Autor Wątek: Black Machine guitars i Hufschmid guitars  (Przeczytany 35986 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
nie bylo zwrotow w zadnym z tych 4 przypadkow. w ogole nie bylo reakcji...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
W te semi hollow to się aż wierzyć nie chce. Przydała by się bezpośrednia relacja klienta, który te wiosło zamawiał. No i pytanie: dlaczego nie było reakcji zamawiających, co do zmian drewna?...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
W te semi hollow to się aż wierzyć nie chce. Przydała by się bezpośrednia relacja klienta, który te wiosło zamawiał. No i pytanie: dlaczego nie było reakcji zamawiających, co do zmian drewna?...

Może się po prostu podobały zmiany. Brak reakcji co do zmiany drewna to jeszcze jeszcze ,ale SHB!? Byc może ktoś napisał do czego ma wiosło służyć ,Pan stwierdził że SHB będzie lepsze i rzeczywiście było ,ale i tak nigdy nawet o tych wiosłach nie pomyślę.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Za SHB rytualnie bym rozstrzelał pod wierzą ciśnień, nawet jak by było lepiej niż sam sobie życzyłem ;) Co do drewna, to mahoń w 7'ce to jedna wielka pomyłka więc... ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Co do drewna, to mahoń w 7'ce to jedna wielka pomyłka więc... ;)

eee? a próbowałeś kiedyś? Nie sądzę ,żeby mój K7 brzmiał jak pomyłka  ::). Myślę że zabrakło u Ciebie magicznego "imho"
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
dla mnie sprawa jest prosta

zamawiam. wplacam. dostaje co chcialem


w jego przypadku sprawa wygladala
zamowili, wplacili, dostali zupelnie co innego, kolo nie odpisywal na maile albo napisal "stwierdzilem ze tak bedzie lepiej, nara"
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Musza, tak zabrakło IMHO ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Bardzo mi sie podoba BM B7(zeby nie powiedziec ze zajebiscie mi sie podoba). Nie obrazil bym sie za taka, ale cholibka 2 tauzeny funtow...i jeszcze moge dostac SHB... :)
No pain No gain !

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
..no jest tak ja NIKT pisze, kur..chcialem u niego 8-ke zamowic wg.swojej specyfikacji, ale gosc jest zbyt duzym wizjonerem...zreszt a slyszalem o nim od kilku gitarzystow ktorzy zamowili wiosla i tez niezgodne ze specyfikacja zrobil...ja sobie odpuszczam...skoro facet od poczatku widzi problem odnosnie drewna...ja pierd...mowie facetowi, ze kupie wlasne drewno ze Stanow..ze strony na ktorej kupuja lutnicy...bo chce miec taki a nie inny mahon czy klon...to juz widzi problem...pierdole go..mostu Kahlera tez nie poleca... ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Huh, parafrazując: "Wiosła piękne, ale człowiek chuj" ;)

A właśnie, on te swoje gryfy i główki wzmacnia jakoś włóknem węglowym czy czymś, że mu się tak trzymają wycięte, czy to bez jakiegoś wzmocnienia?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Sthac Guitars

Zaczęty przez Yony Custom shop

1 Odpowiedzi
13521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2006, 21:33:02
wysłana przez Leon
Halo Guitars

Zaczęty przez bishu Custom shop

0 Odpowiedzi
3068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2007, 13:06:29
wysłana przez bishu
21 Odpowiedzi
16246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2007, 22:11:30
wysłana przez Pan Sinner
20 Odpowiedzi
21561 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2008, 17:32:37
wysłana przez neyoam
14 Odpowiedzi
2869 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2020, 21:02:20
wysłana przez Yony