Autor Wątek: Pickupy Hathor - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  (Przeczytany 26842 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Nie mam doświadczenia by się mądrować, ale P90 od Hathora robi mi świetną robotę w LP pod mostem. Tak mi się spodobał, że jeśli nie będzie przeciwwskazań, to przerzucę go pod gryf, o ile uda mi się namówić twórcę na nawinięcie leciutko (ale leciutko!) bardziej nakoksowanej wersji mostkowej.

Merlin MPH bywa uznawany za bardzo przyzwoitą inkarnację P90, a Hathor jest dla mnie co najmniej równie rzetelny - niestety akurat się nie zgodziły w fazie i zdaje się, że Merlin wyleci do innego wiosełka, a w LP zagości właśnie drugi Hathor.

Piękna to rzecz dla osób poszukujących zaginionej góry w gipsonach ;-)) (zaginione pierdolnięcie też tu jest, żebym tak zdrów był!)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Paljaki!... Kiedy to się taki muzykalny naród porobił, a? Firem się nawysypywało i wychodzi, że poziom światowy, a jakże.
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Paljaki!... Kiedy to się taki muzykalny naród porobił, a? Firem się nawysypywało i wychodzi, że poziom światowy, a jakże.

Tak se patrzę i myślę, że gdyby naród miał lepsze wsparcie finansowe / wiedzę / narzędzia przy rozkręcaniu owych firem, gdyby jakoś ułatwić tym naszym muzykalnym mądralom wyjście z garaży, to byśmy się zdziwili jeszcze bardziej. Um jest, niech się do tego nauczą sprzedawać swoją wiedzę i zaangażowanie.

Zapomniałem, że rozmawiam z szefem działu lajków zagranicznych! Psiakitka :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Najczęściej przeszkadza nie brak kasy, tylko wiary i "dużego"  myślenia. Jeśli uważasz, że jesteś za mały, żeby coś osiągnąć, to przypomnij sobie jak trudno jest zasnąć z jednym komarem w namiocie ;)...
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Kasa mimo wszystko nie przeszkadza w budowaniu firmy ;)

Offline Dariush

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Chciałbym żebyście byli zadowoleni z jakości pickupów, dlatego słucham opinii i jeśli trzeba to modyfikuję parametry. Nie uważam się za alfę i omegę :) Na fanpage może i hula wiater, ale działania R&D cały czas są prowadzone i będzie trochę nowych rzeczy wkrótce :)

Offline leonndgg

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
No dokładnie, ja tak samo bardzo zwracam uwagę na opinię innych.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
A myslalem, zeby sprawdzic te Hatory w solce. Chyba sie skusze :)

Offline Człekozębny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 111
Mam u siebie w Jacksonie set Eightbucker, Bright vintage.Z moją Jetką JCA50h to miód na uszy :).

Jackson rr3 + jca50h+ paka diy 212 eminence v12 + shure sm57

Drop B
https://soundcloud.com/ukasz-uchwa/tbhact-ii
Standard Cis
https://soundcloud.com/ukasz-uchwa/new-song-180-bpm-new-drumdsvadvadv

Naprawdę polecam.
 

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Odkopuje chopaki - jak wrażenia po czasie? @zerotolerance nadal wpierdol? Zastanawiam się nad zamówieniem do Fałeczki mojej, która okazuje się dość ciemna i Blekałty brzmio chujowo, setu 8bucker + PAF w eleganckich puszeczkach. Ma być szatan i ogień.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Cytuj
Każdy przetwornik wysyłam na okres testowy 14 dni. W tym czasie można go spokojnie przetestować, a zanim upłynie - zwrócić.
Zamawiaj i będziesz miał najlepszą opinię na świecie, czyli własną. W razie czego spokojnie je odeślesz.

Offline Człekozębny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 111
Odkopuje chopaki - jak wrażenia po czasie? @zerotolerance nadal wpierdol? Zastanawiam się nad zamówieniem do Fałeczki mojej, która okazuje się dość ciemna i Blekałty brzmio chujowo, setu 8bucker + PAF w eleganckich puszeczkach. Ma być szatan i ogień.

Jak masz ciemne wiosło 8bucker będzie imo zbyt tłusty.Na necka spróbój sobie BGV.Wiem z autopsji.8buckery  świetnie sprawują się w olsze,klonie itp.Przetestuj zobaczysz

Offline ArekArekObsesja

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Obsesja
Witam.
Mam prośbę, czy któryś z Panów ma 8buckera zamontowanego w wiośle o korpusie lipowym? Ciekawi mnie jak to gada (chodzi głównie o high gain).

Offline Niespokojny

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Ahh, uwielbiam odgrzewane kotlety. Widzę temat umar w butach, ale i ja o coś zapytam- czy mahoniowy korpus i klonowy gryf można nazwać ciemnym wiosłem?

Wysłane z mojego CUBOT_P20 przy użyciu Tapatalka


Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Ahh, uwielbiam odgrzewane kotlety. Widzę temat umar w butach, ale i ja o coś zapytam- czy mahoniowy korpus i klonowy gryf można nazwać ciemnym wiosłem?

Wysłane z mojego CUBOT_P20 przy użyciu Tapatalka


Jak jest czarna to tak, jak biała to raczej nie bardzo ;)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Dobra w końcu mogę podzielić się opiniami.

Od jakiegoś czasu mam w posiadaniu 8buckera, J90 (p94 inaczej) oraz Prototyp, który nie wiem czy już posiada nazwę, ale chodzi o mocny pikap ceramiczny. Nie chce mi się opisywać i rozpisywać o każdym z osobna, więc w telegraficznym skrócie:

8bucker - wpierdol, idealny balans między wszystkimi rejestrami, może z leciutką przewagą dołu, ale zero mułu. Poziom sygnału - w pizdę.
Protoyp - wpierdol, lekkie przesunięcie w kierunku górnych rejestrów w porównaniu do 8buckera, bardzo mocno uwypuklony środek, ale nie w taki wkurwiający sposób jak w SH6, do którego mam bezpośrednie porównanie. Dołu też jest odpowiednio, ale trochę mniej niż 8bucker. Poziom sygnału również w pizdę.
J90 - idealne P94, śpiewne i delikatne na cleanach, ale na przesterach też potrafi przypierdolić. Poziom sygnału odpowiedni.

Jeśli ktoś się zastanawia jeszcze - brać, bo jakość jest niesamowita, sam w sumie byłem trochę sceptyczny i nie sądziłem, że będzie to aż tak widoczne. Ale jest. Dlatego wypierdolcie te swoje dankany i inne chujowe bernakle w pizdu i pisać do Darka raz dwa, dajcie chłopakowi zarobić trochę szekla.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Dobra w końcu mogę podzielić się opiniami.

Od jakiegoś czasu mam w posiadaniu 8buckera, J90 (p94 inaczej) oraz Prototyp, który nie wiem czy już posiada nazwę, ale chodzi o mocny pikap ceramiczny. Nie chce mi się opisywać i rozpisywać o każdym z osobna, więc w telegraficznym skrócie:

8bucker - wpierdol, idealny balans między wszystkimi rejestrami, może z leciutką przewagą dołu, ale zero mułu. Poziom sygnału - w pizdę.
Protoyp - wpierdol, lekkie przesunięcie w kierunku górnych rejestrów w porównaniu do 8buckera, bardzo mocno uwypuklony środek, ale nie w taki wkurwiający sposób jak w SH6, do którego mam bezpośrednie porównanie. Dołu też jest odpowiednio, ale trochę mniej niż 8bucker. Poziom sygnału również w pizdę.
J90 - idealne P94, śpiewne i delikatne na cleanach, ale na przesterach też potrafi przypierdolić. Poziom sygnału odpowiedni.

Jeśli ktoś się zastanawia jeszcze - brać, bo jakość jest niesamowita, sam w sumie byłem trochę sceptyczny i nie sądziłem, że będzie to aż tak widoczne. Ale jest. Dlatego wypierdolcie te swoje dankany i inne chujowe bernakle w pizdu i pisać do Darka raz dwa, dajcie chłopakowi zarobić trochę szekla.

Poka fote tych J90

Offline grigoras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Ja od półtorej miesiąca mam zamontowany w swoim sterlingu jp 50 set od Darka. Przy gryfie  zapuszkowany paf a pod mostem nowy mocny pickap na ceramiku zwany Razorwire. Jest wpierdol . Przeżuciłem się z EMG 81 i na prawdę robi robotę ten pikap. Nie żałuję zakupu, a na prawdę polecam ! Kontakt , podejście do klienta na prawdę super. W końcu gitara złapała oddech i zyskała dynamikę. Nie mam porównania do innych pipaków z wyjątkiem stockowych sterlingowskich i EMG.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Właśnie przyszły, po instalacji opiszę wrażenia. Wkładam do Ibanez RG7421XL (skala 27, strój drop F#).







« Ostatnia zmiana: 11 Gru, 2021, 22:09:58 wysłana przez Zelman »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Ładniusie. Moje wciąż się robią.
mniut i piah

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Ładniusie. Moje wciąż się robią.

Coś ze standardowej oferty, czy jakiś custom?

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
8bucker i PAF ma ceramikach w czarnych puchach.
mniut i piah

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Ja jak na razie testowałem Singla gryfowego, BGV (pod gryfem) i Juicera i jestem zadowolony. Singiel jest bardzo dobry, BGV wręcz genialny. Juicera chyba będę puszczał w świat bo w tym konkretnym wiośle mi aż tak bardzo nie siadł ale wydaje mi się że to raczej nie kwestia samego pickupa a połączenia. Design użytkowy czyli odkręcane uszka i montaż na szybkozłączki świetny.
Jedyny minus to ten ostatni wzrost cen, ale IMO nadal cena/jakość wypada korzystnie.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Niespecjalnie widzę Razora w takiej konfiguracji. IMO fajniej by siadł 8bucker. Ale tak jak na shoucie marudziłem - koniecznie musi pojawić się nowy pickup do łojenia od Hathora. Bo Razor to IMO nadal taki dopalony, jasny PAF.
.
Jedyny minus to ten ostatni wzrost cen, ale IMO nadal cena/jakość wypada korzystnie.

I wzrost ego :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Miałem od nich set minihumbuckerów RailTwanger w telecasterze Fenixa - brzmiały, jakby cały czas był zapakowany w torze sygnałowym jakiś studyjny kompresor: bardzo pełnie, klarownie, wyraźnie, ale bez kompromisu jeśli chodzi o separację dźwięków. Byłem mega pozytywnie zaskoczony i zachwycony. Mam teraz dla odmiany chwalone na prawo i lewo Toneridery Hot Classics w innym tele. O ile są ogólnie bardzo fajne, to jednak nie ma takiego efektu "wow" jak był w Hathorach. Jakość wykonania Hathorów też topowa, wszystko schludnie, elegancko - obe przetworniki na ślicznej, grawerowanej płytce.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
29 Odpowiedzi
17050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2012, 12:18:06
wysłana przez MrJ
4 Odpowiedzi
2569 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 08:59:03
wysłana przez dawson
40 Odpowiedzi
20294 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 20:03:45
wysłana przez Pneumonia2
4 Odpowiedzi
2321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank