cierpieniu ;)
do widzenia.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
BTW, ja pojąłem już po latach nauk, że coś takiego jak "skill" czy "warsztat" pozostanie dla mnie niepojęte. Może dlatego nie słucham/gram ani meszugi ani deth ani firfaktory, praktycznie żadnej "technicznej" muzyki? Za to skierowałem się w stronę bardziej riffową (na dole) i melodyjną (na górze), a nie na jechaniu słipów i randomowej napierdalance w 220bpm.

Łaaaa man, co jest randomowego w Meszudze? Przecie to przemyślane w każdym calu...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Króliki pyszne, tylko mało pożywne. A poza tym wspaniali futrzani przyjaciele. Bardzo kontaktowe. Reagują na bodźce czasami. Średnia długość życia (lajf ekspektensi) 54 lata. W kwestii inteligencji idą w zawody z patyczakami, gekonami i gimnazjalistkami. Polecam, tylko śmietana musi być dość tłusta.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Zwierzęta są miłe, lecz tylko wypchane, gdy chytrym spojrzeniem nie błyszczą szklane oczy, gdy mordercze myśli zastąpi się sianem i wszystko w formalinie dokładnie wymoczy.


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
"Komar też ssak a owad..." :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Li. Lee to jest Christopher. Albo Stephen. Albo Cooper ;)

BTW, ja pojąłem już po latach nauk, że coś takiego jak "skill" czy "warsztat" pozostanie dla mnie niepojęte. Może dlatego nie słucham/gram ani meszugi ani deth ani firfaktory, praktycznie żadnej "technicznej" muzyki? Za to skierowałem się w stronę bardziej riffową (na dole) i melodyjną (na górze), a nie na jechaniu słipów i randomowej napierdalance w 220bpm.


Wbrew pozorom można być riffowcem ( ja się za takiego uważam ) a wymagać czterystu tysięcy bepeemów przy kostkowaniu jednostronnym. Tak ja to widzę.

Btw. Ja też nie słucham zespołów przez Ciebie wymienionych. W ogóle, za meszugę się złapałem, bo to jedna z niewielu rzeczy które da się grać bez użycia wskazującego palca lewej ręki ( bo skurczysyn wybity po Jelonku ).

Co mnie oczywiście wkurwia :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Zamówiłem se pizze i mi bez cebuli ją zrobili! No kurwa mać!
ore ore na traktore

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Ja raz zamowilem duza customa  z anchois i serem + sos czosnkowy, a mi zrobili z niego malego squiera z papryka ;/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja kiedyś zamówiłem, po półtorej godziny jak zadzwoniłem, powiedzieli, że przepraszają, że jeszcze nie ma, i na pewno zaraz będzie. Po trzech godzinach od zamówienia powiedzieli, że w ogóle nie dowożą do mojej dzielnicy, i pizzy nie dostanę.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
To się do Torunia przeprowadź, łóżko mam szerokie, zmieścimy się.
ore ore na traktore

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ja kiedyś zamówiłem, po półtorej godziny jak zadzwoniłem, powiedzieli, że przepraszają, że jeszcze nie ma, i na pewno zaraz będzie. Po trzech godzinach od zamówienia powiedzieli, że w ogóle nie dowożą do mojej dzielnicy, i pizzy nie dostanę.
Nie wiem czy dałbym radę się opanować w takiej sytuacji. W moim przypadku powiedzenie, "Kiedy Polak głodny Polak zły", działa w 100%. Musisz być aniołem, że ich tam nie pozabijałeś.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
To się do Torunia przeprowadź, łóżko mam szerokie, zmieścimy się.

To się na Poznańską przeprować, zobaczymy co Ci z miasta przywiozą...

Edek; W ogóle na tę stronę mostu (niech go w dype pogrzebaczem ten most - Fireboy, opowiedz swoją ostatnią akcję u nas)

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
A tamtej strony miasta to ja w ogóle nie odwiedzam :) no a na moście jest aktualnie genialny patent, potwierdzam...
ore ore na traktore

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
srajtaśma... odwijająca się w strone ściany  :evil: >:(
i always go full retard

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja kiedyś zamówiłem, po półtorej godziny jak zadzwoniłem, powiedzieli, że przepraszają, że jeszcze nie ma, i na pewno zaraz będzie. Po trzech godzinach od zamówienia powiedzieli, że w ogóle nie dowożą do mojej dzielnicy, i pizzy nie dostanę.
Nie wiem czy dałbym radę się opanować w takiej sytuacji. W moim przypadku powiedzenie, "Kiedy Polak głodny Polak zły", działa w 100%. Musisz być aniołem, że ich tam nie pozabijałeś.
Ze mną jest tak samo, ale mnie podstępem wzięli, bo po takim czasie głodówki ( zasadniczo, jeżeli dzwonię po pizzę, to znaczy, że już naprawdę jestem głodny ) zdążyłem osłabnąć i bylem niezdolny do jakiejkolwiek walki.
Dodam, że jak zamawiam z Dominium, to zawsze słyszę, że dostawa za 40 minut i zawsze dostawca puka do mych drzwi ( tak poetycko ) już po 30 minutach.
Dominium forever.


Wkurwia mnie matura w tym roku. Ale jednocześnie to oznacza rychły koniec edukacji ogólnej ;D

I tak mnie wkurwia.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wkurwia mnie że krank się spierdolił i nie mam wzmacniacza i  to że jak kupowałem to nie wziąłem Muszowego powerballa

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Sciagaj Revalvera i jakos przetrwasz ;)

Spoiler

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Spoko już mam na dysku, jutro się dowiem ile krank się będzie naprawiał i wtedy pewnie znów napiszę ;D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
srajtaśma... odwijająca się w strone ściany  :evil: >:(

A mnie najbardziej wkurwia, jak się kończy. Jeszcze bardziej jak dre ryja do Oli, żeby przyniosła program TV bo nie ma papieru, a ona "sam se przynieś, nie jestem twoją służącą". No jak ja się pytam mam to zrobić?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
srajtaśma... odwijająca się w strone ściany  :evil: >:(

A mnie najbardziej wkurwia, jak się kończy. Jeszcze bardziej jak dre ryja do Oli, żeby przyniosła program TV bo nie ma papieru, a ona "sam se przynieś, nie jestem twoją służącą". No jak ja się pytam mam to zrobić?

Wstajesz i idziesz małymi kroczkami trzymając dłoń pod tyłkiem żeby nic nie spadło, proste :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Pierdole, mam lepszy patent...

Spoiler

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Spoiler
Ale wtedy może nastąpić nieprzyjemny feedback :P If ju noł wot aj min.

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Wkurwia mnie to, że nie mogę zasnąć.
ore ore na traktore