Autor Wątek: NGD - M'Seeken/M'Seeker około trzydziestoletnia grubaska z Japonii  (Przeczytany 5599 razy)

Zomballo

  • Gość
Dopierko com wylondował i jeszcze emocje nie opadły a szczeną haczę o progi po testach tej japońskiej karateczki. Dopałdem pięknie podstarzałą nie bagatela sztunie o dźwięcznej nazwie M'Seeker lub M'Seeken. Jak kto woli. Z tego co się orientuję to robił to Tokai dla sklepu Ishibashi na przełomie lat 80/90tych. Co tu dużo pitolić klasyczny Les Paul Custom. Bardzo wygodny mahoniowy gryf, wklejany na long tenon. Gruby korpus (full thickness) mahoń o bardzo gęstej strukturze z pełnowymiarowym klonowym topem. Nie jest drążona a szyji ciężarem nie jakoś nie urywa. Klucze gotoh, most zapewne faber (ale się nie znam), pickupy jakieś tubylcze z Japonii. Wygląda cudo! Lekki relic, tu gdzieniegdzie jakaś dziurka po montowaniu midisridi, tu obicie, popękany lekko binding ale wszystko cuzamen wygląda jakoś tak dostojnie i z klasą. Gra jak milion dolarów. Jeszcze mi się portki trzęsą. Po raz pierwszy nie dopalałem Mesy  tak napiera. Zero mułu czy jakiejś dziwnej siarki. Dopiero teraz wiem, że nie potrzeba Rectumowi modów czy pierdyliarda dopałek tylko konkretnego wiosła. Uff... Oglądajcie fotki.






















« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2018, 08:43:48 wysłana przez Dick Retard »

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Aż się stęskniłem za swoją Arią <3

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Zrób Pan fotki w naturalnym świetle bo coś mi się wydaje że ten top wygląda w rzeczywistości o wiele lepiej niż na fotkach ;)
W życiu o marce nie słyszałem. Skąd je wyrwałeś? Krajowe?

Jak gryf i wykończenie progów?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Zomballo

  • Gość
Progi równo nabite, chyba medium jumbo? Jak na swoje latka to niewielkie ślady używania. Obrobione bardzo ładnie, nic nie drapie a na podstrunnicy żadnych śladów po pilniku czy innych historiach. Gryf prościutki a pręt działa jak trzeba i ustawia się elegancko. Profil nie wizard ale dosyć wyścigowy, takie szerokie nie za cienkie C. Radius też płaski. Po Gibsonowych i Tele bejzbolach to jakbym wsiadł na narowistą kobyłkę. Na moje ślepe oko lakier to nitro i czuć sznyt fabryki Fujigen ale nie wiem czy kiedykolwiek klepali Tokaie? Top zaiste piękny i o wiele ładniejszy na żywo. Prawdopodobnie ładnie spasowany fornir na tej klonowej nakładce ale se nic uciąć nie dam. Jak się zrobi pogoda to wyjdę na pole i cykne lepsze fotostory. Kupiona u nas w kraju. Jak wziąłem do łapy to dostałem palpitacji. Serio, Maxon cały czas off. ;)

Zomballo

  • Gość
...most zapewne faber...
Sprawdziłem! Nie Faber. Most to Gotoh. Kufa ale czad! :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Sztos po całości! Gratluję Ziomb, teraz obaj mamy fajne Les Paule z Japonii :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A chciałeś sprzedawać :D I tak muszę wpaść do Ciebie i ograć moją staruszkę @niedziak :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
A chciałeś sprzedawać :D I tak muszę wpaść do Ciebie i ograć moją staruszkę @niedziak :D

Mam jeszcze Edwardsa Goldtopa. Ten to dopiero kopie dupska.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Zomballo

  • Gość
A ja namierzyłem w międzyczasie Bachę więc ten napierdalacz trafi na giełdę.
Niedziu :fotki:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Z ekonomicznego punktu widzenia to lepiej było kupić Giba Studio.
Z dźwiękowego pewnie też, ale to się okaże w weekend :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Zomballo

  • Gość
Z ekonomicznego punktu widzenia to lepiej było kupić Giba Studio.
No szczególnie teraz kiedy za Faded i Tribute ludziska chcą więcej niż chodziły nówki w sklepie.
Z dźwiękowego pewnie też, ale to się okaże w weekend :P

Wszystkie moje Studio a było ich całe cztery, połączone w szereg, dopalone metaljohnem, pocięte w odwrócone o 360 stopni krzyże i wpisane w pentagram 666 metrów od najwyższego dębu w parku nie zagrają i nie dowyglądają jak M'Seeken. Niestety to brutalna prawda i trza się z tym pogodzić. Te wiosła są trudno dostępne w Japonii. Jak już się pojawiają na ebay to zaraz znikają a u nas widziałem ostatnio dwie sztuki. Jedna moja i druga u HRa za niecałe 3500zł. Jak ją namierzyłem to musiałem pojechać ograć, no i wziąłem. ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Paź, 2018, 08:00:17 wysłana przez Dick Retard »

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Szkoda tylko że nie heban na podstrunnicy....

Zomballo

  • Gość
@Lukas wczoraj ogrywał. Może coś skrobnie od siebie? :)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
A ona jest ustawiona na menzurze? Siodełka na wiolinach to ostre zdezo shizo schody.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Zomballo

  • Gość
Nie jest. Mam ją dopiero kilka dni i jeszcze nie miałem czasu zrobić pro setupu. Jak ją wezmę w łapy to od razu chce mi się tylko grać i to jeszcze samymi palmutami.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Czasem Zombal ma jakieś zaćmienie mózgu (a ostatnio zdarza mu się to często) i kurwa oddaje zajebiste graty. Tak było z Miśką dłubniętą przez Marvela, tak było z 5150 po Radku. A potem kurwa beczy, że oddał. Może wszelakie Mesy, pińćjedenpińzero nie leżą już w kręgu moich zainteresowań, ale Lespole już tak. No wiENc tak sobie wchodzę na sewenstring.ru, PACZE o, NGD u Zomba, pomyślałem a chuj zadzwonię do dziada :D W sumie to kurwa nie wiem czy zadzwoniłem jak wisiało to ogłoszenie czy Zomb dodał je po tym, w każdym razie 4 dni później gitara leżała już u mnie.



I muszę powiedzieć, że
Spoiler

Zomballo

  • Gość
Zajebisty dywan do nagiego Twistera! Już widzę możliwości i te kombinacje. :D

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
Po porównaniu z moim Gibolem Studio...Mówiłem... zachęcałem...żeby się zastanowił i NIE SPRZEDAWAŁ tego wiosła bo ciężko będzie o coś z podobnym/zbliżonym pierdolnięciem, ale rozchorował się badaczek na Tele  :facepalm:
Miłego użytkowania!  ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ja się pytam gdzie jes nowe NGD (na wszelki wypadek od razu otwarte w dziale sprzedam)
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Wstydzę się bo znów nie kupiłem tele tylko Szektera.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Wstydzę się bo znów nie kupiłem tele tylko Szektera.

I dobrze, powinieneś się wstydzić :D

Ale pochwalić się możesz, mało ostatnio jakichkolwiek NGD, wiec lepszy szekter niż nic.
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
5111 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2008, 08:03:22
wysłana przez HiV
12 Odpowiedzi
8721 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2009, 15:12:27
wysłana przez wuj Bat
delay do około 700/800zł

Zaczęty przez Bloo « 1 2 3 » Efekty

63 Odpowiedzi
39599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2011, 23:19:10
wysłana przez igorkite
13 Odpowiedzi
7638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2010, 23:03:32
wysłana przez Vertigo
2 Odpowiedzi
7581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2017, 17:21:40
wysłana przez Johnny