Autor Wątek: Szukam Head'a + Kolumna (2500zl)  (Przeczytany 1504 razy)

Offline Zylc

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Szukam Head'a + Kolumna (2500zl)
« 04 Paź, 2015, 19:20:44 »
Witam Wszystkich,
Więc krótko, szukam Heada i Paki do tego. 2500-2700 zł budżetu. Dźwięk coś w stylu (trash metal, Black Sabbath i Black Label Society). W posiadaniu Ibanez rg570 przerobiony na układ H-H. Efektów jako takich nie posiadam, dokupie za 2 miesiące, myślałem o http://www.thomann.de/pl/proco_rat2.htm + coś. Co polecacie? Pewnie się powtarzam, ale trudno. Sprzęt na salkę potrzebny.
« Ostatnia zmiana: 04 Paź, 2015, 19:28:31 wysłana przez Zylc »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Panowie, mogę? Pozwólcie mi, baaaaaardzo proszę, chcę to zrobić! :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Zylc

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Pierwszy wątek i już dupa, po twoim komentarzu się tak poczułem
Panowie, mogę? Pozwólcie mi, baaaaaardzo proszę, chcę to zrobić! :(
« Ostatnia zmiana: 04 Paź, 2015, 19:43:07 wysłana przez Zylc »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Temat wałkowany kurwyliard razy. W sumie miałem Cię pojechać za lenistwo i niechęć do czytania tematów, gdzie zbiorczo były opisywane tego typu problemy, ale mi nawet siły brakło widząc po raz n-ty taki sam temat o tę samą kwestię. Poza tym nikogo tu nie obchodzą efekty jakich se używać będziesz.

Większość poradzi Ci JCA + HB212 V30. Ja Ci radzić inaczej nie będę. Bo na dobrą sprawę w tej cenie możesz kupić cokolwiek i dopalić to TSem i wyjdzie (prawie na to samo). Więc możesz se kupić Bugerę 6262, JCA22H, Gigmastera 15 czy inny jakiś hajgejowy, używany wzmak w granicach 1,5k, jakąkolwiek tanią kolumnę na V30 i resztę przeznaczyć na dopałę + efekty. Serio, pole manewru słabe, bo i wymagania podałeś skromne.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Zylc

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Dziękuje. Chciałem sie poczuć potraktowany inwidualnie, ponieważ czasu mi niestety brakuje. Praca takie tam. Ale tak, jestem leniwy pewnie w minutkę bym znalazł. Jeszcze raz dziękuję. A post można uznać jako dla przestrogi dla nowych.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Bugerę 6262, JCA22H, Gigmastera 15

Fakt - kolega nie powiedział, czego właściwie oczekuje od trunku, a Ty już mu radzisz, żeby jebnął pół litra denaturatu, względnie ćwiartkę żytniej, lub pięćdzięsiąt nalewki babuni.

Wszystko da jakiś tam efekt, ale albo chcesz pomóc, albo zamieszać, całkiem niepotrzebnie.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Na Gitarowe Graty / czy tam Gitarzyści na FB koleś robi wyprzedaż i ma do opitolenia head MG Vulture 100W + 2 paczki MG 4x12 :) podobno za śmieszna kasę :)

Wal tam o więcej info. Z własnego doświadczenia Vulture MEGA amp fajny i wszechstronny :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Bugerę 6262, JCA22H, Gigmastera 15

Fakt - kolega nie powiedział, czego właściwie oczekuje od trunku, a Ty już mu radzisz, żeby jebnął pół litra denaturatu, względnie ćwiartkę żytniej, lub pięćdzięsiąt nalewki babuni.

Wszystko da jakiś tam efekt, ale albo chcesz pomóc, albo zamieszać, całkiem niepotrzebnie.

No jak mówi, że chce się najebać, to podaję całe spektrum opcji do najebki.

Wybaczcie, ale to już w pewnym momencie przestaje być śmieszne, rozumiem te durne grupy w postaci doradztwa, gdzie pokemony rzucają takimi topicami dla atencji, no ale tutaj to już kurcze, rozumiem indywidualne traktowanie, no ale nie czyste lenistwo w stylu "chcę grać to i to, zaproponuj mi coś".
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Jasne. Ale chyba będzie zdrowiej, jeśli będziemy ignorować takie posty.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2778 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2011, 18:54:29
wysłana przez Dexterek
26 Odpowiedzi
6545 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2012, 23:15:15
wysłana przez Vertigo
23 Odpowiedzi
6556 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2013, 22:11:54
wysłana przez Ghost_of_Cain
6 Odpowiedzi
9462 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2013, 19:55:52
wysłana przez head
37 Odpowiedzi
7191 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lis, 2015, 10:35:30
wysłana przez Człekozębny