Autor Wątek: Pickupy Hathor - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  (Przeczytany 26839 razy)

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Mały test Razorwire w Ibanezie RG7421XL (skala 27, strój drop F#)

Wlacz osadzony player soundcloud

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 252
    • DEADLY NIGHTSHADE
Mały test Razorwire w Ibanezie RG7421XL (skala 27, strój drop F#)

Wlacz osadzony player soundcloud


Zajebiście to brzmi, ja dziś odbieram mojego ibka RGIR28 po wymianie z EMG808 na Razorwire Bridge i BGV Neck mam nadzieję że mi trochę "ożywi' to wiosło, u Ciebie brzmi to kapitalnie.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Mały test Razorwire w Ibanezie RG7421XL (skala 27, strój drop F#)

Wlacz osadzony player soundcloud


Zajebiście to brzmi, ja dziś odbieram mojego ibka RGIR28 po wymianie z EMG808 na Razorwire Bridge i BGV Neck mam nadzieję że mi trochę "ożywi' to wiosło, u Ciebie brzmi to kapitalnie.

Dzięki! Tak naprawdę to mogłem lepsze brzmienie ukrecić na Fractalu, bo to akurat sound na koncerty, wieć dużo środka, mało dołu. Ja w tej gitarze jak ją kupiłem miałem EMG 707, nie pasowały, kupiłem Fishmany Modern, też nie przypasowały i dopiero jak zmieniłem na Hathory to gitara zaczęła brzmieć.

Offline CTH

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
U mnie siedzi Hathor w 8mce, strojonej do E. Mogę szczerze polecić. Ale nie mam pojęcia co to za model :)


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
U mnie siedzi Hathor w 8mce, strojonej do E. Mogę szczerze polecić. Ale nie mam pojęcia co to za model :)

( Obraz usunięty.)

Chuj w pickupy, mnie to bardziej interesuje co to za wiosło :o

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
U mnie siedzi Hathor w 8mce, strojonej do E. Mogę szczerze polecić. Ale nie mam pojęcia co to za model :)

( Obraz usunięty.)

:o

:fotki:

Offline CTH

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
To wiosło które zrobiłem w zeszłym roku. Kopia Padalki. Jest to w sumie moja druga gitara, zbudowana przeze mnie.

Top: różne gatunki drewna
Korpus: Jesion bagienny
Gryf: Wenge, padouk
Podstrunnica: Wenge
Menzura: 28.5-26.5






Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Wiosło inspirowane fakturą pościeli!
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Cudne. Na dru... trzeci raz nie rób kopii 1:1, ilość szacunu wzrośnie wykładniczo. Ale wrażenie robi! Jak poradziłeś sobie z nabiciem progów i poziomowaniem? Może załóż osobny wątek, bo warto.
Paczki z głów!

Offline CTH

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
Dzięki. Zawsze coś tam zmieniam, więc idealna kopia to nie jest. Tym bardziej, że zaczynam od projektu. Może przyjdzie czas na swój projekt :) Przy 1 gitarze, zbudowałem sobie coś na kształt tego:  https://www.guitarbuilding.solutions/product-page/bass-guitar-fret-press-includes-cauls  Ale znalazłem inny sposób dla mnie szybszy i o dziwo bardziej poręczny, a że robię wszystko głównie w mieszkaniu, młotkiem nie mogę się tłuc. W 8mce progi "nabijałem" za pomocą ścisku solarskiego :) Nabiły się idealnie. Wystarczyło lekkie wyrównanie. Zaokrąglałem natomiast tą metoda:   Nie mogę się zdecydować którym pilnikiem byłoby wygodniej :) Plus jest taki, że ma się fajne "czucie" przy pracy.

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Madafaka, patent ze sciskiem stolarskim kradnę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
29 Odpowiedzi
17050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2012, 12:18:06
wysłana przez MrJ
4 Odpowiedzi
2569 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 08:59:03
wysłana przez dawson
40 Odpowiedzi
20294 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 20:03:45
wysłana przez Pneumonia2
4 Odpowiedzi
2321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank