Autor Wątek: [NGD] Fender Jim Root Telecaster (fap yeah)  (Przeczytany 14669 razy)

bandit112

  • Gość
Co do MTMa to specjalnie odkręciłeś gryf, żeby sprawdzić czy nie ma pęknięć lakieru?

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
korn wut ?
Bo grają techno dla pedałów.

A Slipknot o ile ogółem robią show dla czynastolatek o tyle grają całkiem ładnie, metalowo i brutalnie. Lubię ich.

Ostatnio w sklepie podziwiałem tę gitarę i mi się całkiem spodobała także gratuluję zakupu ;)


Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
Co do MTMa to specjalnie odkręciłeś gryf, żeby sprawdzić czy nie ma pęknięć lakieru?

Nie, pęknięcie lakieru było widać gołym okiem, ale domyślam się, że chodziło Ci o drewno. Nie odkręcałem bo stwierdziłem że szkoda zachodu. Nawet jakby się okazało, że drewno jest całe, to i tak nie da się za bardzo tego poprawić bez ingerencji w całą powłokę lakierniczą. Jak dla mnie gitara na gwarancji + taki error = wymianka.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Kurde...za mną ostatnio łazi tele do łojenia...

Jak wcześniej te gitary uważałem za coś takiego...błeee...t ak teraz mi sie w przehooj podobają...;)
Kurde...jeszcze jakby miała H-S ...;)
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Gratuluję zakupu.
synkopy to guwno

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Świetna gitara! Strasznie mi się podoba, zmieniłbym tylko mostek na taki z dziurą na pickup, ale najpierw musieliby zacząć takie produkować :P

Noo i w temacie aktywów, wolałbym Blackouty, z tym że wiadomo, to już kosmetyka.

Taki z dziurą mam u siebie w Tele, tylko, że na Fspaced.
wearehelp.bandcamp. com

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Tzn wiem, że robią, ale tylko takie tanie i chińskie i to nie do końca tele-style, mam GAS od zawsze na taki prawdziwy telesowy, z wygięciami i w ogóle. Ale znalazłem tylko tu: http://www.wirebirdguitars.com/index.html i jakoś nie chcą sprzedać bez gitary za 2000 funtów :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
wearehelp.bandcamp. com

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No właśnie taki to nie to o co mi chodzi, marzy mi się trv ashtrayowy, na wygodę nie narzekałem, a prezentuje się 666 razy lepiej.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Tzn wiem, że robią, ale tylko takie tanie i chińskie i to nie do końca tele-style, mam GAS od zawsze na taki prawdziwy telesowy, z wygięciami i w ogóle. Ale znalazłem tylko tu: http://www.wirebirdguitars.com/index.html i jakoś nie chcą sprzedać bez gitary za 2000 funtów :P

Znalazłeś, znalazłeś, wysłałem Ci chamie! :D

http://www.ebay.com/itm/NEW-Gotoh-Tele-Humbucker-BLACK-BRIDGE-for-Fender-Telecaster-Guitar-/200701599589?pt=Guitar_Accessories&hash=item2ebabf5f65 taki zły ? :)
Ten TRV ashtrayowy mostek wygląda cool ale gra się na nim niewygodnie IMO.

IMO kwestia przyzywyczajenia :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Tzn wiem, że robią, ale tylko takie tanie i chińskie i to nie do końca tele-style, mam GAS od zawsze na taki prawdziwy telesowy, z wygięciami i w ogóle. Ale znalazłem tylko tu: http://www.wirebirdguitars.com/index.html i jakoś nie chcą sprzedać bez gitary za 2000 funtów :P

Znalazłeś, znalazłeś, wysłałem Ci chamie! :D


 :-X  :-[ :-* :sorry:
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
6787 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2011, 18:49:48
wysłana przez Omlet
18 Odpowiedzi
9988 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2011, 20:37:52
wysłana przez primer
0 Odpowiedzi
2546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2012, 23:13:59
wysłana przez mhrok lama
7 Odpowiedzi
26955 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2016, 03:14:28
wysłana przez aruspl
8 Odpowiedzi
2387 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2022, 17:42:28
wysłana przez niedziak