Autor Wątek: Slacktide, czyli post-rocki Opolsko-Krakowskie + Orange TT vs. Jim Root #4  (Przeczytany 2547 razy)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Chwilka oficjalności: Follow the cat – Darmowe odsłuchiwanie, koncerty, statystyki & zdjęcia w Last.fm

''Follow The Cat to grupa z Zawadzkiego (woj. opolskie) grająca progresywny rock/metal. Powstała w marcu 2009 roku, początkowo tworzyła ją trójka znajomych: Wojciech Kandefer (bas), Tomasz Żuchowski (gitara) oraz Piotr Nastał (perkusja). W sierpniu tego samego roku do składu doszedł gitarzysta i wokalista Paweł Patyniak.

W sierpniu 2011 w wyniku nasilających się nieporozumień odszedł Paweł Patyniak, a zespół zawiesił działalność.''

No. Jakieś 3 tygodnie temu spotkałem się z Pawłem (zwanym dalej Gałęziem) tak o pogadać, w końcu przez całe wakacje nie kontaktowaliśmy się. Gałąź opowiedział mi wtedy o swoim dawnym legendarnym, zajebistym zespole, z którego odszedł zabierając swój dorobek, z przyczyn wiadomo jakich, proponując mi uczestnictwo w jego reaktywacji, czyli bycie gitarowym. No i już jesteśmy po wstępnej inicjacji, znaczy pierwszym graniu i oficjalnie możemy powiedzieć, że Slacktide powoli zaczyna powstawać z popiołów.

Cytuj
Pics or didn't happen!

Prosz barco! Wybraliśmy się na porównanie mojego Tiny Terrora z Terrorem Jima Roota:

Przetwarzacz pierdolnięcia #4

Spoiler

Przetwarzacz pierdolnięcia #1

Spoiler

Dystrybutor pierdolnięcia

Spoiler

Szysko

Spoiler

Wytwarzacz pierdolnięcia

Spoiler

I jego ryj

Spoiler

Drugi wytwarzacz pierdolnięcia nie ma fotów, bo tak :)

WERDYKT: Oba skurwiele coś w sobie mają i oba kurwią należycie, Jim Root jest bardziej selektywny w dole i ogółem jest czytelniejszy i bardziej sterylny, natomiast TT rozpierdala żebra jebnięciem basu i w ogóle jest przemocarny, ale nie jest to ''szybki'' wzmachol. Obydwa lubimy i najchętniej gralibyśmy na obu, aczkolwiek w drodze kompromisu stwierdziliśmy, że Gałąź lepiej brzmi na TT a ja na #4 :)

Kawałki do odsłuchu są tu:

Follow the cat – Darmowe odsłuchiwanie, koncerty, statystyki & zdjęcia w Last.fm

Z tym, że: nagrania są dość stare, były grane w E std, docelowo stroje używane to Std C#/Drop B/Std B 7/Drop A 7

Jednocześnie zawiadamiamy wszem i wobec iż ogłaszamy nabór na resztę składu! Poczeba nam basisty bądź też gitarzysty (Gałąź uniwersalny chłop i na dwóch patykach umie grać, ale nie na dwóch na raz ;) ), oraz perkusjowegosisty. Kto by chciał pograć sobie depresyjne smęty w Krakowie niech wali! :D

Więcej info będzie się pojawiać na fanpejdżu fuckbookowym, a i od czasu do czasu tutaj :)

Zdraviam! :D

Pejsbukę: https://www.facebook.com/postslacktide?fref=ts

A no i oczywiście z tego miejsca wielkie dzięki Składowi Muzycznemu, za możność przegrania Orendżuf w ich amproomie :)
« Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2012, 23:58:32 wysłana przez mhrok lama »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
6789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2011, 18:49:48
wysłana przez Omlet
35 Odpowiedzi
14672 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2012, 13:43:08
wysłana przez Rachet
4 Odpowiedzi
1538 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2012, 15:02:35
wysłana przez knoteek
2 Odpowiedzi
1434 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2014, 11:12:50
wysłana przez indabrain
7 Odpowiedzi
26959 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2016, 03:14:28
wysłana przez aruspl