Autor Wątek: GFF Guitars - zna ktoś?  (Przeczytany 79227 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #325 15 Gru, 2021, 20:40:19 »
Czemu niebawem? Teraz dawaj :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gf-factory

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #326 15 Gru, 2021, 21:51:09 »
Serio, nie mam zbytnio czasu ani ochoty toczyć tu dyskusji. Ale napisze jeszcze jedno. Nigdzie nie napisałem, że całe to błędne koło to wina kogokolwiek tylko nie mnie. Do dziś borykam się z konsekwencjami błędów które popełniłem już w pierwszym roku działalności (nie mówię tu nawet o wkurwionych klientach, bo to nie jedyne konsekwencje). Potem nie było bardziej kolorowo, ale robiłem co mogłem, nakurwialem czasem po 3 doby bez snu. Definicja urlopu nie jest mi znana, poświęciłem 100% swojego życia na tą robotę, postawiłem wszystko na jedną kartę. Ale nie przynudzając. Przez te 7 lat spotkałem się z wieloma klientami jak i ich reakcjami na różne problemy, które wielokrotnie stawały na przeszkodzie w działaniach. I uwierzcie mi, że życzliwi ludzie istnieją. Można ogarnąć ludzkim umysłem co się dzieje i załatwić wszystko po ludzku. LeftyBoi, gadaliśmy jak kumple, marzyłeś o takim a nie innym wiośle, uznałem, że wezmę ten temat, zrobię to. CHUJ że co chwile była zmiana koncepcji, CHUJ że zrobiłem wyjątek rozliczeniowy ze względu na Twoja sytuacje finansową. CHUJ że uznałeś CHUJ WIE przez kogo, że zrezygnujesz mimo że termin był jeszcze wczesny. Dostałeś 100% zwrotu ale jeszcze chwile przed tym chyba uznałeś - nie, nie może być. Muszę go dopierdolić zanim okaże się że jednak jest uczciwy, wszyscy na forum mi przyklasną i będę fajny! Szanuję każdą decyzje Klienta, stanę na chuju żeby wyjść z każdym na czysto. Twoja sprawę zamknąłem w pierwszej kolejności, nikogo nie segreguje, ale sprawiałeś wrażenie człowieka w potrzebie. Ale to co Ty odjebałeś... tu skończę, bo, chociaż użyłem tutaj kilka parszywych słów, to nikt raczej nie chce wiedzieć kim dla mnie jesteś. A teraz wracam do roboty, jak chcecie dalej szydzić, proszę bardzo, każdemu wolno, kiedyś tu może jeszcze zajrzę, poczytać, dowiedzieć się czegoś ciekawego o sobie i swojej działalności.
« Ostatnia zmiana: 15 Gru, 2021, 21:55:44 wysłana przez gf-factory »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #327 16 Gru, 2021, 01:57:42 »
Wystarczy, że będą spływać wieści, że wiosła zaczynają docierać do klyjętów, a Ty poprawisz komunikację. Czyli będzie... tak jak powinno być, czyli... normalnie :)
Paczki z głów!

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 93
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #328 16 Gru, 2021, 07:57:36 »
Serio, nie mam zbytnio czasu ani ochoty toczyć tu dyskusji. Ale napisze jeszcze jedno. Nigdzie nie napisałem, że całe to błędne koło to wina kogokolwiek tylko nie mnie. Do dziś borykam się z konsekwencjami błędów które popełniłem już w pierwszym roku działalności (nie mówię tu nawet o wkurwionych klientach, bo to nie jedyne konsekwencje). Potem nie było bardziej kolorowo, ale robiłem co mogłem, nakurwialem czasem po 3 doby bez snu. Definicja urlopu nie jest mi znana, poświęciłem 100% swojego życia na tą robotę, postawiłem wszystko na jedną kartę. Ale nie przynudzając. Przez te 7 lat spotkałem się z wieloma klientami jak i ich reakcjami na różne problemy, które wielokrotnie stawały na przeszkodzie w działaniach. I uwierzcie mi, że życzliwi ludzie istnieją. Można ogarnąć ludzkim umysłem co się dzieje i załatwić wszystko po ludzku. LeftyBoi, gadaliśmy jak kumple, marzyłeś o takim a nie innym wiośle, uznałem, że wezmę ten temat, zrobię to. CHUJ że co chwile była zmiana koncepcji, CHUJ że zrobiłem wyjątek rozliczeniowy ze względu na Twoja sytuacje finansową. CHUJ że uznałeś CHUJ WIE przez kogo, że zrezygnujesz mimo że termin był jeszcze wczesny. Dostałeś 100% zwrotu ale jeszcze chwile przed tym chyba uznałeś - nie, nie może być. Muszę go dopierdolić zanim okaże się że jednak jest uczciwy, wszyscy na forum mi przyklasną i będę fajny! Szanuję każdą decyzje Klienta, stanę na chuju żeby wyjść z każdym na czysto. Twoja sprawę zamknąłem w pierwszej kolejności, nikogo nie segreguje, ale sprawiałeś wrażenie człowieka w potrzebie. Ale to co Ty odjebałeś... tu skończę, bo, chociaż użyłem tutaj kilka parszywych słów, to nikt raczej nie chce wiedzieć kim dla mnie jesteś. A teraz wracam do roboty, jak chcecie dalej szydzić, proszę bardzo, każdemu wolno, kiedyś tu może jeszcze zajrzę, poczytać, dowiedzieć się czegoś ciekawego o sobie i swojej działalności.


To nie jest tak jak myślisz.

Wątek pojawił się tylko dlatego, że olałeś to co do Ciebie pisałem. Powstał przed tym zanim spłynęła kasa od Ciebie.

"CHUJ że co chwile była zmiana koncepcji,
Była bo mieliśmy masę czasu zanim w ogóle zaczniesz więc w czym tutaj problem? Brak.

CHUJ że zrobiłem wyjątek rozliczeniowy ze względu na Twoja sytuacje finansową.
Tak było i byłem za to bardzo wdzięczny, ale jak prosiłeś o przelew to robiłem praktycznie od ręki więc działało to w obie strony.

CHUJ że uznałeś CHUJ WIE przez kogo, że zrezygnujesz mimo że termin był jeszcze wczesny.
Cała grupa poszkodowanych osób - i nie myśl, że nie jestem człowiekiem i zrobiłem to po złości.

Wylałeś teraz cały jad na mnie - trochę to rozumiem, trochę nie.

Przed chwilą widziałem Twojego Stellara po odbiorze przez klienta. Wiosło piękne, brzmi zajebiście - i tak jak to ujęliśmy wszyscy razem - "Pogubiłeś się, ale umiesz robić to co robisz".

Ja ze swojej strony piszę do adminów wykopu z prośbą o usunięcie znaleziska. Nie będę Ci robił koło pióra bo nie o to chodzi - mam nadzieję, że docenisz ten ruch.

Szczerze życzę Ci wyjścia na prostą bo to właśnie OD CIEBIE chciałem gitarę.

Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: 16 Gru, 2021, 08:03:14 wysłana przez LeftyBoi »

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #329 16 Gru, 2021, 08:12:38 »
Panie Modzie, czy może pan wyczyścić temat z dramy, bo wygląda to lepiej niż niejedna brazylijska telenowela.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #330 16 Gru, 2021, 08:25:45 »
Panie Modzie, czy może pan wyczyścić temat z dramy, bo wygląda to lepiej niż niejedna brazylijska telenowela.

Ale właśnie po co? Niech każdy potencjalny klient po wpisaniu frazy ma pełen obraz. Że produkt mimo obsuwy jest jakościowy, ale komunikacja pozostawia wiele do życzenia.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 93
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #331 16 Gru, 2021, 12:41:57 »
Podsumowując.

Ja swoją kasę dostałem po terminie wezwania i u mnie sprawa jest zakończona. Wątek na wykopie został usunięty jako gest dobrej woli.

Z mojej strony jest to koniec "przygody" z GFF Guitars.

Pozdrawiam i uważajcie na siebie.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 023
  • Loża Szyderców
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #332 16 Gru, 2021, 21:02:24 »
I co?
I tyle?

Offline gf-factory

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #333 17 Gru, 2021, 00:12:01 »
A czego się spodziewałeś? :) tu już nie ma się do czego przyjebać, wszystko jest już powiedziane. Jak to  Robak śpiewał.

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 93
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #334 17 Gru, 2021, 08:37:53 »
Znaczy nie wiem czego wymagasz więcej Orange, ale sprawa załatwiona ze mną.

Nie to żebym miał koniecznie prawo do tego żeby o tym mówić, ale jak się wylewa gnój to dla równowagi warto też dobre rzeczy wspomnieć; ekipa poszkodowanych, z którą jestem na bieżąco dostaje też zwroty więc serio - idzie to w dobrą stronę, oby tak dalej.

Offline dobry

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 69
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #335 21 Gru, 2021, 12:14:48 »
Ach, właśnie przyszło mi do głowy, że można też dawać realistyczne, choćby nie wiadomo jak odległe, terminy.
dobry

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #336 10 Sty, 2022, 01:52:23 »
Jezus Maria Kyrie Eleison to ta drama nie umarła tylko dalej się ciągnie ? o_O
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 93
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #337 10 Sty, 2022, 09:54:43 »
Miałem się już nie czepiać, ale typ dalej odpierdala ten sam syf.

No co za łeb to nie mam pytań.

Miał odesłać gościowi wiosło przed świętami i kurwa ciągle lecą wymówki. I kurwa gość się dziwi, że się pisze na niego artykuły na wykop.

Jak to czytasz to lepiej wyślij to wiosło bo szykuje się kolejny artykuł tym razem nie mojego autorstwa.

Ja pierdole co za rak.

Offline FlyingV

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #338 10 Sty, 2022, 12:48:40 »
Jezus Maria Kyrie Eleison to ta drama nie umarła tylko dalej się ciągnie ? o_O

Tak

Offline gf-factory

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #339 13 Sty, 2022, 22:53:11 »
Spoko Panowie, walczę i nadrabiam stracony praktycznie cały zeszły rok... dzieje się, a żeby nie być gołosłownym podrzucam właśnie skończone projekty. Pan FlyingV również ma już skończony projekt, jesteśmy w kontakcie

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #340 13 Sty, 2022, 23:31:02 »
Ma ktoś numer do Blackata? :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #341 14 Sty, 2022, 12:20:17 »
Ma ktoś numer do Blackata? :D

No weź się nie wstydź sam poprosić Tomasza o czarnych kocich ruchach.

Offline FlyingV

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #342 14 Sty, 2022, 13:22:26 »
Pan FlyingV również ma już skończony projekt, jesteśmy w kontakcie

Óóóóó ŁaŁ, to poważna deklaracja.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #343 14 Sty, 2022, 16:31:29 »
Ma ktoś numer do Blackata? :D
Tomek każe ci spierdalać.

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #344 14 Sty, 2022, 20:27:26 »
Sami mistrzowie obsługi klyjęta :D :D :facepalm: :facepalm:
Paczki z głów!

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 279
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #345 14 Sty, 2022, 20:42:42 »
Ktoś wie co się dzieje z Blackatem? Od ponad roku w social media cisza.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #346 14 Sty, 2022, 21:29:28 »
Coś przestaję być pewny, że mój tzw. dowcip został zarejestrowany :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #347 14 Sty, 2022, 22:48:04 »
Został został :D
Paczki z głów!

Offline gf-factory

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #348 24 Sty, 2022, 21:20:16 »
Kilka świeżych fot

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: GFF Guitars - zna ktoś?
« Odpowiedź #349 25 Sty, 2022, 12:27:40 »
Kilka świeżych fot
Offtopując zdeko. Jak się ma taka pozycja mostkowego humba co do brzmienia? W takim położeniu nie będzie zbytnio zamulać basowych strun?
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
37068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2010, 14:30:27
wysłana przez youshy
12 Odpowiedzi
11875 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2011, 19:30:58
wysłana przez matisq
0 Odpowiedzi
2569 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2014, 22:24:37
wysłana przez Luke
0 Odpowiedzi
1336 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lis, 2022, 16:27:34
wysłana przez Dale Cooper
5 Odpowiedzi
1949 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2023, 12:11:29
wysłana przez Omlet