Autor Wątek: zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka  (Przeczytany 41765 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A mi się w tej gitarze nie podoba klapka z tyłu.
I gdyby nie to, to mógłbym taką pieścić, nawet z tym kałowym logo na XII progu.

Spoiler

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Nie znam tego całego lootnicka i nigdy osobiście nie poznałem. Mimo, że powinienem, bo mieszka 30km ode mnie i jest najbliższym lutnikiem.
Wiem, że wypuścił kikla gniotów i zachował się kilka razy kiepsko - czytałem o tym, a bezpodstawna nagonka raczej to nie jest. Myślę sobie, że może konkurencja coś w tym mieszała? Ale raczej nie, bo roboty jest tyle, że dla wszystkich wystarczy ;)
To logo na XII to straszna kupa jest niestety. Jest już na główce, więc nie wiem po co powtarzać. Myślę, że koleś właśnie tak chciał. Z tego co słyszałem, to zamawiał ją jakiś zapaleniec z Rosji...
Dal purystów robi się masakra jak widzą tył. No może nie tylko dla nich :P
Ogólnie ta płytka niewiadomoskąd mnie denerwuje. Straszna jest. Nawet jeżeli koleś tak chciał, to bym tego zdjęcia nie pokazał.
Myślę natomiast, że gitarka jest wykonana baardzo dobrze (na podstawie zdjęć). Tzn. ja nie widzę żadnych niedoróbek itp. Uważam również, że w takiej gitarze trochę lepiej powinny zostać dobrane układy drewna, bo z tyłu są bardzo różne boki, a ta druga płytka ma poprzeczny układ słoi w porównaniu do poczków.
Podsumowując - nad gitarą się koleś nasiedział, bo w tydzień się tego nie zrobi. Oprócz minusów, o których mówiłem duży plus za klonowy binding :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
A ja akurat wczoraj spotkałem sie z Tomem w celu obejrzenia jego JP-7, przy okazji obmacałem jego gitarke od Lootnicka i powiem wam ze jest fajnieszja niz ten Music Man, fajnie lezy w łapie, brzmi dobrze.

Cholera gdybym wczesniej miał taka mozliwosc pewnie zamowil bym wlasnie u niego a nie w Rekguitars.

Offline maciekcalm

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 30
  • CO SIĘ DŻEDŻE?
A czy kiedykolwiek mieliście okazje rozmawiać z Lootnikiem? Koleś jest "do widzenia"

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
A czy kiedykolwiek mieliście okazje rozmawiać z Lootnikiem? Koleś jest "do widzenia"

raz na gg.

Ma u nas konto, ale nie wypowiedzial sie ani razu, jego sprawa

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
A czy kiedykolwiek mieliście okazje rozmawiać z Lootnikiem? Koleś jest "do widzenia"

Ja z nim się często widzę. Nie robie mu reklamy, ąle nie uważam, że jest "do widzenia". Zrobił mnóstwo gitar, więc chyba można? A że ludzie czasami chcą mieć gitare za darmo, albo sami nie wiedzę czego chcą to co się facetowi dziwić, że możę czuć się podirytowany.

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
ogladam ta galerie i nie znalazlem ani jednego wiosla, ktore mi sie podoba tak w 100%.. przywyklem do standardow sklepowych. zadnego przesadyzmu,np ibki - jakis ladny topik, glowka w kolorze korpusu itd i umre szczesliwy  :) takie cudaczne wielobarwne gitary to nie dla mnie, ma byc ladnie schludnie bez cyrkow i oczojebnych kolorkow.

zeby wrocic do tematu: 7mka mi nie lezy w ogole :)
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
A czy kiedykolwiek mieliście okazje rozmawiać z Lootnikiem? Koleś jest "do widzenia"
Póki co dostałem odpowiedz na kazdego maila i kazde pytanie które zadałem
Powaznie rozwazam zamowienie gitki u tego człowieka

Jutro jeszcze raz jade do Toma  ze swoim wzmakiem i jesli wypadnie pozytywnie to zamawiam sobie.

A moze ktos cos polecic procz JP7 i ibanezów.

Najchetniej to kupilbym Gibona LP 7 strunowego ale takich Gibson nie robi;).
POwaznie mam ok 7 tys na gitare i nie moge znalesc cos coby było w 100 % dobre.

Jesli chodzi o moje preferencje to Gibson LP Custom ma wszystko co potrzebuje prócz 7 struny.
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2009, 11:41:31 wysłana przez primer »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A czy kiedykolwiek mieliście okazje rozmawiać z Lootnikiem? Koleś jest "do widzenia"
Póki co dostałem odpowiedz na kazdego maila i kazde pytanie które zadałem
Powaznie rozwazam zamowienie gitki u tego człowieka

Ziom budzi kontrowersje. Jego wyroby też. Dlaczego więc nie spróbujesz u PASa? Miło, technicznie bezproblemowo...
Paczki z głów!

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Co do Pas-a mialem w reku jedną gitarke od tego Pana ( uzytkownika tego forum) i sorry ale to nie było dobrze zrobione, progi nierowno nabite i ogolnie srednio wypadło.

Nie wnikam co i jak ale raczej niezaryzykuje.

Najchetniej kupilbym jakas seryjna gite o ile istanialaby taka dla mnie;)

Póki co przestroiłem mojego Gibola do H i biore jeszcze PRS-a ustawionego w Drop D bo nie wszystkie numery pasuja mi w takim stroju.
« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2009, 11:49:46 wysłana przez primer »

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Jesli chodzi o moje preferencje to Gibson LP Custom ma wszystko co potrzebuje prócz 7 struny.

Gitarzysta zmienną jest :D Jeszcze niedawno sprzedawałeś REKa z powodu "niechęci do grania na 7-ce" a teraz wracasz do siódmej strunki. Swoją drogą - REK sprzedany? Gdyby nie ten złoty osprzęt, toby była nawet ładna gitarka :P

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jesli chodzi o moje preferencje to Gibson LP Custom ma wszystko co potrzebuje prócz 7 struny.

Gitarzysta zmienną jest :D Jeszcze niedawno sprzedawałeś REKa z powodu "niechęci do grania na 7-ce" a teraz wracasz do siódmej strunki. Swoją drogą - REK sprzedany? Gdyby nie ten złoty osprzęt, toby była nawet ładna gitarka :P

Też na to zwróciłem uwagę, ale trzeba mieć jakiś wykręt man :D:P
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
no ja wiem czy wykret.
Naprawde mi nieszlo na tej gitarze. Rek sprzedany a nowy wlasciciel jest bardzo zadowolony, wiec nie widze problemu.
Nikomu nic nie wciskałem( koledze z forum wyslalem gitare, pogral, tez mu nie lezala i mi ja odeslal.)

NIewazne

Byłem ze swoimi gratami pograc na JP7 i Lootnicku i ostatecznie JP7 lepiej zagadal na moich gratach wiec juz postanowione.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
małe wskrzeszenie tematu, zajrzałem dziś czy są może jakieś nowe gitary na stronie i jest jedna:
http://www.lootnick.com/gallery.php?gid=144
kształt nawiązuje do evh wolfganga tyle, że jest to 7 strun, wygląda to bardzo schludnie, a łączenie gryfu z korpusem podoba mi się najbardziej

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jednocześnie mi się podoba i uważam ją za paskudną. Niemniej czarny binding na gryfie wyszedł miszczosko.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Ciekawie wygląda, chociaż smolisty binding na gryfie to wg mnie jakaś fatalna pomyłka.

weimar guitar gently weeps

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
bardzo mi sie nie podoba główka
B ( o ) ( o ) B S

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
bardzo mi sie nie podoba główka

Główka paskudna, fakt, ale - dzięki dostosowaniu pod 7 strun - przynajmniej odrobinę ładniejsza niż w oryginalnym wieśle.

BTW Lootnick ma jakąś dziwną tendencję do fotografowania swoich wytworów pod takim kątem, aby jak najbardziej zdeformować ją na zdjęciu ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dokładnie, zawsze mnie irytowało na jego stronie, że nie ma choćby JEDNEGO zdjęcia en face i muszę się domyślać faktycznego kształtu wiosła.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Czarny binding na gryfie?

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Ten binding na gryfie dla mnie jest ohydny. Az sie prosilo o zwykly klonowy gryf jak w Axisie/Wolfgangu

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
po prostu gryf zajebali z loomisa...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
po prostu gryf zajebali z loomisa...

W loomisie to wyglada zajebiscie estetycznie, poza tym szyjka z tylu nie jest klonowa w naturalu tylko jesionowa w kolorze korpusu (chyba, że coś mi się pokićkało, bo nie pamiętam czy na pewno jest z jesionu, ale raczej...).



Prawdę mówiąc dopiero teraz zwróciłem uwagę, że tam jest czarny binding. Nigdy w Loomisie jak go mialem nie zauwazylem tego tak, zeby stwierdzić "o, ta gitara ma czarny binding".
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2011, 21:02:23 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
po prostu gryf zajebali z loomisa...

W loomisie to wyglada zajebiscie estetycznie, poza tym szyjka z tylu nie jest klonowa w naturalu tylko jesionowa w kolorze korpusu (chyba, że coś mi się pokićkało, bo nie pamiętam czy na pewno jest z jesionu, ale raczej...).

( Obraz usunięty.)

Prawdę mówiąc dopiero teraz zwróciłem uwagę, że tam jest czarny binding. Nigdy w Loomisie jak go mialem nie zauwazylem tego tak, zeby stwierdzić "o, ta gitara ma czarny binding".

W Loomisie gryf jest klonowy pokryty czerwonym (lub teraz jeszcze czarnym), pół-transparentnym, satynowym lakierem.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ok, good to know, tak coś podejrzewałem.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
21097 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 16:05:25
wysłana przez Musza
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3443 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
Nowa pyta Disperse!

Zaczęty przez majkelk « 1 2 » Muzyka

30 Odpowiedzi
6635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2012, 17:26:02
wysłana przez samuraj_jack
4 Odpowiedzi
2245 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 14:26:58
wysłana przez ervee
4 Odpowiedzi
1436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen