Autor Wątek: Porównanie 17 lampowych wzmacniaczy (nie mesa engl peavey diezel vht) :D  (Przeczytany 4660 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@Dale Cooper No spoko, ja tylko wpadłem podzielić się odrobiną krytyki, mam nadzieję odebranej jako konstruktywną. Nie mam pojęcia co z tą moją krytyką zrobisz i czy coś w ogóle no ale to już nie moja broszka tylko Twoja :)

Zomballo

  • Gość
Kurna a miałem dopisać w swoim poście ze jeszcze ta nowa Deeselka miecie ale się wstydziłem. Wiadro hedrumu ma. Kurna jednak nie ogłuchłem do reszty choć słoma z uszu wystaje. :P

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
@Dale Cooper No spoko, ja tylko wpadłem podzielić się odrobiną krytyki, mam nadzieję odebranej jako konstruktywną. Nie mam pojęcia co z tą moją krytyką zrobisz i czy coś w ogóle no ale to już nie moja broszka tylko Twoja :)

Nie przyjmuje ^^ W tym specjalnym przypadku. W każdym innym owszem.
mniut i piah

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Spoko porównanie  ;D " i like it" Ale zacznijmy od początku noobem jestem i zostanę ale też kurwa tych ampów poprzerzucałem trochę więc... Jebać  ampy  ;D Zacznijmy od paczki MF400 to pewno z K100?  ;D pytam zapobiegawczo bo mam. A jak K100 to... one brzmią bardzo "tight" w porównaniu do np. V30 więc każdy untight amp będzie gadał tight z tą paczką i głośnikami, untight = mesy sresy 6534 diezle (z tego co wiem dedykowane paczki pod te ampy są na K100) generalnie ampy z wyjebanym środkiem zagadają dobrze. Patrząc na to co większość polubiła by się to zgadzało... Pewnie na paczce mesy by najlepiej mesa wypadła (zresztą na paczce mesy wszystko gada jak mesa  :facepalm:)  W sumie to nie wiem co chciałem napisać .... aaaa jeden ślad gity to chuj a nie porównanie, wszystko może gadać podobnie a w miksie jak położymy 2 czy 4 gity okazuje się że coś zaczynagadać szezrej bardziej się przebija w miksie a coś mniej... Generalnie paczka/głośnik/mikrofon pozycja mika to podstawa od tego co uchwycima z głośnika i jak zależy to jak to siądzie z całością (czytaj mix albo live)... Tyle pierdolenia - nie zaśmiecając zbytnio tematu dam tylko moje porównanie:




Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
33 Odpowiedzi
16296 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2008, 11:14:47
wysłana przez lord_awesomeguy
21 Odpowiedzi
5320 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2013, 16:05:47
wysłana przez Stivo2005
38 Odpowiedzi
16667 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2015, 20:28:26
wysłana przez pringles50g
3 Odpowiedzi
1451 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2016, 22:29:58
wysłana przez Pneumonia2
2 Odpowiedzi
3590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lis, 2017, 10:12:29
wysłana przez Page_Hamilton