Autor Wątek: Fender Telecaster Jim Root + Orange #4 Jim Root Terror  (Przeczytany 26942 razy)

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Jak nagrywamy coś co ma więcej gej-nu niż do metalu to Wam tutaj zapodaje. Tym razem jak w temacie taki sygnowany zestawik Jim'a Root'a. Standardowo, piszcie co sądzicie i co dla Was sprawdzić. Pozdro



Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Ty sprzedajesz to wiosło na allegro?
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Nope, wzięliśmy ten zestaw na testy z Riff'u.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Kliknąłem raczej z nudów, bo spodziewałem się "polskiego YouTube'a", ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem! Bardzo przyjemnie się ogląda - ani za sztywne i nudne, ani durnowate. Zostawiam suba i życzę sukcesów

Orange

  • Gość
Jest czapeczka!

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Dzięki gizmi7!  :beer:

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Rzecz się broni, bo fajnie grasz i nie opowiadasz niestworzonych historii jak różni (credit goes to Wru) Michnikowie gitary. Ale - tak tylko się zastanawiam, czy nie wystarczyłoby 3-4 minuty tej rzeźby. Po paru chwilach już wiadomo, co robi wzmaczek i takie krótkie przekrojowe granie mogłoby być nawet większą petardą, niż dłuższe znęcanie się nad wiosłem. Bo to nie jest przecież "in depth review" tylko krótki pokaz. Ale spoko - i tak jest elegancko.

Kliknąłem raczej z nudów, bo spodziewałem się "polskiego YouTube'a", ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem! Bardzo przyjemnie się ogląda - ani za sztywne i nudne, ani durnowate. Zostawiam suba i życzę sukcesów

A polski gitarowy jutub jest zajebisty. Przez przypadek zobaczyłem kiedyś film, w którym dwóch ziomów pastwiło się nad Ravenem. Głównie dziwili się, że kanał crunch jest jaki jest. Ano jest, bo ten wzmak nie ma wyróżnionego kanału crunch. On ma dwa równorzędne kanały hi-gain, z czego jeden ewentualnie da się wyczyścić, jak ktoś ma wielką potrzebę. Panowie nie doczytali, ale zamiast się zamknąć i grać, dodatkowo wrzucali różne mądre komentarze na ten i inne tematy. Cóż - zapamiętałem wobec tego nie granie, tylko to, że są leniami i wygadują głupoty.

Offline aruspl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Dzięki! Ja sam czasem coś popykam na jakieś Solo Życia czy coś, gratów raczej nie testuje. Jestem współzałożycielem tego pierdolnika.  Na codzień moja działka tam to kamery, oświetlenie, dźwięk i montaż, czyli techniczna strona tego co oglądacie. Zazwyczaj zapraszamy profesjonalnych muzyków, tutaj Kacpra, żeby popykali i powiedzieli co sądzą w kontekście tego co robią na trasach. Co do długości to rzeczywiście ten odcinek wyszedł ponad normę. Staram się zamknąć w 5 min. Tutaj dłużej bo były jakby dwie rzeczy. Wzmak i gita. Ogólnie materiału z samego grania jest zwykle ok 30-40 min więc i tak do kosza leci zdecydowana większość a finalnie zostaje skondensowana esencja danego paździerza czy tam grzejnika.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
35 Odpowiedzi
14668 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2012, 13:43:08
wysłana przez Rachet
0 Odpowiedzi
2546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2012, 23:13:59
wysłana przez mhrok lama
8 Odpowiedzi
2387 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2022, 17:42:28
wysłana przez niedziak
1 Odpowiedzi
923 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2023, 22:34:27
wysłana przez nikt
0 Odpowiedzi
2014 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2023, 22:33:44
wysłana przez nikt