Autor Wątek: Dzień Nowych Pikapów - Bare Knuckle  (Przeczytany 18772 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Dzień Nowych Pikapów - Bare Knuckle
« 02 Mar, 2009, 20:12:44 »
Uroczyście oświadczam, że właśnie czekam na mój prezent urodzinowy. Będzie to kalibrowany set brytyjskich BKP, Nailbomb przy mostku, który to już miałem w moim Czarnuchu LACS i Riff Raff - z nieco większym outputem, dostosowanym do bridżowego pikapa, oraz z czterożyłowym wyprowadzeniem, bo w standardzie jest 2. Set zamówiłem z niklowanymi nadbiegunnikami w kształcie śrub hexagenowych (czad!), oba przetworniki są na AlNiCo5 i powinny być u mnie w piątek.

Opis pikapów na stronie producenta;
Nailbomb
Riff Raff

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
HATE HATE HATE

czyli w sobote moge po pijaku ograc?? :zuo:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
jak zdążę zainstalować, nie wiem kiedy przyjdą potki z singlecoil i ekranowanie z stewmac

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
ja Cipo instaluje ]:->
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Niezły czad. Pogratuluję jak już będą w gitarze.

Droga taka przyjemność jest?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Niezły czad. Pogratuluję jak już będą w gitarze.

Droga taka przyjemność jest?

Zależy.. Jak mówiłem, to prezent... Cennik mówi, że 190funtów. Tim nie wziął nic za opcje

ja Cipo instaluje ]:->

weź spawarkę ;) Bidnie teraz wygląda mój pietruch taki golusi... :/
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2009, 21:04:22 wysłana przez Sinner »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
to wezme tez szlifierke i jakas nowa rzezbe pamiatkowa ze sporkania zrobimy jak zawsze :)

PS: biore wiolo jakies swoje, wybierz ktore
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
to wezme tez szlifierke i jakas nowa rzezbe pamiatkowa ze sporkania zrobimy jak zawsze :)

PS: biore wiolo jakies swoje, wybierz ktore

Hard thing... Wacham się pomiędzy... wszystkimi :D zaskocz mnie :*

Na mojej póki co możemy grać tylko na piezaku ;)



Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
teraz to mozemy pogadac o brzmieniu z dechy xD
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline t0ma

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • Agent Tomasz
    • http://myspace.com/philosophyPL
maja zajebiste wykonczenia tych pickupow  :o


niestety na stronie pisze
"NOTE: The 7 string humbucker is ONLY available as BLACK OPEN COILS ONLY."
prawda li?
« Ostatnia zmiana: 02 Mar, 2009, 22:38:26 wysłana przez t0ma »
This far away night life keeps it in it's vault. You'll never come back from that place in pieces. Boring, Drilling, dictator

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Na mojej póki co możemy grać tylko na piezaku ;)

wyglada lepiej niz normalnie! zostaw ja taka ;D

wykonczenie puszki co pokazal t0ma fajne, a Tim moze mi tak caly hardware zajebac? zeby pasowalo do siebie ;D
Łe tej.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
No to czekam na wrażenia :) I jak zwykle przykro mi, że nie robią puszek, nie wspominając o takich wykończeniach do 7ki...

A wogóle jakaś dziwna tendencja na forum się zrodziła, NGD czy NPD powstają zanim dany człowiek dostanie je w swoje łapki :)
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2009, 00:49:16 wysłana przez BartekL »

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Gratulację będą jak już wiosło będzie odziane ;)

*A wogóle jakaś dziwna tendencja na forum się zrodziła, NGD czy NPD powstają zanim dany człowiek dostanie je w swoje łapki

mój NGD jest ostatni - jestem czysty zrobiłem jak już wiosło pomacalem trochę ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
maja zajebiste wykonczenia tych pickupow  :o
( Obraz usunięty.)

niestety na stronie pisze
"NOTE: The 7 string humbucker is ONLY available as BLACK OPEN COILS ONLY."
prawda li?

No niestety opcje wykończenia są najliczniejsze w zapuszkowanych HB. I tu w zasadzie masz wszystko, od stylizacji na wiekowe PUP'y po wszelkie odmiany kolorystyczne zebry i grawerowanie laserem (BTW właśnie zapytałem, czy robią to także na opencoilach). 7kowe mają jedynie opcje na nadbiegunniki, niklowane, złocone, haxagenalne, cięte niepolerowane, standardowe... dobre i to

Masz tu pare przykładów z galerii na forum BKP














Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
No i co ? Doszły ?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Chooya doszły :( Miałem dziś masę czasu na siedzenie przy oknie, bo mi się komputer w domu zesrał, waliłem głową w szybę i zdzierałem skórki z palców i wszystko na nic... Jak do piątku nie dojdą to strzelę sobie w głowę

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Życzę Tobie, żebyś na weekend miał zabawki, do strzelania użyj ewentualnie gumki od gaci ;)
(nie masz nru przesyłki or sth?)
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Wczoraj doszły, są już zainstalowane, niestety nie obyło się bez wkurwów... Nadbiegunniki i podstawa pikapów nie były takie jak zamówiłem. Powiniennem to odesłać i zamówić właściwe, ale nie chcę czekać następne 3 tygodnie na dostawe. Ochłonęłem, przerobiłem nóżki montarzowe na płaskie, wywierciłem nowe dziury na wkręty, stare zasklepiłem poxiliną i zamontowałem całość. Na nadbiegunniki nie ma siły, zamawiałem dwa rzędy heksagenalnych, dostałem jeden rząd + drugi z płaskimi, niepolerowanymi. W sumie mam na to wysyp, ale fakt jest taki, że to nie jest moje zamówienie i jestem wściekły. Na szczęście barwa jest taka jaką się spodziewałem, z NB bez zaskoczenia, najlepszy bridżowy pikap ever, Riff Raff jest jasny i śpiewny, śpiew narasta przy podtrzymywaniu sustainu, grałem na gitarze w sumie godzinkę po instalacji, ogram wiecej, napiszę więcej

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
ogram wiecej, napiszę więcej
no i oczywiście wrzucę foty :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
zaraz jakieś podkleję, tylko przed instalacją, bo po już nie miałem sił

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
men trza odsylac bylo. nie kumam jak mozna sie pomylic z czyms takim i nie sprawdzic z zamowieniem przed wysylka

pociesze Cie tylko ze moje WBP nawet jeszcze nie sa nawiniete a czekam juz 2 miesiac...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Dzięki za pocieszenie... ;) Miałem taki zamiar, uwierz, że dawno się tak nie wkurwiłem, zresztą ten dzień to pasmo nieszczęść :/ Aż mi wstyd przyznać, ale taki byłem wkurwiony, że wypadł mi jeden z ręki i jebnął w korpus gitary od strony nóżki, czyli ostrym końcem, w efekcie mam odprysk lakieru o średnicy około 5mm, no chuj mnie strzelił wtedy na całej lini, ale to nie koniec. Pamiętasz jak narzekałem na zbyt mały kąt załamania strun na siodełku główki? Zamówiłem sobie dociski takie jak w stratach są, zrobiłem dziurki pilotowe pod wkręty, srednica 1,5mm, wkręciłem jede, zabrałem się za następny i ujebał się gwint, który utknął w główce gitary i za chuj nie mogę go wyciągnąć :/ wtedy to się poskładałem :( O reszcie nawet nie chce mi się mówić...

Fotki PUP'ów



Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
w kontekscie tego co napisales powyzej, inne biegunniki niz zamowione nie sa takie zle ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
W sumie wizualnie standard, szczególnie po tych cudach dla 6 strun. Jak zrobią takie wykończenia dla 7 - pomyślę. To raz. Dwa - nawet nie próbuj nie zrobić testu na high gainie! I nie mieć jakiegoś rejestratora ;)
3. Te nadbiegunniki nie mają znaczenia dla brzmienia, ale wiem, że dla Ciebie estetyka to dużo. Ja totalnie zacząłem od jakiegoś czasu wykladać na wygląd. Po koncercie ludzie nawet nie pamiętają na czym w ogóle grałeś, a co dopiero jaki pasek, pupy itd.

4. Gratulacje!
Paczki z głów!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Toż to upiększanie jest dla pojebów jak my, a nie ludzi przed scena :) Szczerze to PU bardziej mo sie podoba od spodu niż od góry:P
Ale szkoda men, że tak Ci cos modyfikacje wiosła nie poszły, bo jeśli nie miała żadnego dingu do tej pory, to rozumiem Twój ból.
Wytłumasz mi tak bardziej łopatologicznie,  co to znaczy, że śpiewny wraz z sustainem? Chodzi Ci o coś takiego jak na duzej głośności robisz bend z vibratem, i słyszysz narastające wyższe harmoniczne w stosunku do podstawy? Bo mam straszna gas na wiosło które bedzi mi tak robić :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
12231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2009, 17:27:43
wysłana przez terrormuzik
19 Odpowiedzi
16327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2011, 13:45:50
wysłana przez primer
41 Odpowiedzi
24119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2011, 20:09:16
wysłana przez mondomg
685 Odpowiedzi
146545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2023, 21:18:37
wysłana przez staryt
17 Odpowiedzi
7651 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 09:33:52
wysłana przez primer