Autor Wątek: Jaki system bezprzewodowy do gitary?  (Przeczytany 4957 razy)

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
Jaki system bezprzewodowy do gitary?
« 13 Sty, 2019, 13:51:21 »
Witam, pałętający się kabel pod nogami doprowadza mnie do szału więc zastanawiam się nad systemem bezprzewodowym do gitary, zależy mi żeby nie było przerw i strat w sygnale, myślałem o line6 relay g30, bo na shura mnie stać, ale może jest coś lepszego, co polecacie ?

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
czy taki system wyeliminuje mi też kable podłączone do pętli efektów? czy tylko połączenie z gitarą?

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jeżeli kupisz kilka systemów bezprzewodowych to tak, jak Ty chcesz to połączyć inaczej ze wzmakiem? XDDD

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
Jeżeli kupisz kilka systemów bezprzewodowych to tak, jak Ty chcesz to połączyć inaczej ze wzmakiem? XDDD
nie wiem, nie znam się, dlatego pytam.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jeżeli kupisz kilka systemów bezprzewodowych to tak, jak Ty chcesz to połączyć inaczej ze wzmakiem? XDDD
nie wiem, nie znam się, dlatego pytam.

Po prostu traktuj taki system jak zwykły kabel. Masz Jacka z jednej i drugiej strony, nie masz tylko fizycznie przewodu. Jeśli wiec chciałbyś takim g30 załatwić podłączenie gitara -> wzmak i pętle, to potrzebujesz 3 systemy bezprzewodowe. 1 na linii gitara - wzmak, 2 i 3 w pętli (send - in, out - return)

A jeśli chcesz jeszcze mieć cała pętle bezprzewodowa to jeszcze po jednym miedzy każdym efektem :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Krzychu_krk

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 9
Zanim kupisz tego G30 weź go do ręki (jest strasznie plastikowy:(). Kupiłem w zeszłym roku g50 i jestem bardzo zadowolony.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
czy taki system wyeliminuje mi też kable podłączone do pętli efektów? czy tylko połączenie z gitarą?
Jeżeli kupisz kilka systemów bezprzewodowych to tak, jak Ty chcesz to połączyć inaczej ze wzmakiem? XDDD
A co z kablem do footswitcha? Zrobili już na to wirelessa jakiegoś? xD

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
czy taki system wyeliminuje mi też kable podłączone do pętli efektów? czy tylko połączenie z gitarą?
Jeżeli kupisz kilka systemów bezprzewodowych to tak, jak Ty chcesz to połączyć inaczej ze wzmakiem? XDDD
A co z kablem do footswitcha? Zrobili już na to wirelessa jakiegoś? xD


B ( o ) ( o ) B S

Offline IndependenT

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
Zanim kupisz tego G30 weź go do ręki (jest strasznie plastikowy:(). Kupiłem w zeszłym roku g50 i jestem bardzo zadowolony.
G 50 fajny ale trochę za drogi, a czym on się różni od g30 ? jeśli tylko zasięgiem, to nie wiem czy jest sens przepłacać, i tak stoję cały czas przy pedalboardzie

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Zanim kupisz tego G30 weź go do ręki (jest strasznie plastikowy:(). Kupiłem w zeszłym roku g50 i jestem bardzo zadowolony.
i tak stoję cały czas przy pedalboardzie

Więc nie potrzebujesz bezprzewodu  ;D ;D ;D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Zanim kupisz tego G30 weź go do ręki (jest strasznie plastikowy:(). Kupiłem w zeszłym roku g50 i jestem bardzo zadowolony.
i tak stoję cały czas przy pedalboardzie

Więc nie potrzebujesz bezprzewodu  ;D ;D ;D
Drops da majk

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Sennheiser D1. Mam 2 lata już prawie i <3

Offline carminacore

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 63
Sennheiser D1. Mam 2 lata już prawie i <3

Chyba lekka przepaść cenowa. :D

Offline sqby

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 98
    • Spiral
G30 jest tani i przyzwoity - z zasięgiem nie mam problemu, nie tak dawno zagraliśmy trasę w bardzo dużych klubach i halach, gdzie w trakcie koncertu wbijaliśmy w tłum i graliśmy wśród nich - i np. w najbardziej skrajnym wypadku (Hala Koło w Wawie) - odległość między publicznością a sceną to kilkadziesiąt metrów (+różnica wysokości) - ani razu nie było problemu z zasięgiem. To co jest faktycznie upierdliwe to jakość wykonania nadajnika.
Warto się zaopatrzyć w kieszonkę przypinaną do paska gitarowego, żeby go nie rozwalić (i mieć ewentualnie zapasowy nadajnik).
www.facebook.com/Spiralmusicband/
spiral.pl
www.soundbrilliance studio.com
facebook.com/soundbrilliancestudio

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
22760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2013, 15:25:57
wysłana przez czerez
15 Odpowiedzi
7966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2013, 19:16:17
wysłana przez simek26
27 Odpowiedzi
15297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2020, 21:04:13
wysłana przez Majk
2 Odpowiedzi
3760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2015, 16:22:05
wysłana przez Aerosmith
3 Odpowiedzi
2361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2019, 13:12:01
wysłana przez fireboy